Nikt nie ogląda Tomasia?

Śledzę wynik.Advantage pisze: Nikt nie ogląda Tomasia?
Tak, dlatego tak oszczędzam.Mario pisze:A masz w planach włączyć na chwilę, na jakiś kluczowy moment (np. na trzeciego tb przy po 1 w setach)?
Ja mam i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego. Brak zasięgu powoduje moje przerażenie.DUN I LOVE pisze:Za bardzo uzależniony jestem, żeby mieć neta w komórce. Wtedy to w ogóle bym popłynął.
Staram się odcinać od tego. Podczas treningu na siłowni zostawiam telefon w szafce np.Advantage pisze: Ja mam i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego. Brak zasięgu powoduje moje przerażenie.
Też genialny. Już z tego wszystkiego zapomniałam dodać.Advantage pisze:A backhand przy piłce setowej?
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości