T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
31.01.2021 - 06.02.2021
Melbourne 1 / Adelaide
Nazwa turnieju: Melbourne 1 / Adelaide
Miejsce rozgrywania turnieju: Melbourne
Czas rozgrywania turnieju: 31.01.2021 - 06.02.2021
Drabinka: Singiel - 48 osób, Debel - 24 par
🟦Nawierzchnia: Hard
Piłki:
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Zwycięzca singla 2020: - Andriej Rubliow
Zwycięzcy debla 2020: - Maximo Gonzalez / Fabrice Martin
Melbourne 1 / Adelaide
Nazwa turnieju: Melbourne 1 / Adelaide
Miejsce rozgrywania turnieju: Melbourne
Czas rozgrywania turnieju: 31.01.2021 - 06.02.2021
Drabinka: Singiel - 48 osób, Debel - 24 par
🟦Nawierzchnia: Hard
Piłki:
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Zwycięzca singla 2020: - Andriej Rubliow
Zwycięzcy debla 2020: - Maximo Gonzalez / Fabrice Martin
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
31.01.2021 - 06.02.2021
Melbourne 2
Nazwa turnieju: Melbourne 2
Miejsce rozgrywania turnieju: Melbourne
Czas rozgrywania turnieju: 31.01.2021 - 06.02.2021
Drabinka: Singiel - 48 osób, Debel - 24 par
🟦Nawierzchnia: Hard
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Zwycięzca singla 2020: - -
Zwycięzcy debla 2020: - -
Melbourne 2
Nazwa turnieju: Melbourne 2
Miejsce rozgrywania turnieju: Melbourne
Czas rozgrywania turnieju: 31.01.2021 - 06.02.2021
Drabinka: Singiel - 48 osób, Debel - 24 par
🟦Nawierzchnia: Hard
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Zwycięzca singla 2020: - -
Zwycięzcy debla 2020: - -
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Melbourne 1 / Adelaide
Lista graczy do turnieju głównego:
David Goffin 16
Karen Khachanov 20
Cristian Garin 22
John Isner 25
Hubert Hurkacz 35
Jannik Sinner 36
Reilly Opelka 39
Nikoloz Basilashvili 40
Miomir Kecmanovic 42
Kyle Edmund 48
Alexander Bublik 49
Tennys Sandgren 50
Jordan Thompson 51
Laslo Djere 55
Sam Querrey 56
Aljaz Bedene 58
Pablo Andujar 59
Vasek Pospisil 61
Feliciano Lopez 63
Dominik Koepfer 66
Pablo Cuevas 68
Yen-Hsun Lu 71 (PR)
Steve Johnson 73
Stefano Travaglia 75
Salvatore Caruso 76
Federico Delbonis 77
Kevin Anderson 82
Pierre-Hugues Herbert 83
Thiago Monteiro 84
Pedro Martinez 86
Norbert Gombos 88
Attila Balazs 93
Soonwoo Kwon 95
Roberto Carballes Baena 96
Yannick Hanfmann 99
Andrej Martin 100
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1. # Mager, Gianluca(2) 101
2. # Sugita, Yuichi(2) 102
3. # Uchiyama, Yasutaka(1) JPN 104
4. # Seppi, Andreas(2) ITA 105
5. @# Majchrzak, Kamil(2) POL 105
--------------------------------------------------------
Lista graczy do turnieju głównego:
David Goffin 16
Karen Khachanov 20
Hubert Hurkacz 35
Jannik Sinner 36
Reilly Opelka 39
Nikoloz Basilashvili 40
Miomir Kecmanovic 42
Alexander Bublik 49
Tennys Sandgren 50
Jordan Thompson 51
Laslo Djere 55
Sam Querrey 56
Aljaz Bedene 58
Pablo Andujar 59
Vasek Pospisil 61
Feliciano Lopez 63
Dominik Koepfer 66
Pablo Cuevas 68
Yen-Hsun Lu 71 (PR)
Steve Johnson 73
Stefano Travaglia 75
Salvatore Caruso 76
Federico Delbonis 77
Kevin Anderson 82
Pierre-Hugues Herbert 83
Thiago Monteiro 84
Pedro Martinez 86
Norbert Gombos 88
Attila Balazs 93
Soonwoo Kwon 95
Roberto Carballes Baena 96
Yannick Hanfmann 99
Andrej Martin 100
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1. # Mager, Gianluca(2) 101
3. # Uchiyama, Yasutaka(1) JPN 104
4. # Seppi, Andreas(2) ITA 105
5. @# Majchrzak, Kamil(2) POL 105
--------------------------------------------------------
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Melbourne 2
Lista graczy do turnieju głównego:
Stan Wawrinka 18
Grigor Dimitrov 19
Felix Auger-Aliassime 21
Borna Coric 24
Casper Ruud 27
Taylor Fritz 29
Ugo Humbert 31
Daniel Evans 32
Lorenzo Sonego 33
Adrian Mannarino 34
Marin Cilic 43
Albert Ramos-Vinolas 45
Nick Kyrgios 46
Richard Gasquet 47
Tommy Paul 52
Alejandro Davidovich Fokina 53
Marton Fucsovics 54
Frances Tiafoe 62
Gilles Simon 64
Jiri Vesely 67
Ricardas Berankis 69
Marcos Giron 70
Jeremy Chardy 72
Cameron Norrie 74
Egor Gerasimov 78
Marco Cecchinato 79
Corentin Moutet 80
Juan Ignacio Londero 81
Mackenzie McDonald 83 (PR)
Radu Albot 85
Emil Ruusuvuori 87
Mikhail Kukushkin 89
Lloyd Harris 90
Federico Coria 91
Joao Sousa 92
Mikael Ymer 94
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1. # Mager, Gianluca(1) ITA 101
2. # Sugita, Yuichi(1) JPN 102
3. # Duckworth, James(1) AUS 103
----------------------------------------------------
Lista graczy do turnieju głównego:
Stan Wawrinka 18
Grigor Dimitrov 19
Felix Auger-Aliassime 21
Borna Coric 24
Casper Ruud 27
Taylor Fritz 29
Ugo Humbert 31
Daniel Evans 32
Lorenzo Sonego 33
Adrian Mannarino 34
Marin Cilic 43
Albert Ramos-Vinolas 45
Nick Kyrgios 46
Richard Gasquet 47
Tommy Paul 52
Marton Fucsovics 54
Frances Tiafoe 62
Gilles Simon 64
Jiri Vesely 67
Ricardas Berankis 69
Marcos Giron 70
Jeremy Chardy 72
Cameron Norrie 74
Egor Gerasimov 78
Marco Cecchinato 79
Corentin Moutet 80
Juan Ignacio Londero 81
Mackenzie McDonald 83 (PR)
Radu Albot 85
Emil Ruusuvuori 87
Mikhail Kukushkin 89
Lloyd Harris 90
Federico Coria 91
Mikael Ymer 94
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
2. # Sugita, Yuichi(1) JPN 102
3. # Duckworth, James(1) AUS 103
----------------------------------------------------
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Melbourne 1 / Adelaide
Lista graczy do turnieju delowego:
Lista graczy do turnieju delowego:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Melbourne 2
Lista graczy do turnieju deblowego:
Lista graczy do turnieju deblowego:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Melbourne 1 / Adelaide
Lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Ivashka, Ilya 109
Dellien, Hugo 112
Dzumhur, Damir 120
O'Connell, Christopher 121
Stebe, Cedrik-Marcel 127
Laaksonen, Henri 134
Alcaraz, Carlos 145
Van de Zandschulp, Botic 158
Cressy, Maxime 170
Coppejans, Kimmer 176
Safiullin, Roman 181
Vilella Martinez, Mario 187
Torpegaard, Mikael 193
Vukic, Aleksandar 195
Haase, Robin 198
Stakhovsky, Sergiy 201
Rezerwowi:
Lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Ivashka, Ilya 109
Dellien, Hugo 112
Dzumhur, Damir 120
O'Connell, Christopher 121
Stebe, Cedrik-Marcel 127
Laaksonen, Henri 134
Alcaraz, Carlos 145
Van de Zandschulp, Botic 158
Cressy, Maxime 170
Coppejans, Kimmer 176
Safiullin, Roman 181
Vilella Martinez, Mario 187
Torpegaard, Mikael 193
Vukic, Aleksandar 195
Haase, Robin 198
Stakhovsky, Sergiy 201
Rezerwowi:
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Melbourne 2
Lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Sousa, Pedro 107
Popyrin, Alexei 114
Daniel, Taro 117
Polmans, Marc 124
Nagal, Sumit 138
Bolt, Alex 173
Mmoh, Michael 175
Ferreira Silva, Frederico 182
Kokkinakis, Thanasi 187 PR
Machac, Tomas 197
Troicki, Viktor 202
Ymer, Elias 204
Halys, Quentin 206
Muller, Alexandre 208
Gojo, Borna 223
Tomic, Bernard 229
Rezerwowi:
Lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Sousa, Pedro 107
Popyrin, Alexei 114
Daniel, Taro 117
Polmans, Marc 124
Nagal, Sumit 138
Bolt, Alex 173
Mmoh, Michael 175
Ferreira Silva, Frederico 182
Kokkinakis, Thanasi 187 PR
Machac, Tomas 197
Troicki, Viktor 202
Ymer, Elias 204
Halys, Quentin 206
Muller, Alexandre 208
Gojo, Borna 223
Tomic, Bernard 229
Rezerwowi:
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Great Ocean Road Open
Przebieg turnieju:
Turniej główny:
Triumfator:
[4] Jannik Sinner
Finał:
[4] Jannik Sinner d. Stefano Travaglia 7-6(4) 6-4 7-6(10) 6-4 N. Forcadell
Półfinały:
Stefano Travaglia d. Thiago Monteiro 6-3 6-4 T. Janzen
[4] Jannik Sinner d. [2] Karen Chaczanow 7-6(4) 4-6 7-6(4) R. Haigh
Ćwierćfinały:
Thiago Monteiro d. [11] Jordan Thompson 6-4 6-4 M. Absolu
Stefano Travaglia d. [3] Hubert Hurkacz 3-6 6-3 7-5 G. Allensworth
[4] Jannik Sinner d. [7] Miomir Kecmanovic 7-6(10) 6-4 N. Forcadell
[2] Karen Chaczanow d. Botic Van de Zandschulp 6-7(6) 7-5 6-3 C. Rask
III runda:
Thiago Monteiro d. Carlos Alcaraz Garfia 7-6(3) 6-3 7-6(4) 7-5 J. Pinoargote
[11] Jordan Thompson d. Mario Vilella Martinez 6-4 6-4 J. Pinoargote
[3] Hubert Hurkacz d. Pablo Cuevas 7-5 7-5 J. Pinoargote
Stefano Travaglia d. [8] Alexander Bublik 6-1 7-5 J. Pinoargote
[7] Miomir Kecmanovic d. Salvatore Caruso 7-6(5) 5-7 7-5 R. Haigh
[4] Jannik Sinner d. [13] Aljaz Bedene 7-6(6) 6-2 M. Absolu
Botic Van de Zandschulp d. [6] Reilly Opelka 7-6(6) 7-6(4) T. Janzen
[2] Karen Chaczanow d. Kevin Anderson 6-3 7-6(5) F. Murphy
II runda:
Carlos Alcaraz Garfia d. [1] David Goffin 6-3 6-3 N. Helwerth
Thiago Monteiro d. [Alt] Matthew Ebden 6-7(4) 6-4 6-3 N. Helwerth
[11] Jordan Thompson d. Pierre-Hugues Herbert 6-4 3-6 6-3 G. Allensworth
Mario Vilella Martinez d. [5] Nikołoz Basilaszwili 7-5 6-3 S. Cannavan
[3] Hubert Hurkacz d. Mikael Torpegaard 6-4 6-3 A. Gabas
Pablo Cuevas d. Robin Haase 7-5 6-3 D. Dumusois
Stefano Travaglia d. [10] Sam Querrey 6-7(7) 6-3 6-4 F. Murphy
[8] Alexander Bublik d. Christopher O'Connell 7-6(2) 6-7(6) 6-4 T. Janzen
[7] Miomir Kecmanovic d. Soonwoo Kwon 6-3 6-4 T. Janzen
Salvatore Caruso d. [9] Tennys Sandgren 6-4 6-7(2) 6-1 J. Campistol
[13] Aljaz Bedene d. [WC] Dane Sweeny 6-0 6-4 N. Forcadell
[4] Jannik Sinner d. Aleksandar Vukic 6-2 6-4 C. Rask
[6] Reilly Opelka d. Serhij Stachowski 7-6(8) 6-4 A. Nour
Botic Van de Zandschulp d. [PR] Kamil Majchrzak 6-4 3-6 6-4 R. Haigh
Kevin Anderson d. Cedrik-Marcel Stebe 6-4 6-2 N. Forcadell
[2] Karen Chaczanow d. [WC] Max Purcell 7-6(5) 6-3 R. Haigh
I runda:
[1] David Goffin wolna runda
Carlos Alcaraz Garfia d. Attila Balazs 2-2 i krecz G. Allensworth
[Alt] Matthew Ebden d. Federico Delbonis 6-3 7-6(6) D. Dumusois
Thiago Monteiro d. [Alt] Thomas Fancutt 6-4 6-4 G. Allensworth
[11] Jordan Thompson d. Gianluca Mager 4-6 6-4 6-3 N. Forcadell
Pierre-Hugues Herbert d. Maxime Cressy 6-7(2) 7-6(2) 7-5 A. Nour
Mario Vilella Martinez d. Yannick Hanfmann 7-6(2) 6-4 R. Balmforth
[5] Nikołoz Basilaszwili wolna runda
[3] Hubert Hurkacz wolna runda
Mikael Torpegaard d. Pedro Martinez 6-4 7-5 A. Gabas
Robin Haase d. Kimmer Coppejans 6-4 6-3 R. Haigh
Pablo Cuevas d. [14] Pablo Andujar 6-4 6-2 N. Helwerth
[10] Sam Querrey d. Henri Laaksonen 4-6 7-6(5) 6-0 L. Azemar Engzell
Stefano Travaglia d. Roberto Carballes Baena 2-6 7-5 7-6(2) T. Janzen
Christopher O'Connell d. Dominik Koepfer 5-7 6-4 6-1 A. Nour
[8] Alexander Bublik wolna runda
[7] Miomir Kecmanovic wolna runda
Soonwoo Kwon d. Andrej Martin 6-3 6-7(5) 7-6(4) A. Gabas
Salvatore Caruso d. Andreas Seppi 7-5 7-6(5) R. Haigh
[9] Tennys Sandgren d. [WC] John-Patrick Smith 6-3 5-7 6-4 R. Haigh
[13] Aljaz Bedene d. Yasutaka Uchiyama 7-6(5) 7-6(5) K. Thomson
[WC] Dane Sweeny d. [Alt] Ji Sung Nam 7-6(4) 7-5 J. Pinoargote
Aleksandar Vukic d. [PR] Yen-Hsun Lu 6-4 7-5 N. Forcadell
[4] Jannik Sinner wolna runda
[6] Reilly Opelka wolna runda
Serhij Stachowski d. Roman Safiullin 6-7(5) 6-4 6-3 C. Rask
Botic Van de Zandschulp d. [WC] Tristan Schoolkate 6-4 7-5 M. Absolu
[PR] Kamil Majchrzak d. [12] Laslo Djere 6-3 6-4 A. Gabas
Kevin Anderson d. [16] Feliciano López 6-4 7-5 S. Cannavan
Cedrik-Marcel Stebe d. Hugo Dellien 6-4 6-4 A. Gabas
[WC] Max Purcell d. Norbet Gombos 6-4 6-4 G. Allensworth
[2] Karen Chaczanow wolna runda
Turniej deblowy:
Triumfatorzy:
[2] Jamie Murray / Bruno Soares
Finał:
[2] Jamie Murray / Bruno Soares d. [1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah 6-3 7-6(7) S. Cannavan
Półfinały:
[1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. Matthew Ebden / John-Patrick Smith 6-4 6-4 A. Nour
[2] Jamie Murray / Bruno Soares d. [3] Ivan Dodig / Filip Polasek 6-2 7-6(0) A. Gabas
Ćwierćfinały:
[1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. [6] Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop 6-3 6-4 C. Rask
Matthew Ebden / John-Patrick Smith d. Hubert Hurkacz / Jannik Sinner wo/o
[3] Ivan Dodig / Filip Polasek d. [5] Marcus Daniell / Michael Venus 6-2 6-3 G. Allensworth
[2] Jamie Murray / Bruno Soares d. [8] Alexander Bublik / Andriej Gołubiew 6-4 4-6 10-7 S. Cannavan
II runda:
[1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. Max Purcell / Jordan Thompson w/o
[6] Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop d. [WC] Robin Haase / Sam Querrey 6-4 6-4 A. Gabas
Hubert Hurkacz / Jannik Sinner d. [4] Pierre-Hugues Herbert / Henri Kontinen 6-1 6-4 J. Pinoargote
Matthew Ebden / John-Patrick Smith d. [7] Luke Bambridge / Dominic Inglot 6-4 6-4 G. Allensworth
[5] Marcus Daniell / Michael Venus d. Federico Delbonis / Artem Sitak 7-6(6) 6-2 J. Pinoargote
[3] Ivan Dodig / Filip Polasek d. Roberto Carballes Baena / Pablo Cuevas 5-7 6-4 10-7 A. Nour
[8] Alexander Bublik / Andriej Gołubiew d. Miomir Kecmanovic / Karen Chaczanow w/o
[2] Jamie Murray / Bruno Soares d. Pablo Andujar / Pedro Martinez 7-6(4) 6-3 A. Gabas
I runda:
[1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah wolna runda
Max Purcell / Jordan Thompson d. Nikołoz Basilaszwili / Andre Begemann 6-4 5-4 i krecz N. Forcadell
[WC] Robin Haase / Sam Querrey d. [Alt] Tristan Schoolkate / Dane Sweeny 6-4 2-1 i krecz L. Azemar Engzell
[6] Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop wolna runda
[4] Pierre-Hugues Herbert / Henri Kontinen wolna runda
Hubert Hurkacz / Jannik Sinner d. Scott Puodziunas / Calum Puttergill 6-3 6-3 M. Absolu
Matthew Ebden / John-Patrick Smith d. [WC] Christopher O'Connell / Aleksandar Vukic 7-6(5) 6-4 T. Mevel
[7] Luke Bambridge / Dominic Inglot wolna runda
[5] Marcus Daniell / Michael Venus wolna runda
Federico Delbonis / Artem Sitak d. Dominik Koepfer / Tennys Sandgren 6-7(6) 6-3 10-8 R. Balmforth
Roberto Carballes Baena / Pablo Cuevas d. Ji Sung Nam / Min-Kyu Song 3-6 6-3 10-4 M. Savic
[3] Ivan Dodig / Filip Polasek wolna runda
[8] Alexander Bublik / Andriej Gołubiew wolna runda
Miomir Kecmanovic / Karen Chaczanow d. Romain Arneodo / Salvatore Caruso 2-6 6-4 10-3 J. Campistol
Pablo Andujar / Pedro Martinez d. Laslo Djere / Stefano Travaglia 7-5 6-3 S. Cannavan
[2] Jamie Murray / Bruno Soares wolna runda
Przebieg turnieju:
Turniej główny:
Triumfator:
[4] Jannik Sinner
Finał:
[4] Jannik Sinner d. Stefano Travaglia 7-6(4) 6-4 7-6(10) 6-4 N. Forcadell
Półfinały:
Stefano Travaglia d. Thiago Monteiro 6-3 6-4 T. Janzen
[4] Jannik Sinner d. [2] Karen Chaczanow 7-6(4) 4-6 7-6(4) R. Haigh
Ćwierćfinały:
Thiago Monteiro d. [11] Jordan Thompson 6-4 6-4 M. Absolu
Stefano Travaglia d. [3] Hubert Hurkacz 3-6 6-3 7-5 G. Allensworth
[4] Jannik Sinner d. [7] Miomir Kecmanovic 7-6(10) 6-4 N. Forcadell
[2] Karen Chaczanow d. Botic Van de Zandschulp 6-7(6) 7-5 6-3 C. Rask
III runda:
Thiago Monteiro d. Carlos Alcaraz Garfia 7-6(3) 6-3 7-6(4) 7-5 J. Pinoargote
[11] Jordan Thompson d. Mario Vilella Martinez 6-4 6-4 J. Pinoargote
[3] Hubert Hurkacz d. Pablo Cuevas 7-5 7-5 J. Pinoargote
Stefano Travaglia d. [8] Alexander Bublik 6-1 7-5 J. Pinoargote
[7] Miomir Kecmanovic d. Salvatore Caruso 7-6(5) 5-7 7-5 R. Haigh
[4] Jannik Sinner d. [13] Aljaz Bedene 7-6(6) 6-2 M. Absolu
Botic Van de Zandschulp d. [6] Reilly Opelka 7-6(6) 7-6(4) T. Janzen
[2] Karen Chaczanow d. Kevin Anderson 6-3 7-6(5) F. Murphy
II runda:
Carlos Alcaraz Garfia d. [1] David Goffin 6-3 6-3 N. Helwerth
Thiago Monteiro d. [Alt] Matthew Ebden 6-7(4) 6-4 6-3 N. Helwerth
[11] Jordan Thompson d. Pierre-Hugues Herbert 6-4 3-6 6-3 G. Allensworth
Mario Vilella Martinez d. [5] Nikołoz Basilaszwili 7-5 6-3 S. Cannavan
[3] Hubert Hurkacz d. Mikael Torpegaard 6-4 6-3 A. Gabas
Pablo Cuevas d. Robin Haase 7-5 6-3 D. Dumusois
Stefano Travaglia d. [10] Sam Querrey 6-7(7) 6-3 6-4 F. Murphy
[8] Alexander Bublik d. Christopher O'Connell 7-6(2) 6-7(6) 6-4 T. Janzen
[7] Miomir Kecmanovic d. Soonwoo Kwon 6-3 6-4 T. Janzen
Salvatore Caruso d. [9] Tennys Sandgren 6-4 6-7(2) 6-1 J. Campistol
[13] Aljaz Bedene d. [WC] Dane Sweeny 6-0 6-4 N. Forcadell
[4] Jannik Sinner d. Aleksandar Vukic 6-2 6-4 C. Rask
[6] Reilly Opelka d. Serhij Stachowski 7-6(8) 6-4 A. Nour
Botic Van de Zandschulp d. [PR] Kamil Majchrzak 6-4 3-6 6-4 R. Haigh
Kevin Anderson d. Cedrik-Marcel Stebe 6-4 6-2 N. Forcadell
[2] Karen Chaczanow d. [WC] Max Purcell 7-6(5) 6-3 R. Haigh
I runda:
[1] David Goffin wolna runda
Carlos Alcaraz Garfia d. Attila Balazs 2-2 i krecz G. Allensworth
[Alt] Matthew Ebden d. Federico Delbonis 6-3 7-6(6) D. Dumusois
Thiago Monteiro d. [Alt] Thomas Fancutt 6-4 6-4 G. Allensworth
[11] Jordan Thompson d. Gianluca Mager 4-6 6-4 6-3 N. Forcadell
Pierre-Hugues Herbert d. Maxime Cressy 6-7(2) 7-6(2) 7-5 A. Nour
Mario Vilella Martinez d. Yannick Hanfmann 7-6(2) 6-4 R. Balmforth
[5] Nikołoz Basilaszwili wolna runda
[3] Hubert Hurkacz wolna runda
Mikael Torpegaard d. Pedro Martinez 6-4 7-5 A. Gabas
Robin Haase d. Kimmer Coppejans 6-4 6-3 R. Haigh
Pablo Cuevas d. [14] Pablo Andujar 6-4 6-2 N. Helwerth
[10] Sam Querrey d. Henri Laaksonen 4-6 7-6(5) 6-0 L. Azemar Engzell
Stefano Travaglia d. Roberto Carballes Baena 2-6 7-5 7-6(2) T. Janzen
Christopher O'Connell d. Dominik Koepfer 5-7 6-4 6-1 A. Nour
[8] Alexander Bublik wolna runda
[7] Miomir Kecmanovic wolna runda
Soonwoo Kwon d. Andrej Martin 6-3 6-7(5) 7-6(4) A. Gabas
Salvatore Caruso d. Andreas Seppi 7-5 7-6(5) R. Haigh
[9] Tennys Sandgren d. [WC] John-Patrick Smith 6-3 5-7 6-4 R. Haigh
[13] Aljaz Bedene d. Yasutaka Uchiyama 7-6(5) 7-6(5) K. Thomson
[WC] Dane Sweeny d. [Alt] Ji Sung Nam 7-6(4) 7-5 J. Pinoargote
Aleksandar Vukic d. [PR] Yen-Hsun Lu 6-4 7-5 N. Forcadell
[4] Jannik Sinner wolna runda
[6] Reilly Opelka wolna runda
Serhij Stachowski d. Roman Safiullin 6-7(5) 6-4 6-3 C. Rask
Botic Van de Zandschulp d. [WC] Tristan Schoolkate 6-4 7-5 M. Absolu
[PR] Kamil Majchrzak d. [12] Laslo Djere 6-3 6-4 A. Gabas
Kevin Anderson d. [16] Feliciano López 6-4 7-5 S. Cannavan
Cedrik-Marcel Stebe d. Hugo Dellien 6-4 6-4 A. Gabas
[WC] Max Purcell d. Norbet Gombos 6-4 6-4 G. Allensworth
[2] Karen Chaczanow wolna runda
Turniej deblowy:
Triumfatorzy:
[2] Jamie Murray / Bruno Soares
Finał:
[2] Jamie Murray / Bruno Soares d. [1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah 6-3 7-6(7) S. Cannavan
Półfinały:
[1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. Matthew Ebden / John-Patrick Smith 6-4 6-4 A. Nour
[2] Jamie Murray / Bruno Soares d. [3] Ivan Dodig / Filip Polasek 6-2 7-6(0) A. Gabas
Ćwierćfinały:
[1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. [6] Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop 6-3 6-4 C. Rask
Matthew Ebden / John-Patrick Smith d. Hubert Hurkacz / Jannik Sinner wo/o
[3] Ivan Dodig / Filip Polasek d. [5] Marcus Daniell / Michael Venus 6-2 6-3 G. Allensworth
[2] Jamie Murray / Bruno Soares d. [8] Alexander Bublik / Andriej Gołubiew 6-4 4-6 10-7 S. Cannavan
II runda:
[1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. Max Purcell / Jordan Thompson w/o
[6] Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop d. [WC] Robin Haase / Sam Querrey 6-4 6-4 A. Gabas
Hubert Hurkacz / Jannik Sinner d. [4] Pierre-Hugues Herbert / Henri Kontinen 6-1 6-4 J. Pinoargote
Matthew Ebden / John-Patrick Smith d. [7] Luke Bambridge / Dominic Inglot 6-4 6-4 G. Allensworth
[5] Marcus Daniell / Michael Venus d. Federico Delbonis / Artem Sitak 7-6(6) 6-2 J. Pinoargote
[3] Ivan Dodig / Filip Polasek d. Roberto Carballes Baena / Pablo Cuevas 5-7 6-4 10-7 A. Nour
[8] Alexander Bublik / Andriej Gołubiew d. Miomir Kecmanovic / Karen Chaczanow w/o
[2] Jamie Murray / Bruno Soares d. Pablo Andujar / Pedro Martinez 7-6(4) 6-3 A. Gabas
I runda:
[1] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah wolna runda
Max Purcell / Jordan Thompson d. Nikołoz Basilaszwili / Andre Begemann 6-4 5-4 i krecz N. Forcadell
[WC] Robin Haase / Sam Querrey d. [Alt] Tristan Schoolkate / Dane Sweeny 6-4 2-1 i krecz L. Azemar Engzell
[6] Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop wolna runda
[4] Pierre-Hugues Herbert / Henri Kontinen wolna runda
Hubert Hurkacz / Jannik Sinner d. Scott Puodziunas / Calum Puttergill 6-3 6-3 M. Absolu
Matthew Ebden / John-Patrick Smith d. [WC] Christopher O'Connell / Aleksandar Vukic 7-6(5) 6-4 T. Mevel
[7] Luke Bambridge / Dominic Inglot wolna runda
[5] Marcus Daniell / Michael Venus wolna runda
Federico Delbonis / Artem Sitak d. Dominik Koepfer / Tennys Sandgren 6-7(6) 6-3 10-8 R. Balmforth
Roberto Carballes Baena / Pablo Cuevas d. Ji Sung Nam / Min-Kyu Song 3-6 6-3 10-4 M. Savic
[3] Ivan Dodig / Filip Polasek wolna runda
[8] Alexander Bublik / Andriej Gołubiew wolna runda
Miomir Kecmanovic / Karen Chaczanow d. Romain Arneodo / Salvatore Caruso 2-6 6-4 10-3 J. Campistol
Pablo Andujar / Pedro Martinez d. Laslo Djere / Stefano Travaglia 7-5 6-3 S. Cannavan
[2] Jamie Murray / Bruno Soares wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Murray River Open
Przebieg turnieju:
Turniej główny:
Triumfator:
[8] Daniel Evans
Finał:
[8] Daniel Evans d. [3] Felix Auger-Aliassime 6-2 6-3 F. Murphy
Półfinały:
[8] Daniel Evans d. Jeremy Chardy 6-2 6-2 A. Nour
[3] Felix Auger-Aliassime . Corentin Moutet 6-1 6-2 G. Allensworth
Ćwierćfinały:
Jeremy Chardy d. [1] Stan Wawrinka walkower
[8] Daniel Evans d. [4] Borna Coric 7-5 7-6(1) J. Campistol
[3] Felix Auger-Aliassime d. Jiri Vesely 7-6(3) i krecz T. Janzen
Corentin Moutet d. [2] Grigor Dimitrov 7-5 6-2 S. Cannavan
III runda:
[1] Stan Wawrinka d. Alex Bolt 6-4 4-6 7-6(5) F. Murphy
Jeremy Chardy d. [6] Taylor Fritz 6-2 6-4 N. Forcadell
[4] Borna Coric d. [13] Nick Kyrgios 6-3 6-4 C. Rask
[8] Daniel Evans d. Marcos Giron 6-4 7-6(4) S. Cannavan
Jiri Vesely d. Ricardas Berankis 6-4 6-2 R. Balmforth
[3] Felix Auger-Aliassime d. Egor Gerasimov 3-6 6-3 7-6(6) K. Thomson
Corentin Moutet d. James Duckworth 7-6(4) 6-4 A. Nour
[2] Grigor Dimitrov d. Alexei Popyrin 6-4 6-7(5) 6-3 R. Haigh
II runda:
[1] Stan Wawrinka d. Mikhail Kukushkin 4-6 6-3 6-1 L. Azemar Engzell
Alex Bolt d. Mackenzie McDonald 6-4 6-7(7) 7-5 A. Gabas
Jeremy Chardy d. Gilles Simon 6-3 6-4 L. Azemar Engzell
[6] Taylor Fritz d. Federico Coria 6-2 6-1 D. Dumusois
[4] Borna Coric d. Emil Ruusuvuori 7-5 6-4 M. Absolu
[13] Nick Kyrgios d. [Alt] Harry Bourchier 6-2 7-6(7) J. Campistol
Marcos Giron d. [10] Adrian Mannarino 6-3 6-4 S. Cannavan
[8] Daniel Evans d. Pedro Sousa 6-3 7-5 D. Dumusois
Jiri Vesely d. [5] Casper Ruud 5-7 7-6(4) 6-3 S. Cannavan
Ricardas Berankis d. [WC] Jason Kubler 7-6(2) 7-5 G. Allensworth
Egor Gerasimov d. [16] Marton Fucsovics 6-3 1-6 6-3 T. Janzen
[3] Felix Auger-Aliassime d. Yuichi Sugita 6-3 6-1 N. Forcadell
James Duckworth d. [7] Ugo Humbert 7-6(6) 6-4 A. Nour
Corentin Moutet d. [12] Albert Ramos-Vinolas 6-4 6-4 R. Haigh
Alexei Popyrin d. [15] Tommy Paul 6-4 6-3 F. Murphy
[2] Grigor Dimitrov d. [WC] Andrew Harris 6-3 6-3 C. Rask
I runda:
[1] Stan Wawrinka wolna runda
Mikhail Kukushkin d. Juan Ignacio Londero 4-6 7-5 6-2 F. Murphy
Alex Bolt d. [PR] Thanasi Kokkinakis 2-6 6-4 6-3 F. Murphy
Mackenzie McDonald d. [14] Richard Gasquet 7-6(2) 7-5 J. Campistol
Jeremy Chardy d. [11 Marin Cilic 2-6 6-3 7-6(8) J. Campistol
Gilles Simon d. Elias Ymer 6-4 6-4 F. Murphy
Federico Coria d. Radu Albot 7-6(3) 6-4 C. Rask
[6] Taylor Fritz wolna runda
[4] Borna Coric wolna runda
Emil Ruusuvuori d. Viktor Troicki 6-3 6-4 J. Campistol
[Alt] Harry Bourchier d. Marc Polmans 6-4 6-4 A. Nour
[13] Nick Kyrgios d. Alexandre Muller 3-6 6-4 7-6(4) A. Nour
[10] Adrian Mannarino d. Mikael Ymer 7-5 6-2 C. Rask
Marcos Giron d. Michael Mmoh 6-1 7-5 S. Cannavan
Pedro Sousa d. [WC] Li Tu 6-4 7-6(5) N. Forcadell
[8] Daniel Evans wolna runda
[5] Casper Ruud wolna runda
Jiri Vesely d. Frederico Ferreira Silva 6-4 6-4 J. Pinoargote
Ricardas Berankis d. Sumit Nagal 6-2 6-2 M. Absolu
[WC] Jason Kubler d. [9] Lorenzo Sonego 3-6 6-3 6-4 R. Haigh
[16] Marton Fucsovics d. Marco Cecchinato 7-6(8) 6-3 J. Pinoargote
Egor Gerasimov d. Lloyd Harris 6-3 7-5 R. Balmforth
Yuichi Sugita d. Quentin Halys 3-6 7-6(3) 7-5 T. Janzen
[3] Felix Auger-Aliassime wolna runda
[7] Ugo Humbert wolna runda
James Duckworth d. Tomas Machac 6-3 6-4 M. Absolu
Corentin Moutet d. Frances Tiafoe 3-6 6-4 6-4 F. Murphy
[12] Albert Ramos-Vinolas d. [WC] Blake Mott 6-2 6-4 G. Allensworth
[15] Tommy Paul d. Cameron Norrie 4-6 7-6(2) 6-3 S. Cannavan
Alexei Popyrin d. Borna Gojo 6-7(8) 7-6(2) 7-6(7) C. Rask
[WC] Andrew Harris d. Taro Daniel 5-7 6-4 7-5 N. Helwerth
[2] Grigor Dimitrov wolna runda
Turniej deblowy:
Triumfatorzy:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic
Finał:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. [5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin 7-6(2) 6-3 C. Raskl
Półfinały:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Ariel Behar / Gonzalo Escobar 67-7(4) 7-5 10-7 J. Campistol
[5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. [8] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez 7-6(4) 6-7(2) 10-8 N. Forcadell
Ćwierćfinały:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. [6] Sander Gille / Joran Vliegen 7-6(4) 3-6 10-6 R. Haigh
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [4] Marcelo Melo / Horia Tecau 7-6(4) 6-3 J. Campistol
[8] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez d. Cameron Norrie / Jonny O'Mara 4-6 7-5 10-3 F. Murphy
[5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. [2] Wesley Koolhof / Łukasz Kubot 7-6(8) 6-3 T. Janzen
II runda:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Tomislav Brkic / Aisam-Ul-Haq Qureshi 7-6(5) 2-6 10-7 N. Helwerth
[6] Sander Gille / Joran Vliegen d. [PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul 6-4 6-7(4) 10-8 J. Pinoargote
[4] Marcelo Melo / Horia Tecau d. Nicholas Monroe / Frances Tiafoe 7-6(6) 6-2 A. Nour
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [7] Ken Skupski / Neal Skupski 7-6(4) 4-6 10-7 M. Absolu
[8] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez d. [WC] James Duckworth / Marc Polmans 6-4 6-2 G. Allensworth
Cameron Norrie / Jonny O'Mara d. [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury 4-6 6-3 10-7 T. Janzen
[5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. Divij Sharan / Igor Zelenay 7-6(5) 6-4 J. Pinoargote
[2] Wesley Koolhof / Łukasz Kubot d. Radu Albot / Egor Gerasimov 6-2 3-6 10-7 F. Murphy
I runda:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic wolna runda
Tomislav Brkic / Aisam-Ul-Haq Qureshi d. Marco Cecchinato / Lorenzo Sonego T. Janzen
[PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul d. Andres Molteni / Hugo Nys L. Azemar Engzell
[6] Sander Gille / Joran Vliegen wolna runda
[4] Marcelo Melo / Horia Tecau wolna runda
Nicholas Monroe / Frances Tiafoe d. Nick Kyrgios / Matt Reid D. Dumusois
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [WC] Andrew Harris / Alexei Popyrin T. Janzen
[7] Ken Skupski / Neal Skupski wolna runda
[8] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez wolna runda
[WC] James Duckworth / Marc Polmans d. Rohan Bopanna / Frederik Nielsen R. Haigh
Cameron Norrie / Jonny O'Mara d. Ricardas Berankis / Mikhail Kukushkin M. Savic
[3] Rajeev Ram / Joe Salisbury wolna runda
[5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin wolna runda
Divij Sharan / Igor Zelenay d. Guillermo Duran / Albert Ramos-Vinolas M. Kellert
Radu Albot / Egor Gerasimov d. [Alt] Harry Bourchier / Jason Kubler J. Campistol
[2] Wesley Koolhof / Łukasz Kubot wolna runda
Przebieg turnieju:
Turniej główny:
Triumfator:
[8] Daniel Evans
Finał:
[8] Daniel Evans d. [3] Felix Auger-Aliassime 6-2 6-3 F. Murphy
Półfinały:
[8] Daniel Evans d. Jeremy Chardy 6-2 6-2 A. Nour
[3] Felix Auger-Aliassime . Corentin Moutet 6-1 6-2 G. Allensworth
Ćwierćfinały:
Jeremy Chardy d. [1] Stan Wawrinka walkower
[8] Daniel Evans d. [4] Borna Coric 7-5 7-6(1) J. Campistol
[3] Felix Auger-Aliassime d. Jiri Vesely 7-6(3) i krecz T. Janzen
Corentin Moutet d. [2] Grigor Dimitrov 7-5 6-2 S. Cannavan
III runda:
[1] Stan Wawrinka d. Alex Bolt 6-4 4-6 7-6(5) F. Murphy
Jeremy Chardy d. [6] Taylor Fritz 6-2 6-4 N. Forcadell
[4] Borna Coric d. [13] Nick Kyrgios 6-3 6-4 C. Rask
[8] Daniel Evans d. Marcos Giron 6-4 7-6(4) S. Cannavan
Jiri Vesely d. Ricardas Berankis 6-4 6-2 R. Balmforth
[3] Felix Auger-Aliassime d. Egor Gerasimov 3-6 6-3 7-6(6) K. Thomson
Corentin Moutet d. James Duckworth 7-6(4) 6-4 A. Nour
[2] Grigor Dimitrov d. Alexei Popyrin 6-4 6-7(5) 6-3 R. Haigh
II runda:
[1] Stan Wawrinka d. Mikhail Kukushkin 4-6 6-3 6-1 L. Azemar Engzell
Alex Bolt d. Mackenzie McDonald 6-4 6-7(7) 7-5 A. Gabas
Jeremy Chardy d. Gilles Simon 6-3 6-4 L. Azemar Engzell
[6] Taylor Fritz d. Federico Coria 6-2 6-1 D. Dumusois
[4] Borna Coric d. Emil Ruusuvuori 7-5 6-4 M. Absolu
[13] Nick Kyrgios d. [Alt] Harry Bourchier 6-2 7-6(7) J. Campistol
Marcos Giron d. [10] Adrian Mannarino 6-3 6-4 S. Cannavan
[8] Daniel Evans d. Pedro Sousa 6-3 7-5 D. Dumusois
Jiri Vesely d. [5] Casper Ruud 5-7 7-6(4) 6-3 S. Cannavan
Ricardas Berankis d. [WC] Jason Kubler 7-6(2) 7-5 G. Allensworth
Egor Gerasimov d. [16] Marton Fucsovics 6-3 1-6 6-3 T. Janzen
[3] Felix Auger-Aliassime d. Yuichi Sugita 6-3 6-1 N. Forcadell
James Duckworth d. [7] Ugo Humbert 7-6(6) 6-4 A. Nour
Corentin Moutet d. [12] Albert Ramos-Vinolas 6-4 6-4 R. Haigh
Alexei Popyrin d. [15] Tommy Paul 6-4 6-3 F. Murphy
[2] Grigor Dimitrov d. [WC] Andrew Harris 6-3 6-3 C. Rask
I runda:
[1] Stan Wawrinka wolna runda
Mikhail Kukushkin d. Juan Ignacio Londero 4-6 7-5 6-2 F. Murphy
Alex Bolt d. [PR] Thanasi Kokkinakis 2-6 6-4 6-3 F. Murphy
Mackenzie McDonald d. [14] Richard Gasquet 7-6(2) 7-5 J. Campistol
Jeremy Chardy d. [11 Marin Cilic 2-6 6-3 7-6(8) J. Campistol
Gilles Simon d. Elias Ymer 6-4 6-4 F. Murphy
Federico Coria d. Radu Albot 7-6(3) 6-4 C. Rask
[6] Taylor Fritz wolna runda
[4] Borna Coric wolna runda
Emil Ruusuvuori d. Viktor Troicki 6-3 6-4 J. Campistol
[Alt] Harry Bourchier d. Marc Polmans 6-4 6-4 A. Nour
[13] Nick Kyrgios d. Alexandre Muller 3-6 6-4 7-6(4) A. Nour
[10] Adrian Mannarino d. Mikael Ymer 7-5 6-2 C. Rask
Marcos Giron d. Michael Mmoh 6-1 7-5 S. Cannavan
Pedro Sousa d. [WC] Li Tu 6-4 7-6(5) N. Forcadell
[8] Daniel Evans wolna runda
[5] Casper Ruud wolna runda
Jiri Vesely d. Frederico Ferreira Silva 6-4 6-4 J. Pinoargote
Ricardas Berankis d. Sumit Nagal 6-2 6-2 M. Absolu
[WC] Jason Kubler d. [9] Lorenzo Sonego 3-6 6-3 6-4 R. Haigh
[16] Marton Fucsovics d. Marco Cecchinato 7-6(8) 6-3 J. Pinoargote
Egor Gerasimov d. Lloyd Harris 6-3 7-5 R. Balmforth
Yuichi Sugita d. Quentin Halys 3-6 7-6(3) 7-5 T. Janzen
[3] Felix Auger-Aliassime wolna runda
[7] Ugo Humbert wolna runda
James Duckworth d. Tomas Machac 6-3 6-4 M. Absolu
Corentin Moutet d. Frances Tiafoe 3-6 6-4 6-4 F. Murphy
[12] Albert Ramos-Vinolas d. [WC] Blake Mott 6-2 6-4 G. Allensworth
[15] Tommy Paul d. Cameron Norrie 4-6 7-6(2) 6-3 S. Cannavan
Alexei Popyrin d. Borna Gojo 6-7(8) 7-6(2) 7-6(7) C. Rask
[WC] Andrew Harris d. Taro Daniel 5-7 6-4 7-5 N. Helwerth
[2] Grigor Dimitrov wolna runda
Turniej deblowy:
Triumfatorzy:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic
Finał:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. [5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin 7-6(2) 6-3 C. Raskl
Półfinały:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Ariel Behar / Gonzalo Escobar 67-7(4) 7-5 10-7 J. Campistol
[5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. [8] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez 7-6(4) 6-7(2) 10-8 N. Forcadell
Ćwierćfinały:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. [6] Sander Gille / Joran Vliegen 7-6(4) 3-6 10-6 R. Haigh
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [4] Marcelo Melo / Horia Tecau 7-6(4) 6-3 J. Campistol
[8] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez d. Cameron Norrie / Jonny O'Mara 4-6 7-5 10-3 F. Murphy
[5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. [2] Wesley Koolhof / Łukasz Kubot 7-6(8) 6-3 T. Janzen
II runda:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Tomislav Brkic / Aisam-Ul-Haq Qureshi 7-6(5) 2-6 10-7 N. Helwerth
[6] Sander Gille / Joran Vliegen d. [PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul 6-4 6-7(4) 10-8 J. Pinoargote
[4] Marcelo Melo / Horia Tecau d. Nicholas Monroe / Frances Tiafoe 7-6(6) 6-2 A. Nour
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [7] Ken Skupski / Neal Skupski 7-6(4) 4-6 10-7 M. Absolu
[8] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez d. [WC] James Duckworth / Marc Polmans 6-4 6-2 G. Allensworth
Cameron Norrie / Jonny O'Mara d. [3] Rajeev Ram / Joe Salisbury 4-6 6-3 10-7 T. Janzen
[5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin d. Divij Sharan / Igor Zelenay 7-6(5) 6-4 J. Pinoargote
[2] Wesley Koolhof / Łukasz Kubot d. Radu Albot / Egor Gerasimov 6-2 3-6 10-7 F. Murphy
I runda:
[1] Nikola Mektic / Mate Pavic wolna runda
Tomislav Brkic / Aisam-Ul-Haq Qureshi d. Marco Cecchinato / Lorenzo Sonego T. Janzen
[PR] Mackenzie McDonald / Tommy Paul d. Andres Molteni / Hugo Nys L. Azemar Engzell
[6] Sander Gille / Joran Vliegen wolna runda
[4] Marcelo Melo / Horia Tecau wolna runda
Nicholas Monroe / Frances Tiafoe d. Nick Kyrgios / Matt Reid D. Dumusois
Ariel Behar / Gonzalo Escobar d. [WC] Andrew Harris / Alexei Popyrin T. Janzen
[7] Ken Skupski / Neal Skupski wolna runda
[8] Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez wolna runda
[WC] James Duckworth / Marc Polmans d. Rohan Bopanna / Frederik Nielsen R. Haigh
Cameron Norrie / Jonny O'Mara d. Ricardas Berankis / Mikhail Kukushkin M. Savic
[3] Rajeev Ram / Joe Salisbury wolna runda
[5] Jeremy Chardy / Fabrice Martin wolna runda
Divij Sharan / Igor Zelenay d. Guillermo Duran / Albert Ramos-Vinolas M. Kellert
Radu Albot / Egor Gerasimov d. [Alt] Harry Bourchier / Jason Kubler J. Campistol
[2] Wesley Koolhof / Łukasz Kubot wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Bezpośrednia rozgrzewka przed AO, z łącznie 96 graczami w turniejach głównych (2x 48).
Czeka nas bardzo wysoki cut-off.
Czeka nas bardzo wysoki cut-off.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
O co chodzi z tymi turniejami w Melbourne?
2 turnieje na 48 graczy w tym samym czasie o co w tym chodzi?
2 turnieje na 48 graczy w tym samym czasie o co w tym chodzi?
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Melbourne 1 / Adelaide
Lista graczy do turnieju głównego:
David Goffin 16
Karen Khachanov 20
Cristian Garin 22
John Isner 25
Hubert Hurkacz 35
Jannik Sinner 36
Reilly Opelka 39
Nikoloz Basilashvili 40
Miomir Kecmanovic 42
Kyle Edmund 48
Alexander Bublik 49
Tennys Sandgren 50
Jordan Thompson 51
Laslo Djere 55
Sam Querrey 56
Aljaz Bedene 58
Pablo Andujar 59
Vasek Pospisil 61
Feliciano Lopez 63
Dominik Koepfer 66
Pablo Cuevas 68
Yen-Hsun Lu 71 (PR)
Steve Johnson 73
Stefano Travaglia 75
Salvatore Caruso 76
Federico Delbonis 77
Kevin Anderson 82
Pierre-Hugues Herbert 83
Thiago Monteiro 84
Pedro Martinez 86
Norbert Gombos 88
Attila Balazs 93
Soonwoo Kwon 95
Roberto Carballes Baena 96
Yannick Hanfmann 99
Andrej Martin 100
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Gianluca Mager 101
2 Yuichi Sugita 102
3 Yasutaka Uchiyama 104
4 Andreas Seppi 105
5 Kamil Majchrzak 105 (PR)
6 Pedro Sousa 106
7 Kamil Majchrzak 107
8 Ilya Ivashka 108
9 Gregoire Barrere 110
10 Alexei Popyrin 113
11 Denis Kudla 114
12 Taro Daniel 116
13 Thiago Seyboth Wild 117
14 Christopher O'Connell 120
15 Andy Murray 123
16 Marc Polmans 124
17 Facundo Bagnis 125
18 Cedrik-Marcel Stebe 126
19 Prajnesh Gunneswaran 128
20 Lorenzo Musetti 129
Lista graczy do turnieju głównego:
David Goffin 16
Karen Khachanov 20
Cristian Garin 22
John Isner 25
Hubert Hurkacz 35
Jannik Sinner 36
Reilly Opelka 39
Nikoloz Basilashvili 40
Miomir Kecmanovic 42
Kyle Edmund 48
Alexander Bublik 49
Tennys Sandgren 50
Jordan Thompson 51
Laslo Djere 55
Sam Querrey 56
Aljaz Bedene 58
Pablo Andujar 59
Vasek Pospisil 61
Feliciano Lopez 63
Dominik Koepfer 66
Pablo Cuevas 68
Yen-Hsun Lu 71 (PR)
Steve Johnson 73
Stefano Travaglia 75
Salvatore Caruso 76
Federico Delbonis 77
Kevin Anderson 82
Pierre-Hugues Herbert 83
Thiago Monteiro 84
Pedro Martinez 86
Norbert Gombos 88
Attila Balazs 93
Soonwoo Kwon 95
Roberto Carballes Baena 96
Yannick Hanfmann 99
Andrej Martin 100
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Gianluca Mager 101
2 Yuichi Sugita 102
3 Yasutaka Uchiyama 104
4 Andreas Seppi 105
5 Kamil Majchrzak 105 (PR)
6 Pedro Sousa 106
7 Kamil Majchrzak 107
8 Ilya Ivashka 108
9 Gregoire Barrere 110
10 Alexei Popyrin 113
11 Denis Kudla 114
12 Taro Daniel 116
13 Thiago Seyboth Wild 117
14 Christopher O'Connell 120
15 Andy Murray 123
16 Marc Polmans 124
17 Facundo Bagnis 125
18 Cedrik-Marcel Stebe 126
20 Lorenzo Musetti 129
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Melbourne 2
Lista graczy do turnieju głównego:
Stan Wawrinka 18
Grigor Dimitrov 19
Felix Auger-Aliassime 21
Borna Coric 24
Casper Ruud 27
Taylor Fritz 29
Ugo Humbert 31
Daniel Evans 32
Lorenzo Sonego 33
Adrian Mannarino 34
Marin Cilic 43
Albert Ramos-Vinolas 45
Nick Kyrgios 46
Richard Gasquet 47
Tommy Paul 52
Alejandro Davidovich Fokina 53
Marton Fucsovics 54
Frances Tiafoe 62
Gilles Simon 64
Jiri Vesely 67
Ricardas Berankis 69
Marcos Giron 70
Jeremy Chardy 72
Cameron Norrie 74
Egor Gerasimov 78
Marco Cecchinato 79
Corentin Moutet 80
Juan Ignacio Londero 81
Mackenzie McDonald 83 (PR)
Radu Albot 85
Emil Ruusuvuori 87
Mikhail Kukushkin 89
Lloyd Harris 90
Federico Coria 91
Joao Sousa 92
Mikael Ymer 94
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Gianluca Mager 101
2 Yuichi Sugita 102
3 James Duckworth 103
4 Yasutaka Uchiyama 104
5 Andreas Seppi 105
6 Kamil Majchrzak 105 (PR)
7 Pedro Sousa 106
8 Kamil Majchrzak 107
9 Ilya Ivashka 108
10 Gregoire Barrere 110
11 Alexei Popyrin 113
12 Denis Kudla 114
13 Taro Daniel 116
14 Thiago Seyboth Wild 117
15 Christopher O'Connell 120
16 Andy Murray 123
17 Marc Polmans 124
18 Facundo Bagnis 125
19 Cedrik-Marcel Stebe 126
20 Prajnesh Gunneswaran 128
Lista graczy do turnieju głównego:
Stan Wawrinka 18
Grigor Dimitrov 19
Felix Auger-Aliassime 21
Borna Coric 24
Casper Ruud 27
Taylor Fritz 29
Ugo Humbert 31
Daniel Evans 32
Lorenzo Sonego 33
Adrian Mannarino 34
Marin Cilic 43
Albert Ramos-Vinolas 45
Nick Kyrgios 46
Richard Gasquet 47
Tommy Paul 52
Alejandro Davidovich Fokina 53
Marton Fucsovics 54
Frances Tiafoe 62
Gilles Simon 64
Jiri Vesely 67
Ricardas Berankis 69
Marcos Giron 70
Jeremy Chardy 72
Cameron Norrie 74
Egor Gerasimov 78
Marco Cecchinato 79
Corentin Moutet 80
Juan Ignacio Londero 81
Mackenzie McDonald 83 (PR)
Radu Albot 85
Emil Ruusuvuori 87
Mikhail Kukushkin 89
Lloyd Harris 90
Federico Coria 91
Joao Sousa 92
Mikael Ymer 94
(WC)
(WC)
(WC)
(WC)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Gianluca Mager 101
2 Yuichi Sugita 102
3 James Duckworth 103
4 Yasutaka Uchiyama 104
5 Andreas Seppi 105
6 Kamil Majchrzak 105 (PR)
7 Pedro Sousa 106
8 Kamil Majchrzak 107
9 Ilya Ivashka 108
10 Gregoire Barrere 110
11 Alexei Popyrin 113
12 Denis Kudla 114
13 Taro Daniel 116
14 Thiago Seyboth Wild 117
15 Christopher O'Connell 120
16 Andy Murray 123
17 Marc Polmans 124
18 Facundo Bagnis 125
19 Cedrik-Marcel Stebe 126
20 Prajnesh Gunneswaran 128
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171571
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Nie ma jakiejś nowej kosy na linii Hewitt - Kyrgios? Lekkie zaskoczenie, że cyrkowiec Nick wybrał turniej ATP250 zamiast drużynowej pokazówki ATP Cup.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Alex de MinaurDUN I LOVE pisze: ↑05 sty 2021, 13:03 Nie ma jakiejś nowej kosy na linii Hewitt - Kyrgios? Lekkie zaskoczenie, że cyrkowiec Nick wybrał turniej ATP250 zamiast drużynowej pokazówki ATP Cup.
John Millman
John Peers
Luke Saville
Kogo wywalić?
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171571
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Spojrzałem w ranking i widzę, że pajac spadł za Millmana. Nie ma tematu.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
MELBOURNE 1 / ADELAIDE & MELBOURNE 2
MELBOURNE 1 / ADELAIDE & MELBOURNE 2 - informacje techniczne:
Struktura turniejów głównych:
48 (36DA+ 8Q+ 4WC)
Struktura turniejów kwalifikacyjnych:
16 (14DA + 2WC)
Struktura turnieju deblowego:
24 (22DA + 2WC)
Pula nagród: USD $373,465 (Melbourne 1) / $311,665 (Melbourne 2)
Nawierzchnia: GreenSet Cushion
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Live Electronic Line Calling
Oficjalne piłki: Dunlop Australian Open
Naciąg rakiet: Five (5) free strings per round for Q and MD.
Dyrektor turnieju: TBC
Supervisor: Carlos Sanches (Melbourne 1) Cedric Mourier (Melbourne 2)
Dyrektor zarządzający: Thomas Schrader
Ceremonia losowania drabinki głównej: TBC
Program kwalifikacji: Niedziela 31 stycznia
Program turnieju głównego: Niedziela 31 stycznia - Sobota 6 luty
Deadline zgłoszeń:
Turniej główny: 4 stycznia 18:00
Kwalifikacje : 25 stycznia 18:00
Debel : 30 stycznia 18:00
MELBOURNE 1 / ADELAIDE & MELBOURNE 2 - informacje techniczne:
Struktura turniejów głównych:
48 (36DA+ 8Q+ 4WC)
Struktura turniejów kwalifikacyjnych:
16 (14DA + 2WC)
Struktura turnieju deblowego:
24 (22DA + 2WC)
Pula nagród: USD $373,465 (Melbourne 1) / $311,665 (Melbourne 2)
Nawierzchnia: GreenSet Cushion
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Live Electronic Line Calling
Oficjalne piłki: Dunlop Australian Open
Naciąg rakiet: Five (5) free strings per round for Q and MD.
Dyrektor turnieju: TBC
Supervisor: Carlos Sanches (Melbourne 1) Cedric Mourier (Melbourne 2)
Dyrektor zarządzający: Thomas Schrader
Ceremonia losowania drabinki głównej: TBC
Program kwalifikacji: Niedziela 31 stycznia
Program turnieju głównego: Niedziela 31 stycznia - Sobota 6 luty
Deadline zgłoszeń:
Turniej główny: 4 stycznia 18:00
Kwalifikacje : 25 stycznia 18:00
Debel : 30 stycznia 18:00
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T5: Melbourne 1/Adelaide, Melbourne 2 2021
Wawrinka, Felix & Kyrgios To Star In Great Ocean Road Open
https://www.atptour.com/en/news/melbour ... aw-preview
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości