T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
BENDIGO INTERNATIONAL
Bendigo - drabinka kwalifikacji:
[1] Jaroslav Pospisil wolna runda
[2/Alt] Kody Pearson vs [6/WC] Cooper Errey
[3] Aaron Addison vs [5/WC] Charlie Camus
[4] Matthew Dellavedova vs [7/WC] Thomas Pavlekovich Smith
Bendigo - drabinka kwalifikacji:
[1] Jaroslav Pospisil wolna runda
[2/Alt] Kody Pearson vs [6/WC] Cooper Errey
[3] Aaron Addison vs [5/WC] Charlie Camus
[4] Matthew Dellavedova vs [7/WC] Thomas Pavlekovich Smith
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
TRARALGON INTERNATIONAL
Traralgon - drabinka główna:
[1/WC] Gilles Simon wolna runda
Tim Van Rijthoven vs Tobias Kamke
Vitaliy Sachko vs Thiago Agustin Tirante
[15] Geoffrey Blancaneaux wolna runda
[12] Jesper De Jong wolna runda
Dominic Stricker vs [Q]
[Q] vs Go Soeda
[7] J.J. Wolf wolna runda
[4] Tomas Machac wolna runda
Jacob Grills vs Harold Mayot
Akira Santillan vs Lukas Rosol
[16] Juan Pablo Ficovich wolna runda
[9] Marc-Andrea Huesler wolna runda
Dane Sweeny vs Frederico Ferreira Silva
Yosuke Watanuki vs [WC] Jeremy Jin
[8] Mikhail Kukushkin wolna runda
[6] Mitchell Krueger wolna runda
Ryan Peniston vs Timofey Skatov
Pedro Cachin vs [WC] Joshua Charlton AUS
[11] Kimmer Coppejans wolna runda
[14] Robin Haase wolna runda
Nino Serdarusic vs [Q]
Philip Sekulic vs Nicola Kuhn
[3] Zdenek Kolar wolna runda
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[Q] vs [WC] Blake Ellis
Harry Bourchier vs [Alt] Brandon Walkin
[10] Filip Horansky wolna runda
[13] Maximilian Marterer wolna runda
Manuel Guinard vs Tristan Schoolkate
Uladzimir Ignatik vs Hiroki Moriya
[2] Jiri Lehecka wolna runda
Traralgon - drabinka główna:
[1/WC] Gilles Simon wolna runda
Tim Van Rijthoven vs Tobias Kamke
Vitaliy Sachko vs Thiago Agustin Tirante
[15] Geoffrey Blancaneaux wolna runda
[12] Jesper De Jong wolna runda
Dominic Stricker vs [Q]
[Q] vs Go Soeda
[7] J.J. Wolf wolna runda
[4] Tomas Machac wolna runda
Jacob Grills vs Harold Mayot
Akira Santillan vs Lukas Rosol
[16] Juan Pablo Ficovich wolna runda
[9] Marc-Andrea Huesler wolna runda
Dane Sweeny vs Frederico Ferreira Silva
Yosuke Watanuki vs [WC] Jeremy Jin
[8] Mikhail Kukushkin wolna runda
[6] Mitchell Krueger wolna runda
Ryan Peniston vs Timofey Skatov
Pedro Cachin vs [WC] Joshua Charlton AUS
[11] Kimmer Coppejans wolna runda
[14] Robin Haase wolna runda
Nino Serdarusic vs [Q]
Philip Sekulic vs Nicola Kuhn
[3] Zdenek Kolar wolna runda
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[Q] vs [WC] Blake Ellis
Harry Bourchier vs [Alt] Brandon Walkin
[10] Filip Horansky wolna runda
[13] Maximilian Marterer wolna runda
Manuel Guinard vs Tristan Schoolkate
Uladzimir Ignatik vs Hiroki Moriya
[2] Jiri Lehecka wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
TRARALGON INTERNATIONAL
Traralgon - drabinka kwalifikacji:
[1] Ernests Gulbis vs [7/WC] Hayden Jones
[2] Calum Puttergill vs [5/Alt] David Hough
[3] Rubin Statham vs [8/WC] Zachary Viiala
[4/Alt] Divij Sharan vs [6/WC] Patrick Fitzgerald
Traralgon - drabinka kwalifikacji:
[1] Ernests Gulbis vs [7/WC] Hayden Jones
[2] Calum Puttergill vs [5/Alt] David Hough
[3] Rubin Statham vs [8/WC] Zachary Viiala
[4/Alt] Divij Sharan vs [6/WC] Patrick Fitzgerald
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
CITTA’ DI FORLI’ 1
Forli - drabinka główna:
[1] Jay Clarke vs [PR] Jeremy Jahn
Aidan McHugh vs [WC] Lorenzo Angelini
[Q/LL] vs Matteo Viola
Louis Wessels vs [7] Zsombor Piros
[4] Tung-Lin Wu vs [Q/LL]
Michael Geerts vs [Q/LL]
Francesco Forti vs [Q/LL]
[Q/LL] vs [6] Goncalo Oliveira
[8] Evan Furness vs Nerman Fatic
Luca Nardi vs [PR] Lucas Catarina
Alexiej Watutin vs Nick Chappell
Riccardo Bonadio vs [3] Christian Harrison
[5] Alexander Ritschard vs [WC] Luca Potenza
[WC] Stefano Napolitano vs Zhizhen Zhang
Julian Lenz vs Arthur Cazaux
[Q/LL] vs [2] Cedrik-Marcel Stebe
Forli - drabinka główna:
[1] Jay Clarke vs [PR] Jeremy Jahn
Aidan McHugh vs [WC] Lorenzo Angelini
[Q/LL] vs Matteo Viola
Louis Wessels vs [7] Zsombor Piros
[4] Tung-Lin Wu vs [Q/LL]
Michael Geerts vs [Q/LL]
Francesco Forti vs [Q/LL]
[Q/LL] vs [6] Goncalo Oliveira
[8] Evan Furness vs Nerman Fatic
Luca Nardi vs [PR] Lucas Catarina
Alexiej Watutin vs Nick Chappell
Riccardo Bonadio vs [3] Christian Harrison
[5] Alexander Ritschard vs [WC] Luca Potenza
[WC] Stefano Napolitano vs Zhizhen Zhang
Julian Lenz vs Arthur Cazaux
[Q/LL] vs [2] Cedrik-Marcel Stebe
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
CITTA’ DI FORLI’ 1
Forli - drabinka kwalifikacji:
[1] Elliot Benchetrit vs Mattia Bellucci
[WC] Matteo Gigante vs [11] Tobias Simon
[Alt] vs [WC] Filippo Caporali
Patrik Niklas-Salminen vs [9/Alt] Mukund Sasikumar
[3] Adrian Andreev vs Vladyslav Manafov
[WC] Cesare Carpano vs [8] Alexandar Lazarov
[4] Michael Vrbensky vs [WC] Pietro Buscaglione
[Alt] Marco Miceli vs [12] Alexander Weis
[5] Elmar Ejupovic vs Marco Bortolotti
Moez Echargui vs [7] Denis Jewsejew
[6] Aldin Setkic vs Remy Bertola
Davide Galoppini vs [10] Yan Bondarevskiy
Forli - drabinka kwalifikacji:
[1] Elliot Benchetrit vs Mattia Bellucci
[WC] Matteo Gigante vs [11] Tobias Simon
[Alt] vs [WC] Filippo Caporali
Patrik Niklas-Salminen vs [9/Alt] Mukund Sasikumar
[3] Adrian Andreev vs Vladyslav Manafov
[WC] Cesare Carpano vs [8] Alexandar Lazarov
[4] Michael Vrbensky vs [WC] Pietro Buscaglione
[Alt] Marco Miceli vs [12] Alexander Weis
[5] Elmar Ejupovic vs Marco Bortolotti
Moez Echargui vs [7] Denis Jewsejew
[6] Aldin Setkic vs Remy Bertola
Davide Galoppini vs [10] Yan Bondarevskiy
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA TIGRE
Buenos Aires - drabinka główna:
[1] Guido Andreozzi vs [Q/LL]
[Q/LL] vs [WC] Valerio Aboian
Roman Andres Burruchaga vs [WC] Juan Manuel La Serna
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen vs [6] Carlos Gimeno Valero
[3] Genaro Alberto Olivieri vs Nicolas Moreno De Alboran
Gonzalo Villanueva vs [Q/LL]
Mariano Kestelboim vs Mariano Navone
[WC] Lautaro Midon vs [7] Facundo Diaz Acosta
[8] Luciano Darderi vs [Q/LL]
Jose Fco. Vidal Azorin vs [Q/LL]
Juan Bautista Torres vs Strong Kirchheimer
Matias Franco Descotte vs [4] Gonzalo Lama
[5] Hernan Casanova vs Facundo Juarez
Daniel Dutra da Silva vs Noah Rubin
Juan Pablo Paz vs [Q/LL]
Mats Rosenkranz vs [2] Santiago Fa Rodriguez Taverna
Buenos Aires - drabinka główna:
[1] Guido Andreozzi vs [Q/LL]
[Q/LL] vs [WC] Valerio Aboian
Roman Andres Burruchaga vs [WC] Juan Manuel La Serna
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen vs [6] Carlos Gimeno Valero
[3] Genaro Alberto Olivieri vs Nicolas Moreno De Alboran
Gonzalo Villanueva vs [Q/LL]
Mariano Kestelboim vs Mariano Navone
[WC] Lautaro Midon vs [7] Facundo Diaz Acosta
[8] Luciano Darderi vs [Q/LL]
Jose Fco. Vidal Azorin vs [Q/LL]
Juan Bautista Torres vs Strong Kirchheimer
Matias Franco Descotte vs [4] Gonzalo Lama
[5] Hernan Casanova vs Facundo Juarez
Daniel Dutra da Silva vs Noah Rubin
Juan Pablo Paz vs [Q/LL]
Mats Rosenkranz vs [2] Santiago Fa Rodriguez Taverna
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA TIGRE
Buenos Aires - drabinka kwalifikacji:
[1] Wilson Leite wolna runda
Sean Hess vs [10] Federico Agustin Gomez
[2] Jose Pereira wolna runda
[WC] Valentin Basel vs [12] Guido Ivan Justo
[3] Conner Huertas del Pino wolna runda
[WC] Leonardo Lopez Linquet vs [8] Murkel Dellien
[4] Pedro Boscardin Dias wolna runda
[WC] Lucio Ratti vs [7] Leonardo Aboian
[5] Tomas Lipovsek Puches wolna runda
[WC] Nicolas Eli vs [9] Alejandro Hoyos
[6] Ignacio Carou vs Luciano Carraro
Lorenzo Gagliardo vs [11] Alec Deckers
Buenos Aires - drabinka kwalifikacji:
[1] Wilson Leite wolna runda
Sean Hess vs [10] Federico Agustin Gomez
[2] Jose Pereira wolna runda
[WC] Valentin Basel vs [12] Guido Ivan Justo
[3] Conner Huertas del Pino wolna runda
[WC] Leonardo Lopez Linquet vs [8] Murkel Dellien
[4] Pedro Boscardin Dias wolna runda
[WC] Lucio Ratti vs [7] Leonardo Aboian
[5] Tomas Lipovsek Puches wolna runda
[WC] Nicolas Eli vs [9] Alejandro Hoyos
[6] Ignacio Carou vs Luciano Carraro
Lorenzo Gagliardo vs [11] Alec Deckers
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
BENDIGO INTERNATIONAL
Bendigo - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Jaroslav Pospisil wolna runda
[2/Alt] Kody Pearson d. [6/WC] Cooper Errey 6‑2 6‑3 L. Singh
[3] Aaron Addison d. [5/WC] Charlie Camus 7‑5 6‑3 S. Noble
[4] Matthew Dellavedova d. [7/WC] Thomas Pavlekovich Smith 6‑1 6‑4 S. Moore
Bendigo - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Jaroslav Pospisil wolna runda
[2/Alt] Kody Pearson d. [6/WC] Cooper Errey 6‑2 6‑3 L. Singh
[3] Aaron Addison d. [5/WC] Charlie Camus 7‑5 6‑3 S. Noble
[4] Matthew Dellavedova d. [7/WC] Thomas Pavlekovich Smith 6‑1 6‑4 S. Moore
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
BENDIGO INTERNATIONAL
Bendigo - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Nikoła Milojevic wolna runda
Matthias Bachinger vs Mohamed Safwat
[LL] Cooper Errey vs Franco Agamenone
[15] Renzo Olivo wolna runda
[11] Dmitry Popko wolna runda
Mirza Basic vs [WC] Thomas Fancutt
Flavio Cobolli vs [Q] Aaron Addison
[7] Stefan Kozlov wolna runda
[4] Quentin Halys wolna runda
Michael Mmoh vs Mikael Torpegaard
Mathias Bourgue vs [WC] Moerani Bouzige
[13] Daniel Masur wolna runda
[10] Enzo Couacaud wolna runda
Filippo Baldi vs Nicolas Kicker
Thomas Fabbiano vs Dayne Kelly
[6] Damir Dzumhur wolna runda
[5] Salvatore Caruso wolna runda
[WC] James McCabe vs Alexandre Muller
Gastao Elias vs [Q] Kody Pearson
[12] Blaz Rola wolna runda
[16] Zizou Bergs wolna runda
[Q] Jaroslav Pospisil vs [WC] Matthew Christopher Romios
Lorenzo Giustino vs Li Tu
[3] Hugo Grenier wolna runda
[8] Ernesto Escobedo wolna runda
Marco Trungelliti vs Gian Marco Moroni
Camilo Ugo Carabelli vs Yasutaka Uchiyama
[9] Jason Jung wolna runda
[14] Dimitar Kuzmanov wolna runda
Facundo Mena vs [Q] Matthew Dellavedova
Ruben Bemelmans vs Vit Kopriva
[2] Cem Ilkel wolna runda
Bendigo - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Nikoła Milojevic wolna runda
Matthias Bachinger vs Mohamed Safwat
[LL] Cooper Errey vs Franco Agamenone
[15] Renzo Olivo wolna runda
[11] Dmitry Popko wolna runda
Mirza Basic vs [WC] Thomas Fancutt
Flavio Cobolli vs [Q] Aaron Addison
[7] Stefan Kozlov wolna runda
[4] Quentin Halys wolna runda
Michael Mmoh vs Mikael Torpegaard
Mathias Bourgue vs [WC] Moerani Bouzige
[13] Daniel Masur wolna runda
[10] Enzo Couacaud wolna runda
Filippo Baldi vs Nicolas Kicker
Thomas Fabbiano vs Dayne Kelly
[6] Damir Dzumhur wolna runda
[5] Salvatore Caruso wolna runda
[WC] James McCabe vs Alexandre Muller
Gastao Elias vs [Q] Kody Pearson
[12] Blaz Rola wolna runda
[16] Zizou Bergs wolna runda
[Q] Jaroslav Pospisil vs [WC] Matthew Christopher Romios
Lorenzo Giustino vs Li Tu
[3] Hugo Grenier wolna runda
[8] Ernesto Escobedo wolna runda
Marco Trungelliti vs Gian Marco Moroni
Camilo Ugo Carabelli vs Yasutaka Uchiyama
[9] Jason Jung wolna runda
[14] Dimitar Kuzmanov wolna runda
Facundo Mena vs [Q] Matthew Dellavedova
Ruben Bemelmans vs Vit Kopriva
[2] Cem Ilkel wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
TRARALGON INTERNATIONAL
Traralgon - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Ernests Gulbis d. [7/WC] Hayden Jones 6-3 7-5 A. Ressaissi
[2] Calum Puttergill d. [5/Alt] David Hough 6-1 6-2 D. Zverev
[3] Rubin Statham d. [8/WC] Zachary Viiala 6-1 6-3 A. Borghei
[4/Alt] Divij Sharan d. [6/WC] Patrick Fitzgerald 6-4 1-6 7-5 A. Chitgar
Traralgon - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Ernests Gulbis d. [7/WC] Hayden Jones 6-3 7-5 A. Ressaissi
[2] Calum Puttergill d. [5/Alt] David Hough 6-1 6-2 D. Zverev
[3] Rubin Statham d. [8/WC] Zachary Viiala 6-1 6-3 A. Borghei
[4/Alt] Divij Sharan d. [6/WC] Patrick Fitzgerald 6-4 1-6 7-5 A. Chitgar
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
TRARALGON INTERNATIONAL
Traralgon - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1/WC] Gilles Simon wolna runda
Tim Van Rijthoven vs Tobias Kamke
Vitaliy Sachko vs [LL] Patrick Fitzgerald
[15] Geoffrey Blancaneaux wolna runda
[12] Jesper De Jong wolna runda
Dominic Stricker vs [Q] Divij Sharan
[Q] Ernests Gulbis vs Go Soeda
[7] J.J. Wolf wolna runda
[4] Tomas Machac wolna runda
Jacob Grills vs Harold Mayot
Akira Santillan vs Lukas Rosol
[16] Juan Pablo Ficovich wolna runda
[9] Marc-Andrea Huesler wolna runda
Dane Sweeny vs Frederico Ferreira Silva
Yosuke Watanuki vs [WC] Jeremy Jin
[8] Mikhail Kukushkin wolna runda
[6] Mitchell Krueger wolna runda
Ryan Peniston vs Timofey Skatov
Pedro Cachin vs [WC] Joshua Charlton AUS
[11] Kimmer Coppejans wolna runda
[14] Robin Haase wolna runda
Nino Serdarusic vs [Q] Rubin Statham
Philip Sekulic vs Nicola Kuhn
[3] Zdenek Kolar wolna runda
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[Q] Calum Puttergill vs [WC] Blake Ellis
Harry Bourchier vs [Alt] Brandon Walkin
[10] Filip Horansky wolna runda
[13] Maximilian Marterer wolna runda
Manuel Guinard vs Tristan Schoolkate
Uladzimir Ignatik vs Hiroki Moriya
[2] Jiri Lehecka wolna runda
Traralgon - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1/WC] Gilles Simon wolna runda
Tim Van Rijthoven vs Tobias Kamke
Vitaliy Sachko vs [LL] Patrick Fitzgerald
[15] Geoffrey Blancaneaux wolna runda
[12] Jesper De Jong wolna runda
Dominic Stricker vs [Q] Divij Sharan
[Q] Ernests Gulbis vs Go Soeda
[7] J.J. Wolf wolna runda
[4] Tomas Machac wolna runda
Jacob Grills vs Harold Mayot
Akira Santillan vs Lukas Rosol
[16] Juan Pablo Ficovich wolna runda
[9] Marc-Andrea Huesler wolna runda
Dane Sweeny vs Frederico Ferreira Silva
Yosuke Watanuki vs [WC] Jeremy Jin
[8] Mikhail Kukushkin wolna runda
[6] Mitchell Krueger wolna runda
Ryan Peniston vs Timofey Skatov
Pedro Cachin vs [WC] Joshua Charlton AUS
[11] Kimmer Coppejans wolna runda
[14] Robin Haase wolna runda
Nino Serdarusic vs [Q] Rubin Statham
Philip Sekulic vs Nicola Kuhn
[3] Zdenek Kolar wolna runda
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[Q] Calum Puttergill vs [WC] Blake Ellis
Harry Bourchier vs [Alt] Brandon Walkin
[10] Filip Horansky wolna runda
[13] Maximilian Marterer wolna runda
Manuel Guinard vs Tristan Schoolkate
Uladzimir Ignatik vs Hiroki Moriya
[2] Jiri Lehecka wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
Bendigo:
Jasika
Errey
Jasika
Errey
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
CITTA’ DI FORLI’ 1
Forli - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Elliot Benchetrit d. Mattia Bellucci 6‑3 6‑4 L. Laugero
[WC] Matteo Gigante d. [11] Tobias Simon 7‑6(5) 6‑3 G. De Pasquale
[Alt] Francesco Vilardo d. [WC] Filippo Caporali 6‑4 6‑1 E. Russo
[9/Alt] Mukund Sasikumar d. Patrik Niklas-Salminen 6‑3 6‑4 A. Fratta
[3] Adrian Andreev d. Vladyslav Manafov 6‑3 6‑2 A. Mangione
[8] Alexandar Lazarov d. [WC] Cesare Carpano 6‑1 6‑1 E. Russo
[4] Michael Vrbensky d. [WC] Pietro Buscaglione 6‑1 6‑1 G. De Pasquale
[Alt] Marco Miceli d. [12] Alexander Weis 4‑6 7‑6(2) 6‑0 A. Mangione
[5] Elmar Ejupovic d. Marco Bortolotti 6‑3 6‑2 L. Laugero
[7] Denis Jewsejew d. Moez Echargui 7‑5 6‑1 G. De Pasquale
[6] Aldin Setkic d. Remy Bertola 4‑6 7‑5 6‑4 L. Laugero
[10] Yan Bondaresvkiy d. Davide Galoppini 6‑2 6‑1 A. Fratta
Forli - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Elliot Benchetrit d. Mattia Bellucci 6‑3 6‑4 L. Laugero
[WC] Matteo Gigante d. [11] Tobias Simon 7‑6(5) 6‑3 G. De Pasquale
[Alt] Francesco Vilardo d. [WC] Filippo Caporali 6‑4 6‑1 E. Russo
[9/Alt] Mukund Sasikumar d. Patrik Niklas-Salminen 6‑3 6‑4 A. Fratta
[3] Adrian Andreev d. Vladyslav Manafov 6‑3 6‑2 A. Mangione
[8] Alexandar Lazarov d. [WC] Cesare Carpano 6‑1 6‑1 E. Russo
[4] Michael Vrbensky d. [WC] Pietro Buscaglione 6‑1 6‑1 G. De Pasquale
[Alt] Marco Miceli d. [12] Alexander Weis 4‑6 7‑6(2) 6‑0 A. Mangione
[5] Elmar Ejupovic d. Marco Bortolotti 6‑3 6‑2 L. Laugero
[7] Denis Jewsejew d. Moez Echargui 7‑5 6‑1 G. De Pasquale
[6] Aldin Setkic d. Remy Bertola 4‑6 7‑5 6‑4 L. Laugero
[10] Yan Bondaresvkiy d. Davide Galoppini 6‑2 6‑1 A. Fratta
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA TIGRE
Buenos Aires - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Wilson Leite wolna runda
[10] Federico Agustin Gomez d. Sean Hess 6‑2 6‑2 P. Barboza
[2] Jose Pereira wolna runda
[12] Guido Ivan Justo d. [WC] Valentin Basel 6‑2 6‑2 M. F. Draiye
[3] Conner Huertas del Pino wolna runda
[8] Murkel Dellien d. [WC] Leonardo Lopez Linquet 6‑4 6‑1 M. Campos
[4] Pedro Boscardin Dias wolna runda
[7] Leonardo Aboian d. [WC] Lucio Ratti 6‑2 6‑1 R. Curutchet
[5] Tomas Lipo d. ek Puches wolna runda
[WC] Nicolas Eli d. [9] Alejandro Hoyos w/o
[6] Ignacio Carou d. Luciano Carraro 6‑2 6‑4 M. F. Draiye
[11] Alec Deckers d. Lorenzo Gagliardo 7‑6(4) 4‑6 6‑4 D. Ferrandi
Buenos Aires - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Wilson Leite wolna runda
[10] Federico Agustin Gomez d. Sean Hess 6‑2 6‑2 P. Barboza
[2] Jose Pereira wolna runda
[12] Guido Ivan Justo d. [WC] Valentin Basel 6‑2 6‑2 M. F. Draiye
[3] Conner Huertas del Pino wolna runda
[8] Murkel Dellien d. [WC] Leonardo Lopez Linquet 6‑4 6‑1 M. Campos
[4] Pedro Boscardin Dias wolna runda
[7] Leonardo Aboian d. [WC] Lucio Ratti 6‑2 6‑1 R. Curutchet
[5] Tomas Lipo d. ek Puches wolna runda
[WC] Nicolas Eli d. [9] Alejandro Hoyos w/o
[6] Ignacio Carou d. Luciano Carraro 6‑2 6‑4 M. F. Draiye
[11] Alec Deckers d. Lorenzo Gagliardo 7‑6(4) 4‑6 6‑4 D. Ferrandi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
Bendigo:
Tu
Camus
Traralgon:
Tirante
LL
Forli 1:
Bonadio
LL
Tu
Camus
Traralgon:
Tirante
LL
Forli 1:
Bonadio
LL
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
CITTA’ DI FORLI’ 1
Forli - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Elliot Benchetrit d. [WC] Matteo Gigante 6‑2 6‑3 E. Russo
[9/Alt] Mukund Sasikumar d. [Alt] Francesco Vilardo 6‑2 6‑4 L. Laugero
[8] Alexandar Lazarov d. [3] Adrian Andreev 6‑4 7‑5 G. De Pasquale
[4] Michael Vrbensky d. [Alt] Marco Miceli 2‑6 6‑4 7‑5 A. Fratta
[7] Denis Jewsejew d. [5] Elmar Ejupovic 6‑7(8) 7‑6(5) 6‑2 A. Mangione
[6] Aldin Setkic d. [10] Yan Bondaresvkiy 6‑3 7‑6(3) G. De Pasquale
Forli - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Elliot Benchetrit d. [WC] Matteo Gigante 6‑2 6‑3 E. Russo
[9/Alt] Mukund Sasikumar d. [Alt] Francesco Vilardo 6‑2 6‑4 L. Laugero
[8] Alexandar Lazarov d. [3] Adrian Andreev 6‑4 7‑5 G. De Pasquale
[4] Michael Vrbensky d. [Alt] Marco Miceli 2‑6 6‑4 7‑5 A. Fratta
[7] Denis Jewsejew d. [5] Elmar Ejupovic 6‑7(8) 7‑6(5) 6‑2 A. Mangione
[6] Aldin Setkic d. [10] Yan Bondaresvkiy 6‑3 7‑6(3) G. De Pasquale
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
CITTA’ DI FORLI’ 1
Forli - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jay Clarke vs [PR] Jeremy Jahn
Aidan McHugh vs [WC] Lorenzo Angelini
[Q] Michael Vrbensky vs Matteo Viola
Louis Wessels vs [7] Zsombor Piros
[4] Tung-Lin Wu vs [LL] Adrian Andreev
Michael Geerts vs [Q] Elliot Benchetrit
Francesco Forti vs [Q] Mukund Sasikumar
[Q] Denis Jewsejew vs [6] Goncalo Oliveira
[8] Evan Furness vs Nerman Fatic
Luca Nardi vs [PR] Lucas Catarina
Alexiej Watutin vs Nick Chappell
[Q] Aldin Setkic vs [3] Christian Harrison
[5] Alexander Ritschard vs [WC] Luca Potenza
[WC] Stefano Napolitano vs Zhizhen Zhang
Julian Lenz vs [Alt] Yu Hsiou Hsu
[Q] Alexandar Lazarov vs [2] Cedrik-Marcel Stebe
Forli - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jay Clarke vs [PR] Jeremy Jahn
Aidan McHugh vs [WC] Lorenzo Angelini
[Q] Michael Vrbensky vs Matteo Viola
Louis Wessels vs [7] Zsombor Piros
[4] Tung-Lin Wu vs [LL] Adrian Andreev
Michael Geerts vs [Q] Elliot Benchetrit
Francesco Forti vs [Q] Mukund Sasikumar
[Q] Denis Jewsejew vs [6] Goncalo Oliveira
[8] Evan Furness vs Nerman Fatic
Luca Nardi vs [PR] Lucas Catarina
Alexiej Watutin vs Nick Chappell
[Q] Aldin Setkic vs [3] Christian Harrison
[5] Alexander Ritschard vs [WC] Luca Potenza
[WC] Stefano Napolitano vs Zhizhen Zhang
Julian Lenz vs [Alt] Yu Hsiou Hsu
[Q] Alexandar Lazarov vs [2] Cedrik-Marcel Stebe
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA TIGRE
Buenos Aires - wyniki II rundy kwalifikacji:
[10] Federico Agustin Gomez d. [1] Wilson Leite 6‑4 6‑3 D. Ferrandi
[2] Jose Pereira d. [12] Guido Ivan Justo 6‑3 6‑0 R. Curutchet
[8] Murkel Dellien d. [3] Conner Huertas del Pino 6‑3 6‑3 M. F. Draiye
[7] Leonardo Aboian d. [4] Pedro Boscardin Dias 6‑4 1‑6 7‑6(3) R. Curutchet
[5] Tomas Lipovsek Puches d. [WC] Nicolas Eli 6‑2 6‑3 P. Barboza
[11] Alec Deckers d. [6] Ignacio Carou 6‑3 2‑6 7‑6(4) M. Campos
Buenos Aires - wyniki II rundy kwalifikacji:
[10] Federico Agustin Gomez d. [1] Wilson Leite 6‑4 6‑3 D. Ferrandi
[2] Jose Pereira d. [12] Guido Ivan Justo 6‑3 6‑0 R. Curutchet
[8] Murkel Dellien d. [3] Conner Huertas del Pino 6‑3 6‑3 M. F. Draiye
[7] Leonardo Aboian d. [4] Pedro Boscardin Dias 6‑4 1‑6 7‑6(3) R. Curutchet
[5] Tomas Lipovsek Puches d. [WC] Nicolas Eli 6‑2 6‑3 P. Barboza
[11] Alec Deckers d. [6] Ignacio Carou 6‑3 2‑6 7‑6(4) M. Campos
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA TIGRE
Buenos Aires - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Guido Andreozzi vs [Q] Murkel Dellien
[Q] Tomas Lipovsek Puches vs [WC] Valerio Aboian
Roman Andres Burruchaga vs [WC] Juan Manuel La Serna
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen vs [6] Carlos Gimeno Valero
[3] Genaro Alberto Olivieri vs Nicolas Moreno De Alboran
Gonzalo Villanueva vs [Q] Alec Deckers
[Alt] Mariano Kestelboim vs Mariano Navone
[WC] Lautaro Midon vs [7] Facundo Diaz Acosta
[8] Luciano Darderi vs [Q] Jose Pereira
Jose Fco. Vidal Azorin vs [Q] Federico Agustin Gomez
Juan Bautista Torres vs Strong Kirchheimer
Matias Franco Descotte vs [4] Gonzalo Lama
[5] Hernan Casanova vs Facundo Juarez
Daniel Dutra da Silva vs Noah Rubin
Juan Pablo Paz vs [Q] Leonardo Aboian
Mats Rosenkranz vs [2] Santiago Fa Rodriguez Taverna
Buenos Aires - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Guido Andreozzi vs [Q] Murkel Dellien
[Q] Tomas Lipovsek Puches vs [WC] Valerio Aboian
Roman Andres Burruchaga vs [WC] Juan Manuel La Serna
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen vs [6] Carlos Gimeno Valero
[3] Genaro Alberto Olivieri vs Nicolas Moreno De Alboran
Gonzalo Villanueva vs [Q] Alec Deckers
[Alt] Mariano Kestelboim vs Mariano Navone
[WC] Lautaro Midon vs [7] Facundo Diaz Acosta
[8] Luciano Darderi vs [Q] Jose Pereira
Jose Fco. Vidal Azorin vs [Q] Federico Agustin Gomez
Juan Bautista Torres vs Strong Kirchheimer
Matias Franco Descotte vs [4] Gonzalo Lama
[5] Hernan Casanova vs Facundo Juarez
Daniel Dutra da Silva vs Noah Rubin
Juan Pablo Paz vs [Q] Leonardo Aboian
Mats Rosenkranz vs [2] Santiago Fa Rodriguez Taverna
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Bendigo, Buenos Aires, Forli 1, Traralgon 2022
BENDIGO INTERNATIONAL
Bendigo - wyniki I rundy:
[1] Nikoła Milojevic wolna runda
Matthias Bachinger d. Mohamed Safwat 4‑6 7‑6(3) 7‑6(4) L. Singh
Franco Agamenone d. [LL] Cooper Errey 6‑2 7‑6(5) R. Corvaia
[15] Renzo Olivo wolna runda
[11] Dmitry Popko wolna runda
Mirza Basic d. [WC] Thomas Fancutt 7‑6(6) 6‑4 T. Janzen
Flavio Cobolli d. [Q] Aaron Addison 6‑2 7‑6(4) S. Moore
[7] Stefan Kozlov wolna runda
[4] Quentin Halys wolna runda
Michael Mmoh d. Mikael Torpegaard 4‑6 6‑3 6‑0 S. Noble
Mathias Bourgue d. [WC] Moerani Bouzige 6‑4 6‑4 C. Dellas
[13] Daniel Masur wolna runda
[10] Enzo Couacaud wolna runda
Nicolas Kicker d. Filippo Baldi 6‑3 6‑1 R. Balmforth
Thomas Fabbiano d. Dayne Kelly 6‑2 6‑2 S. Noble
[6] Damir Dzumhur wolna runda
[5] Salvatore Caruso wolna runda
Alexandre Muller d. [WC] James McCabe 6‑0 6‑7(3) 6‑4 R. Corvaia
Gastao Elias d. [Q] Kody Pearson 6‑2 6‑1 R. Balmforth
[12] Blaz Rola wolna runda
[16] Zizou Bergs wolna runda
[Q] Jaroslav Pospisil d. [WC] Matthew Christopher Romios 6‑2 6‑3 T. Janzen
Lorenzo Giustino d. [LL] Charlie Camus 7‑6(2) 6‑3 S. Moore
[3] Hugo Grenier wolna runda
[8] Ernesto Escobedo wolna runda
Marco Trungelliti d. Gian Marco Moroni 7‑5 7‑6(6) S. Moore
Camilo Ugo Carabelli d. Yasutaka Uchiyama 6‑4 6‑4 L. Singh
[9] Jason Jung wolna runda
[14] Dimitar Kuzmanov wolna runda
Facundo Mena d. [Q] Matthew Dellavedova 6‑2 6‑1 S. Noble
Vit Kopriva d. Ruben Bemelmans 6‑4 6‑4 R. Balmforth
[2] Cem Ilkel wolna runda
Bendigo - wyniki I rundy:
[1] Nikoła Milojevic wolna runda
Matthias Bachinger d. Mohamed Safwat 4‑6 7‑6(3) 7‑6(4) L. Singh
Franco Agamenone d. [LL] Cooper Errey 6‑2 7‑6(5) R. Corvaia
[15] Renzo Olivo wolna runda
[11] Dmitry Popko wolna runda
Mirza Basic d. [WC] Thomas Fancutt 7‑6(6) 6‑4 T. Janzen
Flavio Cobolli d. [Q] Aaron Addison 6‑2 7‑6(4) S. Moore
[7] Stefan Kozlov wolna runda
[4] Quentin Halys wolna runda
Michael Mmoh d. Mikael Torpegaard 4‑6 6‑3 6‑0 S. Noble
Mathias Bourgue d. [WC] Moerani Bouzige 6‑4 6‑4 C. Dellas
[13] Daniel Masur wolna runda
[10] Enzo Couacaud wolna runda
Nicolas Kicker d. Filippo Baldi 6‑3 6‑1 R. Balmforth
Thomas Fabbiano d. Dayne Kelly 6‑2 6‑2 S. Noble
[6] Damir Dzumhur wolna runda
[5] Salvatore Caruso wolna runda
Alexandre Muller d. [WC] James McCabe 6‑0 6‑7(3) 6‑4 R. Corvaia
Gastao Elias d. [Q] Kody Pearson 6‑2 6‑1 R. Balmforth
[12] Blaz Rola wolna runda
[16] Zizou Bergs wolna runda
[Q] Jaroslav Pospisil d. [WC] Matthew Christopher Romios 6‑2 6‑3 T. Janzen
Lorenzo Giustino d. [LL] Charlie Camus 7‑6(2) 6‑3 S. Moore
[3] Hugo Grenier wolna runda
[8] Ernesto Escobedo wolna runda
Marco Trungelliti d. Gian Marco Moroni 7‑5 7‑6(6) S. Moore
Camilo Ugo Carabelli d. Yasutaka Uchiyama 6‑4 6‑4 L. Singh
[9] Jason Jung wolna runda
[14] Dimitar Kuzmanov wolna runda
Facundo Mena d. [Q] Matthew Dellavedova 6‑2 6‑1 S. Noble
Vit Kopriva d. Ruben Bemelmans 6‑4 6‑4 R. Balmforth
[2] Cem Ilkel wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości