T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
MORELOS OPEN
Morelos - drabinka kwalifikacji:
[1] JC Aragone vs [PR] Saketh Myneni
Nick Chappell vs [10] Shintaro Mochizuki
[2] Akira Santillan vs [10] Jose Antonio Rodriguez
[WC] Eduardo Bribiesca vs [9] Keegan Smith
[3] Valentin Vacherot vs Benjamin Lock
Matias Franco Descotte vs [12] Matias Zukas
[4] Michail Pervolarakis vs Kyle Seelig
Naoki Nakagawa vs [11] Sho Shimabukuro
[5] Hady Habib vs [WC] Luis Carlos Alvarez
Juan Sebastian Gomez vs [7] Elmar Ejupovic
[6] Mukund Sasikumar vs Fajing Sun
[WC] Luis Patino vs [8] Aziz Dougaz
Morelos - drabinka kwalifikacji:
[1] JC Aragone vs [PR] Saketh Myneni
Nick Chappell vs [10] Shintaro Mochizuki
[2] Akira Santillan vs [10] Jose Antonio Rodriguez
[WC] Eduardo Bribiesca vs [9] Keegan Smith
[3] Valentin Vacherot vs Benjamin Lock
Matias Franco Descotte vs [12] Matias Zukas
[4] Michail Pervolarakis vs Kyle Seelig
Naoki Nakagawa vs [11] Sho Shimabukuro
[5] Hady Habib vs [WC] Luis Carlos Alvarez
Juan Sebastian Gomez vs [7] Elmar Ejupovic
[6] Mukund Sasikumar vs Fajing Sun
[WC] Luis Patino vs [8] Aziz Dougaz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17758
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
Trochę dziwne, że Kuzniecow na flashscore dalej figuruje jako An., biorąc pod uwagę, że Al. już dawno na emeryturze.
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
ROMA GARDEN OPEN
Rzym - wyniki kwalifikacji:
I runda:
Kenny De Schepper d. [1] Alexiej Watutin 6-4 6-4
[9] Dan Added d. [WC] Alessio Balestrieri 6-1 6-0
[2] Michael Geerts d. [Alt] Daniele Capecchi 6-1 2-6 7-5
[10] Otto Virtanen d. [Alt] Francesco Vilardo 6-1 6-1
Elliot Benchetrit d. [3] Alexis Gautier 6-4 6-3
[11] Luca Van Assche d. [WC] Gianluca Di Nicola 6-1 6-0
[4] Leandro Riedi d. [WC] Andrea Del Federico 6-3 6-3
[Alt] Jonathan Eysseric d. [12] Carlos Sanchez Jover 6-0 6-3
[5] Ergi Kirkin d. [Alt] John Echeverria 6-2 6-1
[7] Ernests Gulbis d. [Alt] Luigi Sorrentino 7-6(4) 6-3
[6] Denis Jewsejew d. [WC] Gabriele Camilli 6-0 6-3
Vladyslav Orlov d. [8] Henri Squire 6-1 6-3
II runda:
Kenny De Schepper d. [9] Dan Added 6-4 6-0
[2] Michael Geerts d. [10] Otto Virtanen 6-1 4-6 6-4
[11] Luca Van Assche d. Elliot Benchetrit 2-6 7-5 6-2
[Alt] Jonathan Eysseric d. [4] Leandro Riedi 4-6 6-3 6-2
[5] Ergi Kirkin d. [7] Ernests Gulbis 6-3 6-3
[6] Denis Jewsejew d. Vladyslav Orlov 6-2 6-4
ROMA GARDEN OPEN
Rzym - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Quentin Halys vs Enzo Couacaud
[Q] Michael Geerts vs Andrea Pellegrino
[Alt] Andrey Kuznetsov vs Jesper De Jong
[WC] Matteo Arnaldi vs [5] Nikoła Milojevic
[LL] Leandro Riedi vs Nino Serdarusic
[Q] Ergi Kirkin vs Cedrik-Marcel Stebe
Alessandro Giannessi vs [Q] Denis Jewsejew
Gian Marco Moroni vs [8] Gilles Simon
[7] Hugo Grenier vs [Alt] Antoine Hoang
Altug Celikbilek vs [Q] Kenny De Schepper
Thomas Fabbiano vs Salvatore Caruso
Borna Coric vs [3] Flavio Cobolli
[6] Manuel Guinard vs Franco Agamenone
[Q] Luca Van Assche vs [Q] Jonathan Eysseric
[WC] Giulio Zeppieri vs [WC] Stefano Napolitano
Timofey Skatov vs [2] Jack Draper
Rzym - wyniki kwalifikacji:
I runda:
Kenny De Schepper d. [1] Alexiej Watutin 6-4 6-4
[9] Dan Added d. [WC] Alessio Balestrieri 6-1 6-0
[2] Michael Geerts d. [Alt] Daniele Capecchi 6-1 2-6 7-5
[10] Otto Virtanen d. [Alt] Francesco Vilardo 6-1 6-1
Elliot Benchetrit d. [3] Alexis Gautier 6-4 6-3
[11] Luca Van Assche d. [WC] Gianluca Di Nicola 6-1 6-0
[4] Leandro Riedi d. [WC] Andrea Del Federico 6-3 6-3
[Alt] Jonathan Eysseric d. [12] Carlos Sanchez Jover 6-0 6-3
[5] Ergi Kirkin d. [Alt] John Echeverria 6-2 6-1
[7] Ernests Gulbis d. [Alt] Luigi Sorrentino 7-6(4) 6-3
[6] Denis Jewsejew d. [WC] Gabriele Camilli 6-0 6-3
Vladyslav Orlov d. [8] Henri Squire 6-1 6-3
II runda:
Kenny De Schepper d. [9] Dan Added 6-4 6-0
[2] Michael Geerts d. [10] Otto Virtanen 6-1 4-6 6-4
[11] Luca Van Assche d. Elliot Benchetrit 2-6 7-5 6-2
[Alt] Jonathan Eysseric d. [4] Leandro Riedi 4-6 6-3 6-2
[5] Ergi Kirkin d. [7] Ernests Gulbis 6-3 6-3
[6] Denis Jewsejew d. Vladyslav Orlov 6-2 6-4
ROMA GARDEN OPEN
Rzym - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Quentin Halys vs Enzo Couacaud
[Q] Michael Geerts vs Andrea Pellegrino
[Alt] Andrey Kuznetsov vs Jesper De Jong
[WC] Matteo Arnaldi vs [5] Nikoła Milojevic
[LL] Leandro Riedi vs Nino Serdarusic
[Q] Ergi Kirkin vs Cedrik-Marcel Stebe
Alessandro Giannessi vs [Q] Denis Jewsejew
Gian Marco Moroni vs [8] Gilles Simon
[7] Hugo Grenier vs [Alt] Antoine Hoang
Altug Celikbilek vs [Q] Kenny De Schepper
Thomas Fabbiano vs Salvatore Caruso
Borna Coric vs [3] Flavio Cobolli
[6] Manuel Guinard vs Franco Agamenone
[Q] Luca Van Assche vs [Q] Jonathan Eysseric
[WC] Giulio Zeppieri vs [WC] Stefano Napolitano
Timofey Skatov vs [2] Jack Draper
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
OSTRA GROUP OPEN 2022 BY MONETA
Ostrava - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Lukas Rosol d. [Alt] Sanjar Fayziev 1-6 6-1 6-4
[8] Alexander Erler d. [WC] Ondrej Horak 6-7(5) 6-2 6-3
[2] Daniel Michalski d. [Alt] Grigoriy Lomakin 6-3 6-1
[12] Bogdan Bobrov d. Andrew Paulson 4-6 6-4 7-5
[3] Evan Furness d. [Alt] Martin Krumich 6-3 6-3
[Alt] Sem Verbeek d. [11] Georgii Kravchenko 6-2 6-4
[4] Lukas Klein d. [WC] Jan Nedvidek 6-0 6-0
[7/Alt] Mats Rosenkranz d. [WC] Simon Malis 6-1 6-1
[5] Lucas Miedler d. [WC] Jan Jermar 6-1 6-3
Pavel Nejedly d. [10] David Poljak 1-6 6-3 6-4
[6] Emilio Nava d. Cezar Cretu 6-2 6-2
[9] Marek Gengel d. Vaclav Safranek 5-7 6-2 6-3
II runda:
[1] Lukas Rosol d. [8] Alexander Erler 6-2 6-0
[2] Daniel Michalski d. [12] Bogdan Bobrov 6-3 6-3
[3] Evan Furness d. [Alt] Sem Verbeek 6-1 6-2
[7/Alt] Mats Rosenkranz d. [4] Lukas Klein 7-6(5) 3-6 7-6(4)
Pavel Nejedly d. [5] Lucas Miedler 6-3 6-3
[6] Emilio Nava d. [9] Marek Gengel 6-3 3-6 7-5
OSTRA GROUP OPEN 2022 BY MONETA
Ostrava - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Corentin Moutet vs [Alt] Dalibor Svrcina
[LL] Lucas Miedler vs [WC] Jakub Mensik
Jozef Kovalik vs [WC] Jonas Forejtek
Sebastian Ofner vs [8] Dmitry Popko
[4] Aleksandar Vukic vs [Q] Mats Rosenkranz
Lorenzo Giustino vs Gregoire Barrere
Borna Gojo vs Ryan Peniston
[WC] Milos Karol vs [7] Jurij Rodionov
[5] Zdenek Kolar vs [Q] Lukas Rosol
[Q] Emilio Nava vs Filip Horansky
[Q] Evan Furness vs Lukas Lacko
[Q] Pavel Nejedly vs [3] Chun Hsin Tseng
[6] Dennis Novak vs [LL] Lukas Klein
Constant Lestienne vs Kacper Żuk
[Alt] Attila Balazs vs [Alt] Vitaliy Sachko
[Q] Daniel Michalski vs [2] Mats Moraing
Ostrava - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Lukas Rosol d. [Alt] Sanjar Fayziev 1-6 6-1 6-4
[8] Alexander Erler d. [WC] Ondrej Horak 6-7(5) 6-2 6-3
[2] Daniel Michalski d. [Alt] Grigoriy Lomakin 6-3 6-1
[12] Bogdan Bobrov d. Andrew Paulson 4-6 6-4 7-5
[3] Evan Furness d. [Alt] Martin Krumich 6-3 6-3
[Alt] Sem Verbeek d. [11] Georgii Kravchenko 6-2 6-4
[4] Lukas Klein d. [WC] Jan Nedvidek 6-0 6-0
[7/Alt] Mats Rosenkranz d. [WC] Simon Malis 6-1 6-1
[5] Lucas Miedler d. [WC] Jan Jermar 6-1 6-3
Pavel Nejedly d. [10] David Poljak 1-6 6-3 6-4
[6] Emilio Nava d. Cezar Cretu 6-2 6-2
[9] Marek Gengel d. Vaclav Safranek 5-7 6-2 6-3
II runda:
[1] Lukas Rosol d. [8] Alexander Erler 6-2 6-0
[2] Daniel Michalski d. [12] Bogdan Bobrov 6-3 6-3
[3] Evan Furness d. [Alt] Sem Verbeek 6-1 6-2
[7/Alt] Mats Rosenkranz d. [4] Lukas Klein 7-6(5) 3-6 7-6(4)
Pavel Nejedly d. [5] Lucas Miedler 6-3 6-3
[6] Emilio Nava d. [9] Marek Gengel 6-3 3-6 7-5
OSTRA GROUP OPEN 2022 BY MONETA
Ostrava - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Corentin Moutet vs [Alt] Dalibor Svrcina
[LL] Lucas Miedler vs [WC] Jakub Mensik
Jozef Kovalik vs [WC] Jonas Forejtek
Sebastian Ofner vs [8] Dmitry Popko
[4] Aleksandar Vukic vs [Q] Mats Rosenkranz
Lorenzo Giustino vs Gregoire Barrere
Borna Gojo vs Ryan Peniston
[WC] Milos Karol vs [7] Jurij Rodionov
[5] Zdenek Kolar vs [Q] Lukas Rosol
[Q] Emilio Nava vs Filip Horansky
[Q] Evan Furness vs Lukas Lacko
[Q] Pavel Nejedly vs [3] Chun Hsin Tseng
[6] Dennis Novak vs [LL] Lukas Klein
Constant Lestienne vs Kacper Żuk
[Alt] Attila Balazs vs [Alt] Vitaliy Sachko
[Q] Daniel Michalski vs [2] Mats Moraing
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA 2
Buenos Aires - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Murkel Dellien d. [Alt] Leonardo Lopez Linquet 6-3 6-4
[8] Tomas Lipovsek Puches d. Preston Brown 7-6(4) 6-4
[8] Santiago De La Fuente d. [2] Pedro Boscardin Dias 6-1 6-1
[10/Alt] Tomas Farjat d. [WC] Tomas Martinez 6-3 6-0
[Alt] Juan Ignacio Galarza d. [3] Mariano Navone 6-2 6-0
[9] Ignacio Carou d. [WC] Nikos Lehmann 7-5 3-6 6-0
[4] Daniel Cukierman d. Tristan Boyer 5-7 6-1 6-4
Juan Bautista Otegui d. [12] Mateo Nicolas Martinez 2-6 6-3 6-4
[5] Conner Huertas del Pino d. [WC] Federico Moreno 6-4 6-1
[7] Mariano Kestelboim d. Maximiliano Estevez 6-1 6-4
[6/Alt] Franco Emanuel Egea d. [Alt] Thiago Cigarran 6-2 6-1
[11] Jorge Panta d. Tobias Franco 7-5 6-3
II runda:
[1] Murkel Dellien d. [8] Tomas Lipovsek Puches 4-6 6-3 6-4
[8] Santiago De La Fuente d. [10/Alt] Tomas Farjat 6-0 4-6 7-6(5)
[Alt] Juan Ignacio Galarza d. [9] Ignacio Carou 5-7 7-5 1-0 i krecz (Quadriceps strain)
[4] Daniel Cukierman d. Juan Bautista Otegui 7-5 6-3
[5] Conner Huertas del Pino d. [7] Mariano Kestelboim 6-7(0) 6-1 6-1
[6/Alt] Franco Emanuel Egea d. [11] Jorge Panta 6-3 6-7(6) 6-0
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA 2
Buenos Aires - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1/WC] Facundo Bagnis vs [Q] Conner Huertas del Pino
[Q] Murkel Dellien vs Genaro Alberto Olivieri
[Q] Juan Ignacio Galarza vs Joao Domingues
[Q] Santiago De La Fuente vs [7] Santiago Fa Rodriguez Taverna
[4] Renzo Olivo vs Maxime Janvier
Gonzalo Lama vs Andrea Collarini
[Alt] Gustavo Heide vs [WC] Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
Juan Bautista Torres vs [5] Felipe Meligeni Rodrigues Alves
[8] Joao Menezes vs Gonzalo Villanueva
[WC] Roman Andres Burruchaga vs [Q] Franco Emanuel Egea
[Q] Daniel Cukierman vs Facundo Diaz Acosta
Facundo Juarez vs [3] Camilo Ugo Carabelli
[6] Nicolas Kicker vs Luciano Darderi
[Alt] Cristian Rodriguez vs Francisco Comesana
Hernan Casanova vs Pol Martin Tiffon
Gilbert Klier Junior vs [2] Juan Pablo Varillas
Buenos Aires - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] Murkel Dellien d. [Alt] Leonardo Lopez Linquet 6-3 6-4
[8] Tomas Lipovsek Puches d. Preston Brown 7-6(4) 6-4
[8] Santiago De La Fuente d. [2] Pedro Boscardin Dias 6-1 6-1
[10/Alt] Tomas Farjat d. [WC] Tomas Martinez 6-3 6-0
[Alt] Juan Ignacio Galarza d. [3] Mariano Navone 6-2 6-0
[9] Ignacio Carou d. [WC] Nikos Lehmann 7-5 3-6 6-0
[4] Daniel Cukierman d. Tristan Boyer 5-7 6-1 6-4
Juan Bautista Otegui d. [12] Mateo Nicolas Martinez 2-6 6-3 6-4
[5] Conner Huertas del Pino d. [WC] Federico Moreno 6-4 6-1
[7] Mariano Kestelboim d. Maximiliano Estevez 6-1 6-4
[6/Alt] Franco Emanuel Egea d. [Alt] Thiago Cigarran 6-2 6-1
[11] Jorge Panta d. Tobias Franco 7-5 6-3
II runda:
[1] Murkel Dellien d. [8] Tomas Lipovsek Puches 4-6 6-3 6-4
[8] Santiago De La Fuente d. [10/Alt] Tomas Farjat 6-0 4-6 7-6(5)
[Alt] Juan Ignacio Galarza d. [9] Ignacio Carou 5-7 7-5 1-0 i krecz (Quadriceps strain)
[4] Daniel Cukierman d. Juan Bautista Otegui 7-5 6-3
[5] Conner Huertas del Pino d. [7] Mariano Kestelboim 6-7(0) 6-1 6-1
[6/Alt] Franco Emanuel Egea d. [11] Jorge Panta 6-3 6-7(6) 6-0
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA 2
Buenos Aires - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1/WC] Facundo Bagnis vs [Q] Conner Huertas del Pino
[Q] Murkel Dellien vs Genaro Alberto Olivieri
[Q] Juan Ignacio Galarza vs Joao Domingues
[Q] Santiago De La Fuente vs [7] Santiago Fa Rodriguez Taverna
[4] Renzo Olivo vs Maxime Janvier
Gonzalo Lama vs Andrea Collarini
[Alt] Gustavo Heide vs [WC] Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
Juan Bautista Torres vs [5] Felipe Meligeni Rodrigues Alves
[8] Joao Menezes vs Gonzalo Villanueva
[WC] Roman Andres Burruchaga vs [Q] Franco Emanuel Egea
[Q] Daniel Cukierman vs Facundo Diaz Acosta
Facundo Juarez vs [3] Camilo Ugo Carabelli
[6] Nicolas Kicker vs Luciano Darderi
[Alt] Cristian Rodriguez vs Francisco Comesana
Hernan Casanova vs Pol Martin Tiffon
Gilbert Klier Junior vs [2] Juan Pablo Varillas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
SAVANNAH CHALLENGER
Savannah - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[7] Jose Pereira d. Keenan Mayo 6-4 7-5
Purav Raja d. [Alt] n/p
[12/WC] Ezekiel Clark d. Victor Lilov 6-2 1-0 i krecz
[4] Arthur Fils d. Johannes Ingildsen 6-3 6-2
[11] Donald Young d. Kiranpal Pannu 6-4 6-3
[WC] Aidan Mayo d. [5] Felix Corwin 6-2 6-3
[10] Wilson Leite d. [WC] Jelani Sarr 6-2 6-2
[6] Evan Zhu d. Alex Lawson 5-7 6-1 6-1
[8] Strong Kirchheimer d. Jamie Cerretani 6-1 6-3
II runda:
[1] Govind Nanda d. [9] Joao Lucas Reis Da Silva 6-3 6-2
[7] Jose Pereira d. [2] Andrew Harris 5-1 i krecz
[12/WC] Ezekiel Clark d. Purav Raja 6-3 6-3
[4] Arthur Fils d. [11] Donald Young 6-4 6-1
[WC] Aidan Mayo d. [10] Wilson Leite 7-6(3) 6-3
[8] Strong Kirchheimer d. [6] Evan Zhu 2-6 6-4 6-4
SAVANNAH CHALLENGER
Savannah - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Tomas Martin Etcheverry vs [Q] Aidan Mayo
[Q] Arthur Fils vs Nicola Kuhn
Christian Harrison vs [Q] Ezekiel Clark
Alexis Galarneau vs [7] Tennys Sandgren
[3] Emilio Gomez vs Jason Jung
Alex Rybakov vs Kaichi Uchida
Michael Mmoh vs Jason Kubler
Ramkumar Ramanathan vs [6] J.J. Wolf
[5] Tomas Barrios Vera vs [Q] Govind Nanda
[Q] Strong Kirchheimer vs Zhizhen Zhang
Tung-Lin Wu vs Sumit Nagal
Mikael Torpegaard vs [4] Jack Sock
[8] Bjorn Fratangelo vs Gabriel Decamps
[WC] Noah Rubin vs Gijs Brouwer
[WC] Oliver Crawford vs [WC] Learner Tien
[Q] Jose Pereira vs [2] Stefan Kozlov
Savannah - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[7] Jose Pereira d. Keenan Mayo 6-4 7-5
Purav Raja d. [Alt] n/p
[12/WC] Ezekiel Clark d. Victor Lilov 6-2 1-0 i krecz
[4] Arthur Fils d. Johannes Ingildsen 6-3 6-2
[11] Donald Young d. Kiranpal Pannu 6-4 6-3
[WC] Aidan Mayo d. [5] Felix Corwin 6-2 6-3
[10] Wilson Leite d. [WC] Jelani Sarr 6-2 6-2
[6] Evan Zhu d. Alex Lawson 5-7 6-1 6-1
[8] Strong Kirchheimer d. Jamie Cerretani 6-1 6-3
II runda:
[1] Govind Nanda d. [9] Joao Lucas Reis Da Silva 6-3 6-2
[7] Jose Pereira d. [2] Andrew Harris 5-1 i krecz
[12/WC] Ezekiel Clark d. Purav Raja 6-3 6-3
[4] Arthur Fils d. [11] Donald Young 6-4 6-1
[WC] Aidan Mayo d. [10] Wilson Leite 7-6(3) 6-3
[8] Strong Kirchheimer d. [6] Evan Zhu 2-6 6-4 6-4
SAVANNAH CHALLENGER
Savannah - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Tomas Martin Etcheverry vs [Q] Aidan Mayo
[Q] Arthur Fils vs Nicola Kuhn
Christian Harrison vs [Q] Ezekiel Clark
Alexis Galarneau vs [7] Tennys Sandgren
[3] Emilio Gomez vs Jason Jung
Alex Rybakov vs Kaichi Uchida
Michael Mmoh vs Jason Kubler
Ramkumar Ramanathan vs [6] J.J. Wolf
[5] Tomas Barrios Vera vs [Q] Govind Nanda
[Q] Strong Kirchheimer vs Zhizhen Zhang
Tung-Lin Wu vs Sumit Nagal
Mikael Torpegaard vs [4] Jack Sock
[8] Bjorn Fratangelo vs Gabriel Decamps
[WC] Noah Rubin vs Gijs Brouwer
[WC] Oliver Crawford vs [WC] Learner Tien
[Q] Jose Pereira vs [2] Stefan Kozlov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
MORELOS OPEN
Morelos - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] JC Aragone d. [PR] Saketh Myneni 6-3 4-6 6-4
[10] Shintaro Mochizuki d. Nick Chappell 6-3 7-6(4)
[2] Akira Santillan d. [10] Jose Antonio Rodriguez 6-4 6-4
[9] Keegan Smith d. [WC] Eduardo Bribiesca 6-1 3-6 6-0
Benjamin Lock d. [3] Valentin Vacherot 7-5 6-7(2) 6-3
Matias Franco Descotte d. [12] Matias Zukas 6-3 6-3
[4] Michail Pervolarakis d. Kyle Seelig 6-4 1-6 6-3
Naoki Nakagawa d. [11] Sho Shimabukuro 6-4 7-5
[WC] Luis Carlos Alvarez d. [5] Hady Habib 7-6(1) 7-5
[7] Elmar Ejupovic d. Juan Sebastian Gomez 6-2 6-3
Fajing Sun d. [6] Mukund Sasikumar 7-5 6-2
[8] Aziz Dougaz d. [WC] Luis Patino 3-6 6-3 6-2
II runda:
[10] Shintaro Mochizuki d. [1] JC Aragone 6-1 2-6 6-1
[9] Keegan Smith d. [2] Akira Santillan 6-4 7-5
Benjamin Lock d. Matias Franco Descotte 6-1 6-4
Naoki Nakagawa d. [4] Michail Pervolarakis 6-3 0-6 6-2
[7] Elmar Ejupovic d. [WC] Luis Carlos Alvarez 6-4 6-4
Fajing Sun d. [8] Aziz Dougaz 6-2 0-6 6-2
MORELOS OPEN
Morelos - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Ernesto Escobedo vs Denis Istomin
Calvin Hemery vs Prajnesh Gunneswaran
[Q] Benjamin Lock vs Skander Mansouri
Adrian Menendez-Maceiras vs [5] Brayden Schnur
[4] Juan Pablo Ficovich vs Aleksandar Kovacevic
Bernard Tomic vs Yunseong Chung
[Q] Keegan Smith vs [Q] Fajing Sun
[WC] Alex Hernandez vs [7] Yuichi Sugita
[6] Nicolas Mejia vs Filip Cristian Jianu
[WC] Rodolfo Jauregui Sainz de Rozas vs Roberto Quiroz
[Q] Elmar Ejupovic vs Goncalo Oliveira
Viktor Durasovic vs [3] Jay Clarke
[8] Rinky Hijikata vs [WC] Rodrigo Pacheco Mendez
Malek Jaziri vs Pedja Krstin
[Q] Naoki Nakagawa vs Steven Diez
[Q] Shintaro Mochizuki vs [2] Tim Van Rijthoven
Morelos - wyniki kwalifikacji:
I runda:
[1] JC Aragone d. [PR] Saketh Myneni 6-3 4-6 6-4
[10] Shintaro Mochizuki d. Nick Chappell 6-3 7-6(4)
[2] Akira Santillan d. [10] Jose Antonio Rodriguez 6-4 6-4
[9] Keegan Smith d. [WC] Eduardo Bribiesca 6-1 3-6 6-0
Benjamin Lock d. [3] Valentin Vacherot 7-5 6-7(2) 6-3
Matias Franco Descotte d. [12] Matias Zukas 6-3 6-3
[4] Michail Pervolarakis d. Kyle Seelig 6-4 1-6 6-3
Naoki Nakagawa d. [11] Sho Shimabukuro 6-4 7-5
[WC] Luis Carlos Alvarez d. [5] Hady Habib 7-6(1) 7-5
[7] Elmar Ejupovic d. Juan Sebastian Gomez 6-2 6-3
Fajing Sun d. [6] Mukund Sasikumar 7-5 6-2
[8] Aziz Dougaz d. [WC] Luis Patino 3-6 6-3 6-2
II runda:
[10] Shintaro Mochizuki d. [1] JC Aragone 6-1 2-6 6-1
[9] Keegan Smith d. [2] Akira Santillan 6-4 7-5
Benjamin Lock d. Matias Franco Descotte 6-1 6-4
Naoki Nakagawa d. [4] Michail Pervolarakis 6-3 0-6 6-2
[7] Elmar Ejupovic d. [WC] Luis Carlos Alvarez 6-4 6-4
Fajing Sun d. [8] Aziz Dougaz 6-2 0-6 6-2
MORELOS OPEN
Morelos - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Ernesto Escobedo vs Denis Istomin
Calvin Hemery vs Prajnesh Gunneswaran
[Q] Benjamin Lock vs Skander Mansouri
Adrian Menendez-Maceiras vs [5] Brayden Schnur
[4] Juan Pablo Ficovich vs Aleksandar Kovacevic
Bernard Tomic vs Yunseong Chung
[Q] Keegan Smith vs [Q] Fajing Sun
[WC] Alex Hernandez vs [7] Yuichi Sugita
[6] Nicolas Mejia vs Filip Cristian Jianu
[WC] Rodolfo Jauregui Sainz de Rozas vs Roberto Quiroz
[Q] Elmar Ejupovic vs Goncalo Oliveira
Viktor Durasovic vs [3] Jay Clarke
[8] Rinky Hijikata vs [WC] Rodrigo Pacheco Mendez
Malek Jaziri vs Pedja Krstin
[Q] Naoki Nakagawa vs Steven Diez
[Q] Shintaro Mochizuki vs [2] Tim Van Rijthoven
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
OSTRA GROUP OPEN 2022 BY MONETA
Ostrava - wyniki I rundy:
[Alt] Dalibor Svrcina d. [1] Corentin Moutet 6-1 4-6 7-6(3)
[LL] Lucas Miedler d. [WC] Jakub Mensik 6-1 6-1
[WC] Jonas Forejtek d. Jozef Kovalik 7-5 6-4
[8] Dmitry Popko d. Sebastian Ofner 7-6(5) 3-6 6-4
[Q] Mats Rosenkranz d. [4] Aleksandar Vukic 4-6 6-4 6-2
Lorenzo Giustino d. Gregoire Barrere 6-4 5-7 6-4
Ryan Peniston d. Borna Gojo 7-6(5) 6-3
[7] Jurij Rodionov d. [WC] Milos Karol 6-2 6-2
[5] Zdenek Kolar d. [Q] Lukas Rosol 6-3 7-5
Filip Horansky d. [Q] Emilio Nava 6-2 6-4
[Q] Evan Furness d. Lukas Lacko 6-1 6-1
[3] Chun Hsin Tseng d. [Q] Pavel Nejedly 6-2 6-4
[6] Dennis Novak d. [LL] Lukas Klein 7-6(4) 7-6(7)
Constant Lestienne d. Kacper Żuk 6-0 6-1
[Alt] Vitaliy Sachko d. [Alt] Attila Balazs 7-6(4) 6-4
[Q] Daniel Michalski d. [2] Mats Moraing 6-3 7-5
Ostrava - wyniki I rundy:
[Alt] Dalibor Svrcina d. [1] Corentin Moutet 6-1 4-6 7-6(3)
[LL] Lucas Miedler d. [WC] Jakub Mensik 6-1 6-1
[WC] Jonas Forejtek d. Jozef Kovalik 7-5 6-4
[8] Dmitry Popko d. Sebastian Ofner 7-6(5) 3-6 6-4
[Q] Mats Rosenkranz d. [4] Aleksandar Vukic 4-6 6-4 6-2
Lorenzo Giustino d. Gregoire Barrere 6-4 5-7 6-4
Ryan Peniston d. Borna Gojo 7-6(5) 6-3
[7] Jurij Rodionov d. [WC] Milos Karol 6-2 6-2
[5] Zdenek Kolar d. [Q] Lukas Rosol 6-3 7-5
Filip Horansky d. [Q] Emilio Nava 6-2 6-4
[Q] Evan Furness d. Lukas Lacko 6-1 6-1
[3] Chun Hsin Tseng d. [Q] Pavel Nejedly 6-2 6-4
[6] Dennis Novak d. [LL] Lukas Klein 7-6(4) 7-6(7)
Constant Lestienne d. Kacper Żuk 6-0 6-1
[Alt] Vitaliy Sachko d. [Alt] Attila Balazs 7-6(4) 6-4
[Q] Daniel Michalski d. [2] Mats Moraing 6-3 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA 2
Buenos Aires - wyniki I rundy:
[1/WC] Facundo Bagnis d. [Q] Conner Huertas del Pino 2-6 6-3 6-4
Genaro Alberto Olivieri d. [Q] Murkel Dellien 6-3 4-6 6-1
Joao Domingues d. [Q] Juan Ignacio Galarza 6-4 6-7(3) 6-2
[7] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Q] Santiago De La Fuente 7-6(0) 6-4
[4] Renzo Olivo d. Maxime Janvier 7-6(7) 6-1
Andrea Collarini d. Gonzalo Lama 7-5 6-3
[WC] Alejo Lorenzo Lingua Lavallen d. [Alt] Gustavo Heide 7-6(7) 7-6(3)
[5] Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. Juan Bautista Torres 7-6(1) 7-5
Gonzalo Villanueva d. [8] Joao Menezes 3-6 6-4 6-3
[WC] Roman Andres Burruchaga d. [Q] Franco Emanuel Egea 6-2 6-1
Facundo Diaz Acosta d. [Q] Daniel Cukierman 6-3 3-6 6-1
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Facundo Juarez 6-2 6-4
Luciano Darderi d. [6] Nicolas Kicker 6-2 6-4
Francisco Comesana d. [Alt] Cristian Rodriguez 7-6(7) 7-6(1)
Pol Martin Tiffon d. Hernan Casanova 6-2 6-1
[2] Juan Pablo Varillas d. Gilbert Klier Junior 6-2 6-2
Buenos Aires - wyniki I rundy:
[1/WC] Facundo Bagnis d. [Q] Conner Huertas del Pino 2-6 6-3 6-4
Genaro Alberto Olivieri d. [Q] Murkel Dellien 6-3 4-6 6-1
Joao Domingues d. [Q] Juan Ignacio Galarza 6-4 6-7(3) 6-2
[7] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Q] Santiago De La Fuente 7-6(0) 6-4
[4] Renzo Olivo d. Maxime Janvier 7-6(7) 6-1
Andrea Collarini d. Gonzalo Lama 7-5 6-3
[WC] Alejo Lorenzo Lingua Lavallen d. [Alt] Gustavo Heide 7-6(7) 7-6(3)
[5] Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. Juan Bautista Torres 7-6(1) 7-5
Gonzalo Villanueva d. [8] Joao Menezes 3-6 6-4 6-3
[WC] Roman Andres Burruchaga d. [Q] Franco Emanuel Egea 6-2 6-1
Facundo Diaz Acosta d. [Q] Daniel Cukierman 6-3 3-6 6-1
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Facundo Juarez 6-2 6-4
Luciano Darderi d. [6] Nicolas Kicker 6-2 6-4
Francisco Comesana d. [Alt] Cristian Rodriguez 7-6(7) 7-6(1)
Pol Martin Tiffon d. Hernan Casanova 6-2 6-1
[2] Juan Pablo Varillas d. Gilbert Klier Junior 6-2 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
SAVANNAH CHALLENGER
Savannah - wyniki I rundy:
[1] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Aidan Mayo 6-4 6-1
[Q] Arthur Fils d. Nicola Kuhn 4-6 6-1 6-3
Christian Harrison d. [Q] Ezekiel Clark 6-1 6-3
Alexis Galarneau d. [7] Tennys Sandgren 6-3 6-1
Jason Jung d. [3] Emilio Gomez 6-2 4-4 i krecz (Adductor strain)
Alex Rybakov d. Kaichi Uchida 6-3 6-2
Jason Kubler d. Michael Mmoh 6-3 1-1 i krecz (nauseouseness)
[6] J.J. Wolf d. Ramkumar Ramanathan 7-6(4) 6-0
[Q] Govind Nanda d. [5] Tomas Barrios Vera 6-2 3-6 7-6(5)
Zhizhen Zhang d. [Q] Strong Kirchheimer 7-5 6-3
Sumit Nagal d. Tung-Lin Wu 6-2 7-5
[4] Jack Sock d. Mikael Torpegaard 6-3 6-7(3) 6-4
[8] Bjorn Fratangelo d. Gabriel Decamps 6-0 6-0
Gijs Brouwer d. [WC] Noah Rubin 6-2 6-1
[WC] Oliver Crawford d. [WC] Learner Tien 6-3 6-1
[Q] Jose Pereira d. [2] Stefan Kozlov 6-1 6-0
Savannah - wyniki I rundy:
[1] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Aidan Mayo 6-4 6-1
[Q] Arthur Fils d. Nicola Kuhn 4-6 6-1 6-3
Christian Harrison d. [Q] Ezekiel Clark 6-1 6-3
Alexis Galarneau d. [7] Tennys Sandgren 6-3 6-1
Jason Jung d. [3] Emilio Gomez 6-2 4-4 i krecz (Adductor strain)
Alex Rybakov d. Kaichi Uchida 6-3 6-2
Jason Kubler d. Michael Mmoh 6-3 1-1 i krecz (nauseouseness)
[6] J.J. Wolf d. Ramkumar Ramanathan 7-6(4) 6-0
[Q] Govind Nanda d. [5] Tomas Barrios Vera 6-2 3-6 7-6(5)
Zhizhen Zhang d. [Q] Strong Kirchheimer 7-5 6-3
Sumit Nagal d. Tung-Lin Wu 6-2 7-5
[4] Jack Sock d. Mikael Torpegaard 6-3 6-7(3) 6-4
[8] Bjorn Fratangelo d. Gabriel Decamps 6-0 6-0
Gijs Brouwer d. [WC] Noah Rubin 6-2 6-1
[WC] Oliver Crawford d. [WC] Learner Tien 6-3 6-1
[Q] Jose Pereira d. [2] Stefan Kozlov 6-1 6-0
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17758
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
Chyba nie da się wygrać meczu z tym głupkiem w parze, choćbyś był najlepszym debilstą na świecie.
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
ROMA GARDEN OPEN
Rzym - wyniki I rundy:
[1] Quentin Halys d. Enzo Couacaud 7-6(10) 6-4
[Q] Michael Geerts d. Andrea Pellegrino 4-6 7-6(5) 6-2
Jesper De Jong d. [Alt] Andrey Kuznetsov 6-2 6-1
[WC] Matteo Arnaldi d. [5] Nikoła Milojevic 2-6 6-4 6-0
[LL] Leandro Riedi d. Nino Serdarusic 3-6 7-5 6-3
[Q] Ergi Kirkin d. Cedrik-Marcel Stebe 6-4 7-6(3)
[Q] Denis Jewsejew d. Alessandro Giannessi 7-6(5) 3-2 i krecz (fatigue)
Gian Marco Moroni d. [8] Gilles Simon 6-1 6-4
[7] Hugo Grenier d. [Alt] Antoine Hoang 6-3 4-6 6-4
[Q] Kenny De Schepper d. Altug Celikbilek 6-3 5-7 6-4
Thomas Fabbiano d. Salvatore Caruso 7-5 3-6 7-5
[3] Flavio Cobolli d. Borna Coric 4-6 6-3 6-4
Franco Agamenone d. [6] Manuel Guinard 6-3 6-2
[Q] Jonathan Eysseric d. [Q] Luca Van Assche 6-3 6-4
[WC] Giulio Zeppieri d. [WC] Stefano Napolitano 6-2 6-2
[2] Jack Draper d. Timofey Skatov 6-2 6-1
II runda:
[1] Quentin Halys d. [Q] Michael Geerts 7-6(1) 6-3
Jesper De Jong d. [WC] Matteo Arnaldi 6-1 3-6 6-3
[Q] Ergi Kirkin d. [LL] Leandro Riedi 2-6 6-3 6-4
Gian Marco Moroni d. [Q] Denis Jewsejew 6-0 6-1
[Q] Kenny De Schepper d. [7] Hugo Grenier 6-3 6-3
[3] Flavio Cobolli d. Thomas Fabbiano 6-4 6-7(4) 6-2
Franco Agamenone d. [Q] Jonathan Eysseric 6-4 2-6 7-5
[WC] Giulio Zeppieri d. [2] Jack Draper 6-1 6-4
Ćwierćfinały:
[1] Quentin Halys d. Jesper De Jong 4-6 6-4 7-6(6)
Gian Marco Moroni d. [Q] Ergi Kirkin 6-4 6-3
[3] Flavio Cobolli d. [Q] Kenny De Schepper 3-6 7-6(5) 6-3
Franco Agamenone d. [WC] Giulio Zeppieri 7-5 6-4
Rzym - wyniki I rundy:
[1] Quentin Halys d. Enzo Couacaud 7-6(10) 6-4
[Q] Michael Geerts d. Andrea Pellegrino 4-6 7-6(5) 6-2
Jesper De Jong d. [Alt] Andrey Kuznetsov 6-2 6-1
[WC] Matteo Arnaldi d. [5] Nikoła Milojevic 2-6 6-4 6-0
[LL] Leandro Riedi d. Nino Serdarusic 3-6 7-5 6-3
[Q] Ergi Kirkin d. Cedrik-Marcel Stebe 6-4 7-6(3)
[Q] Denis Jewsejew d. Alessandro Giannessi 7-6(5) 3-2 i krecz (fatigue)
Gian Marco Moroni d. [8] Gilles Simon 6-1 6-4
[7] Hugo Grenier d. [Alt] Antoine Hoang 6-3 4-6 6-4
[Q] Kenny De Schepper d. Altug Celikbilek 6-3 5-7 6-4
Thomas Fabbiano d. Salvatore Caruso 7-5 3-6 7-5
[3] Flavio Cobolli d. Borna Coric 4-6 6-3 6-4
Franco Agamenone d. [6] Manuel Guinard 6-3 6-2
[Q] Jonathan Eysseric d. [Q] Luca Van Assche 6-3 6-4
[WC] Giulio Zeppieri d. [WC] Stefano Napolitano 6-2 6-2
[2] Jack Draper d. Timofey Skatov 6-2 6-1
II runda:
[1] Quentin Halys d. [Q] Michael Geerts 7-6(1) 6-3
Jesper De Jong d. [WC] Matteo Arnaldi 6-1 3-6 6-3
[Q] Ergi Kirkin d. [LL] Leandro Riedi 2-6 6-3 6-4
Gian Marco Moroni d. [Q] Denis Jewsejew 6-0 6-1
[Q] Kenny De Schepper d. [7] Hugo Grenier 6-3 6-3
[3] Flavio Cobolli d. Thomas Fabbiano 6-4 6-7(4) 6-2
Franco Agamenone d. [Q] Jonathan Eysseric 6-4 2-6 7-5
[WC] Giulio Zeppieri d. [2] Jack Draper 6-1 6-4
Ćwierćfinały:
[1] Quentin Halys d. Jesper De Jong 4-6 6-4 7-6(6)
Gian Marco Moroni d. [Q] Ergi Kirkin 6-4 6-3
[3] Flavio Cobolli d. [Q] Kenny De Schepper 3-6 7-6(5) 6-3
Franco Agamenone d. [WC] Giulio Zeppieri 7-5 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
OSTRA GROUP OPEN 2022 BY MONETA
Ostrava - wyniki II rundy:
[Alt] Dalibor Svrcina d. [LL] Lucas Miedler 3-6 6-3 6-4
[WC] Jonas Forejtek d. [8] Dmitry Popko 6-2 6-3
[Q] Mats Rosenkranz d. Lorenzo Giustino 6-1 5-7 6-4
Ryan Peniston d. [7] Jurij Rodionov 6-4 3-6 6-4
[5] Zdenek Kolar d. Filip Horansky 5-0 i krecz (chest pain)
[Q] Evan Furness d. [3] Chun Hsin Tseng 6-1 6-1
Constant Lestienne d. [6] Dennis Novak 6-2 2-0 (R elbow)
[Alt] Vitaliy Sachko d. [Q] Daniel Michalski 6-4 4-6 6-2
Ćwierćfinały:
[Alt] Dalibor Svrcina d. [WC] Jonas Forejtek 6-3 5-7 6-4
Ryan Peniston d. [Q] Mats Rosenkranz 6-4 7-5
[Q] Evan Furness d. [5] Zdenek Kolar 6-3 2-6 7-6(6)
Constant Lestienne d. [Alt] Vitaliy Sachko 7-5 6-7(3) 7-5
Ostrava - wyniki II rundy:
[Alt] Dalibor Svrcina d. [LL] Lucas Miedler 3-6 6-3 6-4
[WC] Jonas Forejtek d. [8] Dmitry Popko 6-2 6-3
[Q] Mats Rosenkranz d. Lorenzo Giustino 6-1 5-7 6-4
Ryan Peniston d. [7] Jurij Rodionov 6-4 3-6 6-4
[5] Zdenek Kolar d. Filip Horansky 5-0 i krecz (chest pain)
[Q] Evan Furness d. [3] Chun Hsin Tseng 6-1 6-1
Constant Lestienne d. [6] Dennis Novak 6-2 2-0 (R elbow)
[Alt] Vitaliy Sachko d. [Q] Daniel Michalski 6-4 4-6 6-2
Ćwierćfinały:
[Alt] Dalibor Svrcina d. [WC] Jonas Forejtek 6-3 5-7 6-4
Ryan Peniston d. [Q] Mats Rosenkranz 6-4 7-5
[Q] Evan Furness d. [5] Zdenek Kolar 6-3 2-6 7-6(6)
Constant Lestienne d. [Alt] Vitaliy Sachko 7-5 6-7(3) 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA 2
Buenos Aires - wyniki II rundy:
Genaro Alberto Olivieri d. [1/WC] Facundo Bagnis 7-6(4) 6-3
[7] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. Joao Domingues 6-4 6-3
Andrea Collarini d. [4] Renzo Olivo 4-6 6-1 6-3
[5] Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [WC] Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 6-1 6-3
Gonzalo Villanueva d. [WC] Roman Andres Burruchaga 7-5 6-1
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Facundo Diaz Acosta 6-3 6-2
Francisco Comesana d. Luciano Darderi 7-6(5) 6-4
[2] Juan Pablo Varillas d. Pol Martin Tiffon 7-5 6-4
Buenos Aires - wyniki II rundy:
Genaro Alberto Olivieri d. [1/WC] Facundo Bagnis 7-6(4) 6-3
[7] Santiago Fa Rodriguez Taverna d. Joao Domingues 6-4 6-3
Andrea Collarini d. [4] Renzo Olivo 4-6 6-1 6-3
[5] Felipe Meligeni Rodrigues Alves d. [WC] Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 6-1 6-3
Gonzalo Villanueva d. [WC] Roman Andres Burruchaga 7-5 6-1
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Facundo Diaz Acosta 6-3 6-2
Francisco Comesana d. Luciano Darderi 7-6(5) 6-4
[2] Juan Pablo Varillas d. Pol Martin Tiffon 7-5 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
SAVANNAH CHALLENGER
Savannah - wyniki II rundy:
[1] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Arthur Fils 1-6 6-3 3-0 i krecz (cramping)
Christian Harrison d. Alexis Galarneau 6-2 6-3
Alex Rybakov d. Jason Jung 7-5 6-4
[6] J.J. Wolf d. Jason Kubler 6-3 2-6 6-2
Zhizhen Zhang d. [Q] Govind Nanda 6-4 6-3
[4] Jack Sock d. Sumit Nagal 6-3 6-3
[8] Bjorn Fratangelo d. Gijs Brouwer 7-6(5) 6-3
[Q] Jose Pereira d. [WC] Oliver Crawford 6-4 6-3
Savannah - wyniki II rundy:
[1] Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Arthur Fils 1-6 6-3 3-0 i krecz (cramping)
Christian Harrison d. Alexis Galarneau 6-2 6-3
Alex Rybakov d. Jason Jung 7-5 6-4
[6] J.J. Wolf d. Jason Kubler 6-3 2-6 6-2
Zhizhen Zhang d. [Q] Govind Nanda 6-4 6-3
[4] Jack Sock d. Sumit Nagal 6-3 6-3
[8] Bjorn Fratangelo d. Gijs Brouwer 7-6(5) 6-3
[Q] Jose Pereira d. [WC] Oliver Crawford 6-4 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
MORELOS OPEN
Morelos - wyniki I rundy:
[1] Ernesto Escobedo d. Denis Istomin 6-4 6-4
Prajnesh Gunneswaran d. Calvin Hemery 7-6(10) 4-6 6-3
[Q] Benjamin Lock d. Skander Mansouri 6-4 6-2
Adrian Menendez-Maceiras d. [5] Brayden Schnur 5-7 7-6(3) 2-1 i krecz (Cramps)
Aleksandar Kovacevic d. [4] Juan Pablo Ficovich 3-6 6-4 7-5
Yunseong Chung d. Bernard Tomic 6-3 3-6 6-4
[Q] Keegan Smith d. [Q] Fajing Sun 6-4 6-2
[WC] Alex Hernandez d. [7] Yuichi Sugita 6-3 3-1 i krecz (Stomach)
[6] Nicolas Mejia d. Filip Cristian Jianu 6-4 6-3
Roberto Quiroz d. [WC] Rodolfo Jauregui Sainz de Rozas 6-2 6-2
[Q] Elmar Ejupovic d. Goncalo Oliveira 6-3 i krecz (Left knee)
[3] Jay Clarke d. Viktor Durasovic 6-4 5-7 6-3
[8] Rinky Hijikata d. [WC] Rodrigo Pacheco Mendez 6-3 6-2
Malek Jaziri d. Pedja Krstin 5-7 6-1 7-6(2)
Steven Diez d. [Q] Naoki Nakagawa 6-2 6-1
[Q] Shintaro Mochizuki d. [2] Tim Van Rijthoven 2-6 7-6(2) 6-4
II runda:
[1] Ernesto Escobedo d. Prajnesh Gunneswaran 7-6(2) 6-4
Adrian Menendez-Maceiras d. [Q] Benjamin Lock 6-2 6-3
Yunseong Chung d. Aleksandar Kovacevic 3-6 7-5 6-4
[Q] Keegan Smith d. [WC] Alex Hernandez 7-5 6-4
Roberto Quiroz d. [6] Nicolas Mejia 6-4 7-6(5)
[3] Jay Clarke d. [Q] Elmar Ejupovic 6-7(3) 6-3 7-6(4)
[8] Rinky Hijikata d. Malek Jaziri 6-0 6-2
Steven Diez d. [Q] Shintaro Mochizuki 7-6(2) 6-3
Morelos - wyniki I rundy:
[1] Ernesto Escobedo d. Denis Istomin 6-4 6-4
Prajnesh Gunneswaran d. Calvin Hemery 7-6(10) 4-6 6-3
[Q] Benjamin Lock d. Skander Mansouri 6-4 6-2
Adrian Menendez-Maceiras d. [5] Brayden Schnur 5-7 7-6(3) 2-1 i krecz (Cramps)
Aleksandar Kovacevic d. [4] Juan Pablo Ficovich 3-6 6-4 7-5
Yunseong Chung d. Bernard Tomic 6-3 3-6 6-4
[Q] Keegan Smith d. [Q] Fajing Sun 6-4 6-2
[WC] Alex Hernandez d. [7] Yuichi Sugita 6-3 3-1 i krecz (Stomach)
[6] Nicolas Mejia d. Filip Cristian Jianu 6-4 6-3
Roberto Quiroz d. [WC] Rodolfo Jauregui Sainz de Rozas 6-2 6-2
[Q] Elmar Ejupovic d. Goncalo Oliveira 6-3 i krecz (Left knee)
[3] Jay Clarke d. Viktor Durasovic 6-4 5-7 6-3
[8] Rinky Hijikata d. [WC] Rodrigo Pacheco Mendez 6-3 6-2
Malek Jaziri d. Pedja Krstin 5-7 6-1 7-6(2)
Steven Diez d. [Q] Naoki Nakagawa 6-2 6-1
[Q] Shintaro Mochizuki d. [2] Tim Van Rijthoven 2-6 7-6(2) 6-4
II runda:
[1] Ernesto Escobedo d. Prajnesh Gunneswaran 7-6(2) 6-4
Adrian Menendez-Maceiras d. [Q] Benjamin Lock 6-2 6-3
Yunseong Chung d. Aleksandar Kovacevic 3-6 7-5 6-4
[Q] Keegan Smith d. [WC] Alex Hernandez 7-5 6-4
Roberto Quiroz d. [6] Nicolas Mejia 6-4 7-6(5)
[3] Jay Clarke d. [Q] Elmar Ejupovic 6-7(3) 6-3 7-6(4)
[8] Rinky Hijikata d. Malek Jaziri 6-0 6-2
Steven Diez d. [Q] Shintaro Mochizuki 7-6(2) 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
DOVE MEN+CARE LEGIÓN SUDAMERICANA 2
Buenos Aires - wyniki 1/4 finału:
Genaro Alberto Olivieri d. [7] Santiago Fa Rodriguez Taverna 7-6(4) 6-3
Andrea Collarini d. [5] Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1-6 6-2 6-2
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Gonzalo Villanueva 6-4 6-2
[2] Juan Pablo Varillas d. Francisco Comesana 6-4 6-3
Półfinały:
Andrea Collarini d. Genaro Alberto Olivieri 6-4 6-1
[3] Camilo Ugo Carabelli d. [2] Juan Pablo Varillas 3-6 6-1 6-0
Buenos Aires - wyniki 1/4 finału:
Genaro Alberto Olivieri d. [7] Santiago Fa Rodriguez Taverna 7-6(4) 6-3
Andrea Collarini d. [5] Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1-6 6-2 6-2
[3] Camilo Ugo Carabelli d. Gonzalo Villanueva 6-4 6-2
[2] Juan Pablo Varillas d. Francisco Comesana 6-4 6-3
Półfinały:
Andrea Collarini d. Genaro Alberto Olivieri 6-4 6-1
[3] Camilo Ugo Carabelli d. [2] Juan Pablo Varillas 3-6 6-1 6-0
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
SAVANNAH CHALLENGER
Savannah - wyniki 1/4 finału:
Christian Harrison d. [1] Tomas Martin Etcheverry 6-4 6-2
[6] J.J. Wolf d. Alex Rybakov 6-3 6-4
[4] Jack Sock d. Zhizhen Zhang 6-4 3-6 6-3
[8] Bjorn Fratangelo d. [Q] Jose Pereira 6-2 4-6 7-6(3)
Półfinały:
Christian Harrison d. [6] J.J. Wolf 6-1 6-3
[4] Jack Sock d. [8] Bjorn Fratangelo 6-2 6-4
Savannah - wyniki 1/4 finału:
Christian Harrison d. [1] Tomas Martin Etcheverry 6-4 6-2
[6] J.J. Wolf d. Alex Rybakov 6-3 6-4
[4] Jack Sock d. Zhizhen Zhang 6-4 3-6 6-3
[8] Bjorn Fratangelo d. [Q] Jose Pereira 6-2 4-6 7-6(3)
Półfinały:
Christian Harrison d. [6] J.J. Wolf 6-1 6-3
[4] Jack Sock d. [8] Bjorn Fratangelo 6-2 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
MORELOS OPEN
Morelos - wyniki 1/4 finału:
Adrian Menendez-Maceiras d. [1] Ernesto Escobedo 6-1 7-6(3)
Yunseong Chung d. [Q] Keegan Smith 6-1 6-4
[3] Jay Clarke d. Roberto Quiroz 6-3 6-4
[8] Rinky Hijikata d. Steven Diez 6-0 6-1
Morelos - wyniki 1/4 finału:
Adrian Menendez-Maceiras d. [1] Ernesto Escobedo 6-1 7-6(3)
Yunseong Chung d. [Q] Keegan Smith 6-1 6-4
[3] Jay Clarke d. Roberto Quiroz 6-3 6-4
[8] Rinky Hijikata d. Steven Diez 6-0 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Buenos Aires 2, Morelos, Ostrava, Rzym 1, Savannah 2022
ROMA GARDEN OPEN
Rzym - wyniki 1/2 finału:
Gian Marco Moroni d. [1] Quentin Halys 7-6(4) 6-3
Franco Agamenone d. [3] Flavio Cobolli 6-3 6-4
Rzym - wyniki 1/2 finału:
Gian Marco Moroni d. [1] Quentin Halys 7-6(4) 6-3
Franco Agamenone d. [3] Flavio Cobolli 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości