T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
MEXICO CITY OPEN
Mexico City - drabinka główna:
[1] Facundo Bagnis vs Juan Pablo Ficovich
Marc-Andrea Huesler vs [Q]
Maxime Janvier vs [WC] Luis Carlos Alvarez
Goncalo Oliveira vs [5] Juan Ignacio Londero
[4] Andrej Martin vs Jesper De Jong
Renzo Olivo vs [Q]
[Q] vs [Alt] Pedja Krstin
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [6] Ernesto Escobedo
[7/WC] Nicolas Jarry vs [Alt] Viktor Durasovic
Matheus Pucinelli De Almeida vs [Alt] Denis Istomin
Facundo Mena vs [Q]
Gerald Melzer vs [3] Stefan Kozlov
[8] Jay Clarke vs [Alt] Bernard Tomic
Federico Gaio vs [Q]
[Q] vs [WC] Alex Hernandez
Evgeny Donskoy vs [2] Tomas Martin Etcheverry
Mexico City - drabinka główna:
[1] Facundo Bagnis vs Juan Pablo Ficovich
Marc-Andrea Huesler vs [Q]
Maxime Janvier vs [WC] Luis Carlos Alvarez
Goncalo Oliveira vs [5] Juan Ignacio Londero
[4] Andrej Martin vs Jesper De Jong
Renzo Olivo vs [Q]
[Q] vs [Alt] Pedja Krstin
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [6] Ernesto Escobedo
[7/WC] Nicolas Jarry vs [Alt] Viktor Durasovic
Matheus Pucinelli De Almeida vs [Alt] Denis Istomin
Facundo Mena vs [Q]
Gerald Melzer vs [3] Stefan Kozlov
[8] Jay Clarke vs [Alt] Bernard Tomic
Federico Gaio vs [Q]
[Q] vs [WC] Alex Hernandez
Evgeny Donskoy vs [2] Tomas Martin Etcheverry
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
MEXICO CITY OPEN
Mexico City - drabinka kwalifikacji:
[1] Zhizhen Zhang vs [WC] Armando Sotelo
Strong Kirchheimer vs [11] Nick Chappell
[2] Calvin Hemery vs Rio Noguchi
Federico Zeballos vs [9] Mateus Alves
[3] Shintaro Mochizuki vs [Alt] Luis Patino
[Alt] Peter Bertran vs [12] Keegan Smith
[4] Mohamed Safwat vs Kyle Seelig
[WC] Manuel Sanchez vs [8] Elmar Ejupovic
[5] Gilbert Klier Junior vs [WC] Emil Reinberg
[WC] Alonso Alejandro Delgado vs [7/Alt] Jakub Paul
[6] Adrian Andreev vs [Alt] Luca Castelnuovo
Tomas Lipovsek Puches vs [10] Nicolas Barrientos
Mexico City - drabinka kwalifikacji:
[1] Zhizhen Zhang vs [WC] Armando Sotelo
Strong Kirchheimer vs [11] Nick Chappell
[2] Calvin Hemery vs Rio Noguchi
Federico Zeballos vs [9] Mateus Alves
[3] Shintaro Mochizuki vs [Alt] Luis Patino
[Alt] Peter Bertran vs [12] Keegan Smith
[4] Mohamed Safwat vs Kyle Seelig
[WC] Manuel Sanchez vs [8] Elmar Ejupovic
[5] Gilbert Klier Junior vs [WC] Emil Reinberg
[WC] Alonso Alejandro Delgado vs [7/Alt] Jakub Paul
[6] Adrian Andreev vs [Alt] Luca Castelnuovo
Tomas Lipovsek Puches vs [10] Nicolas Barrientos
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
COSTA CÁLIDA REGIÓN DE MURCIA
Murcia - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Michael Geerts d. [WC] Pablo Martinez Gomez 6‑3 6‑2 A. Martinjavato
Carlos Lopez Montagud d. [Alt] Fermin Tenti 6‑3 6‑2 M. Sala
[2] Ulises Blanch d. [WC] Aaron Cohen 6‑1 7‑5 M. Sala
[7] Martin Cuevas d. [Alt] Ivan Liutarevich 6‑0 6‑1 M. Lara
Miguel Damas d. [3] Yshai Oliel 7‑5 6‑7(6) 7‑5 I. N. Sanchez
Pablo Llamas Ruiz d. [9] Carlos Gomez-Herrera 6‑4 6‑4 J-M. Sierra
[4] Rudolf Molleker d. Manish Sureshkumar 6‑2 6‑1 A. Martinjavato
[11] Bogdan Bobrov d. Alberto Barroso Campos 6‑3 6‑4 I. N. Sanchez
[5] Oleksii Krutykh d. [WC] Benjamin Winter Lopez 6‑3 6‑3 M. Lara
[8] Christopher Heyman d. Ryan Nijboer 6‑4 6‑1 M. Sala
[Alt] Alexander Donski d. [6] Pol Martin Tiffon 6‑3 1‑6 6‑3 J-M. Sierra
[WC] Daniel Merida Aguilar d. [12] Vladyslav Orlov 6‑3 7‑6(2) A. Martinjavato
II runda:
[1] Michael Geerts d. Carlos Lopez Montagud 6‑1 7‑6(9) M. Sala
[2] Ulises Blanch d. [7] Martin Cuevas 7‑6(5) 2‑6 6‑3 I. N. Sanchez
Miguel Damas d. Pablo Llamas Ruiz 6‑1 4‑6 7‑6(5) T. Sturmer
[4] Rudolf Molleker d. [11] Bogdan Bobrov 7‑6(5) 6‑3 J-M. Sierra
[5] Oleksii Krutykh d. [8] Christopher Heyman 7‑6(2) 6‑2 A. Martinjavato
[WC] Daniel Merida Aguilar d. [Alt] Alexander Donski 6‑4 6‑4 M. Lara
Murcia - drabinka główna:
[1] Norbert Gombos vs Emilio Nava
Oriol Roca Batalla vs [WC] Carlos Sanchez Jover
Javier Barranco Cosano vs [Q] Michael Geerts
Andriej Kuzniecow vs [7] Marco Trungelliti
[3] Dennis Novak vs Filip Misolic
[Q] Ulises Blanch vs [Q] Miguel Damas
Nicola Kuhn vs [WC] Carlos Gimeno Valero
Alexander Shevchenko vs [LL] Christopher Heyman
[6] Maximilian Marterer vs Pedro Cachin
Sebastian Ofner vs Raul Brancaccio
Nicolas Alvarez Varona vs [Q] Daniel Merida Aguilar
[Q] Oleksii Krutykh vs [4] Chun Hsin Tseng
[8] Andrea Pellegrino vs Lukas Klein
Jonas Forejtek vs [Q] Rudolf Molleker
Lorenzo Giustino vs Johan Nikles
[WC] Ivan Gakhov vs [2] Juan Manuel Cerundolo
Murcia - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Michael Geerts d. [WC] Pablo Martinez Gomez 6‑3 6‑2 A. Martinjavato
Carlos Lopez Montagud d. [Alt] Fermin Tenti 6‑3 6‑2 M. Sala
[2] Ulises Blanch d. [WC] Aaron Cohen 6‑1 7‑5 M. Sala
[7] Martin Cuevas d. [Alt] Ivan Liutarevich 6‑0 6‑1 M. Lara
Miguel Damas d. [3] Yshai Oliel 7‑5 6‑7(6) 7‑5 I. N. Sanchez
Pablo Llamas Ruiz d. [9] Carlos Gomez-Herrera 6‑4 6‑4 J-M. Sierra
[4] Rudolf Molleker d. Manish Sureshkumar 6‑2 6‑1 A. Martinjavato
[11] Bogdan Bobrov d. Alberto Barroso Campos 6‑3 6‑4 I. N. Sanchez
[5] Oleksii Krutykh d. [WC] Benjamin Winter Lopez 6‑3 6‑3 M. Lara
[8] Christopher Heyman d. Ryan Nijboer 6‑4 6‑1 M. Sala
[Alt] Alexander Donski d. [6] Pol Martin Tiffon 6‑3 1‑6 6‑3 J-M. Sierra
[WC] Daniel Merida Aguilar d. [12] Vladyslav Orlov 6‑3 7‑6(2) A. Martinjavato
II runda:
[1] Michael Geerts d. Carlos Lopez Montagud 6‑1 7‑6(9) M. Sala
[2] Ulises Blanch d. [7] Martin Cuevas 7‑6(5) 2‑6 6‑3 I. N. Sanchez
Miguel Damas d. Pablo Llamas Ruiz 6‑1 4‑6 7‑6(5) T. Sturmer
[4] Rudolf Molleker d. [11] Bogdan Bobrov 7‑6(5) 6‑3 J-M. Sierra
[5] Oleksii Krutykh d. [8] Christopher Heyman 7‑6(2) 6‑2 A. Martinjavato
[WC] Daniel Merida Aguilar d. [Alt] Alexander Donski 6‑4 6‑4 M. Lara
Murcia - drabinka główna:
[1] Norbert Gombos vs Emilio Nava
Oriol Roca Batalla vs [WC] Carlos Sanchez Jover
Javier Barranco Cosano vs [Q] Michael Geerts
Andriej Kuzniecow vs [7] Marco Trungelliti
[3] Dennis Novak vs Filip Misolic
[Q] Ulises Blanch vs [Q] Miguel Damas
Nicola Kuhn vs [WC] Carlos Gimeno Valero
Alexander Shevchenko vs [LL] Christopher Heyman
[6] Maximilian Marterer vs Pedro Cachin
Sebastian Ofner vs Raul Brancaccio
Nicolas Alvarez Varona vs [Q] Daniel Merida Aguilar
[Q] Oleksii Krutykh vs [4] Chun Hsin Tseng
[8] Andrea Pellegrino vs Lukas Klein
Jonas Forejtek vs [Q] Rudolf Molleker
Lorenzo Giustino vs Johan Nikles
[WC] Ivan Gakhov vs [2] Juan Manuel Cerundolo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
SANREMO
Sanremo - wyniki kwalifikacji:
I runda:
Francesco Passaro d. [1] Ernests Gulbis 6‑3 6‑4 A. Germani
[9] Matthieu Perchicot d. [WC] Luca Castagnola 6‑3 6‑2 S. Proietti
[2] Matteo Martineau d. David Pichler 2‑6 6‑2 6‑4 L. Laugero
[12] Titouan Droguet d. Mischa Zverev 6‑3 6‑2 B. Anderson
[3] Aldin Setkic d. [WC] Alessandro Spadola 6‑1 6‑4 E. Russo
[8] Khumoyun Sultanov d. [WC] Matteo De Sanctis 6‑2 6‑1 F. Totaro
[4] Gabriel Decamps d. [PR] Simon Carr 7‑5 7‑5 S. Proietti
[7] Edoardo Lavagno d. Riccardo Balzerani 6‑3 6‑2 A. Germani
Valentin Vacherot d. [5] Lucas Catarina 6‑3 6‑7(3) 6‑1 E. Russo
Damien Wenger d. [11] Juan Pablo Paz 7‑6(2) 6‑3 F. Totaro
[6] Giovanni Fonio d. Alexander Weis 6‑4 6‑4 B. Anderson
[10] Mate Valkusz d. [WC] Francesco Maestrelli 6‑2 6‑7(2) 6‑4 L. Laugero
II runda:
Francesco Passaro d. [9] Matthieu Perchicot 6‑2 6‑0 E. Russo
[2] Matteo Martineau d. [12] Titouan Droguet 6‑7(5) 7‑6(9) 7‑5 F. Totaro
[8] Khumoyun Sultanov d. [3] Aldin Setkic 6‑2 6‑1 A. Germani
[7] Edoardo Lavagno d. [4] Gabriel Decamps 6‑2 7‑6(5) L. Laugero
Valentin Vacherot d. Damien Wenger 6‑1 7‑5 B. Anderson
[10] Mate Valkusz d. [6] Giovanni Fonio 5‑7 6‑4 6‑4 S. Proietti
Sanremo - drabinka główna:
[1] Holger Rune vs Jewgienij Tiurniew
Giulio Zeppieri vs Nerman Fatic
Geoffrey Blancaneaux vs [Q] Matteo Martineau
[WC] Matteo Gigante vs [6] Flavio Cobolli
[4] Pierre-Hugues Herbert vs Miljan Zekic
Robin Haase vs Alexey Vatutin
[WC] Matteo Arnaldi vs Riccardo Bonadio
Andrea Arnaboldi vs [5] Hugo Grenier
[8] Alexandre Muller vs Lucas Miedler
Borna Gojo vs [Q] Francesco Passaro
[Q] Mate Valkusz vs [WC] Matteo Donati
[Q] Khumoyun Sultanov vs [3] Radu Albot
[7] Thomas Fabbiano vs Jelle Sels
Vitaliy Sachko vs [Q] Edoardo Lavagno
[Q] Valentin Vacherot vs Evgeny Karlovskiy
Francesco Forti vs [2] Gianluca Mager
Sanremo - wyniki kwalifikacji:
I runda:
Francesco Passaro d. [1] Ernests Gulbis 6‑3 6‑4 A. Germani
[9] Matthieu Perchicot d. [WC] Luca Castagnola 6‑3 6‑2 S. Proietti
[2] Matteo Martineau d. David Pichler 2‑6 6‑2 6‑4 L. Laugero
[12] Titouan Droguet d. Mischa Zverev 6‑3 6‑2 B. Anderson
[3] Aldin Setkic d. [WC] Alessandro Spadola 6‑1 6‑4 E. Russo
[8] Khumoyun Sultanov d. [WC] Matteo De Sanctis 6‑2 6‑1 F. Totaro
[4] Gabriel Decamps d. [PR] Simon Carr 7‑5 7‑5 S. Proietti
[7] Edoardo Lavagno d. Riccardo Balzerani 6‑3 6‑2 A. Germani
Valentin Vacherot d. [5] Lucas Catarina 6‑3 6‑7(3) 6‑1 E. Russo
Damien Wenger d. [11] Juan Pablo Paz 7‑6(2) 6‑3 F. Totaro
[6] Giovanni Fonio d. Alexander Weis 6‑4 6‑4 B. Anderson
[10] Mate Valkusz d. [WC] Francesco Maestrelli 6‑2 6‑7(2) 6‑4 L. Laugero
II runda:
Francesco Passaro d. [9] Matthieu Perchicot 6‑2 6‑0 E. Russo
[2] Matteo Martineau d. [12] Titouan Droguet 6‑7(5) 7‑6(9) 7‑5 F. Totaro
[8] Khumoyun Sultanov d. [3] Aldin Setkic 6‑2 6‑1 A. Germani
[7] Edoardo Lavagno d. [4] Gabriel Decamps 6‑2 7‑6(5) L. Laugero
Valentin Vacherot d. Damien Wenger 6‑1 7‑5 B. Anderson
[10] Mate Valkusz d. [6] Giovanni Fonio 5‑7 6‑4 6‑4 S. Proietti
Sanremo - drabinka główna:
[1] Holger Rune vs Jewgienij Tiurniew
Giulio Zeppieri vs Nerman Fatic
Geoffrey Blancaneaux vs [Q] Matteo Martineau
[WC] Matteo Gigante vs [6] Flavio Cobolli
[4] Pierre-Hugues Herbert vs Miljan Zekic
Robin Haase vs Alexey Vatutin
[WC] Matteo Arnaldi vs Riccardo Bonadio
Andrea Arnaboldi vs [5] Hugo Grenier
[8] Alexandre Muller vs Lucas Miedler
Borna Gojo vs [Q] Francesco Passaro
[Q] Mate Valkusz vs [WC] Matteo Donati
[Q] Khumoyun Sultanov vs [3] Radu Albot
[7] Thomas Fabbiano vs Jelle Sels
Vitaliy Sachko vs [Q] Edoardo Lavagno
[Q] Valentin Vacherot vs Evgeny Karlovskiy
Francesco Forti vs [2] Gianluca Mager
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
OEIRAS CHALLENGER 2
Oeiras - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Ergi Kirkin d. [Alt] Luis Faria 7‑6(3) 6‑4 M. Leal
[12] Johannes Haerteis d. [Alt] Arjun Kadhe 3‑6 7‑5 6‑1 J. Vieira
[2] Alex Rybakov d. [Alt] Markos Kalovelonis 6‑4 7‑5 J. Vieira
[8] Noah Rubin d. [WC] Fabio Coelho 6‑3 6‑3 C. Silva
[3] Fabian Marozsan d. [Alt] Marco Bortolotti 6‑0 6‑3 S. Bruschy
[10] Andrew Paulson d. [WC] Miguel Gomes 6‑2 6‑0 C. Silva
[4] Lucas Gerch d. Kai Wehnelt 6‑2 3‑6 6‑0 J. Botelho
Simone Roncalli d. [9] Sanjar Fayziev 6‑3 6‑3 J. Botelho
[5] Alexandar Lazarov d. Adam Pavlasek 6‑3 6‑1 M. Leal
[11] Jan Choinski d. Alexis Musialek 7‑6(4) 6‑1 S. Bruschy
[WC] Henrique Rocha d. [6] Marek Gengel 6‑3 6‑1 C. Ramos
[7] Oscar Jose Gutierrez d. [WC] Jaime Faria 6‑2 6‑4 S. Bruschy
II runda:
[1] Ergi Kirkin d. [12] Johannes Haerteis 6‑3 6‑2 D. Almeida
[2] Alex Rybakov d. [8] Noah Rubin 4‑6 6‑3 6‑3 J. Botelho
[3] Fabian Marozsan d. [10] Andrew Paulson 6‑4 6‑0 J. Botelho
[4] Lucas Gerch d. Simone Roncalli 6‑4 6‑2 S. Bruschy
[5] Alexandar Lazarov d. [11] Jan Choinski 6‑4 6‑3 D. Almeida
[7] Oscar Jose Gutierrez d. [WC] Henrique Rocha 7‑5 7‑6(1) C. Silva
Oeiras - drabinka główna:
[1] Thiago Monteiro vs Kacper Żuk
Timofey Skatov vs Lukas Rosol
Evan Furness vs [WC] Pedro Araujo
[Q] Ergi Kirkin vs [7] Jozef Kovalik
[4] Christopher O'Connell vs Nino Serdarusic
Tristan Lamasine vs [Q] Alex Rybakov
[Q] Fabian Marozsan vs Denis Jewsejew
Luciano Darderi vs [5] Alessandro Giannessi
[6] Dmitry Popko vs Dalibor Svrcina
Zsombor Piros vs [WC] Joao Domingues
Sebastian Fanselow vs Gastao Elias
Pedro Sousa vs [3] Nuno Borges
[8] Dimitar Kuzmanov vs [Q] Alexandar Lazarov
[Q] Lucas Gerch vs Filip Cristian Jianu
[Q] Oscar Jose Gutierrez vs [WC] Tiago Cacao
Louis Wessels vs [2] Zdenek Kolar
Oeiras - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Ergi Kirkin d. [Alt] Luis Faria 7‑6(3) 6‑4 M. Leal
[12] Johannes Haerteis d. [Alt] Arjun Kadhe 3‑6 7‑5 6‑1 J. Vieira
[2] Alex Rybakov d. [Alt] Markos Kalovelonis 6‑4 7‑5 J. Vieira
[8] Noah Rubin d. [WC] Fabio Coelho 6‑3 6‑3 C. Silva
[3] Fabian Marozsan d. [Alt] Marco Bortolotti 6‑0 6‑3 S. Bruschy
[10] Andrew Paulson d. [WC] Miguel Gomes 6‑2 6‑0 C. Silva
[4] Lucas Gerch d. Kai Wehnelt 6‑2 3‑6 6‑0 J. Botelho
Simone Roncalli d. [9] Sanjar Fayziev 6‑3 6‑3 J. Botelho
[5] Alexandar Lazarov d. Adam Pavlasek 6‑3 6‑1 M. Leal
[11] Jan Choinski d. Alexis Musialek 7‑6(4) 6‑1 S. Bruschy
[WC] Henrique Rocha d. [6] Marek Gengel 6‑3 6‑1 C. Ramos
[7] Oscar Jose Gutierrez d. [WC] Jaime Faria 6‑2 6‑4 S. Bruschy
II runda:
[1] Ergi Kirkin d. [12] Johannes Haerteis 6‑3 6‑2 D. Almeida
[2] Alex Rybakov d. [8] Noah Rubin 4‑6 6‑3 6‑3 J. Botelho
[3] Fabian Marozsan d. [10] Andrew Paulson 6‑4 6‑0 J. Botelho
[4] Lucas Gerch d. Simone Roncalli 6‑4 6‑2 S. Bruschy
[5] Alexandar Lazarov d. [11] Jan Choinski 6‑4 6‑3 D. Almeida
[7] Oscar Jose Gutierrez d. [WC] Henrique Rocha 7‑5 7‑6(1) C. Silva
Oeiras - drabinka główna:
[1] Thiago Monteiro vs Kacper Żuk
Timofey Skatov vs Lukas Rosol
Evan Furness vs [WC] Pedro Araujo
[Q] Ergi Kirkin vs [7] Jozef Kovalik
[4] Christopher O'Connell vs Nino Serdarusic
Tristan Lamasine vs [Q] Alex Rybakov
[Q] Fabian Marozsan vs Denis Jewsejew
Luciano Darderi vs [5] Alessandro Giannessi
[6] Dmitry Popko vs Dalibor Svrcina
Zsombor Piros vs [WC] Joao Domingues
Sebastian Fanselow vs Gastao Elias
Pedro Sousa vs [3] Nuno Borges
[8] Dimitar Kuzmanov vs [Q] Alexandar Lazarov
[Q] Lucas Gerch vs Filip Cristian Jianu
[Q] Oscar Jose Gutierrez vs [WC] Tiago Cacao
Louis Wessels vs [2] Zdenek Kolar
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
MEXICO CITY OPEN
Mexico City - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Zhizhen Zhang d. [WC] Armando Sotelo 6‑3 6‑1 I. Yovchev
[11] Nick Chappell d. Strong Kirchheimer 6‑4 4‑6 7‑5 A. Roldan
[2] Calvin Hemery d. Rio Noguchi 6‑4 6‑3 J. Reyes
[9] Mateus Alves d. Federico Zeballos 6‑3 6‑4 J. A. Hernandez
[3] Shintaro Mochizuki d. [Alt] Luis Patino 6‑4 6‑2 M. Campos
[12] Keegan Smith d. [Alt] Peter Bertran 7‑6(6) 7‑5 P. Estevez
Kyle Seelig d. [4] Mohamed Safwat 3‑6 6‑3 6‑2 N. Srecec
[8] Elmar Ejupovic d. [WC] Manuel Sanchez 6‑3 6‑3 I. Yovchev
[5] Gilbert Klier Junior d. [WC] Emil Reinberg 6‑4 6‑2 J. Reyes
[7/Alt] Jakub Paul d. [WC] Alonso Alejandro Delgado 6‑2 6‑2 A. Roldan
[6] Adrian Andreev d. [Alt] Luca Castelnuovo 6‑4 6‑2 J. A. Hernandez
[10] Nicolas Barrientos d. Tomas Lipovsek Puches 6‑4 6‑3 M. Campos
II runda:
[11] Nick Chappell d. [1] Zhizhen Zhang 5‑7 7‑6(5) 7‑6(5) J. Reyes
[9] Mateus Alves d. [2] Calvin Hemery 6‑7(4) 6‑4 6‑4 I. Yovchev
[12] Keegan Smith d. [3] Shintaro Mochizuki 6‑3 2‑6 6‑4 N. Srecec
[8] Elmar Ejupovic d. Kyle Seelig 6-4 6-3 M. Campos
[5] Gilbert Klier Junior d. [7/Alt] Jakub Paul 6-1 6-1 P. Estevez
[10] Nicolas Barrientos d. [6] Adrian Andreev 6-3 6-4 J. A. Hernandez
Mexico City - drabinka główna:
[1] Facundo Bagnis vs Juan Pablo Ficovich
Marc-Andrea Huesler vs [Q] Gilbert Klier Junior
Maxime Janvier vs [WC] Luis Carlos Alvarez
Goncalo Oliveira vs [5] Juan Ignacio Londero
[4] Andrej Martin vs Jesper De Jong
Renzo Olivo vs [Q] Nick Chappell
[Q] Keegan Smith vs [Alt] Pedja Krstin
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [6] Ernesto Escobedo
[7/WC] Nicolas Jarry vs [Alt] Viktor Durasovic
Matheus Pucinelli De Almeida vs [Alt] Denis Istomin
Facundo Mena vs [Q] Nicolas Barrientos
Gerald Melzer vs [3] Stefan Kozlov
[8] Jay Clarke vs [Alt] Bernard Tomic
Federico Gaio vs [Q] Mateus Alves
[Q] Elmar Ejupovic vs [WC] Alex Hernandez
Evgeny Donskoy vs [2] Tomas Martin Etcheverry
Mexico City - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Zhizhen Zhang d. [WC] Armando Sotelo 6‑3 6‑1 I. Yovchev
[11] Nick Chappell d. Strong Kirchheimer 6‑4 4‑6 7‑5 A. Roldan
[2] Calvin Hemery d. Rio Noguchi 6‑4 6‑3 J. Reyes
[9] Mateus Alves d. Federico Zeballos 6‑3 6‑4 J. A. Hernandez
[3] Shintaro Mochizuki d. [Alt] Luis Patino 6‑4 6‑2 M. Campos
[12] Keegan Smith d. [Alt] Peter Bertran 7‑6(6) 7‑5 P. Estevez
Kyle Seelig d. [4] Mohamed Safwat 3‑6 6‑3 6‑2 N. Srecec
[8] Elmar Ejupovic d. [WC] Manuel Sanchez 6‑3 6‑3 I. Yovchev
[5] Gilbert Klier Junior d. [WC] Emil Reinberg 6‑4 6‑2 J. Reyes
[7/Alt] Jakub Paul d. [WC] Alonso Alejandro Delgado 6‑2 6‑2 A. Roldan
[6] Adrian Andreev d. [Alt] Luca Castelnuovo 6‑4 6‑2 J. A. Hernandez
[10] Nicolas Barrientos d. Tomas Lipovsek Puches 6‑4 6‑3 M. Campos
II runda:
[11] Nick Chappell d. [1] Zhizhen Zhang 5‑7 7‑6(5) 7‑6(5) J. Reyes
[9] Mateus Alves d. [2] Calvin Hemery 6‑7(4) 6‑4 6‑4 I. Yovchev
[12] Keegan Smith d. [3] Shintaro Mochizuki 6‑3 2‑6 6‑4 N. Srecec
[8] Elmar Ejupovic d. Kyle Seelig 6-4 6-3 M. Campos
[5] Gilbert Klier Junior d. [7/Alt] Jakub Paul 6-1 6-1 P. Estevez
[10] Nicolas Barrientos d. [6] Adrian Andreev 6-3 6-4 J. A. Hernandez
Mexico City - drabinka główna:
[1] Facundo Bagnis vs Juan Pablo Ficovich
Marc-Andrea Huesler vs [Q] Gilbert Klier Junior
Maxime Janvier vs [WC] Luis Carlos Alvarez
Goncalo Oliveira vs [5] Juan Ignacio Londero
[4] Andrej Martin vs Jesper De Jong
Renzo Olivo vs [Q] Nick Chappell
[Q] Keegan Smith vs [Alt] Pedja Krstin
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [6] Ernesto Escobedo
[7/WC] Nicolas Jarry vs [Alt] Viktor Durasovic
Matheus Pucinelli De Almeida vs [Alt] Denis Istomin
Facundo Mena vs [Q] Nicolas Barrientos
Gerald Melzer vs [3] Stefan Kozlov
[8] Jay Clarke vs [Alt] Bernard Tomic
Federico Gaio vs [Q] Mateus Alves
[Q] Elmar Ejupovic vs [WC] Alex Hernandez
Evgeny Donskoy vs [2] Tomas Martin Etcheverry
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
CHALLENGER DE SALINAS COPA BANCO
Salinas - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Sho Shimabukuro wolna runda
[7] Benjamin Lock d. [WC] Marcos Lee Chan Baratau 6‑0 6‑0 W. Castillo
[2] Christian Langmo wolna runda
Blu Baker d. [12] Alexander Cozbinov 6‑4 1‑6 6‑1 S. Noble
[3] Matias Franco Descotte d. Jorge Panta 6‑1 3‑6 6‑4 R. Maia
[11] Saketh Myneni d. [Alt] Courtney John Lock 6‑1 6‑1 E. Saltos
[4] Brandon Holt d. [WC] Francisco Castro 6‑0 6‑1 R. Maia
[10] Conner Huertas del Pino d. [Alt] Alexander Merino 6‑1 6‑1 J. Cabrera
[5] Naoki Nakagawa d. [Alt] Jeevan Nedunchezhiyan 6‑4 6‑3 S. Noble
Rubin Statham d. [9] Fajing Sun 5‑7 7‑5 6‑2 E. Saltos
[6] Gage Brymer d. [WC] Patricio Alvarado 6‑2 6‑1 W. Castillo
[8] Felix Corwin d. [WC] Juan Jose Ycaza 6‑0 6‑0 J. Cabrera
II runda:
[1] Sho Shimabukuro d. [7] Benjamin Lock 6‑4 6‑2 R. Maia
Blu Baker d. [2] Christian Langmo w/o
[3] Matias Franco Descotte d. [11] Saketh Myneni 7‑6(5) 7‑6(1) W. Castillo
[4] Brandon Holt d. [10] Conner Huertas del Pino 4‑6 6‑3 6‑2 E. Saltos
[5] Naoki Nakagawa d. Rubin Statham 6‑4 6‑4 J. Cabrera
[8] Felix Corwin d. [6] Gage Brymer 6‑4 6‑4 S. Noble
Salinas - drabinka główna:
[1] Emilio Gomez vs [WC] Alvaro Guillen Meza
[WC] Pedro Boscardin Dias vs Daniel Dutra da Silva
[Q] Felix Corwin vs Aziz Dougaz
Tung-Lin Wu vs [5] Nicolas Kicker
[3] Camilo Ugo Carabelli vs Facundo Juarez
Skander Mansouri vs Akira Santillan
Nicolas Alvarez vs Nick Hardt
[Q] Brandon Holt vs [6] Alexander Ritschard
[8] Nicolas Mejia vs [WC] Cayetano March
Yosuke Watanuki vs Roberto Quiroz
[Q] Blu Baker vs Yunseong Chung
JC Aragone vs [4] Ramkumar Ramanathan
[7] Andrea Collarini vs [Q] Matias Franco Descotte
Rinky Hijikata vs Michail Pervolarakis
Nicolas Moreno De Alboran vs [Q] Naoki Nakagawa
[Q] Sho Shimabukuro vs [2] Christopher Eubanks
Salinas - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Sho Shimabukuro wolna runda
[7] Benjamin Lock d. [WC] Marcos Lee Chan Baratau 6‑0 6‑0 W. Castillo
[2] Christian Langmo wolna runda
Blu Baker d. [12] Alexander Cozbinov 6‑4 1‑6 6‑1 S. Noble
[3] Matias Franco Descotte d. Jorge Panta 6‑1 3‑6 6‑4 R. Maia
[11] Saketh Myneni d. [Alt] Courtney John Lock 6‑1 6‑1 E. Saltos
[4] Brandon Holt d. [WC] Francisco Castro 6‑0 6‑1 R. Maia
[10] Conner Huertas del Pino d. [Alt] Alexander Merino 6‑1 6‑1 J. Cabrera
[5] Naoki Nakagawa d. [Alt] Jeevan Nedunchezhiyan 6‑4 6‑3 S. Noble
Rubin Statham d. [9] Fajing Sun 5‑7 7‑5 6‑2 E. Saltos
[6] Gage Brymer d. [WC] Patricio Alvarado 6‑2 6‑1 W. Castillo
[8] Felix Corwin d. [WC] Juan Jose Ycaza 6‑0 6‑0 J. Cabrera
II runda:
[1] Sho Shimabukuro d. [7] Benjamin Lock 6‑4 6‑2 R. Maia
Blu Baker d. [2] Christian Langmo w/o
[3] Matias Franco Descotte d. [11] Saketh Myneni 7‑6(5) 7‑6(1) W. Castillo
[4] Brandon Holt d. [10] Conner Huertas del Pino 4‑6 6‑3 6‑2 E. Saltos
[5] Naoki Nakagawa d. Rubin Statham 6‑4 6‑4 J. Cabrera
[8] Felix Corwin d. [6] Gage Brymer 6‑4 6‑4 S. Noble
Salinas - drabinka główna:
[1] Emilio Gomez vs [WC] Alvaro Guillen Meza
[WC] Pedro Boscardin Dias vs Daniel Dutra da Silva
[Q] Felix Corwin vs Aziz Dougaz
Tung-Lin Wu vs [5] Nicolas Kicker
[3] Camilo Ugo Carabelli vs Facundo Juarez
Skander Mansouri vs Akira Santillan
Nicolas Alvarez vs Nick Hardt
[Q] Brandon Holt vs [6] Alexander Ritschard
[8] Nicolas Mejia vs [WC] Cayetano March
Yosuke Watanuki vs Roberto Quiroz
[Q] Blu Baker vs Yunseong Chung
JC Aragone vs [4] Ramkumar Ramanathan
[7] Andrea Collarini vs [Q] Matias Franco Descotte
Rinky Hijikata vs Michail Pervolarakis
Nicolas Moreno De Alboran vs [Q] Naoki Nakagawa
[Q] Sho Shimabukuro vs [2] Christopher Eubanks
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
Bernard dalej poszukuje formy podczas swojej 9-miesięcznej tułaczki po świecie.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
Olbrzymia zapaść Federico Gaio
Od początku sezonu wygrał tylko 1 mecz z hiszpanem po kreczu
Lubię go bo ma dobrą technikę
Od początku sezonu wygrał tylko 1 mecz z hiszpanem po kreczu
Lubię go bo ma dobrą technikę
- no-handed backhand
- Posty: 17470
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
Goncalo Oliveira i jego 18 asów w meczu z Londero.
Przegrał.
Przegrał.
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
COSTA CÁLIDA REGIÓN DE MURCIA
Murcia - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Norbert Gombos d. Emilio Nava 6‑4 6‑4 M. Sala
Oriol Roca Batalla d. [WC] Carlos Sanchez Jover 7‑5 6‑4 J-M. Sierra
[Q] Michael Geerts d. Javier Barranco Cosano 6‑4 3‑6 7‑6(6) M. Lara
[7] Marco Trungelliti d. Andriej Kuzniecow 6‑3 5‑2 i krecz. A. Martinjavato
[3] Dennis Novak d. Filip Misolic 6‑3 7‑5 M. Lara
[Q] Miguel Damas d. [Q] Ulises Blanch 6‑2 6‑4 A. Martinjavato
[WC] Carlos Gimeno Valero d. Nicola Kuhn 3‑6 6‑2 6‑1 E. Blanquez
[LL] Christopher Heyman d. Alexander Shevchenko 6‑4 7‑6(2) I. N. Sanchez
Pedro Cachin d. [6] Maximilian Marterer 6‑0 6‑7(4) 6‑3 M. Lara
Raul Brancaccio d. Sebastian Ofner 6‑3 6‑3 I. N. Sanchez
[Q] Daniel Merida Aguilar d. Nicolas Alvarez Varona 2‑6 6‑3 6‑4 A. Martinjavato
[4] Chun Hsin Tseng d. [Q] Oleksii Krutykh 6‑3 6‑3 M. Sala
Lukas Klein d. [8] Andrea Pellegrino 6‑3 1‑6 6‑3 J-M. Sierra
Jonas Forejtek d. [Q] Rudolf Molleker 7‑5 6‑3 M. Sala
Lorenzo Giustino d. Johan Nikles 7‑6(5) 4‑6 6‑4 A. Martinjavato
[WC] Ivan Gakhov d. [2] Juan Manuel Cerundolo 3‑6 7‑6(3) 2‑0 ret. T. Sturmer
II runda:
[1] Norbert Gombos vs Oriol Roca Batalla
[Q] Michael Geerts vs [7] Marco Trungelliti
[3] Dennis Novak vs [Q] Miguel Damas
[WC] Carlos Gimeno Valero vs [LL] Christopher Heyman
Pedro Cachin vs Raul Brancaccio
[Q] Daniel Merida Aguilar vs [4] Chun Hsin Tseng
Lukas Klein vs Jonas Forejtek
Lorenzo Giustino vs [WC] Ivan Gakhov
Murcia - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Norbert Gombos d. Emilio Nava 6‑4 6‑4 M. Sala
Oriol Roca Batalla d. [WC] Carlos Sanchez Jover 7‑5 6‑4 J-M. Sierra
[Q] Michael Geerts d. Javier Barranco Cosano 6‑4 3‑6 7‑6(6) M. Lara
[7] Marco Trungelliti d. Andriej Kuzniecow 6‑3 5‑2 i krecz. A. Martinjavato
[3] Dennis Novak d. Filip Misolic 6‑3 7‑5 M. Lara
[Q] Miguel Damas d. [Q] Ulises Blanch 6‑2 6‑4 A. Martinjavato
[WC] Carlos Gimeno Valero d. Nicola Kuhn 3‑6 6‑2 6‑1 E. Blanquez
[LL] Christopher Heyman d. Alexander Shevchenko 6‑4 7‑6(2) I. N. Sanchez
Pedro Cachin d. [6] Maximilian Marterer 6‑0 6‑7(4) 6‑3 M. Lara
Raul Brancaccio d. Sebastian Ofner 6‑3 6‑3 I. N. Sanchez
[Q] Daniel Merida Aguilar d. Nicolas Alvarez Varona 2‑6 6‑3 6‑4 A. Martinjavato
[4] Chun Hsin Tseng d. [Q] Oleksii Krutykh 6‑3 6‑3 M. Sala
Lukas Klein d. [8] Andrea Pellegrino 6‑3 1‑6 6‑3 J-M. Sierra
Jonas Forejtek d. [Q] Rudolf Molleker 7‑5 6‑3 M. Sala
Lorenzo Giustino d. Johan Nikles 7‑6(5) 4‑6 6‑4 A. Martinjavato
[WC] Ivan Gakhov d. [2] Juan Manuel Cerundolo 3‑6 7‑6(3) 2‑0 ret. T. Sturmer
II runda:
[1] Norbert Gombos vs Oriol Roca Batalla
[Q] Michael Geerts vs [7] Marco Trungelliti
[3] Dennis Novak vs [Q] Miguel Damas
[WC] Carlos Gimeno Valero vs [LL] Christopher Heyman
Pedro Cachin vs Raul Brancaccio
[Q] Daniel Merida Aguilar vs [4] Chun Hsin Tseng
Lukas Klein vs Jonas Forejtek
Lorenzo Giustino vs [WC] Ivan Gakhov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
SANREMO
Sanremo - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Holger Rune d. Jewgienij Tiurniew 6‑3 7‑6(12) B. Anderson
Nerman Fatic d. Giulio Zeppieri 6‑4 6‑2 L. Laugero
[Q] Matteo Martineau d. Geoffrey Blancaneaux 6‑3 4‑0 ret. S. Proietti
[WC] Matteo Gigante d. [6] Flavio Cobolli 2‑6 6‑4 6‑3 S. Proietti
Miljan Zekic d. [4] Pierre-Hugues Herbert 4‑6 6‑3 6‑3 E. Russo
Alexey Vatutin d. Robin Haase 7‑5 2‑6 6‑2 B. Anderson
Riccardo Bonadio d. [WC] Matteo Arnaldi 7‑5 7‑5 L. Laugero
Andrea Arnaboldi d. [5] Hugo Grenier 6‑3 6‑2 A. Germani
[8] Alexandre Muller d. Lucas Miedler 6‑3 6‑4 A. Germani
[Q] Francesco Passaro d. Borna Gojo 6‑4 6‑2 F. Totaro
[Q] Mate Valkusz d. [WC] Matteo Donati 6‑1 6‑2 L. Laugero
[3] Radu Albot d. [Q] Khumoyun Sultanov 6‑2 3‑6 6‑1 S. Proietti
[7] Thomas Fabbiano d. Jelle Sels 7‑5 1‑6 6‑2 E. Russo
Vitaliy Sachko d. [Q] Edoardo Lavagno 6‑3 6‑4 F. Totaro
Evgeny Karlovskiy d. [Q] Valentin Vacherot 6‑1 6‑7(5) 7‑6(2) A. Germani
[2] Gianluca Mager d. Francesco Forti 6‑2 6‑4 E. Russo
II runda:
[1] Holger Rune d. Nerman Fatic 6‑3 6‑2 A. Germani
[WC] Matteo Gigante d. [Q] Matteo Martineau 6‑3 7‑5 L. Laugero
Alexey Vatutin d. Miljan Zekic 5‑7 6‑2 6‑4 F. Totaro
Andrea Arnaboldi d. Riccardo Bonadio 4‑6 6‑2 6‑3 E. Russo
[Q] Francesco Passaro d. [8] Alexandre Muller 6‑1 6‑2 S. Proietti
[Q] Mate Valkusz d. [3] Radu Albot 6‑3 1‑6 6‑2 B. Anderson
[7] Thomas Fabbiano d. Vitaliy Sachko 7‑5 3‑6 7‑5 A. Germani
[2] Gianluca Mager d. Evgeny Karlovskiy 6‑1 6‑4 B. Anderson
Sanremo - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Holger Rune d. Jewgienij Tiurniew 6‑3 7‑6(12) B. Anderson
Nerman Fatic d. Giulio Zeppieri 6‑4 6‑2 L. Laugero
[Q] Matteo Martineau d. Geoffrey Blancaneaux 6‑3 4‑0 ret. S. Proietti
[WC] Matteo Gigante d. [6] Flavio Cobolli 2‑6 6‑4 6‑3 S. Proietti
Miljan Zekic d. [4] Pierre-Hugues Herbert 4‑6 6‑3 6‑3 E. Russo
Alexey Vatutin d. Robin Haase 7‑5 2‑6 6‑2 B. Anderson
Riccardo Bonadio d. [WC] Matteo Arnaldi 7‑5 7‑5 L. Laugero
Andrea Arnaboldi d. [5] Hugo Grenier 6‑3 6‑2 A. Germani
[8] Alexandre Muller d. Lucas Miedler 6‑3 6‑4 A. Germani
[Q] Francesco Passaro d. Borna Gojo 6‑4 6‑2 F. Totaro
[Q] Mate Valkusz d. [WC] Matteo Donati 6‑1 6‑2 L. Laugero
[3] Radu Albot d. [Q] Khumoyun Sultanov 6‑2 3‑6 6‑1 S. Proietti
[7] Thomas Fabbiano d. Jelle Sels 7‑5 1‑6 6‑2 E. Russo
Vitaliy Sachko d. [Q] Edoardo Lavagno 6‑3 6‑4 F. Totaro
Evgeny Karlovskiy d. [Q] Valentin Vacherot 6‑1 6‑7(5) 7‑6(2) A. Germani
[2] Gianluca Mager d. Francesco Forti 6‑2 6‑4 E. Russo
II runda:
[1] Holger Rune d. Nerman Fatic 6‑3 6‑2 A. Germani
[WC] Matteo Gigante d. [Q] Matteo Martineau 6‑3 7‑5 L. Laugero
Alexey Vatutin d. Miljan Zekic 5‑7 6‑2 6‑4 F. Totaro
Andrea Arnaboldi d. Riccardo Bonadio 4‑6 6‑2 6‑3 E. Russo
[Q] Francesco Passaro d. [8] Alexandre Muller 6‑1 6‑2 S. Proietti
[Q] Mate Valkusz d. [3] Radu Albot 6‑3 1‑6 6‑2 B. Anderson
[7] Thomas Fabbiano d. Vitaliy Sachko 7‑5 3‑6 7‑5 A. Germani
[2] Gianluca Mager d. Evgeny Karlovskiy 6‑1 6‑4 B. Anderson
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
OEIRAS CHALLENGER 2
Oeiras - wyniki I rundy turnieju głównego:
Kacper Żuk d. [1] Thiago Monteiro 6‑4 7‑5 A. Abdel-Azim
Lukas Rosol d. Timofey Skatov 7‑6(5) 7‑6(5) M. Leal
Evan Furness d. [WC] Pedro Araujo 7‑6(7) 6‑3 C. Ramos
[7] Jozef Kovalik d. [Q] Ergi Kirkin 6‑2 6‑3 C. Ramos
[4] Christopher O'Connell d. Nino Serdarusic 4‑6 6‑3 6‑2 J. Botelho
Tristan Lamasine d. [Q] Alex Rybakov 6‑3 2‑6 7‑6(5) J. Pereira
[Q] Fabian Marozsan d. Denis Jewsejew 6‑2 6‑3 S. Bruschy
[5] Alessandro Giannessi d. Luciano Darderi 4‑6 7‑6(5) 6‑1 S. Bruschy
[6] Dmitry Popko d. Dalibor Svrcina 6‑4 3‑6 6‑4 J. Botelho
Zsombor Piros d. [WC] Joao Domingues 6‑3 6‑3 M. Leal
Gastao Elias d. Sebastian Fanselow 6‑1 6‑2 A. Abdel-Azim
[3] Nuno Borges d. Pedro Sousa 4‑6 7‑5 6‑3 M. Leal
[8] Dimitar Kuzmanov d. [Q] Alexandar Lazarov 7‑6(5) 0‑6 6‑2 C. Ramos
[Q] Lucas Gerch d. Filip Cristian Jianu 6‑3 6‑4 C. Silva
[Q] Oscar Jose Gutierrez d. [WC] Tiago Cacao 6‑2 6‑3 A. Abdel-Azim
[2] Zdenek Kolar d. Louis Wessels 6‑1 6‑4 S. Bruschy
II runda:
Lukas Rosol d. Kacper Żuk 6‑4 6‑3 C. Ramos
[7] Jozef Kovalik d. Evan Furness 7‑6(5) 6‑2 C. Silva
[4] Christopher O'Connell vs Tristan Lamasine
[Q] Fabian Marozsan vs [5] Alessandro Giannessi
[6] Dmitry Popko vs Zsombor Piros
Gastao Elias vs [3] Nuno Borges
[8] Dimitar Kuzmanov d. [Q] Lucas Gerch 6‑2 6‑1 M. Leal
[2] Zdenek Kolar d. [Q] Oscar Jose Gutierrez 6‑4 6‑3 A. Abdel-Azim
Oeiras - wyniki I rundy turnieju głównego:
Kacper Żuk d. [1] Thiago Monteiro 6‑4 7‑5 A. Abdel-Azim
Lukas Rosol d. Timofey Skatov 7‑6(5) 7‑6(5) M. Leal
Evan Furness d. [WC] Pedro Araujo 7‑6(7) 6‑3 C. Ramos
[7] Jozef Kovalik d. [Q] Ergi Kirkin 6‑2 6‑3 C. Ramos
[4] Christopher O'Connell d. Nino Serdarusic 4‑6 6‑3 6‑2 J. Botelho
Tristan Lamasine d. [Q] Alex Rybakov 6‑3 2‑6 7‑6(5) J. Pereira
[Q] Fabian Marozsan d. Denis Jewsejew 6‑2 6‑3 S. Bruschy
[5] Alessandro Giannessi d. Luciano Darderi 4‑6 7‑6(5) 6‑1 S. Bruschy
[6] Dmitry Popko d. Dalibor Svrcina 6‑4 3‑6 6‑4 J. Botelho
Zsombor Piros d. [WC] Joao Domingues 6‑3 6‑3 M. Leal
Gastao Elias d. Sebastian Fanselow 6‑1 6‑2 A. Abdel-Azim
[3] Nuno Borges d. Pedro Sousa 4‑6 7‑5 6‑3 M. Leal
[8] Dimitar Kuzmanov d. [Q] Alexandar Lazarov 7‑6(5) 0‑6 6‑2 C. Ramos
[Q] Lucas Gerch d. Filip Cristian Jianu 6‑3 6‑4 C. Silva
[Q] Oscar Jose Gutierrez d. [WC] Tiago Cacao 6‑2 6‑3 A. Abdel-Azim
[2] Zdenek Kolar d. Louis Wessels 6‑1 6‑4 S. Bruschy
II runda:
Lukas Rosol d. Kacper Żuk 6‑4 6‑3 C. Ramos
[7] Jozef Kovalik d. Evan Furness 7‑6(5) 6‑2 C. Silva
[4] Christopher O'Connell vs Tristan Lamasine
[Q] Fabian Marozsan vs [5] Alessandro Giannessi
[6] Dmitry Popko vs Zsombor Piros
Gastao Elias vs [3] Nuno Borges
[8] Dimitar Kuzmanov d. [Q] Lucas Gerch 6‑2 6‑1 M. Leal
[2] Zdenek Kolar d. [Q] Oscar Jose Gutierrez 6‑4 6‑3 A. Abdel-Azim
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
MEXICO CITY OPEN
Mexico City - wyniki I rundy turnieju głównego:
Juan Pablo Ficovich d. [1] Facundo Bagnis 6‑3 6‑2 P. Estevez
Marc-Andrea Huesler d. [Q] Gilbert Klier Junior 3‑6 6‑3 6‑4 A. Roldan
Maxime Janvier d. [WC] Luis Carlos Alvarez 6-3 7-6(2) I. Yovchev
[5] Juan Ignacio Londero d. Goncalo Oliveira 7‑5 6‑7(6) 6‑3 I. Yovchev
Jesper De Jong d. [4] Andrej Martin 6‑2 6‑1 P. Estevez
Renzo Olivo d. [Q] Nick Chappell 6‑4 4‑6 7‑6(2) M. Campos
[Alt] Pedja Krstin d. [Q] Keegan Smith 4‑6 6‑3 6‑4 M. Campos
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [6] Ernesto Escobedo 1‑6 7‑6(5) 6‑2 A. Roldan
[7/WC] Nicolas Jarry d. [Alt] Viktor Durasovic 4‑6 7‑6(5) 6‑2 N. Srecec
Matheus Pucinelli De Almeida d. [Alt] Denis Istomin 5‑7 7‑6(5) 7‑6(6) J. Reyes
[Q] Nicolas Barrientos d. Facundo Mena 6‑1 2‑6 6‑3 J. Reyes
Gerald Melzer d. [3] Stefan Kozlov 6‑4 i krecz (Illness) M. Campos
[8] Jay Clarke d. [Alt] Bernard Tomic 6‑4 6‑7(3) 6‑3 P. Estevez
[Q] Mateus Alves d. Federico Gaio 6‑3 3‑6 6‑4 J. Reyes
[Q] Elmar Ejupovic d. [WC] Alex Hernandez 6‑4 6‑4 N. Srecec
[2] Tomas Martin Etcheverry d. Evgeny Donskoy 6‑3 6‑2 N. Srecec
II runda:
Juan Pablo Ficovich vs Marc-Andrea Huesler
Maxime Janvier vs [5] Juan Ignacio Londero
Renzo Olivo d. Jesper De Jong 6‑0 2‑6 6‑3 N. Srecec
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [Alt] Pedja Krstin 6‑1 6‑4 P. Estevez
[7/WC] Nicolas Jarry vs Matheus Pucinelli De Almeida
Gerald Melzer d. [Q] Nicolas Barrientos 6-1 6-1 J. A. Hernandez
[Q] Mateus Alves d. [8] Jay Clarke 7‑5 6‑3 A. Roldan
[Q] Elmar Ejupovic vs [2] Tomas Martin Etcheverry
Mexico City - wyniki I rundy turnieju głównego:
Juan Pablo Ficovich d. [1] Facundo Bagnis 6‑3 6‑2 P. Estevez
Marc-Andrea Huesler d. [Q] Gilbert Klier Junior 3‑6 6‑3 6‑4 A. Roldan
Maxime Janvier d. [WC] Luis Carlos Alvarez 6-3 7-6(2) I. Yovchev
[5] Juan Ignacio Londero d. Goncalo Oliveira 7‑5 6‑7(6) 6‑3 I. Yovchev
Jesper De Jong d. [4] Andrej Martin 6‑2 6‑1 P. Estevez
Renzo Olivo d. [Q] Nick Chappell 6‑4 4‑6 7‑6(2) M. Campos
[Alt] Pedja Krstin d. [Q] Keegan Smith 4‑6 6‑3 6‑4 M. Campos
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [6] Ernesto Escobedo 1‑6 7‑6(5) 6‑2 A. Roldan
[7/WC] Nicolas Jarry d. [Alt] Viktor Durasovic 4‑6 7‑6(5) 6‑2 N. Srecec
Matheus Pucinelli De Almeida d. [Alt] Denis Istomin 5‑7 7‑6(5) 7‑6(6) J. Reyes
[Q] Nicolas Barrientos d. Facundo Mena 6‑1 2‑6 6‑3 J. Reyes
Gerald Melzer d. [3] Stefan Kozlov 6‑4 i krecz (Illness) M. Campos
[8] Jay Clarke d. [Alt] Bernard Tomic 6‑4 6‑7(3) 6‑3 P. Estevez
[Q] Mateus Alves d. Federico Gaio 6‑3 3‑6 6‑4 J. Reyes
[Q] Elmar Ejupovic d. [WC] Alex Hernandez 6‑4 6‑4 N. Srecec
[2] Tomas Martin Etcheverry d. Evgeny Donskoy 6‑3 6‑2 N. Srecec
II runda:
Juan Pablo Ficovich vs Marc-Andrea Huesler
Maxime Janvier vs [5] Juan Ignacio Londero
Renzo Olivo d. Jesper De Jong 6‑0 2‑6 6‑3 N. Srecec
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [Alt] Pedja Krstin 6‑1 6‑4 P. Estevez
[7/WC] Nicolas Jarry vs Matheus Pucinelli De Almeida
Gerald Melzer d. [Q] Nicolas Barrientos 6-1 6-1 J. A. Hernandez
[Q] Mateus Alves d. [8] Jay Clarke 7‑5 6‑3 A. Roldan
[Q] Elmar Ejupovic vs [2] Tomas Martin Etcheverry
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
CHALLENGER DE SALINAS COPA BANCO
Salinas - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Emilio Gomez d. [WC] Alvaro Guillen Meza 6‑3 6‑3 W. Castillo
Daniel Dutra da Silva d. [WC] Pedro Boscardin Dias 6‑3 6‑2 E. Saltos
[Q] Felix Corwin d. Aziz Dougaz 7‑6(6) 6‑3 E. Saltos
Tung-Lin Wu d. [5] Nicolas Kicker 6‑3 6‑1 J. Cabrera
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Facundo Juarez 6‑2 5‑7 6‑3 R. Maia
Akira Santillan d. Skander Mansouri 4‑6 6‑3 6‑2 J. Cabrera
Nicolas Alvarez d. Nick Hardt 6‑7(2) 7‑6(3) 6‑1 A. Carvalho
[6] Alexander Ritschard d. [Q] Brandon Holt 6‑2 6‑2 S. Noble
[8] Nicolas Mejia d. [WC] Cayetano March 6‑1 2‑6 6‑4 S. Noble
Roberto Quiroz d. Yosuke Watanuki 7‑6(7) 6‑2 A. Carvalho
Yunseong Chung d. [Q] Blu Baker 6‑2 6‑3 J. Cabrera
JC Aragone d. [4] Ramkumar Ramanathan 4‑6 6‑1 7‑6(5) R. Maia
[7] Andrea Collarini d. [Q] Matias Franco Descotte 7‑5 6‑3 J. Pinoargote
Michail Pervolarakis d. Rinky Hijikata 6‑4 3‑6 6‑4 W. Castillo
Nicolas Moreno De Alboran d. [Q] Naoki Nakagawa 6‑7(4) 6‑4 6‑4 J. Pinoargote
[2] Christopher Eubanks d. [Q] Sho Shimabukuro 6‑7(4) 6‑2 6‑3 S. Noble
II runda:
[1] Emilio Gomez d. Daniel Dutra da Silva 6‑3 6‑2 S. Noble
[Q] Felix Corwin d. Tung-Lin Wu 4‑6 6‑4 6‑3 W. Castillo
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Akira Santillan 6‑4 1‑6 6‑3 E. Saltos
Nicolas Alvarez vs [6] Alexander Ritschard
Roberto Quiroz d. [8] Nicolas Mejia 6-4 6-3 R. Maia
JC Aragone d. Yunseong Chung 7-5 6-4 J. Pinoargote
[7] Andrea Collarini d. Michail Pervolarakis 7-5 6-2 A. Carvalho
Nicolas Moreno De Alboran vs [2] Christopher Eubanks
Salinas - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Emilio Gomez d. [WC] Alvaro Guillen Meza 6‑3 6‑3 W. Castillo
Daniel Dutra da Silva d. [WC] Pedro Boscardin Dias 6‑3 6‑2 E. Saltos
[Q] Felix Corwin d. Aziz Dougaz 7‑6(6) 6‑3 E. Saltos
Tung-Lin Wu d. [5] Nicolas Kicker 6‑3 6‑1 J. Cabrera
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Facundo Juarez 6‑2 5‑7 6‑3 R. Maia
Akira Santillan d. Skander Mansouri 4‑6 6‑3 6‑2 J. Cabrera
Nicolas Alvarez d. Nick Hardt 6‑7(2) 7‑6(3) 6‑1 A. Carvalho
[6] Alexander Ritschard d. [Q] Brandon Holt 6‑2 6‑2 S. Noble
[8] Nicolas Mejia d. [WC] Cayetano March 6‑1 2‑6 6‑4 S. Noble
Roberto Quiroz d. Yosuke Watanuki 7‑6(7) 6‑2 A. Carvalho
Yunseong Chung d. [Q] Blu Baker 6‑2 6‑3 J. Cabrera
JC Aragone d. [4] Ramkumar Ramanathan 4‑6 6‑1 7‑6(5) R. Maia
[7] Andrea Collarini d. [Q] Matias Franco Descotte 7‑5 6‑3 J. Pinoargote
Michail Pervolarakis d. Rinky Hijikata 6‑4 3‑6 6‑4 W. Castillo
Nicolas Moreno De Alboran d. [Q] Naoki Nakagawa 6‑7(4) 6‑4 6‑4 J. Pinoargote
[2] Christopher Eubanks d. [Q] Sho Shimabukuro 6‑7(4) 6‑2 6‑3 S. Noble
II runda:
[1] Emilio Gomez d. Daniel Dutra da Silva 6‑3 6‑2 S. Noble
[Q] Felix Corwin d. Tung-Lin Wu 4‑6 6‑4 6‑3 W. Castillo
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Akira Santillan 6‑4 1‑6 6‑3 E. Saltos
Nicolas Alvarez vs [6] Alexander Ritschard
Roberto Quiroz d. [8] Nicolas Mejia 6-4 6-3 R. Maia
JC Aragone d. Yunseong Chung 7-5 6-4 J. Pinoargote
[7] Andrea Collarini d. Michail Pervolarakis 7-5 6-2 A. Carvalho
Nicolas Moreno De Alboran vs [2] Christopher Eubanks
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
COSTA CÁLIDA REGIÓN DE MURCIA
Murcia - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Norbert Gombos d. Oriol Roca Batalla t. Sturmer
[7] Marco Trungelliti d. [Q] Michael Geerts J-M. Sierra
[3] Dennis Novak d. [Q] Miguel Damas I. N. Sanchez
[WC] Carlos Gimeno Valero d. [LL] Christopher Heyman M. Lara
Pedro Cachin d. Raul Brancaccio M. Sala
[4] Chun Hsin Tseng d. [Q] Daniel Merida Aguilar I. N. Sanchez
Jonas Forejtek d. Lukas Klein M. Lara
[WC] Ivan Gakhov d. Lorenzo Giustino J-M. Sierra
1/4 finału:
[1] Norbert Gombos vs [7] Marco Trungelliti
[3] Dennis Novak vs [WC] Carlos Gimeno Valero
Pedro Cachin vs [4] Chun Hsin Tseng
Jonas Forejtek vs [WC] Ivan Gakhov
Murcia - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Norbert Gombos d. Oriol Roca Batalla t. Sturmer
[7] Marco Trungelliti d. [Q] Michael Geerts J-M. Sierra
[3] Dennis Novak d. [Q] Miguel Damas I. N. Sanchez
[WC] Carlos Gimeno Valero d. [LL] Christopher Heyman M. Lara
Pedro Cachin d. Raul Brancaccio M. Sala
[4] Chun Hsin Tseng d. [Q] Daniel Merida Aguilar I. N. Sanchez
Jonas Forejtek d. Lukas Klein M. Lara
[WC] Ivan Gakhov d. Lorenzo Giustino J-M. Sierra
1/4 finału:
[1] Norbert Gombos vs [7] Marco Trungelliti
[3] Dennis Novak vs [WC] Carlos Gimeno Valero
Pedro Cachin vs [4] Chun Hsin Tseng
Jonas Forejtek vs [WC] Ivan Gakhov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
OEIRAS CHALLENGER 2
Oeiras - wyniki II rundy turnieju głównego:
Lukas Rosol d. Kacper Żuk 6‑4 6‑3 C. Ramos
[7] Jozef Kovalik d. Evan Furness 7‑6(5) 6‑2 C. Silva
[4] Christopher O'Connell d. Tristan Lamasine 6‑3 6‑4 C. Silva
[5] Alessandro Giannessi d. [Q] Fabian Marozsan 5‑7 7‑6(4) 6‑4 M. Leal
Zsombor Piros d. [6] Dmitry Popko 7‑5 6‑4 A. Abdel-Azim
Gastao Elias d. [3] Nuno Borges 2‑6 7‑5 6‑3 C. Ramos
[8] Dimitar Kuzmanov d. [Q] Lucas Gerch 6‑2 6‑1 M. Leal
[2] Zdenek Kolar d. [Q] Oscar Jose Gutierrez 6‑4 6‑3 A. Abdel-Azim
1/4 finału:
Lukas Rosol vs [7] Jozef Kovalik
[4] Christopher O'Connell vs [5] Alessandro Giannessi
Zsombor Piros vs Gastao Elias
[8] Dimitar Kuzmanov vs [2] Zdenek Kolar
Oeiras - wyniki II rundy turnieju głównego:
Lukas Rosol d. Kacper Żuk 6‑4 6‑3 C. Ramos
[7] Jozef Kovalik d. Evan Furness 7‑6(5) 6‑2 C. Silva
[4] Christopher O'Connell d. Tristan Lamasine 6‑3 6‑4 C. Silva
[5] Alessandro Giannessi d. [Q] Fabian Marozsan 5‑7 7‑6(4) 6‑4 M. Leal
Zsombor Piros d. [6] Dmitry Popko 7‑5 6‑4 A. Abdel-Azim
Gastao Elias d. [3] Nuno Borges 2‑6 7‑5 6‑3 C. Ramos
[8] Dimitar Kuzmanov d. [Q] Lucas Gerch 6‑2 6‑1 M. Leal
[2] Zdenek Kolar d. [Q] Oscar Jose Gutierrez 6‑4 6‑3 A. Abdel-Azim
1/4 finału:
Lukas Rosol vs [7] Jozef Kovalik
[4] Christopher O'Connell vs [5] Alessandro Giannessi
Zsombor Piros vs Gastao Elias
[8] Dimitar Kuzmanov vs [2] Zdenek Kolar
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
MEXICO CITY OPEN
Mexico City - wyniki II rundy turnieju głównego:
Marc-Andrea Huesler d. Juan Pablo Ficovich 6‑4 6‑1 N. Srecec
Maxime Janvier d. [5] Juan Ignacio Londero 3‑6 6‑3 7‑6(5) M. Campos
Renzo Olivo d. Jesper De Jong 6‑0 2‑6 6‑3 N. Srecec
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [Alt] Pedja Krstin 6‑1 6‑4 P. Estevez
[7/WC] Nicolas Jarry d. Matheus Pucinelli De Almeida 7‑6(5) 6‑2 I. Yovchev
Gerald Melzer d. [Q] Nicolas Barrientos 6‑1 6‑1 J. A. Hernandez
[Q] Mateus Alves d. [8] Jay Clarke 7‑5 6‑3 A. Roldan
[2] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Elmar Ejupovic 6‑1 7‑6(2) I. Yovchev
1/4 finału:
Marc-Andrea Huesler d. Maxime Janvier 6‑3 6‑3 P. Estevez
Renzo Olivo vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
[7/WC] Nicolas Jarry d. Gerald Melzer 7-6(4) 7-5 M. Campos
[2] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Mateus Alves 6-1 6-1 N. Srecec
Mexico City - wyniki II rundy turnieju głównego:
Marc-Andrea Huesler d. Juan Pablo Ficovich 6‑4 6‑1 N. Srecec
Maxime Janvier d. [5] Juan Ignacio Londero 3‑6 6‑3 7‑6(5) M. Campos
Renzo Olivo d. Jesper De Jong 6‑0 2‑6 6‑3 N. Srecec
Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [Alt] Pedja Krstin 6‑1 6‑4 P. Estevez
[7/WC] Nicolas Jarry d. Matheus Pucinelli De Almeida 7‑6(5) 6‑2 I. Yovchev
Gerald Melzer d. [Q] Nicolas Barrientos 6‑1 6‑1 J. A. Hernandez
[Q] Mateus Alves d. [8] Jay Clarke 7‑5 6‑3 A. Roldan
[2] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Elmar Ejupovic 6‑1 7‑6(2) I. Yovchev
1/4 finału:
Marc-Andrea Huesler d. Maxime Janvier 6‑3 6‑3 P. Estevez
Renzo Olivo vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
[7/WC] Nicolas Jarry d. Gerald Melzer 7-6(4) 7-5 M. Campos
[2] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Mateus Alves 6-1 6-1 N. Srecec
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
CHALLENGER DE SALINAS COPA BANCO
Salinas - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Emilio Gomez d. Daniel Dutra da Silva 6‑3 6‑2 S. Noble
[Q] Felix Corwin d. Tung-Lin Wu 4‑6 6‑4 6‑3 W. Castillo
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Akira Santillan 6‑4 1‑6 6‑3 E. Saltos
[6] Alexander Ritschard d. Nicolas Alvarez 6‑3 3‑6 6‑1 J. Cabrera
Roberto Quiroz d. [8] Nicolas Mejia 6‑4 6‑3 R. Maia
JC Aragone d. Yunseong Chung 7‑5 6‑4 J. Pinoargote
[7] Andrea Collarini d. Michail Pervolarakis 7‑5 6‑2 A. Carvalho
Nicolas Moreno De Alboran d. [2] Christopher Eubanks 3‑6 6‑3 6‑4 W. Castillo
1/4 finału:
[1] Emilio Gomez d. [Q] Felix Corwin 6‑1 7‑5 R. Maia
[6] Alexander Ritschard d. [3] Camilo Ugo Carabelli 6‑2 6‑3 J. Pinoargote
Roberto Quiroz d. JC Aragone 2-6 7-6(6) 6-4 A. Carvalho
Nicolas Moreno De Alboran d. [7] Andrea Collarini 6-3 7-6(4) S. Noble
Salinas - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Emilio Gomez d. Daniel Dutra da Silva 6‑3 6‑2 S. Noble
[Q] Felix Corwin d. Tung-Lin Wu 4‑6 6‑4 6‑3 W. Castillo
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Akira Santillan 6‑4 1‑6 6‑3 E. Saltos
[6] Alexander Ritschard d. Nicolas Alvarez 6‑3 3‑6 6‑1 J. Cabrera
Roberto Quiroz d. [8] Nicolas Mejia 6‑4 6‑3 R. Maia
JC Aragone d. Yunseong Chung 7‑5 6‑4 J. Pinoargote
[7] Andrea Collarini d. Michail Pervolarakis 7‑5 6‑2 A. Carvalho
Nicolas Moreno De Alboran d. [2] Christopher Eubanks 3‑6 6‑3 6‑4 W. Castillo
1/4 finału:
[1] Emilio Gomez d. [Q] Felix Corwin 6‑1 7‑5 R. Maia
[6] Alexander Ritschard d. [3] Camilo Ugo Carabelli 6‑2 6‑3 J. Pinoargote
Roberto Quiroz d. JC Aragone 2-6 7-6(6) 6-4 A. Carvalho
Nicolas Moreno De Alboran d. [7] Andrea Collarini 6-3 7-6(4) S. Noble
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T14: Mexico City, Murcia, Oeiras 2, Salinas, Sanremo 2022
SANREMO
Sanremo - wyniki 1/4 finału turnieju głównego:
[1] Holger Rune d. [WC] Matteo Gigante 6‑3 6‑0 E. Russo
Andrea Arnaboldi d. Alexey Vatutin 6‑2 3‑6 7‑6(7) B. Anderson
[Q] Francesco Passaro d. [Q] Mate Valkusz 4‑6 6‑3 6‑2 A. Germani
[2] Gianluca Mager d. [7] Thomas Fabbiano 6‑4 6‑3 L. Laugero
1/2 finału:
[1] Holger Rune vs Andrea Arnaboldi
[Q] Francesco Passaro vs [2] Gianluca Mager
Sanremo - wyniki 1/4 finału turnieju głównego:
[1] Holger Rune d. [WC] Matteo Gigante 6‑3 6‑0 E. Russo
Andrea Arnaboldi d. Alexey Vatutin 6‑2 3‑6 7‑6(7) B. Anderson
[Q] Francesco Passaro d. [Q] Mate Valkusz 4‑6 6‑3 6‑2 A. Germani
[2] Gianluca Mager d. [7] Thomas Fabbiano 6‑4 6‑3 L. Laugero
1/2 finału:
[1] Holger Rune vs Andrea Arnaboldi
[Q] Francesco Passaro vs [2] Gianluca Mager
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości