T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
LOSINJ OPEN
Losinj - pary II rundy kwalifikacji:
[1] Filip Misolic vs [5] Pavel Nejedly
[2] Nicolas Alvarez Varona vs [7/Alt] Fabien Reboul
[3] Georgii Kravchenko vs [8] Anirudh Chandrasekar
[4/Alt] Sadio Doumbia vs [6/Alt] Arjun Kadhe
Losinj - pary II rundy kwalifikacji:
[1] Filip Misolic vs [5] Pavel Nejedly
[2] Nicolas Alvarez Varona vs [7/Alt] Fabien Reboul
[3] Georgii Kravchenko vs [8] Anirudh Chandrasekar
[4/Alt] Sadio Doumbia vs [6/Alt] Arjun Kadhe
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
DOVE MEN+CARE CIRCUIT CHALLENGER BUENOS AIRES
Buenos Aires - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Carlos Gomez-Herrera d. [WC] Juan Manuel La Serna 6-2 6-1 D. Ferrandi
[WC] autaro Midon d. [6] Maximiliano Estevez 7-6(5) 2-6 6-1 A. Roldan
[2] Martin Cuevas d. [Alt] Leonardo Aboian 6-1 6-1 A. Roldan
[Alt] Guido Ivan Justo d. [5] Federico Zeballos 6-2 6-1 D. Ferrandi
[3] Mariano Kestelboim d. [WC] Valerio Aboian 6-1 6-2 P. Barboza
[8/Alt] Ignacio Monzon d. [Alt] Luciano Tacchi 6-1 6-2 Y. Halle
[4] Francisco Comesana d. [Alt] Felipe Martinez Sarrasague 6-1 6-1 M. F. Draiye
[7] Rafael Matos d. [Alt] Francisco Llanes 6-0 4-6 6-1 M. F. Draiye
Buenos Aires - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Carlos Gomez-Herrera d. [WC] Juan Manuel La Serna 6-2 6-1 D. Ferrandi
[WC] autaro Midon d. [6] Maximiliano Estevez 7-6(5) 2-6 6-1 A. Roldan
[2] Martin Cuevas d. [Alt] Leonardo Aboian 6-1 6-1 A. Roldan
[Alt] Guido Ivan Justo d. [5] Federico Zeballos 6-2 6-1 D. Ferrandi
[3] Mariano Kestelboim d. [WC] Valerio Aboian 6-1 6-2 P. Barboza
[8/Alt] Ignacio Monzon d. [Alt] Luciano Tacchi 6-1 6-2 Y. Halle
[4] Francisco Comesana d. [Alt] Felipe Martinez Sarrasague 6-1 6-1 M. F. Draiye
[7] Rafael Matos d. [Alt] Francisco Llanes 6-0 4-6 6-1 M. F. Draiye
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
BOGOTA OPEN
Bogota - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Enzo Couacaud d. [Alt] Luis Patino 6-2 6-3 C. A. Diaz
[7] Cayetano March d. [WC] Mateo Gomez 6-4 7-5 J. Pinoargote
[Alt] Bart Stevens d. [2] Alexandar Lazarov 1-6 6-3 6-3 E. Jimenez
Jaroslav Pospisil d. [5] Jean Thirouin 6-4 6-7(4) 6-2 W. Paez
[3] Evan King d. Michel Vernier 6-3 6-2 W. Paez
Luca Castelnuovo d. [6] Juan Alejandro Hernandez 6-4 6-2 J. Pinoargote
[WC] Alejandro Hoyos d. [4] Joao Lucas Reis Da Silva 7-5 6-4 C. A. Diaz
[8] Nicolas Barrientos d. [WC] Johan Rodriguez 7-5 6-2 E. Jimenez
Bogota - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Enzo Couacaud d. [Alt] Luis Patino 6-2 6-3 C. A. Diaz
[7] Cayetano March d. [WC] Mateo Gomez 6-4 7-5 J. Pinoargote
[Alt] Bart Stevens d. [2] Alexandar Lazarov 1-6 6-3 6-3 E. Jimenez
Jaroslav Pospisil d. [5] Jean Thirouin 6-4 6-7(4) 6-2 W. Paez
[3] Evan King d. Michel Vernier 6-3 6-2 W. Paez
Luca Castelnuovo d. [6] Juan Alejandro Hernandez 6-4 6-2 J. Pinoargote
[WC] Alejandro Hoyos d. [4] Joao Lucas Reis Da Silva 7-5 6-4 C. A. Diaz
[8] Nicolas Barrientos d. [WC] Johan Rodriguez 7-5 6-2 E. Jimenez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
LOSINJ OPEN
Losinj - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Filip Misolic d. [5] Pavel Nejedly 6-2 6-1 J. Williams
[2] Nicolas Alvarez Varona d. [7/Alt] Fabien Reboul 6-4 6-4 A. Cinko
[3] Georgii Kravchenko d. [8] Anirudh Chandrasekar 6-0 6-1 A. Humski
[6/Alt] Arjun Kadhe d. [4/Alt] Sadio Doumbia 6-4 1-1 i krecz M. Plese
Losinj - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Filip Misolic d. [5] Pavel Nejedly 6-2 6-1 J. Williams
[2] Nicolas Alvarez Varona d. [7/Alt] Fabien Reboul 6-4 6-4 A. Cinko
[3] Georgii Kravchenko d. [8] Anirudh Chandrasekar 6-0 6-1 A. Humski
[6/Alt] Arjun Kadhe d. [4/Alt] Sadio Doumbia 6-4 1-1 i krecz M. Plese
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
LOSINJ OPEN
Losinj - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Marco Cecchinato vs [Alt] Alvaro Lopez San Martin
Manuel Guinard vs Nino Serdarusic
[Alt] Aldin Setkic vs [WC] Anthony Genov
Danilo Petrovic vs [8] Mathias Bourgue
[3] Andrej Martin vs [WC] Mili Poljicak
[Q] Filip Misolic vs [Q] Arjun Kadhe
[Q] Nicolas Alvarez Varona vs Nerman Fatic
[Q] Georgii Kravchenko vs [5] Blaz Rola
[6] Alessandro Giannessi vs Robin Haase
Duje Ajdukovic vs Franco Agamenone
[Alt] Raul Brancaccio vs Ergi Kirkin
Carlos Gimeno Valero vs [4] Nikoła Milojevic
[7] Jay Clarke vs Andrea Arnaboldi
Jonas Forejtek vs [WC] Victor Vlad Cornea
Geoffrey Blancaneaux vs Filip Cristian Jianu
Javier Barranco Cosano vs [2] Carlos Taberner
Losinj - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Marco Cecchinato vs [Alt] Alvaro Lopez San Martin
Manuel Guinard vs Nino Serdarusic
[Alt] Aldin Setkic vs [WC] Anthony Genov
Danilo Petrovic vs [8] Mathias Bourgue
[3] Andrej Martin vs [WC] Mili Poljicak
[Q] Filip Misolic vs [Q] Arjun Kadhe
[Q] Nicolas Alvarez Varona vs Nerman Fatic
[Q] Georgii Kravchenko vs [5] Blaz Rola
[6] Alessandro Giannessi vs Robin Haase
Duje Ajdukovic vs Franco Agamenone
[Alt] Raul Brancaccio vs Ergi Kirkin
Carlos Gimeno Valero vs [4] Nikoła Milojevic
[7] Jay Clarke vs Andrea Arnaboldi
Jonas Forejtek vs [WC] Victor Vlad Cornea
Geoffrey Blancaneaux vs Filip Cristian Jianu
Javier Barranco Cosano vs [2] Carlos Taberner
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
DOVE MEN+CARE CIRCUIT CHALLENGER BUENOS AIRES
Buenos Aires - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Carlos Gomez-Herrera d. [WC] autaro Midon 7-6(4) 6-2 D. Ferrandi
[2] Martin Cuevas d. [Alt] Guido Ivan Justo 6-3 6-3 M. F. Draiye
[8/Alt] Ignacio Monzon d. [3] Mariano Kestelboim 6-1 6-2 M. F. Burka
[4] Francisco Comesana d. [7] Rafael Matos 6-4 6-1 A. Roldan
Buenos Aires - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Carlos Gomez-Herrera d. [WC] autaro Midon 7-6(4) 6-2 D. Ferrandi
[2] Martin Cuevas d. [Alt] Guido Ivan Justo 6-3 6-3 M. F. Draiye
[8/Alt] Ignacio Monzon d. [3] Mariano Kestelboim 6-1 6-2 M. F. Burka
[4] Francisco Comesana d. [7] Rafael Matos 6-4 6-1 A. Roldan
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
DOVE MEN+CARE CIRCUIT CHALLENGER BUENOS AIRES
Buenos Aires - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Thiago Monteiro vs Hernan Casanova
Nicolas Kicker vs Nicolas Alvarez
Thiago Agustin Tirante vs Renzo Olivo
[Q] Ignacio Monzon vs [8] Tomas Martin Etcheverry
[3] Francisco Cerundolo vs Camilo Ugo Carabelli
Juan Pablo Ficovich vs Nikolas Sanchez Izquierdo
[Q] Martin Cuevas vs [Q] Francisco Comesana
[WC] Mariano Navone vs [6] Thiago Seyboth Wild
[7] Sebastian Baez vs Pedro Cachin
[Q] Carlos Gomez-Herrera vs Juan Ignacio Londero
Santiago Fa Rodriguez Taverna vs [WC] Roman Andres Burruchaga
Nick Hardt vs [4] Juan Pablo Varillas
[5] Hugo Dellien vs Facundo Diaz Acosta
[WC] Juan Bautista Torres vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Genaro Alberto Olivieri vs Andrea Collarini
Guido Andreozzi vs [2] Juan Manuel Cerundolo
Buenos Aires - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Thiago Monteiro vs Hernan Casanova
Nicolas Kicker vs Nicolas Alvarez
Thiago Agustin Tirante vs Renzo Olivo
[Q] Ignacio Monzon vs [8] Tomas Martin Etcheverry
[3] Francisco Cerundolo vs Camilo Ugo Carabelli
Juan Pablo Ficovich vs Nikolas Sanchez Izquierdo
[Q] Martin Cuevas vs [Q] Francisco Comesana
[WC] Mariano Navone vs [6] Thiago Seyboth Wild
[7] Sebastian Baez vs Pedro Cachin
[Q] Carlos Gomez-Herrera vs Juan Ignacio Londero
Santiago Fa Rodriguez Taverna vs [WC] Roman Andres Burruchaga
Nick Hardt vs [4] Juan Pablo Varillas
[5] Hugo Dellien vs Facundo Diaz Acosta
[WC] Juan Bautista Torres vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Genaro Alberto Olivieri vs Andrea Collarini
Guido Andreozzi vs [2] Juan Manuel Cerundolo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
BOGOTA OPEN
Bogota - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Enzo Couacaud d. [7] Cayetano March 6-4 6-3 F. B. Santoyo
Jaroslav Pospisil d. [Alt] Bart Stevens 3-6 7-6(2) 6-3 C. A. Diaz
Luca Castelnuovo d. [3] Evan King 7-6(5) 5-7 7-6(6) W. Paez
[8] Nicolas Barrientos d. [WC] Alejandro Hoyos 6-3 6-3 E. Jimenez
Bogota - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Enzo Couacaud d. [7] Cayetano March 6-4 6-3 F. B. Santoyo
Jaroslav Pospisil d. [Alt] Bart Stevens 3-6 7-6(2) 6-3 C. A. Diaz
Luca Castelnuovo d. [3] Evan King 7-6(5) 5-7 7-6(6) W. Paez
[8] Nicolas Barrientos d. [WC] Alejandro Hoyos 6-3 6-3 E. Jimenez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
BOGOTA OPEN
Bogota - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Daniel Elahi Galan vs Matthieu Perchicot
Orlando Luz vs [PR] Gerald Melzer
Nicolas Mejia vs Cristian Rodriguez
Lucas Catarina vs [8] Malek Jaziri
[4] Nicolas Jarry vs [Q] Enzo Couacaud
[Q] Nicolas Barrientos vs [WC] Juan Sebastian Gomez
Goncalo Oliveira vs Pedja Krstin
Oriol Roca Batalla vs [7] Ulises Blanch
[6] Jesper De Jong vs Pol Martin Tiffon
[Alt] Matias Zukas vs Roberto Quiroz
Alexis Gautier vs Matheus Pucinelli De Almeida
Alejandro Gonzalez vs [3] Vit Kopriva
[5] Facundo Mena vs [Q] Luca Castelnuovo
[WC] Alejandro Gomez vs [Q] Jaroslav Pospisil
Alexis Galarneau vs [WC] Enrique Pena
Dalibor Svrcina vs [2] Daniel Altmaier
Bogota - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Daniel Elahi Galan vs Matthieu Perchicot
Orlando Luz vs [PR] Gerald Melzer
Nicolas Mejia vs Cristian Rodriguez
Lucas Catarina vs [8] Malek Jaziri
[4] Nicolas Jarry vs [Q] Enzo Couacaud
[Q] Nicolas Barrientos vs [WC] Juan Sebastian Gomez
Goncalo Oliveira vs Pedja Krstin
Oriol Roca Batalla vs [7] Ulises Blanch
[6] Jesper De Jong vs Pol Martin Tiffon
[Alt] Matias Zukas vs Roberto Quiroz
Alexis Gautier vs Matheus Pucinelli De Almeida
Alejandro Gonzalez vs [3] Vit Kopriva
[5] Facundo Mena vs [Q] Luca Castelnuovo
[WC] Alejandro Gomez vs [Q] Jaroslav Pospisil
Alexis Galarneau vs [WC] Enrique Pena
Dalibor Svrcina vs [2] Daniel Altmaier
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
LOSINJ OPEN
Losinj - wyniki I rundy:
[1] Marco Cecchinato d. [Alt] Alvaro Lopez San Martin 7-6(5) 7-6(2) J. Williams
Nino Serdarusic d. Manuel Guinard 2-6 6-3 6-4 J. Williams
[Alt] Aldin Setkic d. [WC] Anthony Genov 6-3 6-4 E. Rungaldier
[8] Mathias Bourgue d. Danilo Petrovic 5-2 i krecz A. Cinko
[3] Andrej Martin d. [WC] Mili Poljicak 7-6(2) 6-3 R. Concas
[Q] Filip Misolic d. [Q] Arjun Kadhe 6-1 6-2 R. Concas
Nerman Fatic d. [Q] Nicolas Alvarez Varona 7-5 6-2 M. Plese
[Q] Georgii Kravchenko d. [5] Blaz Rola 6-4 6-2 E. Rungaldier
[6] Alessandro Giannessi d. Robin Haase 7-6(4) 7-5 A. Cinko
Franco Agamenone d. Duje Ajdukovic 7-6(2) 6-0 E. Rungaldier
[Alt] Raul Brancaccio d. Ergi Kirkin 6-3 3-6 6-2 M. Plese
Carlos Gimeno Valero d. [4] Nikoła Milojevic 6-3 6-1 M. Plese
Andrea Arnaboldi d. [7] Jay Clarke 6-3 3-6 6-3 A. Humski
Jonas Forejtek d. [WC] Victor Vlad Cornea 6-4 6-4 A. Humski
Geoffrey Blancaneaux d. Filip Cristian Jianu 6-2 6-3 J. Williams
[2] Carlos Taberner d. Javier Barranco Cosano 6-4 6-3 A. Cinko
Losinj - wyniki I rundy:
[1] Marco Cecchinato d. [Alt] Alvaro Lopez San Martin 7-6(5) 7-6(2) J. Williams
Nino Serdarusic d. Manuel Guinard 2-6 6-3 6-4 J. Williams
[Alt] Aldin Setkic d. [WC] Anthony Genov 6-3 6-4 E. Rungaldier
[8] Mathias Bourgue d. Danilo Petrovic 5-2 i krecz A. Cinko
[3] Andrej Martin d. [WC] Mili Poljicak 7-6(2) 6-3 R. Concas
[Q] Filip Misolic d. [Q] Arjun Kadhe 6-1 6-2 R. Concas
Nerman Fatic d. [Q] Nicolas Alvarez Varona 7-5 6-2 M. Plese
[Q] Georgii Kravchenko d. [5] Blaz Rola 6-4 6-2 E. Rungaldier
[6] Alessandro Giannessi d. Robin Haase 7-6(4) 7-5 A. Cinko
Franco Agamenone d. Duje Ajdukovic 7-6(2) 6-0 E. Rungaldier
[Alt] Raul Brancaccio d. Ergi Kirkin 6-3 3-6 6-2 M. Plese
Carlos Gimeno Valero d. [4] Nikoła Milojevic 6-3 6-1 M. Plese
Andrea Arnaboldi d. [7] Jay Clarke 6-3 3-6 6-3 A. Humski
Jonas Forejtek d. [WC] Victor Vlad Cornea 6-4 6-4 A. Humski
Geoffrey Blancaneaux d. Filip Cristian Jianu 6-2 6-3 J. Williams
[2] Carlos Taberner d. Javier Barranco Cosano 6-4 6-3 A. Cinko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
DOVE MEN+CARE CIRCUIT CHALLENGER BUENOS AIRES
Buenos Aires - wyniki I rundy:
[1] Thiago Monteiro d. Hernan Casanova 7-6(7) 3-6 6-2 M. F. Burka
Nicolas Kicker d. Nicolas Alvarez 6-3 2-6 6-3 P. Barboza
Renzo Olivo d. Thiago Agustin Tirante 6-4 6-0 Y. Halle
[8] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Ignacio Monzon 6-0 6-3 P. Barboza
[3] Francisco Cerundolo d. Camilo Ugo Carabelli 4-6 6-1 6-4 M. F. Burka
Juan Pablo Ficovich d. Nikolas Sanchez Izquierdo 7-6(1) 7-6(6) A. Roldan
[Q] Martin Cuevas d. [Q] Francisco Comesana 2-6 6-3 6-2 D. Ferrandi
[WC] Mariano Navone d. [6] Thiago Seyboth Wild 3-6 6-1 6-2 Y. Halle
[7] Sebastian Baez d. Pedro Cachin 3-6 6-2 6-3 A. Roldan
Juan Ignacio Londero d. [Q] Carlos Gomez-Herrera 6-3 6-4 Y. Halle
Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [WC] Roman Andres Burruchaga 6-4 1-4 i krecz (low back) P. Barboza
[4] Juan Pablo Varillas d. Nick Hardt 6-3 3-6 6-2 M. F. Draiye
[5] Hugo Dellien d. Facundo Diaz Acosta 4-6 6-0 6-1 A. Roldan
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [WC] Juan Bautista Torres 6-2 6-4 P. Barboza
Andrea Collarini d. Genaro Alberto Olivieri 6-2 4-6 7-5 M. F. Burka
[2] Juan Manuel Cerundolo d. Guido Andreozzi 6-4 6-2 Y. Halle
Buenos Aires - wyniki I rundy:
[1] Thiago Monteiro d. Hernan Casanova 7-6(7) 3-6 6-2 M. F. Burka
Nicolas Kicker d. Nicolas Alvarez 6-3 2-6 6-3 P. Barboza
Renzo Olivo d. Thiago Agustin Tirante 6-4 6-0 Y. Halle
[8] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Ignacio Monzon 6-0 6-3 P. Barboza
[3] Francisco Cerundolo d. Camilo Ugo Carabelli 4-6 6-1 6-4 M. F. Burka
Juan Pablo Ficovich d. Nikolas Sanchez Izquierdo 7-6(1) 7-6(6) A. Roldan
[Q] Martin Cuevas d. [Q] Francisco Comesana 2-6 6-3 6-2 D. Ferrandi
[WC] Mariano Navone d. [6] Thiago Seyboth Wild 3-6 6-1 6-2 Y. Halle
[7] Sebastian Baez d. Pedro Cachin 3-6 6-2 6-3 A. Roldan
Juan Ignacio Londero d. [Q] Carlos Gomez-Herrera 6-3 6-4 Y. Halle
Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [WC] Roman Andres Burruchaga 6-4 1-4 i krecz (low back) P. Barboza
[4] Juan Pablo Varillas d. Nick Hardt 6-3 3-6 6-2 M. F. Draiye
[5] Hugo Dellien d. Facundo Diaz Acosta 4-6 6-0 6-1 A. Roldan
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [WC] Juan Bautista Torres 6-2 6-4 P. Barboza
Andrea Collarini d. Genaro Alberto Olivieri 6-2 4-6 7-5 M. F. Burka
[2] Juan Manuel Cerundolo d. Guido Andreozzi 6-4 6-2 Y. Halle
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
BOGOTA OPEN
Bogota - wyniki I rundy:
[1] Daniel Elahi Galan d. Matthieu Perchicot 4-6 6-3 6-4 A. Carvalho
[PR] Gerald Melzer d. Orlando Luz 7-5 6-2 C. A. Diaz
Nicolas Mejia d. Cristian Rodriguez 6-1 7-5 J. Pinoargote
Lucas Catarina d. [8] Malek Jaziri 6-2 6-3 C. A. Diaz
[Q] Enzo Couacaud d. [4] Nicolas Jarry 3-6 7-5 7-6(5) A. Carvalho
[Q] Nicolas Barrientos d. [WC] Juan Sebastian Gomez 2-6 6-2 6-4 C. A. Diaz
Goncalo Oliveira d. Pedja Krstin 3-6 6-3 6-2 W. Paez
Oriol Roca Batalla d. [7] Ulises Blanch 6-3 6-2 E. Jimenez
[6] Jesper De Jong d. Pol Martin Tiffon 7-6(3) 7-6(3) J. Pinoargote
Roberto Quiroz d. [Alt] Matias Zukas 6-4 7-6(4) E. Jimenez
Matheus Pucinelli De Almeida d. Alexis Gautier 6-2 6-1 E. Jimenez
Alejandro Gonzalez d. [3] Vit Kopriva 6-2 7-6(5) F. B. Santoyo
[5] Facundo Mena d. [Q] Luca Castelnuovo 6-4 6-2 F. B. Santoyo
[WC] Alejandro Gomez d. [Q] Jaroslav Pospisil 6-3 3-6 7-5 A. Carvalho
Alexis Galarneau d. [WC] Enrique Pena 6-1 6-1 J. Pinoargote
[2] Daniel Altmaier d. Dalibor Svrcina 6-4 6-1 F. B. Santoyo
Bogota - wyniki I rundy:
[1] Daniel Elahi Galan d. Matthieu Perchicot 4-6 6-3 6-4 A. Carvalho
[PR] Gerald Melzer d. Orlando Luz 7-5 6-2 C. A. Diaz
Nicolas Mejia d. Cristian Rodriguez 6-1 7-5 J. Pinoargote
Lucas Catarina d. [8] Malek Jaziri 6-2 6-3 C. A. Diaz
[Q] Enzo Couacaud d. [4] Nicolas Jarry 3-6 7-5 7-6(5) A. Carvalho
[Q] Nicolas Barrientos d. [WC] Juan Sebastian Gomez 2-6 6-2 6-4 C. A. Diaz
Goncalo Oliveira d. Pedja Krstin 3-6 6-3 6-2 W. Paez
Oriol Roca Batalla d. [7] Ulises Blanch 6-3 6-2 E. Jimenez
[6] Jesper De Jong d. Pol Martin Tiffon 7-6(3) 7-6(3) J. Pinoargote
Roberto Quiroz d. [Alt] Matias Zukas 6-4 7-6(4) E. Jimenez
Matheus Pucinelli De Almeida d. Alexis Gautier 6-2 6-1 E. Jimenez
Alejandro Gonzalez d. [3] Vit Kopriva 6-2 7-6(5) F. B. Santoyo
[5] Facundo Mena d. [Q] Luca Castelnuovo 6-4 6-2 F. B. Santoyo
[WC] Alejandro Gomez d. [Q] Jaroslav Pospisil 6-3 3-6 7-5 A. Carvalho
Alexis Galarneau d. [WC] Enrique Pena 6-1 6-1 J. Pinoargote
[2] Daniel Altmaier d. Dalibor Svrcina 6-4 6-1 F. B. Santoyo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
LOSINJ OPEN
Losinj - wyniki II rundy:
[1] Marco Cecchinato d. Nino Serdarusic 6-7(4) 7-6(4) 6-1 E. Rungaldier
[8] Mathias Bourgue d. [Alt] Aldin Setkic 6-0 6-2 R. Concas
[Q] Filip Misolic d. [3] Andrej Martin 6-1 7-6(11) A. Cinko
Nerman Fatic d. [Q] Georgii Kravchenko 6-3 2-6 6-3 J. Williams
[6] Alessandro Giannessi d. Franco Agamenone 7-6(7) 3-6 6-1 J. Williams
[Alt] Raul Brancaccio d. Carlos Gimeno Valero 6-4 6-1 A. Cinko
Andrea Arnaboldi d. Jonas Forejtek 6-3 3-6 6-4 E. Rungaldier
[2] Carlos Taberner d. Geoffrey Blancaneaux 7-6(1) 3-6 6-1 R. Concas
Losinj - wyniki II rundy:
[1] Marco Cecchinato d. Nino Serdarusic 6-7(4) 7-6(4) 6-1 E. Rungaldier
[8] Mathias Bourgue d. [Alt] Aldin Setkic 6-0 6-2 R. Concas
[Q] Filip Misolic d. [3] Andrej Martin 6-1 7-6(11) A. Cinko
Nerman Fatic d. [Q] Georgii Kravchenko 6-3 2-6 6-3 J. Williams
[6] Alessandro Giannessi d. Franco Agamenone 7-6(7) 3-6 6-1 J. Williams
[Alt] Raul Brancaccio d. Carlos Gimeno Valero 6-4 6-1 A. Cinko
Andrea Arnaboldi d. Jonas Forejtek 6-3 3-6 6-4 E. Rungaldier
[2] Carlos Taberner d. Geoffrey Blancaneaux 7-6(1) 3-6 6-1 R. Concas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
DOVE MEN+CARE CIRCUIT CHALLENGER BUENOS AIRES
Buenos Aires - wyniki II rundy:
[1] Thiago Monteiro d. Nicolas Kicker 6-2 6-3 P. Barboza
[8] Tomas Martin Etcheverry d. Renzo Olivo 3-6 7-6(1) 6-4 M. F. Burka
[3] Francisco Cerundolo d. Juan Pablo Ficovich 7-5 6-2 Y. Halle
[Q] Martin Cuevas d. [WC] Mariano Navone 7-6(0 )7-5 P. Barboza
[7] Sebastian Baez d. Juan Ignacio Londero 6-3 6-4 M. F. Burka
[4] Juan Pablo Varillas d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 6-4 6-2 A. Roldan
[5] Hugo Dellien d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 3-6 7-5 7-6(6) Y. Halle
[2] Juan Manuel Cerundolo d. Andrea Collarini 6-4 3-6 6-4 Y. Halle
Buenos Aires - wyniki II rundy:
[1] Thiago Monteiro d. Nicolas Kicker 6-2 6-3 P. Barboza
[8] Tomas Martin Etcheverry d. Renzo Olivo 3-6 7-6(1) 6-4 M. F. Burka
[3] Francisco Cerundolo d. Juan Pablo Ficovich 7-5 6-2 Y. Halle
[Q] Martin Cuevas d. [WC] Mariano Navone 7-6(0 )7-5 P. Barboza
[7] Sebastian Baez d. Juan Ignacio Londero 6-3 6-4 M. F. Burka
[4] Juan Pablo Varillas d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 6-4 6-2 A. Roldan
[5] Hugo Dellien d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 3-6 7-5 7-6(6) Y. Halle
[2] Juan Manuel Cerundolo d. Andrea Collarini 6-4 3-6 6-4 Y. Halle
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
BOGOTA OPEN
Bogota - wyniki II rundy:
[PR] Gerald Melzer d. [1] Daniel Elahi Galan 7-6(5) 6-2 J. Pinoargote
Nicolas Mejia d. Lucas Catarina 6-4 7-5 A. Carvalho
[Q] Nicolas Barrientos d. [Q] Enzo Couacaud 6-3 6-4 J. Pinoargote
Oriol Roca Batalla d. Goncalo Oliveira 6-3 4-6 7-5 F. B. Santoyo
[6] Jesper De Jong d. Roberto Quiroz 7-6(5) 7-6(6) F. B. Santoyo
Matheus Pucinelli De Almeida d. Alejandro Gonzalez 6-7(3) 6-1 6-2 C. A. Diaz
[5] Facundo Mena d. [WC] Alejandro Gomez 6-3 6-1 A. Carvalho
Alexis Galarneau d. [2] Daniel Altmaier 6-3 3-6 6-3 C. A. Diaz
Bogota - wyniki II rundy:
[PR] Gerald Melzer d. [1] Daniel Elahi Galan 7-6(5) 6-2 J. Pinoargote
Nicolas Mejia d. Lucas Catarina 6-4 7-5 A. Carvalho
[Q] Nicolas Barrientos d. [Q] Enzo Couacaud 6-3 6-4 J. Pinoargote
Oriol Roca Batalla d. Goncalo Oliveira 6-3 4-6 7-5 F. B. Santoyo
[6] Jesper De Jong d. Roberto Quiroz 7-6(5) 7-6(6) F. B. Santoyo
Matheus Pucinelli De Almeida d. Alejandro Gonzalez 6-7(3) 6-1 6-2 C. A. Diaz
[5] Facundo Mena d. [WC] Alejandro Gomez 6-3 6-1 A. Carvalho
Alexis Galarneau d. [2] Daniel Altmaier 6-3 3-6 6-3 C. A. Diaz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
BOGOTA OPEN
Bogota - wyniki 1/4 finału:
[PR] Gerald Melzer d. Nicolas Mejia 6-0 6-4 C. A. Diaz
[Q] Nicolas Barrientos d. Oriol Roca Batalla 6-3 7-5 A. Carvalho
[6] Jesper De Jong d. Matheus Pucinelli De Almeida 6-2 7-5 J. Pinoargote
[5] Facundo Mena d. Alexis Galarneau 6-1 6-4 F. B. Santoyo
Bogota - wyniki 1/4 finału:
[PR] Gerald Melzer d. Nicolas Mejia 6-0 6-4 C. A. Diaz
[Q] Nicolas Barrientos d. Oriol Roca Batalla 6-3 7-5 A. Carvalho
[6] Jesper De Jong d. Matheus Pucinelli De Almeida 6-2 7-5 J. Pinoargote
[5] Facundo Mena d. Alexis Galarneau 6-1 6-4 F. B. Santoyo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
LOSINJ OPEN
Losinj - wyniki 1/4 finału:
[1] Marco Cecchinato d. [8] Mathias Bourgue 6-0 2-6 7-5 J. Williams
Nerman Fatic d. [Q] Filip Misolic 7-6(6) 6-2 R. Concas
[6] Alessandro Giannessi d. [Alt] Raul Brancaccio 6-3 6-7(6) 6-1 E. Rungaldier
[2] Carlos Taberner d. Andrea Arnaboldi 6-2 6-0 R. Concas
Losinj - wyniki 1/4 finału:
[1] Marco Cecchinato d. [8] Mathias Bourgue 6-0 2-6 7-5 J. Williams
Nerman Fatic d. [Q] Filip Misolic 7-6(6) 6-2 R. Concas
[6] Alessandro Giannessi d. [Alt] Raul Brancaccio 6-3 6-7(6) 6-1 E. Rungaldier
[2] Carlos Taberner d. Andrea Arnaboldi 6-2 6-0 R. Concas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171581
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171581
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
Nie wygląda to dobrze z punktu widzenia braterskiego finału.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T42: Bogota, Buenos Aires, Losinj 2021
DOVE MEN+CARE CIRCUIT CHALLENGER BUENOS AIRES
Buenos Aires - wyniki 1/4 finału:
[1] Thiago Monteiro d. [8] Tomas Martin Etcheverry 6-4 3-6 7-5 Y. Halle
[3] Francisco Cerundolo d. [Q] Martin Cuevas 6-1 6-1 A. Roldan
[7] Sebastian Baez d. [4] Juan Pablo Varillas 7-5 6-2 Y. Halle
[2] Juan Manuel Cerundolo d. [5] Hugo Dellien 2-6 7-5 7-6(5) A. Roldan
Buenos Aires - wyniki 1/4 finału:
[1] Thiago Monteiro d. [8] Tomas Martin Etcheverry 6-4 3-6 7-5 Y. Halle
[3] Francisco Cerundolo d. [Q] Martin Cuevas 6-1 6-1 A. Roldan
[7] Sebastian Baez d. [4] Juan Pablo Varillas 7-5 6-2 Y. Halle
[2] Juan Manuel Cerundolo d. [5] Hugo Dellien 2-6 7-5 7-6(5) A. Roldan
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość