T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Prague II:
C. Harrison
Miedler
C. Harrison
Miedler
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Prague II Q:
Rybakov
Roumane
Rybakov
Roumane
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Prague II Q:
Villanueva
Michalski
Villanueva
Michalski
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Prague 2:
2 SE
Vatutin
Forejtek
Prague 2 Q;
Forejtek
Zakharov
Roumane
Ejupovic
Gutierrez
Dubrinvyy
Meerbusch:
Ferreira Silva
Kopriva
Meerbusch Q:
Donati
Orlov
Martineau
Kicker
Hardt
Hassan
San Marino Q:
Vatutin
M. Zverev
Orlov
Martineau
2 SE
Vatutin
Forejtek
Prague 2 Q;
Forejtek
Zakharov
Roumane
Ejupovic
Gutierrez
Dubrinvyy
Meerbusch:
Ferreira Silva
Kopriva
Meerbusch Q:
Donati
Orlov
Martineau
Kicker
Hardt
Hassan
San Marino Q:
Vatutin
M. Zverev
Orlov
Martineau
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Prague II Q:
Dubrinvyy
Gengel
Dubrinvyy
Gengel
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Meerbusch:
2 SE
Kuhn
Cid Subervi
Prague II:
Gimeno Valero
Jianu
San Marino:
SE
Cagnina
Meerbusch Q:
Basic
Sijsling
Nedelko
Heyman
Prague II Q:
Hassan
Nedelko
Michalski
Ejupovic
Gutierrez
Setkic
Poljak
Nava
Bobrov
Rodriguez
San Marino Q:
Grenier
Jaziri
Jianu
Ejupovic
Gutierrez
Vanni
2 SE
Kuhn
Cid Subervi
Prague II:
Gimeno Valero
Jianu
San Marino:
SE
Cagnina
Meerbusch Q:
Basic
Sijsling
Nedelko
Heyman
Prague II Q:
Hassan
Nedelko
Michalski
Ejupovic
Gutierrez
Setkic
Poljak
Nava
Bobrov
Rodriguez
San Marino Q:
Grenier
Jaziri
Jianu
Ejupovic
Gutierrez
Vanni
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Prague II Q:
Bobrov
Alvarez
Meersburch Q:
Cid Subervi
Molleker
Bobrov
Rodriguez
Bobrov
Alvarez
Meersburch Q:
Cid Subervi
Molleker
Bobrov
Rodriguez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Meerbusch Q:
Rodriguez
Perchicot
Rodriguez
Perchicot
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
San Marino Q:
Tirante
Alt
Prague II Q:
Rodriguez
Alt
Tirante
Alt
Prague II Q:
Rodriguez
Alt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Rhein Asset Open 2021
Meerbusch - drabinka główna:
[1] Daniel Altmaier vs Alejandro Tabilo
Vit Kopriva vs [Q]
Nicola Kuhn vs [Q]
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [8] Sumit Nagal
[4] Oscar Otte vs [WC] Mats Rosenkranz
[Q] vs Robin Haase
[Q] vs Juan Pablo Ficovich
Mats Moraing vs [6] Tomas Machac
[7] Alex Molcan vs [WC] Shintaro Mochizuki
Lukas Klein vs Tobias Kamke
Roman Safiullin vs Constant Lestienne
Roberto Cid Subervi vs [3] Botic Van de Zandschulp
[5] Juan Manuel Cerundolo vs Kimmer Coppejans
[WC] Rudolf Molleker vs Maximilian Marterer
Filip Horansky vs Andrea Collarini
Ruben Bemelmans vs [2] Damir Dzumhur
Meerbusch - drabinka główna:
[1] Daniel Altmaier vs Alejandro Tabilo
Vit Kopriva vs [Q]
Nicola Kuhn vs [Q]
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [8] Sumit Nagal
[4] Oscar Otte vs [WC] Mats Rosenkranz
[Q] vs Robin Haase
[Q] vs Juan Pablo Ficovich
Mats Moraing vs [6] Tomas Machac
[7] Alex Molcan vs [WC] Shintaro Mochizuki
Lukas Klein vs Tobias Kamke
Roman Safiullin vs Constant Lestienne
Roberto Cid Subervi vs [3] Botic Van de Zandschulp
[5] Juan Manuel Cerundolo vs Kimmer Coppejans
[WC] Rudolf Molleker vs Maximilian Marterer
Filip Horansky vs Andrea Collarini
Ruben Bemelmans vs [2] Damir Dzumhur
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
TK SPARTA PRAGUE OPEN 2021
Praga - drabinka kwalifikacji:
[1] Geoffrey Blancaneaux vs Nicolas Alvarez Varona
[WC] Andrew Paulson vs [6] Carlos Gomez-Herrera
[2] Kyrian Jacquet vs Danylo Kalenichenko
Marek Gengel vs [8] Emilio Nava
[3] Franco Agamenone vs [WC] Krystof Zapsky
[WC] Viktor Sklenka vs [7] Uladzimir Ignatik
[4] Adrian Andreev vs Aldin Setkic
Facundo Diaz Acosta vs [5] Matija Pecotic
Praga - drabinka kwalifikacji:
[1] Geoffrey Blancaneaux vs Nicolas Alvarez Varona
[WC] Andrew Paulson vs [6] Carlos Gomez-Herrera
[2] Kyrian Jacquet vs Danylo Kalenichenko
Marek Gengel vs [8] Emilio Nava
[3] Franco Agamenone vs [WC] Krystof Zapsky
[WC] Viktor Sklenka vs [7] Uladzimir Ignatik
[4] Adrian Andreev vs Aldin Setkic
Facundo Diaz Acosta vs [5] Matija Pecotic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
TK SPARTA PRAGUE OPEN 2021
Praga - drabinka główna:
[1] Nikoła Milojevic vs Andrea Arnaboldi
[Q] vs Alexander Ritschard
Filip Cristan Jianu vs JC Aragone
Jonas Forejtek vs [5] Nicolas Jarry
[3] Lorenzo Giustino vs Jewgienij Karlowski
Evan Furness vs [WC] Martin Krumich
Timofey Skatov vs [WC] Dalibor Svrcina
Filippo Baldi vs [7] Adrian Menendez-Maceiras
[8] Michael Vrbensky vs Jewgienij Tiurnev
Camilo Ugo Carabelli vs [Q]
[Q] vs Nino Serdarusic
Lucas Miedler vs [4] Facundo Mena
[6] Riccardo Bonadio vs Mischa Zverev
[PR] Gerald Melzer vs [Q]
[WC] Toby Alex Kodat vs Goncalo Oliveira
Alexiej Watutin vs [2] Dmitry Popko
Praga - drabinka główna:
[1] Nikoła Milojevic vs Andrea Arnaboldi
[Q] vs Alexander Ritschard
Filip Cristan Jianu vs JC Aragone
Jonas Forejtek vs [5] Nicolas Jarry
[3] Lorenzo Giustino vs Jewgienij Karlowski
Evan Furness vs [WC] Martin Krumich
Timofey Skatov vs [WC] Dalibor Svrcina
Filippo Baldi vs [7] Adrian Menendez-Maceiras
[8] Michael Vrbensky vs Jewgienij Tiurnev
Camilo Ugo Carabelli vs [Q]
[Q] vs Nino Serdarusic
Lucas Miedler vs [4] Facundo Mena
[6] Riccardo Bonadio vs Mischa Zverev
[PR] Gerald Melzer vs [Q]
[WC] Toby Alex Kodat vs Goncalo Oliveira
Alexiej Watutin vs [2] Dmitry Popko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
INTERNAZIONALI DI TENNIS SAN MARINO OPEN
San Marino - drabinka główna:
[1] Marco Cecchinato vs Paolo Lorenzi
[WC] Raul Brancaccio vs [WC] Luca Nardi
Roberto Marcora vs Andrea Pellegrino
[Q] vs [5] Federico Gaio
[3] Salvatore Caruso vs Quentin Halys
[PR] Julien Cagnina vs Holger Vitus Nodskov Rune
Joao Menezes vs Gastao Elias
Gian Marco Moroni vs [6] Tomas Martin Etcheverry
[7] Sebastian Baez vs Jay Clarke
Borna Gojo vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Renzo Olivo vs Marius Copil
[Q] vs [4] Hugo Dellien
[8] Blaz Rola vs Zdenek Kolar
[Alt] Malek Jaziri vs [Q]
Maxime Janvier vs [Q]
[WC] Marco De Rossi vs [2] Gilles Simon
San Marino - drabinka główna:
[1] Marco Cecchinato vs Paolo Lorenzi
[WC] Raul Brancaccio vs [WC] Luca Nardi
Roberto Marcora vs Andrea Pellegrino
[Q] vs [5] Federico Gaio
[3] Salvatore Caruso vs Quentin Halys
[PR] Julien Cagnina vs Holger Vitus Nodskov Rune
Joao Menezes vs Gastao Elias
Gian Marco Moroni vs [6] Tomas Martin Etcheverry
[7] Sebastian Baez vs Jay Clarke
Borna Gojo vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Renzo Olivo vs Marius Copil
[Q] vs [4] Hugo Dellien
[8] Blaz Rola vs Zdenek Kolar
[Alt] Malek Jaziri vs [Q]
Maxime Janvier vs [Q]
[WC] Marco De Rossi vs [2] Gilles Simon
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Rhein Asset Open 2021
Meerbusch - drabinka kwalifikacji:
[1] Jesper De Jong vs [WC] Tom Gentzsch
[WC] Marvin Moeller vs [8] Benjamin Hassan
[2] Duje Ajdukovic vs [Alt] Jaroslav Pospisil
Bogdan Bobrov vs [6] Viktor Durasovic
[3] Nicolas Kicker vs [Alt] Bart Stevens
Ivan Nedelko vs [5] Johannes Haerteis
[4] Nerman Fatic vs [WC] Petros Tsitsipas
Matthieu Perchicot vs [7] Nick Hardt
Meerbusch - drabinka kwalifikacji:
[1] Jesper De Jong vs [WC] Tom Gentzsch
[WC] Marvin Moeller vs [8] Benjamin Hassan
[2] Duje Ajdukovic vs [Alt] Jaroslav Pospisil
Bogdan Bobrov vs [6] Viktor Durasovic
[3] Nicolas Kicker vs [Alt] Bart Stevens
Ivan Nedelko vs [5] Johannes Haerteis
[4] Nerman Fatic vs [WC] Petros Tsitsipas
Matthieu Perchicot vs [7] Nick Hardt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
INTERNAZIONALI DI TENNIS SAN MARINO OPEN
San Marino - drabinka kwalifikacji:
[1] Pavel Kotov vs Luca Vanni
[WC] Francesco Maestrelli vs [6] Julian Ocleppo
[2] Giulio Zeppieri vs Vladyslav Orlov
Elmar Ejupovic vs [7] Francesco Forti
[3] Orlando Luz vs Oscar Jose Gutierrez
[WC] Matteo Arnaldi vs [5] Nikolas Sanchez Izquierdo
[4/Alt] Alexander Shevchenko vs [PR] Matteo Donati
[WC] Manuel Mazza vs [8] Matteo Martineau
San Marino - drabinka kwalifikacji:
[1] Pavel Kotov vs Luca Vanni
[WC] Francesco Maestrelli vs [6] Julian Ocleppo
[2] Giulio Zeppieri vs Vladyslav Orlov
Elmar Ejupovic vs [7] Francesco Forti
[3] Orlando Luz vs Oscar Jose Gutierrez
[WC] Matteo Arnaldi vs [5] Nikolas Sanchez Izquierdo
[4/Alt] Alexander Shevchenko vs [PR] Matteo Donati
[WC] Manuel Mazza vs [8] Matteo Martineau
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
San Marino:
SE
Alt Jaziri
San Marino Q:
Alt Shevchenko
Prague II Q:
Poljak
Alt Blancaneaux
Alt Kalenichenko
Meerbusch Q:
Sels
Heyman
Alt J. Pospisil
Alt Stevens
SE
Alt Jaziri
San Marino Q:
Alt Shevchenko
Prague II Q:
Poljak
Alt Blancaneaux
Alt Kalenichenko
Meerbusch Q:
Sels
Heyman
Alt J. Pospisil
Alt Stevens
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
Rhein Asset Open 2021
Meerbusch - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Jesper De Jong d. [WC] Tom Gentzsch 6‑1 6‑3 V. Chernov
[WC] Marvin Moeller d. [8] Benjamin Hassan 5‑7 7‑5 6‑3 A. Zastrow
[2] Duje Ajdukovic d. [Alt] Jaroslav Pospisil 6‑3 6‑2 I. Seefried
[6] Viktor Durasovic d. Bogdan Bobrov 6‑2 7‑6(7) T. Janzen
[3] Nicolas Kicker d. [Alt] Bart Stevens 6-2 6-4 I. Seefried
Ivan Nedelko d. [5] Johannes Haerteis 7-6(3) 6-3 A. Zastrow
[4] Nerman Fatic d. [WC] Petros Tsitsipas 6‑1 7‑6(7) V. Chernov
[7] Nick Hardt d. Matthieu Perchicot 6‑2 4‑6 6‑1 K. Schnabel
Meerbusch - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Jesper De Jong d. [WC] Tom Gentzsch 6‑1 6‑3 V. Chernov
[WC] Marvin Moeller d. [8] Benjamin Hassan 5‑7 7‑5 6‑3 A. Zastrow
[2] Duje Ajdukovic d. [Alt] Jaroslav Pospisil 6‑3 6‑2 I. Seefried
[6] Viktor Durasovic d. Bogdan Bobrov 6‑2 7‑6(7) T. Janzen
[3] Nicolas Kicker d. [Alt] Bart Stevens 6-2 6-4 I. Seefried
Ivan Nedelko d. [5] Johannes Haerteis 7-6(3) 6-3 A. Zastrow
[4] Nerman Fatic d. [WC] Petros Tsitsipas 6‑1 7‑6(7) V. Chernov
[7] Nick Hardt d. Matthieu Perchicot 6‑2 4‑6 6‑1 K. Schnabel
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
TK SPARTA PRAGUE OPEN 2021
Praga - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Geoffrey Blancaneaux d. Nicolas Alvarez Varona 6‑1 6‑4 F. Lutz
[6] Carlos Gomez-Herrera d. [WC] Andrew Paulson 6‑1 6‑3 N. Svarova
Danylo Kalenichenko d. [2] Kyrian Jacquet 7‑6(6) 6‑4 J. Carboch
[8] Emilio Nava d. Marek Gengel 6‑4 6‑3 T. Peterdi
[3] Franco Agamenone d. [WC] Krystof Zapsky 6‑2 6‑3 T. Peterdi
[7] Uladzimir Ignatik d. [WC] Viktor Sklenka 6‑0 6‑0 F. Lutz
[4] Adrian Andreev d. Aldin Setkic 7‑5 6‑1 J. Carboch
Facundo Diaz Acosta d. [5] Matija Pecotic 7‑6(4) 6‑1 N. Svarova
Praga - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Geoffrey Blancaneaux d. Nicolas Alvarez Varona 6‑1 6‑4 F. Lutz
[6] Carlos Gomez-Herrera d. [WC] Andrew Paulson 6‑1 6‑3 N. Svarova
Danylo Kalenichenko d. [2] Kyrian Jacquet 7‑6(6) 6‑4 J. Carboch
[8] Emilio Nava d. Marek Gengel 6‑4 6‑3 T. Peterdi
[3] Franco Agamenone d. [WC] Krystof Zapsky 6‑2 6‑3 T. Peterdi
[7] Uladzimir Ignatik d. [WC] Viktor Sklenka 6‑0 6‑0 F. Lutz
[4] Adrian Andreev d. Aldin Setkic 7‑5 6‑1 J. Carboch
Facundo Diaz Acosta d. [5] Matija Pecotic 7‑6(4) 6‑1 N. Svarova
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
INTERNAZIONALI DI TENNIS SAN MARINO OPEN
San Marino - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Pavel Kotov d. Luca Vanni 6‑4 6‑1 A. Mangione
[6] Julian Ocleppo d. [WC] Francesco Maestrelli 7‑5 6‑2 A. Fratta
Vladyslav Orlov d. [2] Giulio Zeppieri 5‑7 6‑4 6‑4 G. Solarino
[7] Francesco Forti d. Elmar Ejupovic 6‑1 6‑4 A. Fratta
[3] Orlando Luz d. Oscar Jose Gutierrez 7‑5 6‑3 A. Cinko
[5] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [WC] Matteo Arnaldi 6‑1 4‑6 6‑3 A. Abdel-Azim
[4/Alt] Alexander Shevchenko d. [PR] Matteo Donati 6‑3 3‑6 7‑5 N. Stellabotte
[WC] Manuel Mazza d. [8] Matteo Martineau 6‑1 3‑6 6‑3 A. Cinko
San Marino - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Pavel Kotov d. Luca Vanni 6‑4 6‑1 A. Mangione
[6] Julian Ocleppo d. [WC] Francesco Maestrelli 7‑5 6‑2 A. Fratta
Vladyslav Orlov d. [2] Giulio Zeppieri 5‑7 6‑4 6‑4 G. Solarino
[7] Francesco Forti d. Elmar Ejupovic 6‑1 6‑4 A. Fratta
[3] Orlando Luz d. Oscar Jose Gutierrez 7‑5 6‑3 A. Cinko
[5] Nikolas Sanchez Izquierdo d. [WC] Matteo Arnaldi 6‑1 4‑6 6‑3 A. Abdel-Azim
[4/Alt] Alexander Shevchenko d. [PR] Matteo Donati 6‑3 3‑6 7‑5 N. Stellabotte
[WC] Manuel Mazza d. [8] Matteo Martineau 6‑1 3‑6 6‑3 A. Cinko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Meerbusch, Praga, San Marino 2021
San Marino:
Etcheverry (LW)
LL
Etcheverry (LW)
LL
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości