T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
BAHRAIN MINISTRY OF INTERIOR TENNIS
Manama - drabinka kwalifikacji:
[1] Khumoyun Sultanov vs [WC] Omar Ahmed
[Alt] Arjun Kadhe vs [6] Marek Gengel
[2] Vladyslav Orlov vs Patrik Niklas-Salminen
[WC] Yusuf Ebrahim Ahmed Qaed vs [5] Michail Pervolarakis
[3] Johannes Haerteis vs [WC] Ammar Alhogbani
[Alt] Alexander Cozbinov vs [7] Alexandar Lazarov
[4] Tobias Simon vs Eric Vanshelboim
Maximilian Neuchrist vs [8] Ivan Gakhov
Manama - drabinka kwalifikacji:
[1] Khumoyun Sultanov vs [WC] Omar Ahmed
[Alt] Arjun Kadhe vs [6] Marek Gengel
[2] Vladyslav Orlov vs Patrik Niklas-Salminen
[WC] Yusuf Ebrahim Ahmed Qaed vs [5] Michail Pervolarakis
[3] Johannes Haerteis vs [WC] Ammar Alhogbani
[Alt] Alexander Cozbinov vs [7] Alexandar Lazarov
[4] Tobias Simon vs Eric Vanshelboim
Maximilian Neuchrist vs [8] Ivan Gakhov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
BAHRAIN MINISTRY OF INTERIOR TENNIS
Manama - drabinka główna:
[1] Radu Albot vs Goncalo Oliveira
Antoine Escoffier vs [Q]
Duje Ajdukovic vs [Alt] Mukund Sasikumar
[Q] vs [6] Ramkumar Ramanathan
[3] Altug Celikbilek vs [Q]
Nerman Fatic vs Lucas Miedler
Matteo Viola vs Yu Hsiou Hsu
[WC] Hasan Abdulnabi vs [7] Jay Clarke
[5] Prajnesh Gunneswaran vs [WC] Yanki Erel
Hiroki Moriya vs Otto Virtanen
Geoffrey Blancaneaux vs [WC] Ivan Marrero Curbelo
Ryan Peniston vs [4] Christopher O'Connell
[8] Mirza Basic vs Jewgienij Karlowski
[Q] vs Alexander Erler
Nuno Borges vs Filip Cristan Jianu
Ergi Kirkin vs [2] Cem Ilkel
Manama - drabinka główna:
[1] Radu Albot vs Goncalo Oliveira
Antoine Escoffier vs [Q]
Duje Ajdukovic vs [Alt] Mukund Sasikumar
[Q] vs [6] Ramkumar Ramanathan
[3] Altug Celikbilek vs [Q]
Nerman Fatic vs Lucas Miedler
Matteo Viola vs Yu Hsiou Hsu
[WC] Hasan Abdulnabi vs [7] Jay Clarke
[5] Prajnesh Gunneswaran vs [WC] Yanki Erel
Hiroki Moriya vs Otto Virtanen
Geoffrey Blancaneaux vs [WC] Ivan Marrero Curbelo
Ryan Peniston vs [4] Christopher O'Connell
[8] Mirza Basic vs Jewgienij Karlowski
[Q] vs Alexander Erler
Nuno Borges vs Filip Cristan Jianu
Ergi Kirkin vs [2] Cem Ilkel
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
OPEN CITTÀ DI BARI
Bari - drabinka kwalifikacji:
[1] Sebastian Fanselow wolna runda
Matteo Gigante vs [6] Lorenzo Bocchi
[2] Elmar Ejupovic wolna runda
[WC] Fabrizio Andaloro vs [5] Emiliano Maggioli
[3] Antoine Bellier vs [WC] Federico Salomone
Victor Vlad Cornea vs [7] Petros Tsitsipas
[4] Kenny De Schepper vs Gabriele Maria Noce
[WC] Francesco Maestrelli vs [8] Marco Miceli
Bari - drabinka kwalifikacji:
[1] Sebastian Fanselow wolna runda
Matteo Gigante vs [6] Lorenzo Bocchi
[2] Elmar Ejupovic wolna runda
[WC] Fabrizio Andaloro vs [5] Emiliano Maggioli
[3] Antoine Bellier vs [WC] Federico Salomone
Victor Vlad Cornea vs [7] Petros Tsitsipas
[4] Kenny De Schepper vs Gabriele Maria Noce
[WC] Francesco Maestrelli vs [8] Marco Miceli
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
OPEN CITTÀ DI BARI
Bari - drabinka główna:
[1] Carlos Taberner vs [Q]
Raul Brancaccio vs [WC] Luca Potenza
Yannick Maden vs Jack Draper
Thomas Fabbiano vs [7] Roberto Marcora
[3] Oscar Otte vs [WC] Oleksandr Ovcharenko
[Q] vs Dominic Stricker
Nikolas Sanchez Izquierdo vs Flavio Cobolli
Tobias Kamke vs [6] Federico Gaio
[8] Daniel Masur vs [Q]
Francesco Forti vs [Q]
Julian Lenz vs Tim Van Rijthoven
[WC] Luca Nardi vs [4] Maxime Cressy
[5] Nikoła Milojevic vs Andrea Vavassori
Matthias Bachinger vs Andrea Pellegrino
[PR] Filippo Baldi vs Pavel Kotov
Andrea Arnaboldi vs [2] Holger Rune
Bari - drabinka główna:
[1] Carlos Taberner vs [Q]
Raul Brancaccio vs [WC] Luca Potenza
Yannick Maden vs Jack Draper
Thomas Fabbiano vs [7] Roberto Marcora
[3] Oscar Otte vs [WC] Oleksandr Ovcharenko
[Q] vs Dominic Stricker
Nikolas Sanchez Izquierdo vs Flavio Cobolli
Tobias Kamke vs [6] Federico Gaio
[8] Daniel Masur vs [Q]
Francesco Forti vs [Q]
Julian Lenz vs Tim Van Rijthoven
[WC] Luca Nardi vs [4] Maxime Cressy
[5] Nikoła Milojevic vs Andrea Vavassori
Matthias Bachinger vs Andrea Pellegrino
[PR] Filippo Baldi vs Pavel Kotov
Andrea Arnaboldi vs [2] Holger Rune
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
ABERTO DA REPÚBLICA
Brasilia - drabinka główna:
[1] Federico Coria vs [Q]
[WC] Wilson Leite vs Andrea Collarini
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs Pedro Sakamoto
Johan Nikles vs [8] Juan Ignacio Londero
[4] Francisco Cerundolo vs [Q]
Genaro Alberto Olivieri vs Matheus Pucinelli De Almeida
[WC] Gustavo Heide vs Hernan Casanova
Nicolas Jarry vs [5] Hugo Dellien
[6] Tomas Martin Etcheverry vs Nicolas Kicker
Juan Pablo Ficovich vs Orlando Luz
Pedro Cachin vs [WC] Mateus Alves
Gilbert Klier Junior vs [3] Sebastian Baez
[7] Thiago Seyboth Wild vs Facundo Diaz Acosta
[Q] vs Nicolas Alvarez Varona
[Q] vs Santiago Fa Rodriguez Taverna
[Alt] Alejandro Gonzalez vs [2] Jaume Munar
Brasilia - drabinka główna:
[1] Federico Coria vs [Q]
[WC] Wilson Leite vs Andrea Collarini
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs Pedro Sakamoto
Johan Nikles vs [8] Juan Ignacio Londero
[4] Francisco Cerundolo vs [Q]
Genaro Alberto Olivieri vs Matheus Pucinelli De Almeida
[WC] Gustavo Heide vs Hernan Casanova
Nicolas Jarry vs [5] Hugo Dellien
[6] Tomas Martin Etcheverry vs Nicolas Kicker
Juan Pablo Ficovich vs Orlando Luz
Pedro Cachin vs [WC] Mateus Alves
Gilbert Klier Junior vs [3] Sebastian Baez
[7] Thiago Seyboth Wild vs Facundo Diaz Acosta
[Q] vs Nicolas Alvarez Varona
[Q] vs Santiago Fa Rodriguez Taverna
[Alt] Alejandro Gonzalez vs [2] Jaume Munar
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
ABERTO DA REPÚBLICA
Brasilia - drabinka kwalifikacji:
[1] Bogdan Bobrov wolna runda
[WC] João Vieira vs [5] Federico Zeballos
[2] Luciano Darderi vs [WC] Paulo Andre Saraiva Dos Santos
[Alt] Luca Margaroli vs [8] Rafael Matos
[3] Gonzalo Villanueva vs [Alt] Luca Castelnuovo
[Alt] Luis David Martinez vs [7] Tomas Lipovsek Puches
[4] Alejandro Gomez vs [WC] Lucas Kzam
[Alt] Alexander Merino vs [6] Jose Pereira
Brasilia - drabinka kwalifikacji:
[1] Bogdan Bobrov wolna runda
[WC] João Vieira vs [5] Federico Zeballos
[2] Luciano Darderi vs [WC] Paulo Andre Saraiva Dos Santos
[Alt] Luca Margaroli vs [8] Rafael Matos
[3] Gonzalo Villanueva vs [Alt] Luca Castelnuovo
[Alt] Luis David Martinez vs [7] Tomas Lipovsek Puches
[4] Alejandro Gomez vs [WC] Lucas Kzam
[Alt] Alexander Merino vs [6] Jose Pereira
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
Brasilia:
SE
Gonzalez
Manama:
Ritschard
Sasikumar)
SE
Gonzalez
Manama:
Ritschard
Sasikumar)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
PUERTO VALLARTA OPEN
Puerto Vallarta - drabinka główna:
[1] Pablo Cuevas vs Aleksandar Kovacevic
[Alt] Matias Franco Descotte vs [WC] Gerardo Lopez Villasenor
Yosuke Watanuki vs [PR] Rubin Statham
[Q] vs [7] Tung-Lin Wu
[3] Alejandro Tabilo vs Adrian Menendez-Maceiras
[WC] Milledge Cossu vs Donald Young
Alex Rybakov vs [Q]
Gijs Brouwer vs [8] Tatsuma Ito
[5] Michael Mmoh vs Nick Chappell
[WC] Juncheng Shang vs [Alt] Martin Cuevas
Kaichi Uchida vs [PR] Alexander Sarkissian
Alexis Galarneau vs [4] Ernesto Escobedo
[6] Christian Harrison vs Roberto Ortega-Olmedo
[Q] vs Zachary Svajda
[Q] vs JC Aragone
Michael Redlicki vs [2] Daniel Altmaier
Puerto Vallarta - drabinka główna:
[1] Pablo Cuevas vs Aleksandar Kovacevic
[Alt] Matias Franco Descotte vs [WC] Gerardo Lopez Villasenor
Yosuke Watanuki vs [PR] Rubin Statham
[Q] vs [7] Tung-Lin Wu
[3] Alejandro Tabilo vs Adrian Menendez-Maceiras
[WC] Milledge Cossu vs Donald Young
Alex Rybakov vs [Q]
Gijs Brouwer vs [8] Tatsuma Ito
[5] Michael Mmoh vs Nick Chappell
[WC] Juncheng Shang vs [Alt] Martin Cuevas
Kaichi Uchida vs [PR] Alexander Sarkissian
Alexis Galarneau vs [4] Ernesto Escobedo
[6] Christian Harrison vs Roberto Ortega-Olmedo
[Q] vs Zachary Svajda
[Q] vs JC Aragone
Michael Redlicki vs [2] Daniel Altmaier
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
PUERTO VALLARTA OPEN
Puerto Vallarta - drabinka kwalifikacji:
[1/Alt] Pedja Krstin vs Luis Patino
[Alt] Pedro Vives Marcos vs [6] Alex Hernandez
[2/Alt] Govind Nanda vs [WC] Lance Amaury Lage Castelan
[Alt] Kiranpal Pannu vs [7] Jean Thirouin
[3] Vasil Kirkov vs [WC] Ivar Jose Aramburu Contreras
[Alt] Dennis Novikov vs [8] Liam Draxl
[4] Christian Langmo vs Miguel Damas
[WC] Samuel Sanchez vs [5] Juan Sebastian Gomez
Puerto Vallarta - drabinka kwalifikacji:
[1/Alt] Pedja Krstin vs Luis Patino
[Alt] Pedro Vives Marcos vs [6] Alex Hernandez
[2/Alt] Govind Nanda vs [WC] Lance Amaury Lage Castelan
[Alt] Kiranpal Pannu vs [7] Jean Thirouin
[3] Vasil Kirkov vs [WC] Ivar Jose Aramburu Contreras
[Alt] Dennis Novikov vs [8] Liam Draxl
[4] Christian Langmo vs Miguel Damas
[WC] Samuel Sanchez vs [5] Juan Sebastian Gomez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
Puerto Vallarta:
SE
Descotte, M. Cuevas
SE
Descotte, M. Cuevas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
BAHRAIN MINISTRY OF INTERIOR TENNIS
Manama - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Khumoyun Sultanov d. [WC] Omar Ahmed 6‑3 6‑2 A. Al. Hawaj
[6] Marek Gengel d. [Alt] Arjun Kadhe 4‑6 6‑4 6‑3 A. Nour
[2] Vladyslav Orlov d. Patrik Niklas-Salminen 6‑1 7‑6(3) A. Franke
[5] Michail Pervolarakis d. [WC] Yusuf Ebrahim Ahmed Qaed 6‑4 6‑0 A. Youssef
[3] Johannes Haerteis d. [WC] Ammar Alhogbani 6‑2 6‑1 A. Abdulsalam
[7] Alexandar Lazarov d. [Alt] Alexander Cozbinov 6‑1 6‑2 S. Sumer
[4] Tobias Simon d. Eric Vanshelboim 4‑6 6‑3 6‑0 A. Youssef
Maximilian Neuchrist d. [8] Ivan Gakhov 7‑6(6) 6‑4 A. Al. Hawaj
Manama - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Khumoyun Sultanov d. [WC] Omar Ahmed 6‑3 6‑2 A. Al. Hawaj
[6] Marek Gengel d. [Alt] Arjun Kadhe 4‑6 6‑4 6‑3 A. Nour
[2] Vladyslav Orlov d. Patrik Niklas-Salminen 6‑1 7‑6(3) A. Franke
[5] Michail Pervolarakis d. [WC] Yusuf Ebrahim Ahmed Qaed 6‑4 6‑0 A. Youssef
[3] Johannes Haerteis d. [WC] Ammar Alhogbani 6‑2 6‑1 A. Abdulsalam
[7] Alexandar Lazarov d. [Alt] Alexander Cozbinov 6‑1 6‑2 S. Sumer
[4] Tobias Simon d. Eric Vanshelboim 4‑6 6‑3 6‑0 A. Youssef
Maximilian Neuchrist d. [8] Ivan Gakhov 7‑6(6) 6‑4 A. Al. Hawaj
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
OPEN CITTÀ DI BARI
Bari - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Sebastian Fanselow wolna runda
Matteo Gigante d. [6] Lorenzo Bocchi 6‑2 7‑6(7) A. Mangione
[2] Elmar Ejupovic wolna runda
[WC] Fabrizio Andaloro d. [5] Emiliano Maggioli 6‑2 6‑1 D. Pece
[3] Antoine Bellier d. [WC] Federico Salomone 7‑6(5) 7‑5 E. Russo
Victor Vlad Cornea d. [7] Petros Tsitsipas 7‑6(0) 7‑5 D. Pece
Gabriele Maria Noce d. [4] Kenny De Schepper 6‑3 6‑4 J-M. Sierra
[WC] Francesco Maestrelli d. [8] Marco Miceli 6‑3 6‑3 R. Concas
Bari - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Sebastian Fanselow wolna runda
Matteo Gigante d. [6] Lorenzo Bocchi 6‑2 7‑6(7) A. Mangione
[2] Elmar Ejupovic wolna runda
[WC] Fabrizio Andaloro d. [5] Emiliano Maggioli 6‑2 6‑1 D. Pece
[3] Antoine Bellier d. [WC] Federico Salomone 7‑6(5) 7‑5 E. Russo
Victor Vlad Cornea d. [7] Petros Tsitsipas 7‑6(0) 7‑5 D. Pece
Gabriele Maria Noce d. [4] Kenny De Schepper 6‑3 6‑4 J-M. Sierra
[WC] Francesco Maestrelli d. [8] Marco Miceli 6‑3 6‑3 R. Concas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
ABERTO DA REPÚBLICA
Brasilia - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Bogdan Bobrov wolna runda
[5] Federico Zeballos d. [WC] João Vieira 6‑0 6‑3 O. Ramos
[2] Luciano Darderi d. [WC] Paulo Andre Saraiva Dos Santos 6‑2 6‑3 L. Parada
[8] Rafael Matos d. [Alt] Luca Margaroli 6‑4 6‑3 L. Parada
[Alt] Luca Castelnuovo d. [3] Gonzalo Villanueva 7‑6(1) 3‑6 6‑3 A. Pereira
[7] Tomas Lipovsek Puches d. [Alt] Luis David Martinez 2‑6 6‑1 6‑4 O. Ramos
[4] Alejandro Gomez d. [WC] Lucas Kzam 6‑1 6‑1 A. Pereira
[6] Jose Pereira d. [Alt] Alexander Merino 6‑1 6‑2 L. Parada
Brasilia - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Bogdan Bobrov wolna runda
[5] Federico Zeballos d. [WC] João Vieira 6‑0 6‑3 O. Ramos
[2] Luciano Darderi d. [WC] Paulo Andre Saraiva Dos Santos 6‑2 6‑3 L. Parada
[8] Rafael Matos d. [Alt] Luca Margaroli 6‑4 6‑3 L. Parada
[Alt] Luca Castelnuovo d. [3] Gonzalo Villanueva 7‑6(1) 3‑6 6‑3 A. Pereira
[7] Tomas Lipovsek Puches d. [Alt] Luis David Martinez 2‑6 6‑1 6‑4 O. Ramos
[4] Alejandro Gomez d. [WC] Lucas Kzam 6‑1 6‑1 A. Pereira
[6] Jose Pereira d. [Alt] Alexander Merino 6‑1 6‑2 L. Parada
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
PUERTO VALLARTA OPEN
Puerto Vallarta - wyniki I rundy kwalifikacji:
Luis Patino d. [1/Alt] Pedja Krstin 5‑7 6‑1 3‑0 i krecz (Dehydration) J. Pinoargote
[6] Alex Hernandez d. [Alt] Pedro Vives Marcos 6‑4 4‑6 6‑3 A. Carvalho
[2/Alt] Govind Nanda d. [WC] Lance Amaury Lage Castelan 6‑0 6‑0 J. Reyes
[7] Jean Thirouin d. [Alt] Kiranpal Pannu 6‑4 6‑2 J. A. Hernandez
[3] Vasil Kirkov d. [WC] Ivar Jose Aramburu Contreras 6‑1 6‑2 J. Reyes
[8] Liam Draxl d. [Alt] Dennis Novikov 6‑3 6‑1 A. Carvalho
[4] Christian Langmo d. Miguel Damas 6‑1 6‑1 J. A. Hernandez
[5] Juan Sebastian Gomez d. [WC] Samuel Sanchez 3‑6 6‑3 6‑1 C. Pineda
Puerto Vallarta - wyniki I rundy kwalifikacji:
Luis Patino d. [1/Alt] Pedja Krstin 5‑7 6‑1 3‑0 i krecz (Dehydration) J. Pinoargote
[6] Alex Hernandez d. [Alt] Pedro Vives Marcos 6‑4 4‑6 6‑3 A. Carvalho
[2/Alt] Govind Nanda d. [WC] Lance Amaury Lage Castelan 6‑0 6‑0 J. Reyes
[7] Jean Thirouin d. [Alt] Kiranpal Pannu 6‑4 6‑2 J. A. Hernandez
[3] Vasil Kirkov d. [WC] Ivar Jose Aramburu Contreras 6‑1 6‑2 J. Reyes
[8] Liam Draxl d. [Alt] Dennis Novikov 6‑3 6‑1 A. Carvalho
[4] Christian Langmo d. Miguel Damas 6‑1 6‑1 J. A. Hernandez
[5] Juan Sebastian Gomez d. [WC] Samuel Sanchez 3‑6 6‑3 6‑1 C. Pineda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
Brasilia:
Baez (Right Wrist)
Pereira
Manama:
Albot (Lower Back)
Haerteis
Baez (Right Wrist)
Pereira
Manama:
Albot (Lower Back)
Haerteis
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
BAHRAIN MINISTRY OF INTERIOR TENNIS
Manama - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Marek Gengel d. [1] Khumoyun Sultanov 4‑6 7‑6(2) 6‑0 A. Franke
[2] Vladyslav Orlov d. [5] Michail Pervolarakis 1‑6 6‑4 6‑0 S. Sumer
[7] Alexandar Lazarov d. [3] Johannes Haerteis 6‑3 7‑6(7) A. Youssef
Maximilian Neuchrist d. [4] Tobias Simon 6‑3 4‑6 6‑3 A. Nour
Manama - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Marek Gengel d. [1] Khumoyun Sultanov 4‑6 7‑6(2) 6‑0 A. Franke
[2] Vladyslav Orlov d. [5] Michail Pervolarakis 1‑6 6‑4 6‑0 S. Sumer
[7] Alexandar Lazarov d. [3] Johannes Haerteis 6‑3 7‑6(7) A. Youssef
Maximilian Neuchrist d. [4] Tobias Simon 6‑3 4‑6 6‑3 A. Nour
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
BAHRAIN MINISTRY OF INTERIOR TENNIS
Manama - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[Q] Marek Gengel vs Goncalo Oliveira
Antoine Escoffier vs [Q] Maximilian Neuchrist
Duje Ajdukovic vs [Alt] Mukund Sasikumar
[Q] Vladyslav Orlov vs [6] Ramkumar Ramanathan
[3] Altug Celikbilek vs [Q] Alexandar Lazarov
Nerman Fatic vs Lucas Miedler
Matteo Viola vs Yu Hsiou Hsu
[WC] Hasan Abdulnabi vs [7] Jay Clarke
[5] Prajnesh Gunneswaran vs [WC] Yanki Erel
Hiroki Moriya vs Otto Virtanen
Geoffrey Blancaneaux vs [WC] Ivan Marrero Curbelo
Ryan Peniston vs [4] Christopher O'Connell
[8] Mirza Basic vs Jewgienij Karlowski
[LL] Johannes Haerteis vs Alexander Erler
Nuno Borges vs Filip Cristan Jianu
Ergi Kirkin vs [2] Cem Ilkel
Manama - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[Q] Marek Gengel vs Goncalo Oliveira
Antoine Escoffier vs [Q] Maximilian Neuchrist
Duje Ajdukovic vs [Alt] Mukund Sasikumar
[Q] Vladyslav Orlov vs [6] Ramkumar Ramanathan
[3] Altug Celikbilek vs [Q] Alexandar Lazarov
Nerman Fatic vs Lucas Miedler
Matteo Viola vs Yu Hsiou Hsu
[WC] Hasan Abdulnabi vs [7] Jay Clarke
[5] Prajnesh Gunneswaran vs [WC] Yanki Erel
Hiroki Moriya vs Otto Virtanen
Geoffrey Blancaneaux vs [WC] Ivan Marrero Curbelo
Ryan Peniston vs [4] Christopher O'Connell
[8] Mirza Basic vs Jewgienij Karlowski
[LL] Johannes Haerteis vs Alexander Erler
Nuno Borges vs Filip Cristan Jianu
Ergi Kirkin vs [2] Cem Ilkel
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
OPEN CITTÀ DI BARI
Bari - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Sebastian Fanselow d. Matteo Gigante 2‑6 7‑5 6‑2 D. Pece
[WC] Fabrizio Andaloro d. [2] Elmar Ejupovic 7‑6(4) 7‑5 J-M. Sierra
[3] Antoine Bellier d. Victor Vlad Cornea 6‑1 6‑1 A. Mangione
[WC] Francesco Maestrelli d. Gabriele Maria Noce 6‑3 6‑1 G. Iacobucci
Bari - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Sebastian Fanselow d. Matteo Gigante 2‑6 7‑5 6‑2 D. Pece
[WC] Fabrizio Andaloro d. [2] Elmar Ejupovic 7‑6(4) 7‑5 J-M. Sierra
[3] Antoine Bellier d. Victor Vlad Cornea 6‑1 6‑1 A. Mangione
[WC] Francesco Maestrelli d. Gabriele Maria Noce 6‑3 6‑1 G. Iacobucci
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
OPEN CITTÀ DI BARI
Bari - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Carlos Taberner vs [Q] Antoine Bellier
Raul Brancaccio vs [WC] Luca Potenza
Yannick Maden vs Jack Draper
Thomas Fabbiano vs [7] Roberto Marcora
[3] Oscar Otte vs [WC] Oleksandr Ovcharenko
[Q] Sebastian Fanselow vs Dominic Stricker
Nikolas Sanchez Izquierdo vs Flavio Cobolli
Tobias Kamke vs [6] Federico Gaio
[8] Daniel Masur vs [Q] Fabrizio Andaloro
Francesco Forti vs [Q] Francesco Maestrelli
Julian Lenz vs Tim Van Rijthoven
[WC] Luca Nardi vs [4] Maxime Cressy
[5] Nikoła Milojevic vs Andrea Vavassori
Matthias Bachinger vs Andrea Pellegrino
[PR] Filippo Baldi vs Pavel Kotov
Andrea Arnaboldi vs [2] Holger Rune
Bari - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Carlos Taberner vs [Q] Antoine Bellier
Raul Brancaccio vs [WC] Luca Potenza
Yannick Maden vs Jack Draper
Thomas Fabbiano vs [7] Roberto Marcora
[3] Oscar Otte vs [WC] Oleksandr Ovcharenko
[Q] Sebastian Fanselow vs Dominic Stricker
Nikolas Sanchez Izquierdo vs Flavio Cobolli
Tobias Kamke vs [6] Federico Gaio
[8] Daniel Masur vs [Q] Fabrizio Andaloro
Francesco Forti vs [Q] Francesco Maestrelli
Julian Lenz vs Tim Van Rijthoven
[WC] Luca Nardi vs [4] Maxime Cressy
[5] Nikoła Milojevic vs Andrea Vavassori
Matthias Bachinger vs Andrea Pellegrino
[PR] Filippo Baldi vs Pavel Kotov
Andrea Arnaboldi vs [2] Holger Rune
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Bari, Brasilia, Manama, Puerto Vallarta 2021
ABERTO DA REPÚBLICA
Brasilia - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Bogdan Bobrov d. [5] Federico Zeballos 6‑3 6‑3 L. Parada
[2] Luciano Darderi d. [8] Rafael Matos 7‑6(5) 2‑6 6‑3 O. Ramos
[7] Tomas Lipovsek Puches d. [Alt] Luca Castelnuovo 5‑7 7‑6(5) 7‑5 A. Pereira
[4] Alejandro Gomez d. [6] Jose Pereira 6‑2 6‑3 O. Ramos
Brasilia - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Bogdan Bobrov d. [5] Federico Zeballos 6‑3 6‑3 L. Parada
[2] Luciano Darderi d. [8] Rafael Matos 7‑6(5) 2‑6 6‑3 O. Ramos
[7] Tomas Lipovsek Puches d. [Alt] Luca Castelnuovo 5‑7 7‑6(5) 7‑5 A. Pereira
[4] Alejandro Gomez d. [6] Jose Pereira 6‑2 6‑3 O. Ramos
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości