T1: Antalya, Delray Beach 2021
T1: Antalya, Delray Beach 2021
05.01.2021 - 13.01.2021
Antalya Open
Nazwa turnieju: Antalya Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Antalya
Czas rozgrywania turnieju: 05.01.2021 - 13.01.2021
Drabinka: Singiel - 32 osób, Debel - 16 par, Kwalifikacje - 24
🟦Nawierzchnia: Outdoor Hard
Piłki: Dunlop ATP
Pula nagród pieniężnych: €300,000
Dyrektor turnieju: Ümit Yaşar Yılmaz
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Zwycięzca singla 2020: - -
Zwycięzcy debla 2020: - -
Antalya Open
Nazwa turnieju: Antalya Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Antalya
Czas rozgrywania turnieju: 05.01.2021 - 13.01.2021
Drabinka: Singiel - 32 osób, Debel - 16 par, Kwalifikacje - 24
🟦Nawierzchnia: Outdoor Hard
Piłki: Dunlop ATP
Pula nagród pieniężnych: €300,000
Dyrektor turnieju: Ümit Yaşar Yılmaz
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Zwycięzca singla 2020: - -
Zwycięzcy debla 2020: - -
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
05.01.2021 - 13.01.2021
Delray Beach Open by VITACOST.com
Nazwa turnieju: Delray Beach Open by VITACOST.com
Miejsce rozgrywania turnieju: Delray Beach
Czas rozgrywania turnieju: 05.01.2021 - 13.01.2021
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
🟦Nawierzchnia: Hard (Plexipave)
Piłki: Dunlop ATP
Pula nagród pieniężnych: $349,530
Dyrektor turnieju: Mark Baron
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Zwycięzca singla 2020: - Reilly Opelka
Zwycięzcy debla 2020: - Bob Bryan / Mike Bryan
Delray Beach Open by VITACOST.com
Nazwa turnieju: Delray Beach Open by VITACOST.com
Miejsce rozgrywania turnieju: Delray Beach
Czas rozgrywania turnieju: 05.01.2021 - 13.01.2021
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
🟦Nawierzchnia: Hard (Plexipave)
Piłki: Dunlop ATP
Pula nagród pieniężnych: $349,530
Dyrektor turnieju: Mark Baron
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Zwycięzca singla 2020: - Reilly Opelka
Zwycięzcy debla 2020: - Bob Bryan / Mike Bryan
- Wątek poświęcony tym eventom przed rokiem: klik!
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Antalya Open
Lista graczy do turnieju głównego:
Matteo Berrettini 10
David Goffin 15
Fabio Fognini 17
Alex de Minaur 23
Borna Coric 24
Benoit Paire 28
Jan-Lennard Struff 36
Jannik Sinner 37
Nikoloz Basilashvili 40
Miomir Kecmanovic 44
Alexander Bublik 50
Laslo Djere 57
Jiri Vesely 68
Stefano Travaglia 74
Jeremy Chardy 75
Salvatore Caruso 76
Egor Gerasimov 78
Marco Cecchinato 80
Pierre-Hugues Herbert 83
Emil Ruusuvuori 86
Lloyd Harris 87
Joao Sousa 90
Radu Albot 93
WC
WC
WC
Q
Q
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
1 Yuichi Sugita 102
2 Pedro Sousa 105
3 Ilya Ivashka 108
4 Daniel Elahi Galan 115
5 Taro Daniel 117
6 Sebastian Korda 118
7 Lorenzo Musetti 128
8 Prajnesh Gunneswaran 129
9 Felipe Meligeni Rodrigues Alves 231
10 Zhe Li 234
11 Hiroki Moriya 240
12 Marco Trungelliti 241
13 Tung-Lin Wu 244
14 Daniel Masur 245
15 Malek Jaziri 249
16 Nicola Kuhn 252
17 Hugo Grenier 255
18 Tomas Martin Etcheverry 257
19 Jewgienij Karlowski 258
20. Kacper Żuk 262
21. Tristan Lamasine 266
22. Andrea Arnaboldi 268
------------------------------------------------
Lista graczy do turnieju głównego:
Matteo Berrettini 10
David Goffin 15
Fabio Fognini 17
Alex de Minaur 23
Benoit Paire 28
Jan-Lennard Struff 36
Nikoloz Basilashvili 40
Miomir Kecmanovic 44
Alexander Bublik 50
Laslo Djere 57
Jiri Vesely 68
Stefano Travaglia 74
Jeremy Chardy 75
Salvatore Caruso 76
Egor Gerasimov 78
Pierre-Hugues Herbert 83
Emil Ruusuvuori 86
Joao Sousa 90
Radu Albot 93
WC
WC
WC
Q
Q
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
2 Pedro Sousa 105
3 Ilya Ivashka 108
5 Taro Daniel 117
7 Lorenzo Musetti 128
8 Prajnesh Gunneswaran 129
9 Felipe Meligeni Rodrigues Alves 231
11 Hiroki Moriya 240
12 Marco Trungelliti 241
13 Tung-Lin Wu 244
15 Malek Jaziri 249
16 Nicola Kuhn 252
17 Hugo Grenier 255
19 Jewgienij Karlowski 258
20. Kacper Żuk 262
21. Tristan Lamasine 266
22. Andrea Arnaboldi 268
------------------------------------------------
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Delray Beach Open by VITACOST.com
Lista graczy do turnieju głównego:
Milos Raonic 14
Cristian Garin 22
John Isner 25
Daniel Evans 32
Hubert Hurkacz 34
Adrian Mannarino 35
Reilly Opelka 39
Kei Nishikori 41
Sam Querrey 53
Tommy Paul 54
Frances Tiafoe 59
Pablo Andujar 60
Vasek Pospisil 61
Dominik Koepfer 66
Cameron Norrie 71
Federico Delbonis 82
Thiago Monteiro 84
Mikael Ymer 94
Soonwoo Kwon 95
Gianluca Mager 100
Andrej Martin 101
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1. # Sousa, Pedro(2) 105
2. # Ivashka, Ilya(2) 108
3. # Kudla, Denis(1) 114
4. # Galan, Daniel Elahi(1) 115
5. # Daniel, Taro(1) 117
6. # Korda, Sebastian(1) 118
7. # Musetti, Lorenzo(2) 128
8. # Karlovic, Ivo(1) 147
9. # Krueger, Mitchell(1) 192
10. # McDonald, Mackenzie(1) 193
11. # Kwiatkowski, Thai-Son(1) 212
12. # Meligeni Rodrigues Alves, Felipe(2) 231
13. # Moriya, Hiroki(2) 240
14. # Masur, Daniel(1) 245
15. # Jaziri, Malek(2) 249
16. # Kuhn, Nicola(2) 252
17. # Grenier, Hugo(2) 255
18. # Etcheverry, Tomas Martin(1) 257
19. # Karlovskiy, Evgeny(2) 258
20. @# Fratangelo, Bjorn(1) 259
21. # Lamasine, Tristan(2) 266
22. # Arnaboldi, Andrea(2) 268
23. # Kavcic, Blaz(2) 269
24. # Nam, Ji Sung(1) 270
25. # Fratangelo, Bjorn(1) 274
26. # Bachinger, Matthias(2) 278
27. # Pellegrino, Andrea(2) 279
28. # Bellucci, Thomaz(1) 281
---------------------------------------------------------------
Lista graczy do turnieju głównego:
Milos Raonic 14
Cristian Garin 22
John Isner 25
Hubert Hurkacz 34
Adrian Mannarino 35
Sam Querrey 53
Tommy Paul 54
Frances Tiafoe 59
Pablo Andujar 60
Cameron Norrie 71
Thiago Monteiro 84
Soonwoo Kwon 95
Gianluca Mager 100
Andrej Martin 101
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
2. # Ivashka, Ilya(2) 108
3. # Kudla, Denis(1) 114
4. # Galan, Daniel Elahi(1) 115
6. # Korda, Sebastian(1) 118
8. # Karlovic, Ivo(1) 147
10. # McDonald, Mackenzie(1) 193
12. # Meligeni Rodrigues Alves, Felipe(2) 231
13. # Moriya, Hiroki(2) 240
14. # Masur, Daniel(1) 245
15. # Jaziri, Malek(2) 249
16. # Kuhn, Nicola(2) 252
17. # Grenier, Hugo(2) 255
18. # Etcheverry, Tomas Martin(1) 257
20. @# Fratangelo, Bjorn(1) 259
21. # Lamasine, Tristan(2) 266
22. # Arnaboldi, Andrea(2) 268
23. # Kavcic, Blaz(2) 269
24. # Nam, Ji Sung(1) 270
25. # Fratangelo, Bjorn(1) 274
27. # Pellegrino, Andrea(2) 279
28. # Bellucci, Thomaz(1) 281
---------------------------------------------------------------
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Antalya Open
Lista graczy do turnieju deblowego:
Nikola Mektic / Mate Pavic 12 12
Ivan Dodig / Filip Polasek 33 33
Jeremy Chardy / Fabrice Martin 60 60
Nikola Cacic / Frederik Nielsen 112 112
Tomislav Brkic / Aisam-Ul-Haq Qureshi 129 129
Sander Arends / Matwe Middelkoop 129 129
Jonathan Erlich / Andrei Vasilevski 156 156
Alexander Bublik / Andrey Golubev 178 138
David Goffin / Pierre-Hugues Herbert 272 38
Salvatore Caruso / Andrea Vavassori 286 172
Nikoloz Basilashvili / Andre Begemann 342 132
Benoit Paire / Stefano Travaglia 494 102
Matteo Berrettini / Jannik Sinner 638 47
Lloyd Harris / David Pel 1249 172
(WC) -
(WC)
Rezerwowi:
1 Jiri Vesely / Tristan-Samuel Weissborn 760 177
2 Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 182 182
3 Harri Heliovaara / Emil Ruusuvuori 347 199
4 Denys Molchanov / Aleksandr Nedovyesov 235 235
5 N.Sriram Balaji / David Vega Hernandez 256 256
6 Robert Galloway / Alex Lawson 269 269
7 Karol Drzewiecki / Szymon Walkow 294 294
8 Luca Margaroli / Florin Mergea 298 298
9 Sadio Doumbia / Fabien Reboul 305 305
10 Ivan Sabanov / Matej Sabanov 318 318
---------------------------------------------------------------
Lista graczy do turnieju deblowego:
Nikola Mektic / Mate Pavic 12 12
Ivan Dodig / Filip Polasek 33 33
Jeremy Chardy / Fabrice Martin 60 60
Nikola Cacic / Frederik Nielsen 112 112
Sander Arends / Matwe Middelkoop 129 129
Jonathan Erlich / Andrei Vasilevski 156 156
Alexander Bublik / Andrey Golubev 178 138
David Goffin / Pierre-Hugues Herbert 272 38
Salvatore Caruso / Andrea Vavassori 286 172
Nikoloz Basilashvili / Andre Begemann 342 132
Matteo Berrettini / Jannik Sinner 638 47
(WC) -
(WC)
Rezerwowi:
1 Jiri Vesely / Tristan-Samuel Weissborn 760 177
3 Harri Heliovaara / Emil Ruusuvuori 347 199
4 Denys Molchanov / Aleksandr Nedovyesov 235 235
6 Robert Galloway / Alex Lawson 269 269
7 Karol Drzewiecki / Szymon Walkow 294 294
8 Luca Margaroli / Florin Mergea 298 298
10 Ivan Sabanov / Matej Sabanov 318 318
---------------------------------------------------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Delray Beach Open by VITACOST.com
Lista graczy do turnieju deblowego:
Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 77 77
Ken Skupski / Neal Skupski 83 83
Marcus Daniell / Philipp Oswald 87 87
Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez 91 91
Luke Bambridge / Dominic Inglot 122 122
Andres Molteni / Hugo Nys 131 131
Ariel Behar / Gonzalo Escobar 136 136
Austin Krajicek / Sam Querrey 220 94
Cameron Norrie / Jonny O'Mara 245 129
Hubert Hurkacz / John Isner 256 59
Cristian Garin / Andre Goransson 375 111
Mackenzie McDonald / Tommy Paul 406 137
Treat Huey / Milos Raonic 498 135
Nicholas Monroe / Frances Tiafoe 667 133
(WC) -
(WC)
Rezerwowi:
1 Dominik Koepfer / Artem Sitak 489 144
2 Oliver Marach / Luis David Martinez 148 148
3 Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 182 182
--------------------------------------------------------------
Lista graczy do turnieju deblowego:
Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 77 77
Marcus Daniell / Philipp Oswald 87 87
Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez 91 91
Luke Bambridge / Dominic Inglot 122 122
Andres Molteni / Hugo Nys 131 131
Ariel Behar / Gonzalo Escobar 136 136
Austin Krajicek / Sam Querrey 220 94
Cameron Norrie / Jonny O'Mara 245 129
Hubert Hurkacz / John Isner 256 59
Cristian Garin / Andre Goransson 375 111
Mackenzie McDonald / Tommy Paul 406 137
Nicholas Monroe / Frances Tiafoe 667 133
(WC) -
(WC)
Rezerwowi:
2 Oliver Marach / Luis David Martinez 148 148
3 Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 182 182
--------------------------------------------------------------
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Antalya Open
Lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Yuichi Sugita 102
Aslan Karatsev 112
Lorenzo Musetti 128
Prajnesh Gunneswaran 129
Serhij Stachowski 202
Ilja Marczenko 215
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 231
Tung-Lin Wu 244
Daniel Masur 245
Alexiej Watutin 246
Julian Lenz 248
Malek Jaziri 249
Nicola Kuhn 252
Hugo Grenier 255
Jewgienij Karlowski 258
Julien Cagnina 260 (PR)
Kacper Żuk 262
Mischa Zverev 264
Tristan Lamasine 266
Pedja Krstin 267
WC
WC
WC
WC
Rezerwowi:
1. # Arnaboldi, Andrea(1) 268
2. # Kavcic, Blaz(1) 269
3. # Kotov, Pavel(1) 272
4. # Gabashvili, Teymuraz(1) 276
5. # Bachinger, Matthias(1) 278
6. # Pellegrino, Andrea(1) 279
7. @# Choinski, Jan(1) 279
8. # Sekiguchi, Shuichi(1) 288
9. # Bonadio, Riccardo(1) 289
10. # Sakamoto, Pedro(2) 290
11. # Ortega-Olmedo, Roberto(2) 292
12. # Serdarusic, Nino(1) 293
13. # Kuzmanov, Dimitar(1) 295
14. # Aragone, JC(2) 297
15. # Klein, Lukas(1) 298
16. # Mukund, Sasikumar(1) 300
17. # Guinard, Manuel(1) 302
18. # Haerteis, Johannes(1) 304
19. # King, Kevin(2) 305
20. # Miedler, Lucas(1) 306
21. # Celikbilek, Altug(1) 310
22. # Vrbensky, Michael(1) 311
23. # Molcan, Alex(1) 312
24. # Vavassori, Andrea(1) 315
25. # Ajdukovic, Duje(1) 319
26. # Zeppieri, Giulio(1) 324
27. # Basic, Mirza(1) 326
28. # Roca Batalla, Oriol(1) ES P 327
29. # Uchida, Kaichi(1) 329
30. # Sultanov, Khumoyun(1) 330
31. # Nedovyesov, Aleksandr(1) 331
32. # Sels, Jelle(1) 338
33. # Durasovic, Viktor(1) 340
34. # Cerundolo, Juan Manuel(1) 341
35. # Safranek, Vaclav(1) 342
36. # Nedelko, Ivan(1) 346
37. # Choinski, Jan(1) 347
38. # Bega, Alessandro(1) 349
39. # Kravchuk, Konstantin(1) 352
40. # Gomez-Herrera, Carlos(1) 354
41. # Sanchez Izquierdo, Nikolas(1) 355
42. # Hamou, Maxime(1) 366
43. # Cachin, Pedro(1) 368
44. # Orlov, Vladyslav(1) 369
45. # Fatic, Nerman(1) 373
46. # Ehrat, Sandro(1) 377
47. @# Geerts, Michael(1) 378
48. # Dougaz, Aziz(2) 380
49. # Casanova, Hernan(1) 381
50. # Brancaccio, Raul(1) 382
51. # Yevseyev, Denis(1) 383
52. # Geerts, Michael(1) 386
53. # Mansouri, Skander(1) 388
54. # Doumbia, Sadio(1) 392
55. # Jianu, Filip Cristian(1) 397
56. # Borges, Nuno(1) 398
57. # Sachko, Vitaliy(1) 400
58. # Diaz Acosta, Facundo(2) 403
59. # Gutierrez, Oscar Jose(1) 404
60. # Simon, Tobias(1) 406
61. # Slobodchikov, Ronald(1) 411
62. # Ornago, Fabrizio(1) 424
63. # Mayot, Harold(1) 426
64. # Michalski, Daniel(1) 428
65. # Bobrov, Bogdan(1) 431
66. # Bergs, Zizou(1) 437
67. # Niklas-Salminen, Patrik(1) 440
68. # Lock, Benjamin(1) 441
69. # Kirkin, Ergi(1) 444
70. # Avidzba, Alen(1) 455
71. # Pervolarakis, Michail(1) 456
72. # Mejia, Nicolas(1) 457
73. # Gengel, Marek(1) 467
74. # Rybakov, Alex(2) 469
75. # Rune, Holger Vitus Nodskov(1) 472
76. # Mertens, Yannick(1) 482
77. # Pichler, David(1) 483
78. # Ejupovic, Elmar(1) 494
79. # Leite, Wilson(1) 524
80. # Ionel, Nicholas David(1) 534
81. # Bortolotti, Marco(1) 538
82. # Zhurbin, Alexander(1) 539
83. # Carr, Simon(1) 543
84. # Lazarov, Alexandar(1) 546
85. # Descotte, Matias Franco(2) 550
86. # Smith, Roy(2) 556
87. # Fancutt, Thomas(1) 557
88. # Shevchenko, Alexander(1) 562
89. # Rosenkranz, Mats(1) 573
90. # Ilhan, Marsel(1) 575
91. # Kirkov, Vasil(2) 579
92. # Danilov, Savriyan(1) 582
93. @# Eremin, Edoardo(2) 590
94. # Capecchi, Daniele(1) 599
95. @# Kravchenko, Georgii(1) 611
96. # Heliovaara, Harri(1) 635
97. # Fomin, Sergey(1) 643
98. # Deviatiarov, Marat(1) 645
99. # Sureshkumar, Manish(1) 660
100. # Marek, Wojciech(1) 664
101. # Folliot, Quentin(1) 676
102. # Roncalli, Simone(1) 712
103. # Farren, Connor(2) 720
104. # Cozbinov, Alexander(1) 761
105. # Golubev, Andrey(1) 771
106. # Tomescu, Dan Alexandru(1) 778
107. # Kachmazov, Alibek(1) 790
108. # Jorda Sanchis, David(1) 794
109. # Kaliyanda Poonacha, Niki(1) 838
110. # Cobolli, Flavio(1) 873
111. # Agabigun, Sarp(1) 882
112. # Sabanov, Matej(1) 912
113. # Khan, Zane(2) 947
114. # Shyla, Yaraslav(1) 986
115. # Haliak, Mikalai(1) 1000
116. # Tsitsipas, Petros(1) 1004
-----------------------------------------------------------------------
Lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Aslan Karatsev 112
Prajnesh Gunneswaran 129
Serhij Stachowski 202
Tung-Lin Wu 244
Alexiej Watutin 246
Malek Jaziri 249
Nicola Kuhn 252
Hugo Grenier 255
Julien Cagnina 260 (PR)
Tristan Lamasine 266
Pedja Krstin 267
WC
WC
WC
WC
Rezerwowi:
2. # Kavcic, Blaz(1) 269
3. # Kotov, Pavel(1) 272
5. # Bachinger, Matthias(1) 278
6. # Pellegrino, Andrea(1) 279
8. # Sekiguchi, Shuichi(1) 288
9. # Bonadio, Riccardo(1) 289
10. # Sakamoto, Pedro(2) 290
11. # Ortega-Olmedo, Roberto(2) 292
13. # Kuzmanov, Dimitar(1) 295
15. # Klein, Lukas(1) 298
16. # Mukund, Sasikumar(1) 300
18. # Haerteis, Johannes(1) 304
19. # King, Kevin(2) 305
20. # Miedler, Lucas(1) 306
22. # Vrbensky, Michael(1) 311
23. # Molcan, Alex(1) 312
24. # Vavassori, Andrea(1) 315
26. # Zeppieri, Giulio(1) 324
27. # Basic, Mirza(1) 326
29. # Uchida, Kaichi(1) 329
30. # Sultanov, Khumoyun(1) 330
31. # Nedovyesov, Aleksandr(1) 331
32. # Sels, Jelle(1) 338
33. # Durasovic, Viktor(1) 340
34. # Cerundolo, Juan Manuel(1) 341
35. # Safranek, Vaclav(1) 342
36. # Nedelko, Ivan(1) 346
37. # Choinski, Jan(1) 347
38. # Bega, Alessandro(1) 349
39. # Kravchuk, Konstantin(1) 352
40. # Gomez-Herrera, Carlos(1) 354
41. # Sanchez Izquierdo, Nikolas(1) 355
42. # Hamou, Maxime(1) 366
43. # Cachin, Pedro(1) 368
44. # Orlov, Vladyslav(1) 369
46. # Ehrat, Sandro(1) 377
47. @# Geerts, Michael(1) 378
48. # Dougaz, Aziz(2) 380
49. # Casanova, Hernan(1) 381
50. # Brancaccio, Raul(1) 382
51. # Yevseyev, Denis(1) 383
52. # Geerts, Michael(1) 386
53. # Mansouri, Skander(1) 388
54. # Doumbia, Sadio(1) 392
55. # Jianu, Filip Cristian(1) 397
56. # Borges, Nuno(1) 398
57. # Sachko, Vitaliy(1) 400
59. # Gutierrez, Oscar Jose(1) 404
60. # Simon, Tobias(1) 406
61. # Slobodchikov, Ronald(1) 411
62. # Ornago, Fabrizio(1) 424
63. # Mayot, Harold(1) 426
64. # Michalski, Daniel(1) 428
65. # Bobrov, Bogdan(1) 431
66. # Bergs, Zizou(1) 437
67. # Niklas-Salminen, Patrik(1) 440
68. # Lock, Benjamin(1) 441
69. # Kirkin, Ergi(1) 444
70. # Avidzba, Alen(1) 455
71. # Pervolarakis, Michail(1) 456
72. # Mejia, Nicolas(1) 457
73. # Gengel, Marek(1) 467
74. # Rybakov, Alex(2) 469
75. # Rune, Holger Vitus Nodskov(1) 472
76. # Mertens, Yannick(1) 482
77. # Pichler, David(1) 483
78. # Ejupovic, Elmar(1) 494
79. # Leite, Wilson(1) 524
80. # Ionel, Nicholas David(1) 534
81. # Bortolotti, Marco(1) 538
82. # Zhurbin, Alexander(1) 539
83. # Carr, Simon(1) 543
84. # Lazarov, Alexandar(1) 546
86. # Smith, Roy(2) 556
87. # Fancutt, Thomas(1) 557
88. # Shevchenko, Alexander(1) 562
89. # Rosenkranz, Mats(1) 573
90. # Ilhan, Marsel(1) 575
91. # Kirkov, Vasil(2) 579
92. # Danilov, Savriyan(1) 582
93. @# Eremin, Edoardo(2) 590
94. # Capecchi, Daniele(1) 599
95. @# Kravchenko, Georgii(1) 611
96. # Heliovaara, Harri(1) 635
98. # Deviatiarov, Marat(1) 645
99. # Sureshkumar, Manish(1) 660
100. # Marek, Wojciech(1) 664
101. # Folliot, Quentin(1) 676
102. # Roncalli, Simone(1) 712
103. # Farren, Connor(2) 720
104. # Cozbinov, Alexander(1) 761
105. # Golubev, Andrey(1) 771
107. # Kachmazov, Alibek(1) 790
108. # Jorda Sanchis, David(1) 794
109. # Kaliyanda Poonacha, Niki(1) 838
110. # Cobolli, Flavio(1) 873
111. # Agabigun, Sarp(1) 882
112. # Sabanov, Matej(1) 912
113. # Khan, Zane(2) 947
114. # Shyla, Yaraslav(1) 986
115. # Haliak, Mikalai(1) 1000
116. # Tsitsipas, Petros(1) 1004
-----------------------------------------------------------------------
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Delray Beach Open by VITACOST.com
Lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Daniel Elahi Galan 115
Taro Daniel 117
Sebastian Korda 118
Mackenzie McDonald 193
Ulises Blanch 243
Noah Rubin 250
Marcelo Tomas Barrios Vera 254
Tomas Martin Etcheverry 257
Ji Sung Nam 270
Bjorn Fratangelo 274
Thomaz Bellucci 281
Geoffrey Blancaneaux 283
Viktor Galovic 284
Goncalo Oliveira 287
WC
WC
Rezerwowi:
1 Pedro Sakamoto 290
2 Roberto Ortega-Olmedo 292
3 Nino Serdarusic 293
4 Roberto Quiroz 296
5 JC Aragone 297
6 Lukas Klein 298
7 Alexander Ritschard 299
8 Manuel Guinard 302
9 Johannes Haerteis 304
10 Kevin King 305
11 Altug Celikbilek 310
12 Alex Molcan 312
13 Donald Young 323
14 Giulio Zeppieri 324
15 Mirza Basic 326
16 Oriol Roca Batalla 327
17 Viktor Durasovic 340
18 Sekou Bangoura 348
19 Alessandro Bega 349
20 Christian Harrison 353 (PR)
21. Carlos Gomez-Herrera 354
22. Nikolas Sanchez Izquierdo 355
23. Maxime Hamou 366
24. Vladyslav Orlov 369
25. Stefan Kozlov 370
26. Aziz Dougaz 380
(ALT) Gonzalo Escobar 435
(ALT) Benjamin Lock 439
---------------------------------------------------------------
Lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Taro Daniel 117
Mackenzie McDonald 193
Noah Rubin 250
Marcelo Tomas Barrios Vera 254
Ji Sung Nam 270
Thomaz Bellucci 281
Viktor Galovic 284
Goncalo Oliveira 287
WC
WC
Rezerwowi:
1 Pedro Sakamoto 290
3 Nino Serdarusic 293
4 Roberto Quiroz 296
6 Lukas Klein 298
7 Alexander Ritschard 299
9 Johannes Haerteis 304
10 Kevin King 305
12 Alex Molcan 312
13 Donald Young 323
15 Mirza Basic 326
16 Oriol Roca Batalla 327
20 Christian Harrison 353 (PR)
22. Nikolas Sanchez Izquierdo 355
23. Maxime Hamou 366
24. Vladyslav Orlov 369
25. Stefan Kozlov 370
26. Aziz Dougaz 380
(ALT) Gonzalo Escobar 435
(ALT) Benjamin Lock 439
---------------------------------------------------------------
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Antalya Open
Przebieg turnieju:
Turniej główny:
Triumfator:
[4] Alex De Minaur
Finał:
[4] Alex De Minaur d. [8] Alexander Bublik 2-0 i krecz ( M. El Jennati )
Półfinały:
[8] Alexander Bublik d. Jeremy Chardy 6-4 6-7(4) 6-3 ( M. Fitouhi )
[4] Alex De Minaur d. [2] David Goffin 6-4 3-6 6-2 ( A. Katebi )
Ćwierćfinały:
[8] Alexander Bublik d. [1] Matteo Berrettini 7-6(6) 6-4 ( C. Bernardes )
Jeremy Chardy d. [5] Jan-Lennard Struff 4-6 6-2 7-6(8) ( A. Katebi )
[4] Alex De Minaur d. [6] Nikołoz Basilaszwili 6-2 6-4 ( M. El Jennati )
[2] David Goffin d. Stefano Travaglia 6-3 6-2 ( M. Fitouhi )
II runda:
[1] Matteo Berrettini d. [Q] Dimitar Kuzmanov 6-2 6-3 ( A. Katebi )
[8] Alexander Bublik d. Tristan Lamasine 6-2 6-4 ( M. El Jennati )
Jeremy Chardy d. [3] Fabio Fognini 7-6(4) 6-7(1) 7-6(5) ( M. Fitouhi )
[5] Jan-Lennard Struff d. Hugo Grenier walkower (lewa noga)
[6] Nikołoz Basilaszwili d. [WC] Altug Celikbilek 76(1) 64 ( A. Katebi )
[4] Alex De Minaur d. [Q] Adrian Andreev 6-3 6-1 ( M. Fitouhi )
Stefano Travaglia d. Emil Ruusuvuori 7-6(5) 6-3 ( C. Bernardes )
[2] David Goffin d. Nicola Kuhn 6-0 6-2 ( M. El Jennati )
I runda:
[1] Matteo Berrettini d. [WC] Ergi Kirkin 6-0 6-4 ( M. Fitouhi )
[Q] Dimitar Kuzmanov d. Laslo Djere 6-1 3-2 i krecz ( I. Ort )
Tristan Lamasine d. Egor Gerasimov 7-6(6) 6-2 ( I. Ort )
[8] Alexander Bublik d. Salvatore Caruso 6-3 6-3 ( M. Fitouhi )
[3] Fabio Fognini d. [Q] Michael Vrbensky 6-4 7-6(4) ( M. El Jennati )
Jeremy Chardy d. Radu Albot 6-3 6-4 ( A. Katebi )
Hugo Grenier d. [Q] Alex Molcan 7-5 6-4 ( M. El Jennati )
[5] Jan-Lennard Struff d. [Q] Pavel Kotov 6-4 6-3 ( C. Bernardes )
[6] Nikołoz Basilaszwili d. Andrea Arnaboldi 4-6 7-5 6-1 ( M. Fitouhi )
[WC] Altug Celikbilek d. Kacper Żuk 7-6(7) 7-5 ( M. El Jennati )
[Q] Adrian Andreev d. [WC] Marsel Ilhan 6-4 6-3 ( A. Katebi )
[4] Alex De Minaur d. Malek Jaziri 6-2 6-1 ( H. Torun )
Stefano Travaglia d. [7] Miomir Kecmanovic 1-6 6-4 6-0 ( A. Katebi )
Emil Ruusuvuori d. Jiri Vesely 6-3 7-6(4) ( H. Torun )
Nicola Kuhn d. [Q] Matthias Bachinger 3-6 6-3 4-1 i krecz ( S. Sivri )
[2] David Goffin d. Pierre-Hugues Herbert 3-6 7-5 6-0 ( C. Bernardes )
Turniej deblowy:
Triumfatorzy:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic
Finał:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. [2] Ivan Dodig / Filip Polasek 6-2 6-4 ( C. Bernardes )
Półfinały:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Salvatore Caruso / Andrea Vavassori 6-1 6-1 ( A. Katebi )
[2] Ivan Dodig / Filip Polasek d. [3] Jeremy Chardy / Fabrice Martin 6-3 6-1 ( M. Fitouhi )
Ćwierćfinały:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Nikołoz Basilaszwili / Andre Begemann 6-0 6-1 ( M. El Jennati )
Salvatore Caruso / Andrea Vavassori d. Luca Margaroli / Florin Mergea 6-1 6-0 ( S. Sivri )
[3] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. Alexander Bublik / Andriej Gołubiew 6-1 6-1 ( H. Torun )
[2] Ivan Dodig / Filip Polasek d. Harri Heliovaara / Emil Ruusuvuori 3-6 6-4 11-9 ( I. Ort )
I runda:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Jiri Vesely / Tristan-Samuel Weissborn 6-4 5-7 10-6 ( A. Katebi )
Nikołoz Basilaszwili / Andre Begemann d. [WC] Umut Akkoyun / Mert Nai Turker 6-2 6-3 ( M. Fitouhi )
Salvatore Caruso / Andrea Vavassori d. [4] Nikola Cacic / Frederik Nielsen 6-2 1-6 10-5 ( I. Ort )
Luca Margaroli / Florin Mergea d. Ivan Sabanov / Matej Sabanov 6-4 7-5 ( H. Torun )
Alexander Bublik / Andriej Gołubiew d. David Goffin / Pierre-Hugues Herbert 6-3 0-6 12-10 ( C. Bernardes )
[3] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. Jonathan Erlich / Andrei Vasilewski 6-3 7-6(1) ( S. Sivri )
Harri Heliovaara / Emil Ruusuvuori d. Denys Molchanov / Ołeksandr Niedowiesow 6-3 6-2 ( S. Sivri )
[2] Ivan Dodig / Filip Polasek d. [WC] Tuna Altuna / Altug Celikbilek 7-5 6-2 ( H. Torun )
Turniej kwalifikacji:
II runda:
[11] Michael Vrbensky d. [WC] Mert Naci Turker 6-4 6-3 A. Katebi
[2] Pavel Kotov d. Harri Heliovaara 6-2 6-2 S. Sivri
[12] Alex Molcan d. [3] Blaz Kavcic 1-6 6-4 7-5 H. Torun
[8] Dimitar Kuzmanov d. [4] Andrea Pellegrino 4-6 7-6(11) 7-5 I. Ilker Ort
[5] Matthias Bachinger d. [10] Lucas Miedler 6-4 6-1 I. Ilker Ort
[WC] Adrian Andreev d. Andrea Vavassori 6-4 7-6(5) S. Sivri
I runda:
[WC] Mert Naci Turker d. [1] Pedja Krstin 6-2 6-1 M. El Jennati
[11] Michael Vrbensky d. Vitaliy Sachko 7-5 6-2 I. Ilker Ort
[2] Pavel Kotov d. [WC] Umut Akkoyun 6-2 0-0 i krecz M. El Jennati
Harri Heliovaara d. [9] Sasi Kumar Mukund 6-4 7-5 I. Ilker Ort
[3] Blaz Kavcic d. [WC] Togan Tokac 6-2 6-2 A. Katebi
[12] Alex Molcan d. Andriej Gołubiew 6-2 7-5 M. Fitouhi
[4] Andrea Pellegrino d. [Alt] Cengiz Altu 3-6 6-2 6-0 A. Katebi
[8] Dimitar Kuzmanov d. Mirza Basic 6-3 6-1 S. Sivri
[5] Matthias Bachinger d. Vladyslav Orlov 6-1 7-5 M. Fitouhi
[10] Lucas Miedler d. Alexandar Lazarov 1-6 6-3 6-3 H. Torun
Andrea Vavassori d. [6] Roberto Ortega-Olmedo 7-5 6-1 H. Torun
[WC] Adrian Andreev d. [7] Lukas Klein 6-3 7-6(7) S. Sivri
Przebieg turnieju:
Turniej główny:
Triumfator:
[4] Alex De Minaur
Finał:
[4] Alex De Minaur d. [8] Alexander Bublik 2-0 i krecz ( M. El Jennati )
Półfinały:
[8] Alexander Bublik d. Jeremy Chardy 6-4 6-7(4) 6-3 ( M. Fitouhi )
[4] Alex De Minaur d. [2] David Goffin 6-4 3-6 6-2 ( A. Katebi )
Ćwierćfinały:
[8] Alexander Bublik d. [1] Matteo Berrettini 7-6(6) 6-4 ( C. Bernardes )
Jeremy Chardy d. [5] Jan-Lennard Struff 4-6 6-2 7-6(8) ( A. Katebi )
[4] Alex De Minaur d. [6] Nikołoz Basilaszwili 6-2 6-4 ( M. El Jennati )
[2] David Goffin d. Stefano Travaglia 6-3 6-2 ( M. Fitouhi )
II runda:
[1] Matteo Berrettini d. [Q] Dimitar Kuzmanov 6-2 6-3 ( A. Katebi )
[8] Alexander Bublik d. Tristan Lamasine 6-2 6-4 ( M. El Jennati )
Jeremy Chardy d. [3] Fabio Fognini 7-6(4) 6-7(1) 7-6(5) ( M. Fitouhi )
[5] Jan-Lennard Struff d. Hugo Grenier walkower (lewa noga)
[6] Nikołoz Basilaszwili d. [WC] Altug Celikbilek 76(1) 64 ( A. Katebi )
[4] Alex De Minaur d. [Q] Adrian Andreev 6-3 6-1 ( M. Fitouhi )
Stefano Travaglia d. Emil Ruusuvuori 7-6(5) 6-3 ( C. Bernardes )
[2] David Goffin d. Nicola Kuhn 6-0 6-2 ( M. El Jennati )
I runda:
[1] Matteo Berrettini d. [WC] Ergi Kirkin 6-0 6-4 ( M. Fitouhi )
[Q] Dimitar Kuzmanov d. Laslo Djere 6-1 3-2 i krecz ( I. Ort )
Tristan Lamasine d. Egor Gerasimov 7-6(6) 6-2 ( I. Ort )
[8] Alexander Bublik d. Salvatore Caruso 6-3 6-3 ( M. Fitouhi )
[3] Fabio Fognini d. [Q] Michael Vrbensky 6-4 7-6(4) ( M. El Jennati )
Jeremy Chardy d. Radu Albot 6-3 6-4 ( A. Katebi )
Hugo Grenier d. [Q] Alex Molcan 7-5 6-4 ( M. El Jennati )
[5] Jan-Lennard Struff d. [Q] Pavel Kotov 6-4 6-3 ( C. Bernardes )
[6] Nikołoz Basilaszwili d. Andrea Arnaboldi 4-6 7-5 6-1 ( M. Fitouhi )
[WC] Altug Celikbilek d. Kacper Żuk 7-6(7) 7-5 ( M. El Jennati )
[Q] Adrian Andreev d. [WC] Marsel Ilhan 6-4 6-3 ( A. Katebi )
[4] Alex De Minaur d. Malek Jaziri 6-2 6-1 ( H. Torun )
Stefano Travaglia d. [7] Miomir Kecmanovic 1-6 6-4 6-0 ( A. Katebi )
Emil Ruusuvuori d. Jiri Vesely 6-3 7-6(4) ( H. Torun )
Nicola Kuhn d. [Q] Matthias Bachinger 3-6 6-3 4-1 i krecz ( S. Sivri )
[2] David Goffin d. Pierre-Hugues Herbert 3-6 7-5 6-0 ( C. Bernardes )
Turniej deblowy:
Triumfatorzy:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic
Finał:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. [2] Ivan Dodig / Filip Polasek 6-2 6-4 ( C. Bernardes )
Półfinały:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Salvatore Caruso / Andrea Vavassori 6-1 6-1 ( A. Katebi )
[2] Ivan Dodig / Filip Polasek d. [3] Jeremy Chardy / Fabrice Martin 6-3 6-1 ( M. Fitouhi )
Ćwierćfinały:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Nikołoz Basilaszwili / Andre Begemann 6-0 6-1 ( M. El Jennati )
Salvatore Caruso / Andrea Vavassori d. Luca Margaroli / Florin Mergea 6-1 6-0 ( S. Sivri )
[3] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. Alexander Bublik / Andriej Gołubiew 6-1 6-1 ( H. Torun )
[2] Ivan Dodig / Filip Polasek d. Harri Heliovaara / Emil Ruusuvuori 3-6 6-4 11-9 ( I. Ort )
I runda:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Jiri Vesely / Tristan-Samuel Weissborn 6-4 5-7 10-6 ( A. Katebi )
Nikołoz Basilaszwili / Andre Begemann d. [WC] Umut Akkoyun / Mert Nai Turker 6-2 6-3 ( M. Fitouhi )
Salvatore Caruso / Andrea Vavassori d. [4] Nikola Cacic / Frederik Nielsen 6-2 1-6 10-5 ( I. Ort )
Luca Margaroli / Florin Mergea d. Ivan Sabanov / Matej Sabanov 6-4 7-5 ( H. Torun )
Alexander Bublik / Andriej Gołubiew d. David Goffin / Pierre-Hugues Herbert 6-3 0-6 12-10 ( C. Bernardes )
[3] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. Jonathan Erlich / Andrei Vasilewski 6-3 7-6(1) ( S. Sivri )
Harri Heliovaara / Emil Ruusuvuori d. Denys Molchanov / Ołeksandr Niedowiesow 6-3 6-2 ( S. Sivri )
[2] Ivan Dodig / Filip Polasek d. [WC] Tuna Altuna / Altug Celikbilek 7-5 6-2 ( H. Torun )
Turniej kwalifikacji:
II runda:
[11] Michael Vrbensky d. [WC] Mert Naci Turker 6-4 6-3 A. Katebi
[2] Pavel Kotov d. Harri Heliovaara 6-2 6-2 S. Sivri
[12] Alex Molcan d. [3] Blaz Kavcic 1-6 6-4 7-5 H. Torun
[8] Dimitar Kuzmanov d. [4] Andrea Pellegrino 4-6 7-6(11) 7-5 I. Ilker Ort
[5] Matthias Bachinger d. [10] Lucas Miedler 6-4 6-1 I. Ilker Ort
[WC] Adrian Andreev d. Andrea Vavassori 6-4 7-6(5) S. Sivri
I runda:
[WC] Mert Naci Turker d. [1] Pedja Krstin 6-2 6-1 M. El Jennati
[11] Michael Vrbensky d. Vitaliy Sachko 7-5 6-2 I. Ilker Ort
[2] Pavel Kotov d. [WC] Umut Akkoyun 6-2 0-0 i krecz M. El Jennati
Harri Heliovaara d. [9] Sasi Kumar Mukund 6-4 7-5 I. Ilker Ort
[3] Blaz Kavcic d. [WC] Togan Tokac 6-2 6-2 A. Katebi
[12] Alex Molcan d. Andriej Gołubiew 6-2 7-5 M. Fitouhi
[4] Andrea Pellegrino d. [Alt] Cengiz Altu 3-6 6-2 6-0 A. Katebi
[8] Dimitar Kuzmanov d. Mirza Basic 6-3 6-1 S. Sivri
[5] Matthias Bachinger d. Vladyslav Orlov 6-1 7-5 M. Fitouhi
[10] Lucas Miedler d. Alexandar Lazarov 1-6 6-3 6-3 H. Torun
Andrea Vavassori d. [6] Roberto Ortega-Olmedo 7-5 6-1 H. Torun
[WC] Adrian Andreev d. [7] Lukas Klein 6-3 7-6(7) S. Sivri
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Delray Beach Open by VITACOST.com
Przebieg turnieju:
Turniej główny:
Triumfator:
[4] Hubert Hurkacz
Finał:
[4] Hubert Hurkacz d. Sebastian Korda 6-3 6-3 ( G. Allensworth )
Półfinały:
[4] Hubert Hurkacz d. [Q] Christian Harrison 7-6(4) 6-4 ( S. Cannavan )
Sebastian Korda d. Cameron Norrie 6-3 7-5 ( F. Murphy )
Ćwierćfinały:
[Q] Christian Harrison d. Gianluca Mager 7-6(2) 6-4 ( F. Murphy )
[4] Hubert Hurkacz d. [Q] Roberto Quiroz 6-4 6-4 ( G. Allensworth )
Cameron Norrie d. [8] Frances Tiafoe 6-0 3-6 6-4 ( S. Cannavan )
Sebastian Korda d. [2] John Isner 6-3 4-6 6-3 ( J. Brace )
II runda:
[Q] Christian Harrison d. [1] Christian Garin 7-6(3) 6-2 ( J. Brace )
Gianluca Mager d. [6] Sam Querrey 7-6(8) 6-1 ( S. Cannavan )
[4] Hubert Hurkacz d. Daniel Elahi Galan 6-2 6-2 ( R. Pennington )
[Q] Roberto Quiroz d. Ivo Karlovic 6-2 6-4 ( J. Brace )
[8] Frances Tiafoe d. Bjorn Fratangelo 6-4 3-6 6-1 ( G. Allensworth )
Cameron Norrie d. [3] Adrian Mannarino 6-2 7-5 ( S. Cannavan )
Sebastian Korda d. [5] Tommy Paul 4-6 6-3 6-2 ( G. Allensworth )
[2] John Isner d. Thiago Monteiro 6-4 7-6(4) ( F. Murphy )
I runda:
[1] Christian Garin wolna runda
[Q] Christian Harrison d. Tomas Martin Etcheverry 6-4 6-2 ( S. Cannavan )
Gianluca Mager d. [WC] Ryan Harrison 3-6 6-1 6-4 ( J. Brace )
[6] Sam Querrey d. Mackenzie McDonald 6-3 6-4 ( G. Allensworth )
[4] Hubert Hurkacz wolna runda
Daniel Elahi Galan d. Andrej Martin 6-4 6-4 ( J. Brace )
[Q] Roberto Quiroz d. [WC] Noah Rubin 7-6(1) 6-3 ( F. Murphy )
Ivo Karlovic d. [7] Pablo Andujar 6-3 5-7 6-4 ( F. Murphy )
[8] Frances Tiafoe d. [Q] Donald Young 6-3 6-4 ( G. Allensworth )
Bjorn Fratangelo d. [Q] Kevin King 6-2 6-2 ( R. Pennington )
Cameron Norrie d. [WC] JC Aragone 6-2 6-1 ( S. Cannavan )
[3] Adrian Mannarino wolna runda
[5] Tommy Paul d. Ji Sung Nam 6-1 6-4 ( F. Murphy )
Sebastian Korda d. Soonwoo Kwon 6-4 6-4 ( S. Cannavan )
Thiago Monteiro d. Thomaz Bellucci 6-3 7-5 ( R. Pennington )
[2] John Isner wolna runda
Turniej deblowy:
Triumfatorzy:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar
Finał:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [WC] Christian Harrison / Ryan Harrison 6-7(5) 7-6(4) 10-4 ( F. Murphy )
Półfinały:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul 6-1 5-7 10-1 ( J. Brace )
[WC] Christian Harrison / Ryan Harrison d. Andres Molteni / Hugo Nys 6-2 6-2 ( G. Allensworth )
Ćwierćfinały:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. Cameron Norrie / Jonny O'Mara 7-5 4-6 10-4 ( J. Brace )
[PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul d. Nicholas Monroe / Frances Tiafoe 6-3 6-1 ( S. Cannavan )
[WC] Christian Harrison / Ryan Harrison d. Oliver Marach / Luis David Martinez 6-4 6-2 ( F. Murphy )
Andres Molteni / Hugo Nys d. Austin Krajicek / Sam Querrey 6-3 6-4 ( F. Murphy )
I runda:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [1] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 7-5 7-6(4) ( R. Pennington )
Cameron Norrie / Jonny O'Mara d. Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-4 6-4 ( G. Allensworth )
Nicholas Monroe / Frances Tiafoe d. [4] Luke Bambridge / Dominic Inglot 3-6 6-3 10-4 ( J. Brace )
[PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul d. Christian Garin / Andre Goransson 6-4 6-7(4) 10-4 ( J. Brace )
[WC] Christian Harrison / Ryan Harrison d. Hunter Johnson / Yates Johnson 6-4 7-6(2) ( G. Allensworth )
Oliver Marach / Luis David Martinez d. [3] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez 6-2 6-3 ( R. Pennington )
Austin Krajicek / Sam Querrey d. [WC] Bjorn Fratangelo / Dennis Novikov 7-6(4) 6-3 ( R. Pennington )
Andres Molteni / Hugo Nys d. [2] Marcus Daniell / Philipp Oswald 6-7(5) 6-4 11-9 ( R. Pennington )
Turniej kwalifikacji:
II runda:
[PR] Christian Harrison d. [WC] Zane Khan 6-1 6-7(9) 7-6(4) (G. Allensworth)
[5] Roberto Quiroz d. [2] Viktor Galovic 6-3 7-5 (J. Brace)
[7] Kevin King d. [3] Goncalo Oliveira 6-3 6-3 (S. Cannavan)
Donald Young d. Stefan Kozlov 4-6 6-4 6-4 (R. Pennington)
I runda:
[PR] Christian Harrison d. [1] Marcelo Tomas Barrios Vera 6-4 6-4 (S. Cannavan)
[WC] Zane Khan d. [6] Alexander Ritschard 6-3 3-1 i krecz (kostka) (G. Allensworth)
[2] Viktor Galovic d. Aziz Dougaz 6-4 6-3 (G. Allensworth)
[5] Roberto Quiroz d. [Alt] Gonzalo Escobar 6-4 6-7(6) 7-5 (R. Pennington)
[3] Goncalo Oliveira d. [WC] Liam Draxl 3-6 6-3 6-2 (R. Pennington)
[7] Kevin King d. [Alt] Benjamin Lock 6-2 6-3 (S. Cannavan)
Donald Young d. [4] Pedro Sakamoto 3-6 6-4 6-2 (J. Brace)
Stefan Kozlov d. [8] Johannes Haerteis 5-0 i krecz (łokieć) (F. Murphy)
Przebieg turnieju:
Turniej główny:
Triumfator:
[4] Hubert Hurkacz
Finał:
[4] Hubert Hurkacz d. Sebastian Korda 6-3 6-3 ( G. Allensworth )
Półfinały:
[4] Hubert Hurkacz d. [Q] Christian Harrison 7-6(4) 6-4 ( S. Cannavan )
Sebastian Korda d. Cameron Norrie 6-3 7-5 ( F. Murphy )
Ćwierćfinały:
[Q] Christian Harrison d. Gianluca Mager 7-6(2) 6-4 ( F. Murphy )
[4] Hubert Hurkacz d. [Q] Roberto Quiroz 6-4 6-4 ( G. Allensworth )
Cameron Norrie d. [8] Frances Tiafoe 6-0 3-6 6-4 ( S. Cannavan )
Sebastian Korda d. [2] John Isner 6-3 4-6 6-3 ( J. Brace )
II runda:
[Q] Christian Harrison d. [1] Christian Garin 7-6(3) 6-2 ( J. Brace )
Gianluca Mager d. [6] Sam Querrey 7-6(8) 6-1 ( S. Cannavan )
[4] Hubert Hurkacz d. Daniel Elahi Galan 6-2 6-2 ( R. Pennington )
[Q] Roberto Quiroz d. Ivo Karlovic 6-2 6-4 ( J. Brace )
[8] Frances Tiafoe d. Bjorn Fratangelo 6-4 3-6 6-1 ( G. Allensworth )
Cameron Norrie d. [3] Adrian Mannarino 6-2 7-5 ( S. Cannavan )
Sebastian Korda d. [5] Tommy Paul 4-6 6-3 6-2 ( G. Allensworth )
[2] John Isner d. Thiago Monteiro 6-4 7-6(4) ( F. Murphy )
I runda:
[1] Christian Garin wolna runda
[Q] Christian Harrison d. Tomas Martin Etcheverry 6-4 6-2 ( S. Cannavan )
Gianluca Mager d. [WC] Ryan Harrison 3-6 6-1 6-4 ( J. Brace )
[6] Sam Querrey d. Mackenzie McDonald 6-3 6-4 ( G. Allensworth )
[4] Hubert Hurkacz wolna runda
Daniel Elahi Galan d. Andrej Martin 6-4 6-4 ( J. Brace )
[Q] Roberto Quiroz d. [WC] Noah Rubin 7-6(1) 6-3 ( F. Murphy )
Ivo Karlovic d. [7] Pablo Andujar 6-3 5-7 6-4 ( F. Murphy )
[8] Frances Tiafoe d. [Q] Donald Young 6-3 6-4 ( G. Allensworth )
Bjorn Fratangelo d. [Q] Kevin King 6-2 6-2 ( R. Pennington )
Cameron Norrie d. [WC] JC Aragone 6-2 6-1 ( S. Cannavan )
[3] Adrian Mannarino wolna runda
[5] Tommy Paul d. Ji Sung Nam 6-1 6-4 ( F. Murphy )
Sebastian Korda d. Soonwoo Kwon 6-4 6-4 ( S. Cannavan )
Thiago Monteiro d. Thomaz Bellucci 6-3 7-5 ( R. Pennington )
[2] John Isner wolna runda
Turniej deblowy:
Triumfatorzy:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar
Finał:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [WC] Christian Harrison / Ryan Harrison 6-7(5) 7-6(4) 10-4 ( F. Murphy )
Półfinały:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul 6-1 5-7 10-1 ( J. Brace )
[WC] Christian Harrison / Ryan Harrison d. Andres Molteni / Hugo Nys 6-2 6-2 ( G. Allensworth )
Ćwierćfinały:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. Cameron Norrie / Jonny O'Mara 7-5 4-6 10-4 ( J. Brace )
[PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul d. Nicholas Monroe / Frances Tiafoe 6-3 6-1 ( S. Cannavan )
[WC] Christian Harrison / Ryan Harrison d. Oliver Marach / Luis David Martinez 6-4 6-2 ( F. Murphy )
Andres Molteni / Hugo Nys d. Austin Krajicek / Sam Querrey 6-3 6-4 ( F. Murphy )
I runda:
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [1] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 7-5 7-6(4) ( R. Pennington )
Cameron Norrie / Jonny O'Mara d. Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-4 6-4 ( G. Allensworth )
Nicholas Monroe / Frances Tiafoe d. [4] Luke Bambridge / Dominic Inglot 3-6 6-3 10-4 ( J. Brace )
[PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul d. Christian Garin / Andre Goransson 6-4 6-7(4) 10-4 ( J. Brace )
[WC] Christian Harrison / Ryan Harrison d. Hunter Johnson / Yates Johnson 6-4 7-6(2) ( G. Allensworth )
Oliver Marach / Luis David Martinez d. [3] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez 6-2 6-3 ( R. Pennington )
Austin Krajicek / Sam Querrey d. [WC] Bjorn Fratangelo / Dennis Novikov 7-6(4) 6-3 ( R. Pennington )
Andres Molteni / Hugo Nys d. [2] Marcus Daniell / Philipp Oswald 6-7(5) 6-4 11-9 ( R. Pennington )
Turniej kwalifikacji:
II runda:
[PR] Christian Harrison d. [WC] Zane Khan 6-1 6-7(9) 7-6(4) (G. Allensworth)
[5] Roberto Quiroz d. [2] Viktor Galovic 6-3 7-5 (J. Brace)
[7] Kevin King d. [3] Goncalo Oliveira 6-3 6-3 (S. Cannavan)
Donald Young d. Stefan Kozlov 4-6 6-4 6-4 (R. Pennington)
I runda:
[PR] Christian Harrison d. [1] Marcelo Tomas Barrios Vera 6-4 6-4 (S. Cannavan)
[WC] Zane Khan d. [6] Alexander Ritschard 6-3 3-1 i krecz (kostka) (G. Allensworth)
[2] Viktor Galovic d. Aziz Dougaz 6-4 6-3 (G. Allensworth)
[5] Roberto Quiroz d. [Alt] Gonzalo Escobar 6-4 6-7(6) 7-5 (R. Pennington)
[3] Goncalo Oliveira d. [WC] Liam Draxl 3-6 6-3 6-2 (R. Pennington)
[7] Kevin King d. [Alt] Benjamin Lock 6-2 6-3 (S. Cannavan)
Donald Young d. [4] Pedro Sakamoto 3-6 6-4 6-2 (J. Brace)
Stefan Kozlov d. [8] Johannes Haerteis 5-0 i krecz (łokieć) (F. Murphy)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Czyli bez niespodzianek.
W Delray Beach są już bilety w sprzedaży dla 2k fanów dziennie (25% stadionu).
W Delray Beach są już bilety w sprzedaży dla 2k fanów dziennie (25% stadionu).
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Antalya Open
Antalya - informacje techniczne:
Struktura turnieju głównego:
32 (23DA+ 6Q+ 3WC)
Struktura turnieju kwalifikacji:
24 (20DA + 4WC)
Struktura turnieju deblowego:
16 (14DA + 2WC)
Pula nagród: €300,000
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Elektroniczny system sprawdzania piłek: TBC
Oficjalne piłki: Australian Open Dunlop
Naciąg rakiet: Prince Machine
Dyrektor turnieju: Ümit Yaşar Yılmaz
Supervisor: Jorge Mandl
Dyrektor zarządzający: Arnau Brugues
Ceremonia losowania drabinki głównej: TBC
Program kwalifikacji: Wtorek 5 stycznia - Środa 6 stycznia
Program turnieju głównego: Czwartek 7 stycznia - Środa 13 stycznia
Deadline zgłoszeń:
Turniej główny: 22 grudnia 18:00
Kwalifikacje : 23 grudnia 18:00
Debel : 24 grudnia 18:00
Antalya - informacje techniczne:
Struktura turnieju głównego:
32 (23DA+ 6Q+ 3WC)
Struktura turnieju kwalifikacji:
24 (20DA + 4WC)
Struktura turnieju deblowego:
16 (14DA + 2WC)
Pula nagród: €300,000
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Elektroniczny system sprawdzania piłek: TBC
Oficjalne piłki: Australian Open Dunlop
Naciąg rakiet: Prince Machine
Dyrektor turnieju: Ümit Yaşar Yılmaz
Supervisor: Jorge Mandl
Dyrektor zarządzający: Arnau Brugues
Ceremonia losowania drabinki głównej: TBC
Program kwalifikacji: Wtorek 5 stycznia - Środa 6 stycznia
Program turnieju głównego: Czwartek 7 stycznia - Środa 13 stycznia
Deadline zgłoszeń:
Turniej główny: 22 grudnia 18:00
Kwalifikacje : 23 grudnia 18:00
Debel : 24 grudnia 18:00
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Delray Beach Open by VITACOST.com
Delray Beach - informacje techniczne:
Struktura turnieju głównego:
28 (21DA+ 4Q+ 3WC)
Struktura turnieju kwalifikacji:
16 (14DA + 2WC)
Struktura turnieju deblowego:
16 (14DA + 2WC)
Pula nagród: $349,530
Nawierzchnia: Hard (Plexipave)
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Hawk-Eye Live
Oficjalne piłki: Penn Tour XD
Naciąg rakiet: $22 per racquet
Dyrektor turnieju: Mark Baron
Supervisor: Ali Nili
Dyrektor zarządzający: Pablo Juarez
Ceremonia losowania drabinki głównej: TBC
Program kwalifikacji: Wtorek 5 stycznia - Środa 6 stycznia
Program turnieju głównego: Czwartek 7 stycznia - Środa 13 stycznia
Deadline zgłoszeń:
Turniej główny: 22 grudnia 18:00
Kwalifikacje : 23 grudnia 18:00
Debel : 24 grudnia 18:00
Delray Beach - informacje techniczne:
Struktura turnieju głównego:
28 (21DA+ 4Q+ 3WC)
Struktura turnieju kwalifikacji:
16 (14DA + 2WC)
Struktura turnieju deblowego:
16 (14DA + 2WC)
Pula nagród: $349,530
Nawierzchnia: Hard (Plexipave)
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Hawk-Eye Live
Oficjalne piłki: Penn Tour XD
Naciąg rakiet: $22 per racquet
Dyrektor turnieju: Mark Baron
Supervisor: Ali Nili
Dyrektor zarządzający: Pablo Juarez
Ceremonia losowania drabinki głównej: TBC
Program kwalifikacji: Wtorek 5 stycznia - Środa 6 stycznia
Program turnieju głównego: Czwartek 7 stycznia - Środa 13 stycznia
Deadline zgłoszeń:
Turniej główny: 22 grudnia 18:00
Kwalifikacje : 23 grudnia 18:00
Debel : 24 grudnia 18:00
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Kiedy listy zgłoszeń, @Damian?
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Ee, nie znasz się na żartach.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171571
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Jezu, takie suche, że aż się uśmiechnąłem.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T1: Antalya, Delray Beach 2021
Trzeba uważać na czerwoną zarazę.
Antalya - wstępne zgłoszenia:
Fabio Fognini
Jannik Sinner
David Goffin
Benoit Paire
Alex de Minaur
Borna Coric
Jan-Lennard Struff
Delray Beach - wstępne zgłoszenia:
Kei Nishikori
Sam Querrey,
Vasek Pospisil
Dan Evans
Antalya - wstępne zgłoszenia:
Fabio Fognini
Jannik Sinner
David Goffin
Benoit Paire
Alex de Minaur
Borna Coric
Jan-Lennard Struff
Delray Beach - wstępne zgłoszenia:
Kei Nishikori
Sam Querrey,
Vasek Pospisil
Dan Evans
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości