T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Meersburch:
Molcan (left groin)
Molcan (left groin)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Rhein Asset Open 2021
Meerbusch - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Jesper De Jong d. [WC] Marvin Moeller 6‑1 6‑4 I. Seefried
[2] Duje Ajdukovic d. [6] Viktor Durasovic 6‑3 7‑6(3) V. Chernov
[3] Nicolas Kicker d. Ivan Nedelko 2-6 7-6(2) 7-6(4) K. Schnabel
[7] Nick Hardt d. [4] Nerman Fatic 2‑6 7‑6(8) 7‑5 A. Zastrow
Meerbusch - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Jesper De Jong d. [WC] Marvin Moeller 6‑1 6‑4 I. Seefried
[2] Duje Ajdukovic d. [6] Viktor Durasovic 6‑3 7‑6(3) V. Chernov
[3] Nicolas Kicker d. Ivan Nedelko 2-6 7-6(2) 7-6(4) K. Schnabel
[7] Nick Hardt d. [4] Nerman Fatic 2‑6 7‑6(8) 7‑5 A. Zastrow
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Rhein Asset Open 2021
Meerbusch - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Daniel Altmaier vs Alejandro Tabilo
Vit Kopriva vs [LL] Nerman Fatic
Nicola Kuhn vs [Q] Nick Hardt
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [8] Sumit Nagal
[4] Oscar Otte vs [WC] Mats Rosenkranz
[Q] Jesper De Jong vs Robin Haase
[Q] Nicolas Kicker vs Juan Pablo Ficovich
Mats Moraing vs [6] Tomas Machac
[Q] Duje Ajdukovic vs [WC] Shintaro Mochizuki
Lukas Klein vs Tobias Kamke
Roman Safiullin vs Constant Lestienne
Roberto Cid Subervi vs [3] Botic Van de Zandschulp
[5] Juan Manuel Cerundolo vs Kimmer Coppejans
[WC] Rudolf Molleker vs Maximilian Marterer
Filip Horansky vs Andrea Collarini
Ruben Bemelmans vs [2] Damir Dzumhur
Meerbusch - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Daniel Altmaier vs Alejandro Tabilo
Vit Kopriva vs [LL] Nerman Fatic
Nicola Kuhn vs [Q] Nick Hardt
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [8] Sumit Nagal
[4] Oscar Otte vs [WC] Mats Rosenkranz
[Q] Jesper De Jong vs Robin Haase
[Q] Nicolas Kicker vs Juan Pablo Ficovich
Mats Moraing vs [6] Tomas Machac
[Q] Duje Ajdukovic vs [WC] Shintaro Mochizuki
Lukas Klein vs Tobias Kamke
Roman Safiullin vs Constant Lestienne
Roberto Cid Subervi vs [3] Botic Van de Zandschulp
[5] Juan Manuel Cerundolo vs Kimmer Coppejans
[WC] Rudolf Molleker vs Maximilian Marterer
Filip Horansky vs Andrea Collarini
Ruben Bemelmans vs [2] Damir Dzumhur
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
TK SPARTA PRAGUE OPEN 2021
Praga - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Geoffrey Blancaneaux d. [6] Carlos Gomez-Herrera 6‑3 3‑6 6‑0 J. Adamovsky
[8] Emilio Nava d. Danylo Kalenichenko 6‑3 6‑2 N. Svarova
[3] Franco Agamenone d. [7] Uladzimir Ignatik 6‑4 6‑1 J. Carboch
[4] Adrian Andreev d. Facundo Diaz Acosta 2‑6 6‑4 6‑3 F. Lutz
Praga - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Geoffrey Blancaneaux d. [6] Carlos Gomez-Herrera 6‑3 3‑6 6‑0 J. Adamovsky
[8] Emilio Nava d. Danylo Kalenichenko 6‑3 6‑2 N. Svarova
[3] Franco Agamenone d. [7] Uladzimir Ignatik 6‑4 6‑1 J. Carboch
[4] Adrian Andreev d. Facundo Diaz Acosta 2‑6 6‑4 6‑3 F. Lutz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
TK SPARTA PRAGUE OPEN 2021
Praga - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Nikoła Milojevic vs Andrea Arnaboldi
[Q] Geoffrey Blancaneaux vs Alexander Ritschard
Filip Cristan Jianu vs JC Aragone
Jonas Forejtek vs [5] Nicolas Jarry
[3] Lorenzo Giustino vs Jewgienij Karlowski
Evan Furness vs [WC] Martin Krumich
Timofey Skatov vs [WC] Dalibor Svrcina
Filippo Baldi vs [7] Adrian Menendez-Maceiras
[8] Michael Vrbensky vs Jewgienij Tiurnev
Camilo Ugo Carabelli vs [Q] Franco Agamenone
[Q] Adrian Andreev vs Nino Serdarusic
Lucas Miedler vs [4] Facundo Mena
[6] Riccardo Bonadio vs Mischa Zverev
[PR] Gerald Melzer vs [Q] Emilio Nava
[WC] Toby Alex Kodat vs Goncalo Oliveira
Alexiej Watutin vs [2] Dmitry Popko
Praga - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Nikoła Milojevic vs Andrea Arnaboldi
[Q] Geoffrey Blancaneaux vs Alexander Ritschard
Filip Cristan Jianu vs JC Aragone
Jonas Forejtek vs [5] Nicolas Jarry
[3] Lorenzo Giustino vs Jewgienij Karlowski
Evan Furness vs [WC] Martin Krumich
Timofey Skatov vs [WC] Dalibor Svrcina
Filippo Baldi vs [7] Adrian Menendez-Maceiras
[8] Michael Vrbensky vs Jewgienij Tiurnev
Camilo Ugo Carabelli vs [Q] Franco Agamenone
[Q] Adrian Andreev vs Nino Serdarusic
Lucas Miedler vs [4] Facundo Mena
[6] Riccardo Bonadio vs Mischa Zverev
[PR] Gerald Melzer vs [Q] Emilio Nava
[WC] Toby Alex Kodat vs Goncalo Oliveira
Alexiej Watutin vs [2] Dmitry Popko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
INTERNAZIONALI DI TENNIS SAN MARINO OPEN
San Marino - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Julian Ocleppo d. [1] Pavel Kotov 4-6 7-6(3) 7-6(2) A. Cinko
[7] Francesco Forti d. Vladyslav Orlov 6-1 6-4 A. Abdel-Azim
[3] Orlando Luz d. [5] Nikolas Sanchez Izquierdo 6-1 6-7(5) 6-2 G. Solarino
[WC] Manuel Mazza d. [4/Alt] Alexander Shevchenko 2-6 7-6(1) 6-1 A. Fratta
San Marino - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Julian Ocleppo d. [1] Pavel Kotov 4-6 7-6(3) 7-6(2) A. Cinko
[7] Francesco Forti d. Vladyslav Orlov 6-1 6-4 A. Abdel-Azim
[3] Orlando Luz d. [5] Nikolas Sanchez Izquierdo 6-1 6-7(5) 6-2 G. Solarino
[WC] Manuel Mazza d. [4/Alt] Alexander Shevchenko 2-6 7-6(1) 6-1 A. Fratta
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
INTERNAZIONALI DI TENNIS SAN MARINO OPEN
San Marino - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Marco Cecchinato vs Paolo Lorenzi
[WC] Raul Brancaccio vs [WC] Luca Nardi
Roberto Marcora vs Andrea Pellegrino
[LL] Pavel Kotov vs [5] Federico Gaio
[3] Salvatore Caruso vs Quentin Halys
[PR] Julien Cagnina vs Holger Vitus Nodskov Rune
Joao Menezes vs Gastao Elias
Gian Marco Moroni vs [Q] Francesco Forti
[7] Sebastian Baez vs Jay Clarke
Borna Gojo vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Renzo Olivo vs Marius Copil
[Q] Manuel Mazza vs [4] Hugo Dellien
[8] Blaz Rola vs Zdenek Kolar
[Alt] Malek Jaziri vs [Q] Orlando Luz
Maxime Janvier vs [Q] Julian Ocleppo
[WC] Marco De Rossi vs [2] Gilles Simon
San Marino - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Marco Cecchinato vs Paolo Lorenzi
[WC] Raul Brancaccio vs [WC] Luca Nardi
Roberto Marcora vs Andrea Pellegrino
[LL] Pavel Kotov vs [5] Federico Gaio
[3] Salvatore Caruso vs Quentin Halys
[PR] Julien Cagnina vs Holger Vitus Nodskov Rune
Joao Menezes vs Gastao Elias
Gian Marco Moroni vs [Q] Francesco Forti
[7] Sebastian Baez vs Jay Clarke
Borna Gojo vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Renzo Olivo vs Marius Copil
[Q] Manuel Mazza vs [4] Hugo Dellien
[8] Blaz Rola vs Zdenek Kolar
[Alt] Malek Jaziri vs [Q] Orlando Luz
Maxime Janvier vs [Q] Julian Ocleppo
[WC] Marco De Rossi vs [2] Gilles Simon
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Rhein Asset Open 2021
Meerbusch - wyniki I rundy:
[1] Daniel Altmaier d. Alejandro Tabilo 6‑0 7‑5 C. Damaske
Vit Kopriva d. [LL] Nerman Fatic 7‑5 6‑2 T. Janzen
Nicola Kuhn d. [Q] Nick Hardt 6‑4 6‑3 C. Damaske
Marcelo Tomas Barrios Vera d. [8] Sumit Nagal 7‑5 4‑6 6‑3 T. Janzen
[4] Oscar Otte d. [WC] Mats Rosenkranz 6‑4 6‑4 K. Schnabel
Robin Haase d. [Q] Jesper De Jong 6‑3 6‑7(5) 6‑4 V. Chernov
[Q] Nicolas Kicker d. Juan Pablo Ficovich 6‑4 6‑3 V. Chernov
Mats Moraing d. [6] Tomas Machac 7‑6(0) 6‑3 I. Seefried
[Q] Duje Ajdukovic d. [WC] Shintaro Mochizuki 6‑3 6‑7(3) 7‑5 A. Zastrow
Lukas Klein d. Tobias Kamke 6‑1 6‑2 V. Chernov
Constant Lestienne d. Roman Safiullin 6‑4 6‑7(3) 6‑4 I. Seefried
[3] Botic Van de Zandschulp d. Roberto Cid Subervi 3‑6 6‑4 7‑6(4) A. Zastrow
[5] Juan Manuel Cerundolo d. Kimmer Coppejans 2‑6 6‑2 6‑2 T. Janzen
Maximilian Marterer d. [WC] Rudolf Molleker 3‑6 6‑3 6‑2 T. Janzen
Filip Horansky d. Andrea Collarini 6‑4 6‑2 V. Chernov
[2] Damir Dzumhur d. Ruben Bemelmans 6‑3 6‑3 C. Damaske
Meerbusch - wyniki I rundy:
[1] Daniel Altmaier d. Alejandro Tabilo 6‑0 7‑5 C. Damaske
Vit Kopriva d. [LL] Nerman Fatic 7‑5 6‑2 T. Janzen
Nicola Kuhn d. [Q] Nick Hardt 6‑4 6‑3 C. Damaske
Marcelo Tomas Barrios Vera d. [8] Sumit Nagal 7‑5 4‑6 6‑3 T. Janzen
[4] Oscar Otte d. [WC] Mats Rosenkranz 6‑4 6‑4 K. Schnabel
Robin Haase d. [Q] Jesper De Jong 6‑3 6‑7(5) 6‑4 V. Chernov
[Q] Nicolas Kicker d. Juan Pablo Ficovich 6‑4 6‑3 V. Chernov
Mats Moraing d. [6] Tomas Machac 7‑6(0) 6‑3 I. Seefried
[Q] Duje Ajdukovic d. [WC] Shintaro Mochizuki 6‑3 6‑7(3) 7‑5 A. Zastrow
Lukas Klein d. Tobias Kamke 6‑1 6‑2 V. Chernov
Constant Lestienne d. Roman Safiullin 6‑4 6‑7(3) 6‑4 I. Seefried
[3] Botic Van de Zandschulp d. Roberto Cid Subervi 3‑6 6‑4 7‑6(4) A. Zastrow
[5] Juan Manuel Cerundolo d. Kimmer Coppejans 2‑6 6‑2 6‑2 T. Janzen
Maximilian Marterer d. [WC] Rudolf Molleker 3‑6 6‑3 6‑2 T. Janzen
Filip Horansky d. Andrea Collarini 6‑4 6‑2 V. Chernov
[2] Damir Dzumhur d. Ruben Bemelmans 6‑3 6‑3 C. Damaske
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
TK SPARTA PRAGUE OPEN 2021
Praga - wyniki I rundy:
[1] Nikoła Milojevic d. Andrea Arnaboldi 6‑7(2) 6‑0 6‑1 J. Adamovsky
[Q] Geoffrey Blancaneaux d. Alexander Ritschard 6‑1 6‑3 J. Carboch
Filip Cristan Jianu d. JC Aragone 6‑0 6‑2 T. Peterdi
Jonas Forejtek d. [5] Nicolas Jarry 4‑6 6‑4 6‑2 A. Juge
[3] Lorenzo Giustino d. Jewgienij Karlowski 7‑6(4) 6‑2 F. Lutz
Evan Furness d. [WC] Martin Krumich 4‑6 6‑4 6‑3 T. Peterdi
[WC] Dalibor Svrcina d. Timofey Skatov 6‑3 6‑2 A. Juge
[7] Adrian Menendez-Maceiras d. Filippo Baldi 6‑3 7‑6(2) F. Lutz
Jewgienij Tiurnev d. [8] Michael Vrbensky 6‑4 6‑2 F. Lutz
Camilo Ugo Carabelli d. [Q] Franco Agamenone 1‑6 6‑4 6‑4 N. Svarova
Nino Serdarusic d. [Q] Adrian Andreev 6‑3 6‑3 T. Peterdi
[4] Facundo Mena d. Lucas Miedler 6‑2 7‑5 J. Adamovsky
[6] Riccardo Bonadio d. Mischa Zverev 6‑3 2‑6 6‑3 J. Adamovsky
[Q] Emilio Nava d. [PR] Gerald Melzer 3‑6 6‑2 6‑1 J. Carboch
Goncalo Oliveira d. [WC] Toby Alex Kodat 6‑3 6‑1 A. Juge
[2] Dmitry Popko d. Alexiej Watutin 7‑5 6‑1 J. Carboch
Praga - wyniki I rundy:
[1] Nikoła Milojevic d. Andrea Arnaboldi 6‑7(2) 6‑0 6‑1 J. Adamovsky
[Q] Geoffrey Blancaneaux d. Alexander Ritschard 6‑1 6‑3 J. Carboch
Filip Cristan Jianu d. JC Aragone 6‑0 6‑2 T. Peterdi
Jonas Forejtek d. [5] Nicolas Jarry 4‑6 6‑4 6‑2 A. Juge
[3] Lorenzo Giustino d. Jewgienij Karlowski 7‑6(4) 6‑2 F. Lutz
Evan Furness d. [WC] Martin Krumich 4‑6 6‑4 6‑3 T. Peterdi
[WC] Dalibor Svrcina d. Timofey Skatov 6‑3 6‑2 A. Juge
[7] Adrian Menendez-Maceiras d. Filippo Baldi 6‑3 7‑6(2) F. Lutz
Jewgienij Tiurnev d. [8] Michael Vrbensky 6‑4 6‑2 F. Lutz
Camilo Ugo Carabelli d. [Q] Franco Agamenone 1‑6 6‑4 6‑4 N. Svarova
Nino Serdarusic d. [Q] Adrian Andreev 6‑3 6‑3 T. Peterdi
[4] Facundo Mena d. Lucas Miedler 6‑2 7‑5 J. Adamovsky
[6] Riccardo Bonadio d. Mischa Zverev 6‑3 2‑6 6‑3 J. Adamovsky
[Q] Emilio Nava d. [PR] Gerald Melzer 3‑6 6‑2 6‑1 J. Carboch
Goncalo Oliveira d. [WC] Toby Alex Kodat 6‑3 6‑1 A. Juge
[2] Dmitry Popko d. Alexiej Watutin 7‑5 6‑1 J. Carboch
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
INTERNAZIONALI DI TENNIS SAN MARINO OPEN
San Marino - wyniki I rundy:
[1] Marco Cecchinato d. Paolo Lorenzi 7‑6(3) 6‑2 A. Mangione
[WC] Luca Nardi d. [WC] Raul Brancaccio 6‑4 6‑4 A. Fratta
Roberto Marcora d. Andrea Pellegrino 7‑6(6) 7‑6(1) A. Abdel-Azim
[LL] Pavel Kotov d. [5] Federico Gaio 7‑6(2) 7‑6(3) N. Stellabotte
[3] Salvatore Caruso d. Quentin Halys 3‑6 6‑2 6‑2 A. Abdel-Azim
Holger Vitus Nodskov Rune d. [PR] Julien Cagnina 6‑3 6‑4 A. Mangione
Joao Menezes d. Gastao Elias 5‑7 6‑4 6‑4 G. Solarino
[Q] Francesco Forti d. Gian Marco Moroni 4‑6 6‑3 7‑5 N. Stellabotte
Jay Clarke d. [7] Sebastian Baez 7‑6(4) 5‑7 7‑5 G. Solarino
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. Borna Gojo 7‑5 6‑2 N. Stellabotte
Marius Copil d. Renzo Olivo 7‑6(4) 6‑4 A. Mangione
[4] Hugo Dellien d. [Q] Manuel Mazza 6‑4 7‑5 A. Fratta
[8] Blaz Rola d. Zdenek Kolar 6‑3 6‑3 A. Cinko
[Q] Orlando Luz d. [Alt] Malek Jaziri 6‑3 4‑2 i krecz (zmęczenie) A. Cinko
Maxime Janvier d. [Q] Julian Ocleppo 6‑2 6‑3 N. Stellabotte
[2] Gilles Simon d. [WC] Marco De Rossi 6‑3 6‑3 A. Fratta
San Marino - wyniki I rundy:
[1] Marco Cecchinato d. Paolo Lorenzi 7‑6(3) 6‑2 A. Mangione
[WC] Luca Nardi d. [WC] Raul Brancaccio 6‑4 6‑4 A. Fratta
Roberto Marcora d. Andrea Pellegrino 7‑6(6) 7‑6(1) A. Abdel-Azim
[LL] Pavel Kotov d. [5] Federico Gaio 7‑6(2) 7‑6(3) N. Stellabotte
[3] Salvatore Caruso d. Quentin Halys 3‑6 6‑2 6‑2 A. Abdel-Azim
Holger Vitus Nodskov Rune d. [PR] Julien Cagnina 6‑3 6‑4 A. Mangione
Joao Menezes d. Gastao Elias 5‑7 6‑4 6‑4 G. Solarino
[Q] Francesco Forti d. Gian Marco Moroni 4‑6 6‑3 7‑5 N. Stellabotte
Jay Clarke d. [7] Sebastian Baez 7‑6(4) 5‑7 7‑5 G. Solarino
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. Borna Gojo 7‑5 6‑2 N. Stellabotte
Marius Copil d. Renzo Olivo 7‑6(4) 6‑4 A. Mangione
[4] Hugo Dellien d. [Q] Manuel Mazza 6‑4 7‑5 A. Fratta
[8] Blaz Rola d. Zdenek Kolar 6‑3 6‑3 A. Cinko
[Q] Orlando Luz d. [Alt] Malek Jaziri 6‑3 4‑2 i krecz (zmęczenie) A. Cinko
Maxime Janvier d. [Q] Julian Ocleppo 6‑2 6‑3 N. Stellabotte
[2] Gilles Simon d. [WC] Marco De Rossi 6‑3 6‑3 A. Fratta
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Rhein Asset Open 2021
Meerbusch - wyniki II rundy:
[1] Daniel Altmaier d. Vit Kopriva 7‑6(3) 3‑6 6‑3 V. Chernov
Marcelo Tomas Barrios Vera d. Nicola Kuhn w/o (medical)
Robin Haase d. [4] Oscar Otte 3‑6 7‑5 6‑3 T. Janzen
Mats Moraing d. [Q] Nicolas Kicker 6‑4 6‑2 C. Damaske
Lukas Klein d. [Q] Duje Ajdukovic 6‑4 4‑6 6‑4 K. Schnabel
[3] Botic Van de Zandschulp d. Constant Lestienne 6‑4 3‑6 6‑4 C. Damaske
[5] Juan Manuel Cerundolo d. Maximilian Marterer 6‑4 7‑6(3) V. Chernov
Filip Horansky d. [2] Damir Dzumhur 7‑6(4) 2‑6 6‑2 T. Janzen
Meerbusch - wyniki II rundy:
[1] Daniel Altmaier d. Vit Kopriva 7‑6(3) 3‑6 6‑3 V. Chernov
Marcelo Tomas Barrios Vera d. Nicola Kuhn w/o (medical)
Robin Haase d. [4] Oscar Otte 3‑6 7‑5 6‑3 T. Janzen
Mats Moraing d. [Q] Nicolas Kicker 6‑4 6‑2 C. Damaske
Lukas Klein d. [Q] Duje Ajdukovic 6‑4 4‑6 6‑4 K. Schnabel
[3] Botic Van de Zandschulp d. Constant Lestienne 6‑4 3‑6 6‑4 C. Damaske
[5] Juan Manuel Cerundolo d. Maximilian Marterer 6‑4 7‑6(3) V. Chernov
Filip Horansky d. [2] Damir Dzumhur 7‑6(4) 2‑6 6‑2 T. Janzen
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
TK SPARTA PRAGUE OPEN 2021
Praga - wyniki II rundy:
[1] Nikoła Milojevic d. [Q] Geoffrey Blancaneaux 3‑6 6‑3 3‑1 i krecz (prawa kostka) T. Peterdi
Jonas Forejtek d. Filip Cristan Jianu 6‑2 4‑6 6‑1 F. Lutz
Evan Furness d. [3] Lorenzo Giustino 7‑6(4) 4‑6 6‑3 J. Adamovsky
[WC] Dalibor Svrcina d. [7] Adrian Menendez-Maceiras 6‑7(5) 6‑1 6‑4 T. Peterdi
Camilo Ugo Carabelli d. Jewgienij Tiurnev 6‑3 6‑4 J. Adamovsky
[4] Facundo Mena d. Nino Serdarusic 6‑2 6‑4 N. Svarova
[6] Riccardo Bonadio d. [Q] Emilio Nava 6‑4 6‑3 A. Juge
[2] Dmitry Popko d. Goncalo Oliveira 6‑0 6‑3 F. Lutz
Praga - wyniki II rundy:
[1] Nikoła Milojevic d. [Q] Geoffrey Blancaneaux 3‑6 6‑3 3‑1 i krecz (prawa kostka) T. Peterdi
Jonas Forejtek d. Filip Cristan Jianu 6‑2 4‑6 6‑1 F. Lutz
Evan Furness d. [3] Lorenzo Giustino 7‑6(4) 4‑6 6‑3 J. Adamovsky
[WC] Dalibor Svrcina d. [7] Adrian Menendez-Maceiras 6‑7(5) 6‑1 6‑4 T. Peterdi
Camilo Ugo Carabelli d. Jewgienij Tiurnev 6‑3 6‑4 J. Adamovsky
[4] Facundo Mena d. Nino Serdarusic 6‑2 6‑4 N. Svarova
[6] Riccardo Bonadio d. [Q] Emilio Nava 6‑4 6‑3 A. Juge
[2] Dmitry Popko d. Goncalo Oliveira 6‑0 6‑3 F. Lutz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
INTERNAZIONALI DI TENNIS SAN MARINO OPEN
San Marino - wyniki II rundy:
[1] Marco Cecchinato d. [WC] Luca Nardi 7‑6(4) 7‑6(6) A. Abdel-Azim
[LL] Pavel Kotov d. Roberto Marcora 6‑4 6‑4 A. Cinko
Holger Vitus Nodskov Rune d. [3] Salvatore Caruso 2‑6 7‑6(4) 6‑2 A. Abdel-Azim
Joao Menezes d. [Q] Francesco Forti 6‑7(2) 7‑6(2) 7‑6(9) A. Cinko
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. Jay Clarke w/o (szyja)
[4] Hugo Dellien d. Marius Copil 4‑6 7‑5 6‑4 N. Stellabotte
[Q] Orlando Luz d. [8] Blaz Rola 4‑6 6‑4 6‑2 N. Stellabotte
Maxime Janvier [2] Gilles Simon 7‑5 6‑1 A. Mangione
San Marino - wyniki II rundy:
[1] Marco Cecchinato d. [WC] Luca Nardi 7‑6(4) 7‑6(6) A. Abdel-Azim
[LL] Pavel Kotov d. Roberto Marcora 6‑4 6‑4 A. Cinko
Holger Vitus Nodskov Rune d. [3] Salvatore Caruso 2‑6 7‑6(4) 6‑2 A. Abdel-Azim
Joao Menezes d. [Q] Francesco Forti 6‑7(2) 7‑6(2) 7‑6(9) A. Cinko
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. Jay Clarke w/o (szyja)
[4] Hugo Dellien d. Marius Copil 4‑6 7‑5 6‑4 N. Stellabotte
[Q] Orlando Luz d. [8] Blaz Rola 4‑6 6‑4 6‑2 N. Stellabotte
Maxime Janvier [2] Gilles Simon 7‑5 6‑1 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Młody Cerundolo w finale Meerbusch.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Rhein Asset Open 2021
Meerbusch - wyniki 1/4 finału:
Marcelo Tomas Barrios Vera d. [1] Daniel Altmaier 6‑4 1‑6 7‑6(4) T. Janzen
Robin Haase d. Mats Moraing 4‑6 6‑3 6‑3 I. Seefried
[3] Botic Van de Zandschulp d. Lukas Klein 6‑4 3‑6 6‑4 V. Chernov
[5] Juan Manuel Cerundolo d. Filip Horansky 3‑6 6‑1 7‑5 C. Damaske
Meerbusch - wyniki 1/4 finału:
Marcelo Tomas Barrios Vera d. [1] Daniel Altmaier 6‑4 1‑6 7‑6(4) T. Janzen
Robin Haase d. Mats Moraing 4‑6 6‑3 6‑3 I. Seefried
[3] Botic Van de Zandschulp d. Lukas Klein 6‑4 3‑6 6‑4 V. Chernov
[5] Juan Manuel Cerundolo d. Filip Horansky 3‑6 6‑1 7‑5 C. Damaske
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
TK SPARTA PRAGUE OPEN 2021
Praga - wyniki 1/4 finału:
Jonas Forejtek d. [1] Nikoła Milojevic 6‑4 6‑3 A. Juge
[WC] Dalibor Svrcina d. Evan Furness 7‑5 5‑7 6‑4 J. Adamovsky
[4] Facundo Mena d. Camilo Ugo Carabelli 6‑3 6‑7(6) 6‑1 T. Peterdi
[2] Dmitry Popko d. [6] Riccardo Bonadio 6‑3 6‑2 F. Lutz
Praga - wyniki 1/4 finału:
Jonas Forejtek d. [1] Nikoła Milojevic 6‑4 6‑3 A. Juge
[WC] Dalibor Svrcina d. Evan Furness 7‑5 5‑7 6‑4 J. Adamovsky
[4] Facundo Mena d. Camilo Ugo Carabelli 6‑3 6‑7(6) 6‑1 T. Peterdi
[2] Dmitry Popko d. [6] Riccardo Bonadio 6‑3 6‑2 F. Lutz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
INTERNAZIONALI DI TENNIS SAN MARINO OPEN
San Marino - wyniki 1/4 finału:
[1] Marco Cecchinato d. [LL] Pavel Kotov 7‑6(5) 6‑3 A. Mangione
Holger Vitus Nodskov Rune d. Joao Menezes 6‑0 7‑5 A. Fratta
[4] Hugo Dellien d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6‑3 6‑2 N. Stellabotte
[Q] Orlando Luz d. Maxime Janvier 7‑6(7) 7‑5 A. Cinko
San Marino - wyniki 1/4 finału:
[1] Marco Cecchinato d. [LL] Pavel Kotov 7‑6(5) 6‑3 A. Mangione
Holger Vitus Nodskov Rune d. Joao Menezes 6‑0 7‑5 A. Fratta
[4] Hugo Dellien d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6‑3 6‑2 N. Stellabotte
[Q] Orlando Luz d. Maxime Janvier 7‑6(7) 7‑5 A. Cinko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Rhein Asset Open 2021
Meerbusch - wyniki 1/2 finału:
Marcelo Tomas Barrios Vera d. Robin Haase 6-3 4-6 6-2 C. Damaske
[5] Juan Manuel Cerundolo d. [3] Botic Van de Zandschulp 7‑5 6‑4 I. Seefried
Meerbusch - wyniki 1/2 finału:
Marcelo Tomas Barrios Vera d. Robin Haase 6-3 4-6 6-2 C. Damaske
[5] Juan Manuel Cerundolo d. [3] Botic Van de Zandschulp 7‑5 6‑4 I. Seefried
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
TK SPARTA PRAGUE OPEN 2021
Praga - wyniki 1/2 finału:
[WC] Dalibor Svrcina d. Jonas Forejtek 7‑5 6‑4 J. Adamovsky
[2] Dmitry Popko d. [4] Facundo Mena 6-1 6-2 T. Peterdi
Praga - wyniki 1/2 finału:
[WC] Dalibor Svrcina d. Jonas Forejtek 7‑5 6‑4 J. Adamovsky
[2] Dmitry Popko d. [4] Facundo Mena 6-1 6-2 T. Peterdi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
INTERNAZIONALI DI TENNIS SAN MARINO OPEN
San Marino - wyniki 1/2 finału:
Holger Vitus Nodskov Rune d. [1] Marco Cecchinato 7-5 7-6(4) N. Stellabotte
[Q] Orlando Luz d. [4] Hugo Dellien 6-4 6-2 A. Mangione
San Marino - wyniki 1/2 finału:
Holger Vitus Nodskov Rune d. [1] Marco Cecchinato 7-5 7-6(4) N. Stellabotte
[Q] Orlando Luz d. [4] Hugo Dellien 6-4 6-2 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości