[ZIO Pekin 2022] Transmisje TV/NET

Pozostałe dyscypliny sportu.
Awatar użytkownika
Nando
Posty: 34187
Rejestracja: 30 sie 2019, 18:43

Re: [ZIO Pekin 2022] Transmisje TV/NET

Post autor: Nando »

Damian pisze: 07 lut 2022, 11:04
Nando pisze: 07 lut 2022, 10:37
Damian pisze: 07 lut 2022, 8:06 Zdążyłem się już oswoić że Eurosport robi wszystkich w bambuko, jednak co wielka impreza to jakieś wpadki i to nie małe.

Niektórzy jeszcze mają w pamięci Letnie IO, gdzie przez połowę imprezy były problemy techniczne z dźwiękiem.

Teraz na czas ZIO, Eurosport wprowadził dodatkowe kanały 3-5 oraz 4k. Pomijam już brak Eurosportu 4k w różnych ofertach sieci kablowych, bo na to Eurosport/Discovery nie ma większego wpływu. Natomiast ironią losu jest obecność tego kanału w Polsat Box oraz internetowej usłudze Polsat Box Go, a jego brak w podstawowej aplikacji Player/Eurosport Player! Pojawiają się głosy, że aplikacja Player nie została przygotowana do streamingu 4k...

Więcej chyba nie trzeba komentować. :lol:
Odkąd zaczęli inwestować w tefałenowskiego playera kosztem swojego, to nie można zbyt wiele się po nich spodziewać. Dobrze, że miałem wcześniej konto na ES player i sobie przez swoje konto mogłem przedłużyć - dziwię się, że tej opcji nie zablokowali :D

Dodatkowe eurosporty nie pojawiły się w innych większych kablówkach i nc+ bo wyniki oglądalności tych kanałów były bardzo słabe i nie opłaca im się robić( nc+) miejsca na satelicie. A co do braku ES4K w playerze to trochę casus Eleven 4 w Polsat Box. W nc+ i kablówkach jest ten kanał, a na platformie swojego właściciela nie ma od czasu powstania :D
Kiedy miałeś przedłużenie? U mnie pod koniec marca upływa roczna subskrypcja i zastanawiam się czy jeszcze dalej to ciągnąć. Treści sportowe są identyczne, z tym że Eurosport Player to zeszłego sezonu używałem dla tenisa w zagranicznych wersjach ES. Odkąd Tennis TV wydał odświeżoną wersję z akceptowalnym scalowaniem obrazu, w tym momencie ES Player stał się bezużyteczny. Player w przeciwieństwie do ES Playera, zawiera opcję zmiany jakości obrazu, trochę przeze mną upragnioną, więc na coś ta zmiana też się przydała.

Szkoda, że po migracji treści polsatowskich z Ipli do Polsat Box Go, znikła oferta za 10 zł/msc za kanały sportowe w tym ES, bo bym chętnie sprawdził jak w tym 4K odbiera ten ES. W tej sytuacji 40 zł nie mam ochoty bulić. :)
Mi się jakoś w czerwcu po Rolandzie skończył roczny pakiet i teraz brałem na miesiąc przed AO i prawie się na całość IO załapie( choć i tak tam nie oglądam teraz IO z braku czasu, albo wolę na dekoderze cofnąć interesującą mnie konkurencje) Pewnie wezmę przed Garrosem - jak będzie wtedy jakaś fajna promka na roczny to się zastanowię nad playerem tvnu. Bo i tak oglądam tam tylko wielki szlem i od świeta Giro czy TDF.
MTT - Tytuły (7)
2023:(1) Pune, 2022:(1) Melbourne, 2021:(5) Mallorca, Wimbledon, Toronto, Antwerpia, Sztokholm

MTT - Finały (5)
2022:(4) Dubaj, Estoril, Tokio, Paryż-Bercy 2021:(1) Wiedeń

MTT (DEBEL) - Tytuły (4) 2021:(2) US Open, Paryż-Bercy, 2023:(2) Indian Wells, Madryt, Finały (2) 2021:(1) Madryt
, 2022:(1) Monte Carlo
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości