T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Lexington Q:
Chung
Villanueva
Segovia:
Safiullin
Stricker
Chung
Villanueva
Segovia:
Safiullin
Stricker
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Lexington:
Clarke
Kubler
Clarke
Kubler
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Segovia:
Żuk
Stricker
Menendez-Maceiras
Oliveira
Segovia Q:
Menendez-Maceiras
Durasovic
Mansouri
Kicker
Trieste:
Molcan
Kuzmanov
Baez
Stricker
Ugo Carabelli
Serdarusic
Trieste Q:
Haase
Ugo Carabelli
Casanova
Durasovic
Poznań Q:
Oliveira
Vrbensky
Jarry
Denolly
Ignatik
Forti
Lexington:
Stebe
Mmoh
Kwiatkowski
Quiroz
C. Harrison
Mejia
Lexington Q:
C. Harrison
Mejia
Quiroz
Young
Redlicki
Rybakov
Leshem
Kovacevic
Crawford
Olivieri
Żuk
Stricker
Menendez-Maceiras
Oliveira
Segovia Q:
Menendez-Maceiras
Durasovic
Mansouri
Kicker
Trieste:
Molcan
Kuzmanov
Baez
Stricker
Ugo Carabelli
Serdarusic
Trieste Q:
Haase
Ugo Carabelli
Casanova
Durasovic
Poznań Q:
Oliveira
Vrbensky
Jarry
Denolly
Ignatik
Forti
Lexington:
Stebe
Mmoh
Kwiatkowski
Quiroz
C. Harrison
Mejia
Lexington Q:
C. Harrison
Mejia
Quiroz
Young
Redlicki
Rybakov
Leshem
Kovacevic
Crawford
Olivieri
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Lexington Q:
Ward
Galarneau
Poznań:
Nagal
Lehecka
Poznań Q:
Cachin
Lehecka
Molleker
Ignatik
Forti
Kicker
Zekic
Fanselow
Ejupovic
Alt
Segovia:
Bachinger
Stakhovsky
Gojo
Van Rijthoven
Sijsling
Ortega-Olmedo
Segovia Q:
Ortega-Olmedo
Sijsling
Kicker
Roumane
Vanni
Nava
Trieste:
Horansky,
2 SE
Sachko,
Molleker
Zeppieri
Trieste Q:
Baldi
Zeppieri
Pecotic
Ignatik
Yevseyev
Forti
Ward
Galarneau
Poznań:
Nagal
Lehecka
Poznań Q:
Cachin
Lehecka
Molleker
Ignatik
Forti
Kicker
Zekic
Fanselow
Ejupovic
Alt
Segovia:
Bachinger
Stakhovsky
Gojo
Van Rijthoven
Sijsling
Ortega-Olmedo
Segovia Q:
Ortega-Olmedo
Sijsling
Kicker
Roumane
Vanni
Nava
Trieste:
Horansky,
2 SE
Sachko,
Molleker
Zeppieri
Trieste Q:
Baldi
Zeppieri
Pecotic
Ignatik
Yevseyev
Forti
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Poznań:
Kuhn
Alt
Trieste Q:
Brancaccio
Alt
Kuhn
Alt
Trieste Q:
Brancaccio
Alt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Trieste Q:
Copil
Alt
Copil
Alt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
CITTA DI TRIESTE CHALLENGER 2021
Trieste - drabinka główna:
[1] Damir Dzumhur vs Andrea Collarini
Pedja Krstin vs [Q]
Giulio Zeppieri vs [Q]
[WC] Luca Nardi vs [7] Maximilian Marterer
[4] Danilo Petrovic vs Andrea Pellegrino
Nino Serdarusic vs Riccardo Bonadio
Duje Ajdukovic vs [PR] Julian Lenz
[Q] vs [6] Marco Trungelliti
[5] Alessandro Giannessi vs Rudolf Molleker
Gian Marco Moroni vs Vitaliy Sachko
Andrea Arnaboldi vs [WC] Robin Haase
Camilo Ugo Carabelli vs [3] Tomas Martin Etcheverry
[8] Thomas Fabbiano vs Lorenzo Giustino
[Q] vs Dominic Stephan Stricker
[WC] Flavio Cobolli vs Michael Vrbensky
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [2] Antoine Hoang
Trieste - drabinka główna:
[1] Damir Dzumhur vs Andrea Collarini
Pedja Krstin vs [Q]
Giulio Zeppieri vs [Q]
[WC] Luca Nardi vs [7] Maximilian Marterer
[4] Danilo Petrovic vs Andrea Pellegrino
Nino Serdarusic vs Riccardo Bonadio
Duje Ajdukovic vs [PR] Julian Lenz
[Q] vs [6] Marco Trungelliti
[5] Alessandro Giannessi vs Rudolf Molleker
Gian Marco Moroni vs Vitaliy Sachko
Andrea Arnaboldi vs [WC] Robin Haase
Camilo Ugo Carabelli vs [3] Tomas Martin Etcheverry
[8] Thomas Fabbiano vs Lorenzo Giustino
[Q] vs Dominic Stephan Stricker
[WC] Flavio Cobolli vs Michael Vrbensky
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [2] Antoine Hoang
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
POZNAN OPEN
Poznań - drabinka kwalifikacji:
[1] Joao Domingues vs [WC] Wojciech Marek
[Alt] Bogdan Bobrov vs [6] Miljan Zekic
[2] Evan Furness vs [WC] Marcel Politowicz
[Alt] Alexander Shevchenko vs [5] Geoffrey Blancaneaux
[3] Alexiej Watutin vs Elmar Ejupovic
[WC] Maks Kaśnikowski vs [8/Alt] Christopher Heyman
[4] Thomaz Bellucci vs [Alt] David Poljak
Sebastian Fanselow vs [7] Corentin Denolly
Poznań - drabinka kwalifikacji:
[1] Joao Domingues vs [WC] Wojciech Marek
[Alt] Bogdan Bobrov vs [6] Miljan Zekic
[2] Evan Furness vs [WC] Marcel Politowicz
[Alt] Alexander Shevchenko vs [5] Geoffrey Blancaneaux
[3] Alexiej Watutin vs Elmar Ejupovic
[WC] Maks Kaśnikowski vs [8/Alt] Christopher Heyman
[4] Thomaz Bellucci vs [Alt] David Poljak
Sebastian Fanselow vs [7] Corentin Denolly
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
CITTA DI TRIESTE CHALLENGER 2021
Trieste - drabinka kwalifikacji:
[1] Timofey Skatov vs Uladzimir Ignatik
[Alt] Artem Dubrivnyy vs [5] Nerman Fatic
[2] Orlando Luz vs Denis Jewsejew
[Alt] Aldin Setkic vs [7] Viktor Durasovic
[3] Pedro Sakamoto vs Francesco Forti
[WC] Pietro Pampanin vs [6] Hernan Casanova
[4] Thiago Agustin Tirante vs [WC] Matteo Arnaldi
[WC] Giovanni Fonio vs [8] Julian Ocleppo
Trieste - drabinka kwalifikacji:
[1] Timofey Skatov vs Uladzimir Ignatik
[Alt] Artem Dubrivnyy vs [5] Nerman Fatic
[2] Orlando Luz vs Denis Jewsejew
[Alt] Aldin Setkic vs [7] Viktor Durasovic
[3] Pedro Sakamoto vs Francesco Forti
[WC] Pietro Pampanin vs [6] Hernan Casanova
[4] Thiago Agustin Tirante vs [WC] Matteo Arnaldi
[WC] Giovanni Fonio vs [8] Julian Ocleppo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
OPEN CASTILLA Y LEON VILLA DE EL ESPINAR
Segovia - drabinka kwalifikacji:
[1] Carlos Gimeno Valero vs [Alt] Diego Hidalgo
[WC] Nicolas Herrero vs [5] Carlos Gomez-Herrera
[2] Adrian Andreev vs Emilio Nava
[Alt] Dalibor Svrcina vs [8] Skander Mansouri
[3] Lucas Catarina vs [WC] Nicolas Moreno De Alboran US
[WC] John Echeverria vs [7] Alessandro Bega
[4] Ryan Peniston vs Rayane Roumane
Luca Vanni vs [6] Nick Chappell
Segovia - drabinka kwalifikacji:
[1] Carlos Gimeno Valero vs [Alt] Diego Hidalgo
[WC] Nicolas Herrero vs [5] Carlos Gomez-Herrera
[2] Adrian Andreev vs Emilio Nava
[Alt] Dalibor Svrcina vs [8] Skander Mansouri
[3] Lucas Catarina vs [WC] Nicolas Moreno De Alboran US
[WC] John Echeverria vs [7] Alessandro Bega
[4] Ryan Peniston vs Rayane Roumane
Luca Vanni vs [6] Nick Chappell
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
POZNAN OPEN
Poznań - drabinka główna:
[1] Bernabe Zapata Miralles vs Kimmer Coppejans
Mats Moraing vs Tobias Kamke
Facundo Mena vs Jesper De Jong
Alexandre Muller vs [6] Enzo Couacaud
[3] Henri Laaksonen vs [SE] Nicolas Kicker
[WC] Aleksander Orlikowski vs Manuel Guinard
Maxime Janvier vs Roberto Marcora
Vit Kopriva vs [7] Dmitry Popko
[5] Zdenek Kolar vs [Alt] Jonas Forejtek
[Alt] Pedro Cachin vs [Q]
[Q] vs [Q]
[WC] Leo Borg vs [4] Hugo Gaston
[8] Guido Andreozzi vs Aleksandar Vukic
Jiri Lehecka vs Tristan Lamasine
[Q] vs Gastao Elias
[WC] Daniel Michalski vs [2] Botic Van de Zandschulp
Poznań - drabinka główna:
[1] Bernabe Zapata Miralles vs Kimmer Coppejans
Mats Moraing vs Tobias Kamke
Facundo Mena vs Jesper De Jong
Alexandre Muller vs [6] Enzo Couacaud
[3] Henri Laaksonen vs [SE] Nicolas Kicker
[WC] Aleksander Orlikowski vs Manuel Guinard
Maxime Janvier vs Roberto Marcora
Vit Kopriva vs [7] Dmitry Popko
[5] Zdenek Kolar vs [Alt] Jonas Forejtek
[Alt] Pedro Cachin vs [Q]
[Q] vs [Q]
[WC] Leo Borg vs [4] Hugo Gaston
[8] Guido Andreozzi vs Aleksandar Vukic
Jiri Lehecka vs Tristan Lamasine
[Q] vs Gastao Elias
[WC] Daniel Michalski vs [2] Botic Van de Zandschulp
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
OPEN CASTILLA Y LEON VILLA DE EL ESPINAR
Segovia - drabinka główna:
[1] Feliciano López vs [WC] Nikolas Sanchez Izquierdo
[WC] Julio Cesar Porras vs Hiroki Moriya
Hugo Grenier vs Pavel Kotov
[Q/LL] vs [6] Quentin Halys
[4] Marc-Andrea Huesler vs Tim Van Rijthoven
Malek Jaziri vs JC Aragone
[WC] Alejandro Moro Canas vs Goncalo Oliveira
[Alt] Filip Cristan Jianu vs [7] Mathias Bourgue
[8] Altug Celikbilek vs [Q/LL]
Igor Sijsling vs Tejmuraz Gabaszwili
[Q/LL] vs [Q/LL]
Roberto Ortega-Olmedo vs [3] Gregoire Barrere
[5] Frederico Ferreira Silva vs [Q/LL]
Renzo Olivo vs Adrian Menendez-Maceiras
Mirza Basic vs Matteo Viola
Cem Ilkel vs [2] Benjamin Bonzi
Segovia - drabinka główna:
[1] Feliciano López vs [WC] Nikolas Sanchez Izquierdo
[WC] Julio Cesar Porras vs Hiroki Moriya
Hugo Grenier vs Pavel Kotov
[Q/LL] vs [6] Quentin Halys
[4] Marc-Andrea Huesler vs Tim Van Rijthoven
Malek Jaziri vs JC Aragone
[WC] Alejandro Moro Canas vs Goncalo Oliveira
[Alt] Filip Cristan Jianu vs [7] Mathias Bourgue
[8] Altug Celikbilek vs [Q/LL]
Igor Sijsling vs Tejmuraz Gabaszwili
[Q/LL] vs [Q/LL]
Roberto Ortega-Olmedo vs [3] Gregoire Barrere
[5] Frederico Ferreira Silva vs [Q/LL]
Renzo Olivo vs Adrian Menendez-Maceiras
Mirza Basic vs Matteo Viola
Cem Ilkel vs [2] Benjamin Bonzi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Poznań:
SE
Alt Forejtek,
Alt Cachin
Segovia:
SE
Alt Jianu
Segovia Q:
Jianu
Geerts
Alt Hidalgo
Alt Svrcina
Poznań Q:
Forejtek
Jacquet
Kicker
Alt Heyman
Alt Poljak
Alt Shevchenko
Alt Bobrov
SE
Alt Forejtek,
Alt Cachin
Segovia:
SE
Alt Jianu
Segovia Q:
Jianu
Geerts
Alt Hidalgo
Alt Svrcina
Poznań Q:
Forejtek
Jacquet
Kicker
Alt Heyman
Alt Poljak
Alt Shevchenko
Alt Bobrov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
2021 LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - drabinka główna:
[1] Jenson Brooksby vs [WC] Liam Draxl
Ulises Blanch vs [Alt] Shuichi Sekiguchi
[Q] vs Juan Pablo Ficovich
Christian Harrison vs [8] Thanasi Kokkinakis
[4] Prajnesh Gunneswaran vs Peter Polansky
Tung-Lin Wu vs Ramkumar Ramanathan
Christopher Eubanks vs [Q]
[WC] Stefan Dostanic vs [6] Alejandro Tabilo
[7] Ernesto Escobedo vs [WC] Govind Nanda
Roberto Cid Subervi vs Mikael Torpegaard
[Q] vs Roberto Quiroz
Tatsuma Ito vs [3] Maxime Cressy
[5] Emilio Gomez vs Jason Kubler
Nicolas Mejia vs [Q]
[Alt] Sasi Kumar Mukund vs Brayden Schnur
Mitchell Krueger vs [2] Alex Bolt
Lexington - drabinka główna:
[1] Jenson Brooksby vs [WC] Liam Draxl
Ulises Blanch vs [Alt] Shuichi Sekiguchi
[Q] vs Juan Pablo Ficovich
Christian Harrison vs [8] Thanasi Kokkinakis
[4] Prajnesh Gunneswaran vs Peter Polansky
Tung-Lin Wu vs Ramkumar Ramanathan
Christopher Eubanks vs [Q]
[WC] Stefan Dostanic vs [6] Alejandro Tabilo
[7] Ernesto Escobedo vs [WC] Govind Nanda
Roberto Cid Subervi vs Mikael Torpegaard
[Q] vs Roberto Quiroz
Tatsuma Ito vs [3] Maxime Cressy
[5] Emilio Gomez vs Jason Kubler
Nicolas Mejia vs [Q]
[Alt] Sasi Kumar Mukund vs Brayden Schnur
Mitchell Krueger vs [2] Alex Bolt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
2021 LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - drabinka kwalifikacji:
[1] Darian King vs [WC] Gabriel Diallo
Oliver Crawford vs [8] Aleksandar Kovacevic
[2] Stefan Kozlov vs [WC] Sam Riffice
[Alt] Ryan Harrison vs [7] Edan Leshem
[3] Kaichi Uchida vs Alexis Galarneau
Genaro Alberto Olivieri vs [6] Alex Rybakov
[4] Petros Chrysochos vs [WC] Matt Halpin
[Alt] Aidan McHugh vs [5] Gonzalo Villanueva
Lexington - drabinka kwalifikacji:
[1] Darian King vs [WC] Gabriel Diallo
Oliver Crawford vs [8] Aleksandar Kovacevic
[2] Stefan Kozlov vs [WC] Sam Riffice
[Alt] Ryan Harrison vs [7] Edan Leshem
[3] Kaichi Uchida vs Alexis Galarneau
Genaro Alberto Olivieri vs [6] Alex Rybakov
[4] Petros Chrysochos vs [WC] Matt Halpin
[Alt] Aidan McHugh vs [5] Gonzalo Villanueva
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Lexington:
2 SE
Alt Sekiguchi
Alt Mukund
Lexington Q:
Mukund
Sekiguchi
Alt McHugh
Alt R. Harrison
Segovia:
Barrere
SE
Alt Haerteis
Alt Andreev
2 SE
Alt Sekiguchi
Alt Mukund
Lexington Q:
Mukund
Sekiguchi
Alt McHugh
Alt R. Harrison
Segovia:
Barrere
SE
Alt Haerteis
Alt Andreev
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
OPEN CASTILLA Y LEON VILLA DE EL ESPINAR
Segovia - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Carlos Gimeno Valero d. [Alt] Alejandro Mendoza 6‑1 6‑1 I. Navalon Sanchez
[5] Carlos Gomez-Herrera d. [WC] Nicolas Herrero 6‑1 6‑0 G. Peral
[Alt[ Alexander Cozbinov d. [Alt] Federico Zeballos 6‑1 6‑1 M. Sala
[Alt] Dalibor Svrcina d. [8] Skander Mansouri 6‑0 3‑6 6‑2 J. Reoyo
[WC] Nicolas Moreno De Alboran US d. [3] Lucas Catarina 6‑4 7‑6(3) G. Peral
[7] Alessandro Bega d. [WC] John Echeverria 7‑6(1) 6‑1 I. Navalon Sanchez
[4] Ryan Peniston d. Rayane Roumane 6‑1 6‑1 J. Reoyo
Luca Vanni d. [6] Nick Chappell 6‑1 6‑2 M. Sala
Segovia - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Carlos Gimeno Valero d. [Alt] Alejandro Mendoza 6‑1 6‑1 I. Navalon Sanchez
[5] Carlos Gomez-Herrera d. [WC] Nicolas Herrero 6‑1 6‑0 G. Peral
[Alt[ Alexander Cozbinov d. [Alt] Federico Zeballos 6‑1 6‑1 M. Sala
[Alt] Dalibor Svrcina d. [8] Skander Mansouri 6‑0 3‑6 6‑2 J. Reoyo
[WC] Nicolas Moreno De Alboran US d. [3] Lucas Catarina 6‑4 7‑6(3) G. Peral
[7] Alessandro Bega d. [WC] John Echeverria 7‑6(1) 6‑1 I. Navalon Sanchez
[4] Ryan Peniston d. Rayane Roumane 6‑1 6‑1 J. Reoyo
Luca Vanni d. [6] Nick Chappell 6‑1 6‑2 M. Sala
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
POZNAN OPEN
Poznań - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Joao Domingues d. [WC] Wojciech Marek 6‑3 6‑0 R. Lambours
[6] Miljan Zekic d. [Alt] Bogdan Bobrov 6‑4 6‑1 G. Grelak
[2] Evan Furness d. [WC] Marcel Politowicz 6‑1 6‑3 I. Ort
[Alt] Alexander Shevchenko d. [5] Geoffrey Blancaneaux 6‑2 6‑0 K. Malczyk
Elmar Ejupovic d. [3] Alexiej Watutin 4‑6 6‑2 6‑3 K. Malczyk
[8/Alt] Christopher Heyman d. [WC] Maks Kaśnikowski 6‑3 6‑4 I. Ort
[Alt] David Poljak d. [4] Thomaz Bellucci 4‑6 6‑3 6‑1 G. Grelak
[Alt] Lucas Gerch d. Sebastian Fanselow 6‑2 7‑5 M. Soltysiński
Poznań - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Joao Domingues d. [WC] Wojciech Marek 6‑3 6‑0 R. Lambours
[6] Miljan Zekic d. [Alt] Bogdan Bobrov 6‑4 6‑1 G. Grelak
[2] Evan Furness d. [WC] Marcel Politowicz 6‑1 6‑3 I. Ort
[Alt] Alexander Shevchenko d. [5] Geoffrey Blancaneaux 6‑2 6‑0 K. Malczyk
Elmar Ejupovic d. [3] Alexiej Watutin 4‑6 6‑2 6‑3 K. Malczyk
[8/Alt] Christopher Heyman d. [WC] Maks Kaśnikowski 6‑3 6‑4 I. Ort
[Alt] David Poljak d. [4] Thomaz Bellucci 4‑6 6‑3 6‑1 G. Grelak
[Alt] Lucas Gerch d. Sebastian Fanselow 6‑2 7‑5 M. Soltysiński
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
CITTA DI TRIESTE CHALLENGER 2021
Trieste - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Timofey Skatov d. Uladzimir Ignatik 6‑7(3) 5‑4 i krecz (prawy palec) D. Morossi
[5] Nerman Fatic d. [Alt] Artem Dubrivnyy 6‑2 6‑1 S. Proietti
[2] Orlando Luz d. Denis Jewsejew 5-7 7-6(1) 6-3 S. Proietti
[7] Viktor Durasovic d. [Alt] Aldin Setkic 6‑1 7‑6(8) N. Stellabotte
[3] Pedro Sakamoto d. Francesco Forti 7‑6(5) 6‑4 G. De Pasquale
[6] Hernan Casanova d. [WC] Pietro Pampanin 6‑2 6‑0 D. Morossi
[4] Thiago Agustin Tirante d. [WC] Matteo Arnaldi 6‑2 6‑2 B. A. Pipan
[WC] Giovanni Fonio d. [8] Julian Ocleppo 3‑6 6‑4 7‑5 A. Mangione
Trieste - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Timofey Skatov d. Uladzimir Ignatik 6‑7(3) 5‑4 i krecz (prawy palec) D. Morossi
[5] Nerman Fatic d. [Alt] Artem Dubrivnyy 6‑2 6‑1 S. Proietti
[2] Orlando Luz d. Denis Jewsejew 5-7 7-6(1) 6-3 S. Proietti
[7] Viktor Durasovic d. [Alt] Aldin Setkic 6‑1 7‑6(8) N. Stellabotte
[3] Pedro Sakamoto d. Francesco Forti 7‑6(5) 6‑4 G. De Pasquale
[6] Hernan Casanova d. [WC] Pietro Pampanin 6‑2 6‑0 D. Morossi
[4] Thiago Agustin Tirante d. [WC] Matteo Arnaldi 6‑2 6‑2 B. A. Pipan
[WC] Giovanni Fonio d. [8] Julian Ocleppo 3‑6 6‑4 7‑5 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Lexington:
Bolt (abdominal strain)
LL
Bolt (abdominal strain)
LL
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości