T43: Bazylea, Wiedeń 2022
T43: Bazylea, Wiedeń 2022
24.10.2022 - 30.10.2022
SWISS INDOORS BASEL
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Swiss Indoors Basel
Miejsce rozgrywania turnieju: Bazylea, Szwajcaria
Czas rozgrywania turnieju: 24.10.2022 - 30.10.2022
Drabinka: Singiel - 32 osoby, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €2,219,975
Zwycięzca singla 2019: - Roger Federer (SUI)
Zwycięzcy debla 2019: -Jean-Julien Rojer / Horia Tecau
SWISS INDOORS BASEL
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Swiss Indoors Basel
Miejsce rozgrywania turnieju: Bazylea, Szwajcaria
Czas rozgrywania turnieju: 24.10.2022 - 30.10.2022
Drabinka: Singiel - 32 osoby, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €2,219,975
Zwycięzca singla 2019: - Roger Federer (SUI)
Zwycięzcy debla 2019: -Jean-Julien Rojer / Horia Tecau
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
21.10.2019-27.10.2019
ERSTE BANK OPEN 500
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Erste Bank Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Wiedeń, Austria
Czas rozgrywania turnieju: 24.10.2022 - 30.10.2022
Drabinka: Singiel - 32 osoby, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €2,443,810
Zwycięzca singla 2021: - Alexander Zverev
Zwycięzcy debla 2021: - Juan Sebastian Cabal /Robert Farah
ERSTE BANK OPEN 500
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Erste Bank Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Wiedeń, Austria
Czas rozgrywania turnieju: 24.10.2022 - 30.10.2022
Drabinka: Singiel - 32 osoby, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €2,443,810
Zwycięzca singla 2021: - Alexander Zverev
Zwycięzcy debla 2021: - Juan Sebastian Cabal /Robert Farah
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
SWISS INDOORS BASEL
Basel - lista graczy do turnieju głównego:
Alcaraz, Carlos 1
Ruud, Casper 2
Auger-Aliassime, Felix 13
Carreno Busta, Pablo 14
Cilic, Marin 16
Kyrgios, Nick 20
Bautista Agut, Roberto 21
de Minaur, Alex 22
Wawrinka, Stan 22 PR
Davidovich Fokina, Alejandro 29
Musetti, Lorenzo 30
Rune, Holger 31
Kecmanovic, Miomir 32
Cressy, Maxime 34
van de Zandschulp, Botic 35
Baez, Sebastian 36
Ramos-Vinolas, Albert 40
Bublik, Alexander 41
Korda, Sebastian 44
Brooksby, Jenson 46
Murray, Andy 47
Nakashima, Brandon 48
Molcan, Alex 49
Rezerwowi:
1 Draper, Jack(1) 50
2 Mannarino, Adrian(1) 51
3 Griekspoor, Tallon(2) 52
4 Giron, Marcos(1) 53
5 Ruusuvuori, Emil(1) 54
6 Otte, Oscar(2) 55
7 Nishioka, Yoshihito(2) 56
8 Fognini, Fabio(1) 57
9 Rinderknech, Arthur(1) 58
10 Munar, Jaume(2) 59
11 Cachin, Pedro(2) 60
12 Sousa, Joao(2) 61
13 Monteiro, Thiago(2) 62
14 Bonzi, Benjamin(1) 63
15 Moutet, Corentin(1) 64
16 Goffin, David(1) 65
17 Tabilo, Alejandro(1) 66
18 Martinez, Pedro(1) 67
19 Lestienne, Constant(1) 68
20 Galan, Daniel Elahi(2) 69
21 Ivashka, Ilya(1) 71
22 Djere, Laslo(2) 72
23 Carballes Baena, Roberto(2) 73
24 Lehecka, Jiri(2) 74
25 Wolf, J.J.(1) 75
26 Zapata Miralles, Bernabe(2) 78
27 Kokkinakis, Thanasi(1) 80
28 McDonald, Mackenzie(2) 82
29 Gasquet, Richard(1) 83
30 Lajovic, Dusan(1) 86
Basel - lista graczy do turnieju głównego:
Alcaraz, Carlos 1
Ruud, Casper 2
Auger-Aliassime, Felix 13
Carreno Busta, Pablo 14
Cilic, Marin 16
Kyrgios, Nick 20
Bautista Agut, Roberto 21
de Minaur, Alex 22
Wawrinka, Stan 22 PR
Davidovich Fokina, Alejandro 29
Musetti, Lorenzo 30
Rune, Holger 31
Kecmanovic, Miomir 32
Cressy, Maxime 34
van de Zandschulp, Botic 35
Baez, Sebastian 36
Ramos-Vinolas, Albert 40
Bublik, Alexander 41
Korda, Sebastian 44
Brooksby, Jenson 46
Murray, Andy 47
Nakashima, Brandon 48
Molcan, Alex 49
Rezerwowi:
1 Draper, Jack(1) 50
2 Mannarino, Adrian(1) 51
3 Griekspoor, Tallon(2) 52
4 Giron, Marcos(1) 53
5 Ruusuvuori, Emil(1) 54
6 Otte, Oscar(2) 55
7 Nishioka, Yoshihito(2) 56
8 Fognini, Fabio(1) 57
9 Rinderknech, Arthur(1) 58
10 Munar, Jaume(2) 59
11 Cachin, Pedro(2) 60
12 Sousa, Joao(2) 61
13 Monteiro, Thiago(2) 62
14 Bonzi, Benjamin(1) 63
15 Moutet, Corentin(1) 64
16 Goffin, David(1) 65
17 Tabilo, Alejandro(1) 66
18 Martinez, Pedro(1) 67
19 Lestienne, Constant(1) 68
20 Galan, Daniel Elahi(2) 69
21 Ivashka, Ilya(1) 71
22 Djere, Laslo(2) 72
23 Carballes Baena, Roberto(2) 73
24 Lehecka, Jiri(2) 74
25 Wolf, J.J.(1) 75
26 Zapata Miralles, Bernabe(2) 78
27 Kokkinakis, Thanasi(1) 80
28 McDonald, Mackenzie(2) 82
29 Gasquet, Richard(1) 83
30 Lajovic, Dusan(1) 86
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
ERSTE BANK OPEN 500
Wiedeń - lista graczy do turnieju głównego:
Medvedev, Daniil 4
Tsitsipas, Stefanos 6
Norrie, Cameron 8
Rublev, Andrey 9
Sinner, Jannik 10
Hurkacz, Hubert 11
Fritz, Taylor 12
Berrettini, Matteo 15
Schwartzman, Diego 17
Khachanov, Karen 18
Tiafoe, Frances 19
Dimitrov, Grigor 23
Shapovalov, Denis 24
Evans, Daniel 25
Coric, Borna 26
Cerundolo, Francisco 27
Paul, Tommy 28
Monfils, Gael 33
Basilashvili, Nikoloz 37
Isner, John 43
Sonego, Lorenzo 45
Garin, Cristian 79
Thiem, Dominic 173
Rezerwowi:
1 Krajinovic, Filip(1) 42
2 Mannarino, Adrian(2) 51
3 Griekspoor, Tallon(1) 52
4 Giron, Marcos(2) 53
5 Ruusuvuori, Emil(2) 54
6 Otte, Oscar(1) 55
7 Nishioka, Yoshihito(1) 56
8 Fognini, Fabio(2) 57
9 Rinderknech, Arthur(2) 58
10 Munar, Jaume(1) 59
11 Cachin, Pedro(1) 60
12 Sousa, Joao(1) 61
13 Monteiro, Thiago(1) 62
14 Bonzi, Benjamin(2) 63
15 Moutet, Corentin(2) 64
16 Goffin, David(2) 65
17 Tabilo, Alejandro(2) 66
18 Martinez, Pedro(2) 67
19 Lestienne, Constant(2) 68
20 Galan, Daniel Elahi(1) 69
21 Ivashka, Ilya(2) 71
22 Djere, Laslo(1) 72
23 Carballes Baena, Roberto(1) 73
24 Lehecka, Jiri(1) 74
25 Wolf, J.J.(2) 75
26 Zapata Miralles, Bernabe(1) 78
27 Kokkinakis, Thanasi(2) 80
28 McDonald, Mackenzie(1) 82
29 Gasquet, Richard(2) 83
30 Lajovic, Dusan(2) 86
Wiedeń - lista graczy do turnieju głównego:
Medvedev, Daniil 4
Tsitsipas, Stefanos 6
Norrie, Cameron 8
Rublev, Andrey 9
Sinner, Jannik 10
Hurkacz, Hubert 11
Fritz, Taylor 12
Berrettini, Matteo 15
Schwartzman, Diego 17
Khachanov, Karen 18
Tiafoe, Frances 19
Dimitrov, Grigor 23
Shapovalov, Denis 24
Evans, Daniel 25
Coric, Borna 26
Cerundolo, Francisco 27
Paul, Tommy 28
Monfils, Gael 33
Basilashvili, Nikoloz 37
Isner, John 43
Sonego, Lorenzo 45
Garin, Cristian 79
Thiem, Dominic 173
Rezerwowi:
1 Krajinovic, Filip(1) 42
2 Mannarino, Adrian(2) 51
3 Griekspoor, Tallon(1) 52
4 Giron, Marcos(2) 53
5 Ruusuvuori, Emil(2) 54
6 Otte, Oscar(1) 55
7 Nishioka, Yoshihito(1) 56
8 Fognini, Fabio(2) 57
9 Rinderknech, Arthur(2) 58
10 Munar, Jaume(1) 59
11 Cachin, Pedro(1) 60
12 Sousa, Joao(1) 61
13 Monteiro, Thiago(1) 62
14 Bonzi, Benjamin(2) 63
15 Moutet, Corentin(2) 64
16 Goffin, David(2) 65
17 Tabilo, Alejandro(2) 66
18 Martinez, Pedro(2) 67
19 Lestienne, Constant(2) 68
20 Galan, Daniel Elahi(1) 69
21 Ivashka, Ilya(2) 71
22 Djere, Laslo(1) 72
23 Carballes Baena, Roberto(1) 73
24 Lehecka, Jiri(1) 74
25 Wolf, J.J.(2) 75
26 Zapata Miralles, Bernabe(1) 78
27 Kokkinakis, Thanasi(2) 80
28 McDonald, Mackenzie(1) 82
29 Gasquet, Richard(2) 83
30 Lajovic, Dusan(2) 86
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
SWISS INDOORS BASEL
Basel - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Karatsev, Aslan 39
Draper, Jack 49
Griekspoor, Tallon 54
Rinderknech, Arthur 56
Fognini, Fabio 57
Munar, Jaume 58
Lestienne, Constant 61
Huesler, Marc-Andrea 64
Goffin, David 66
Martinez, Pedro 68
Rezerwowi:
1 Galan, Daniel Elahi(2) 71
2 Lehecka, Jiri(2) 73
3 Halys, Quentin(2) 74
4 Wolf, J.J.(1) 75
5 Djere, Laslo(2) 76
6 Carballes Baena, Roberto(2) 77
7 McDonald, Mackenzie(2) 78
8 Gaston, Hugo(2) 79
9 Zapata Miralles, Bernabe(2) 80
10 Lajovic, Dusan(1) 85
11 Albot, Radu(1) 86
12 Tseng, Chun-Hsin(2) 87
13 Fucsovics, Marton(2) 90
14 Kokkinakis, Thanasi(1) 91
15 Safiullin, Roman(2) 92
16 Popyrin, Alexei(1) 93
17 Daniel, Taro(2) 95
18 Ymer, Mikael(1) 96
19 Gombos, Norbert(2) 97
20 Kubler, Jason(1) 99
21 Kotov, Pavel(2) 103
22 Humbert, Ugo(1) 104
23 Andujar, Pablo(1) 108
24 van Rijthoven, Tim(1) 113
25 Struff, Jan-Lennard(2) 118
26 Kwon, Soonwoo(2) 120
27 Majchrzak, Kamil(1) 121
28 Passaro, Francesco(1) 123
29 Ymer, Elias(1) 127
30 Bhambri, Yuki(2) 127 PR
Basel - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Karatsev, Aslan 39
Draper, Jack 49
Griekspoor, Tallon 54
Rinderknech, Arthur 56
Fognini, Fabio 57
Munar, Jaume 58
Lestienne, Constant 61
Huesler, Marc-Andrea 64
Goffin, David 66
Martinez, Pedro 68
Rezerwowi:
1 Galan, Daniel Elahi(2) 71
2 Lehecka, Jiri(2) 73
3 Halys, Quentin(2) 74
4 Wolf, J.J.(1) 75
5 Djere, Laslo(2) 76
6 Carballes Baena, Roberto(2) 77
7 McDonald, Mackenzie(2) 78
8 Gaston, Hugo(2) 79
9 Zapata Miralles, Bernabe(2) 80
10 Lajovic, Dusan(1) 85
11 Albot, Radu(1) 86
12 Tseng, Chun-Hsin(2) 87
13 Fucsovics, Marton(2) 90
14 Kokkinakis, Thanasi(1) 91
15 Safiullin, Roman(2) 92
16 Popyrin, Alexei(1) 93
17 Daniel, Taro(2) 95
18 Ymer, Mikael(1) 96
19 Gombos, Norbert(2) 97
20 Kubler, Jason(1) 99
21 Kotov, Pavel(2) 103
22 Humbert, Ugo(1) 104
23 Andujar, Pablo(1) 108
24 van Rijthoven, Tim(1) 113
25 Struff, Jan-Lennard(2) 118
26 Kwon, Soonwoo(2) 120
27 Majchrzak, Kamil(1) 121
28 Passaro, Francesco(1) 123
29 Ymer, Elias(1) 127
30 Bhambri, Yuki(2) 127 PR
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
ERSTE BANK OPEN 500
Wiedeń - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Nishioka, Yoshihito 41
Ruusuvuori, Emil 53
Otte, Oscar 55
Cachin, Pedro 59
Giron, Marcos 60
Sousa, Joao 62
Monteiro, Thiago 63
Tabilo, Alejandro 67
Moutet, Corentin 69
Ivashka, Ilya 70
Rezerwowi:
1 Galan, Daniel Elahi(1) 71
2 Lehecka, Jiri(1) 73
3 Halys, Quentin(1) 74
4 Wolf, J.J.(2) 75
5 Djere, Laslo(1) 76
6 Carballes Baena, Roberto(1) 77
7 McDonald, Mackenzie(1) 78
8 Gaston, Hugo(1) 79
9 Zapata Miralles, Bernabe(1) 80
10 Lajovic, Dusan(2) 85
11 Albot, Radu(2) 86
12 Tseng, Chun-Hsin(1) 87
13 Fucsovics, Marton(1) 90
14 Kokkinakis, Thanasi(2) 91
15 Safiullin, Roman(1) 92
16 Popyrin, Alexei(2) 93
17 Daniel, Taro(1) 95
18 Ymer, Mikael(2) 96
19 Gombos, Norbert(1) 97
20 Kubler, Jason(2) 99
21 Kotov, Pavel(1) 103
22 Humbert, Ugo(2) 104
23 Andujar, Pablo(2) 108
24 van Rijthoven, Tim(2) 113
25 Struff, Jan-Lennard(1) 118
26 Kwon, Soonwoo(1) 120
27 Majchrzak, Kamil(2) 121
28 Passaro, Francesco(2) 123
29 Zhang, Zhizhen(1) 126
30 Ymer, Elias(2) 127
Wiedeń - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Nishioka, Yoshihito 41
Ruusuvuori, Emil 53
Otte, Oscar 55
Cachin, Pedro 59
Giron, Marcos 60
Sousa, Joao 62
Monteiro, Thiago 63
Tabilo, Alejandro 67
Moutet, Corentin 69
Ivashka, Ilya 70
Rezerwowi:
1 Galan, Daniel Elahi(1) 71
2 Lehecka, Jiri(1) 73
3 Halys, Quentin(1) 74
4 Wolf, J.J.(2) 75
5 Djere, Laslo(1) 76
6 Carballes Baena, Roberto(1) 77
7 McDonald, Mackenzie(1) 78
8 Gaston, Hugo(1) 79
9 Zapata Miralles, Bernabe(1) 80
10 Lajovic, Dusan(2) 85
11 Albot, Radu(2) 86
12 Tseng, Chun-Hsin(1) 87
13 Fucsovics, Marton(1) 90
14 Kokkinakis, Thanasi(2) 91
15 Safiullin, Roman(1) 92
16 Popyrin, Alexei(2) 93
17 Daniel, Taro(1) 95
18 Ymer, Mikael(2) 96
19 Gombos, Norbert(1) 97
20 Kubler, Jason(2) 99
21 Kotov, Pavel(1) 103
22 Humbert, Ugo(2) 104
23 Andujar, Pablo(2) 108
24 van Rijthoven, Tim(2) 113
25 Struff, Jan-Lennard(1) 118
26 Kwon, Soonwoo(1) 120
27 Majchrzak, Kamil(2) 121
28 Passaro, Francesco(2) 123
29 Zhang, Zhizhen(1) 126
30 Ymer, Elias(2) 127
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
SWISS INDOORS BASEL
Bazylea - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[3] Felix Auger-Aliassime d. Holger Rune 6-3 7-5 M. Lahyani
1/2 finału:
[3] Felix Auger-Aliassime d. [1] Carlos Alcaraz 6-3 6-2 R. Haigh
Holger Rune d. [6] Roberto Bautista Agut 7-6(1) 7-6(6) I. Seefried
1/4 finału:
[1] Carlos Alcaraz d. [5] Pablo Carreño Busta 6-3 6-4 I. Seefried
[3] Felix Auger-Aliassime d. Alexander Bublik 6-2 6-3 D. Dumusois
Holger Rune d. [Q] Arthur Rinderknech 7-6(0) 6-2 R. Haigh
[6] Roberto Bautista Agut d. Stan Wawrinka 7-5 7-6(5) M. Lahyani
II runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Botic Van de Zandschulp 6-4 6-2 R. Haigh
[5] Pablo Carreño Busta d. [WC] Dominic Stricker 7-5 6-7(3) 6-4 D. Dumusois
[3] Felix Auger-Aliassime d. Miomir Kecmanovic 6-1 6-0 G. Allensworth
Alexander Bublik d. Albert Ramos-Vinolas 6-3 6-3 M. Absolu
Holger Rune d. [Q] Ugo Humbert 6-4 6-2 I. Seefried
[Q] Arthur Rinderknech d. Alex Molcan 6-2 6-4 M. Lahyani
[6] Roberto Bautista Agut d. Andy Murray 6-3 6-2 M. Lahyani
Stan Wawrinka d. Brandon Nakashima 6-4 5-7 6-4 D. Dumusois
I runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Jack Draper 3-6 6-2 7-5 D. Dumusois
Botic Van de Zandschulp d. Adrian Mannarino 6-4 4-6 6-4 G. Allensworth
[WC] Dominic Stricker d. Maxime Cressy 7-6(4) 6-3 R. Haigh
[5] Pablo Carreño Busta d. Sebastian Baez 6-2 6-1 I. Seefried
[3] Felix Auger-Aliassime d. [WC] Marc-Andrea Huesler 6-7(3) 6-4 6-4 I. Seefried
Miomir Kecmanovic d. Alejandro Davidovich Fokina 6-7(5) 6-2 6-1 R. Haigh
Alexander Bublik d. [LL] Asłan Karacjew 6-3 7-6(2) G. Allensworth
Albert Ramos-Vinolas d. [8] Lorenzo Musetti 1-6 6-3 6-4 M. Lahyani
Holger Rune d. [7] Alex De Minaur 6-2 7-5 G. Allensworth
[Q] Ugo Humbert d. Jenson Brooksby 6-1 6-4 R. Haigh
Alex Molcan d. [SE] Mackenzie McDonald 5-7 6-4 7-5 M. Lahyani
[Q] Arthur Rinderknech d. [4] Marin Cilic 6-4 3-6 7-6(5) M. Lahyani
[6] Roberto Bautista Agut d. [Q] Laslo Djere 6-4 6-1 M. Absolu
Andy Murray d. [LL] Roman Safiullin 6-7(5) 6-3 6-4 D. Dumusois
Brandon Nakashima d. [WC] David Goffin 2-6 7-6(4) 6-4 I. Seefried
Stan Wawrinka d. [2] Casper Ruud 6-4 6-4 M. Lahyani
Bazylea - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[3] Felix Auger-Aliassime d. Holger Rune 6-3 7-5 M. Lahyani
1/2 finału:
[3] Felix Auger-Aliassime d. [1] Carlos Alcaraz 6-3 6-2 R. Haigh
Holger Rune d. [6] Roberto Bautista Agut 7-6(1) 7-6(6) I. Seefried
1/4 finału:
[1] Carlos Alcaraz d. [5] Pablo Carreño Busta 6-3 6-4 I. Seefried
[3] Felix Auger-Aliassime d. Alexander Bublik 6-2 6-3 D. Dumusois
Holger Rune d. [Q] Arthur Rinderknech 7-6(0) 6-2 R. Haigh
[6] Roberto Bautista Agut d. Stan Wawrinka 7-5 7-6(5) M. Lahyani
II runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Botic Van de Zandschulp 6-4 6-2 R. Haigh
[5] Pablo Carreño Busta d. [WC] Dominic Stricker 7-5 6-7(3) 6-4 D. Dumusois
[3] Felix Auger-Aliassime d. Miomir Kecmanovic 6-1 6-0 G. Allensworth
Alexander Bublik d. Albert Ramos-Vinolas 6-3 6-3 M. Absolu
Holger Rune d. [Q] Ugo Humbert 6-4 6-2 I. Seefried
[Q] Arthur Rinderknech d. Alex Molcan 6-2 6-4 M. Lahyani
[6] Roberto Bautista Agut d. Andy Murray 6-3 6-2 M. Lahyani
Stan Wawrinka d. Brandon Nakashima 6-4 5-7 6-4 D. Dumusois
I runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Jack Draper 3-6 6-2 7-5 D. Dumusois
Botic Van de Zandschulp d. Adrian Mannarino 6-4 4-6 6-4 G. Allensworth
[WC] Dominic Stricker d. Maxime Cressy 7-6(4) 6-3 R. Haigh
[5] Pablo Carreño Busta d. Sebastian Baez 6-2 6-1 I. Seefried
[3] Felix Auger-Aliassime d. [WC] Marc-Andrea Huesler 6-7(3) 6-4 6-4 I. Seefried
Miomir Kecmanovic d. Alejandro Davidovich Fokina 6-7(5) 6-2 6-1 R. Haigh
Alexander Bublik d. [LL] Asłan Karacjew 6-3 7-6(2) G. Allensworth
Albert Ramos-Vinolas d. [8] Lorenzo Musetti 1-6 6-3 6-4 M. Lahyani
Holger Rune d. [7] Alex De Minaur 6-2 7-5 G. Allensworth
[Q] Ugo Humbert d. Jenson Brooksby 6-1 6-4 R. Haigh
Alex Molcan d. [SE] Mackenzie McDonald 5-7 6-4 7-5 M. Lahyani
[Q] Arthur Rinderknech d. [4] Marin Cilic 6-4 3-6 7-6(5) M. Lahyani
[6] Roberto Bautista Agut d. [Q] Laslo Djere 6-4 6-1 M. Absolu
Andy Murray d. [LL] Roman Safiullin 6-7(5) 6-3 6-4 D. Dumusois
Brandon Nakashima d. [WC] David Goffin 2-6 7-6(4) 6-4 I. Seefried
Stan Wawrinka d. [2] Casper Ruud 6-4 6-4 M. Lahyani
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
ERSTE BANK OPEN 500
Wiedeń - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Daniił Miedwiediew d. Denis Shapovalov 4-6 6-3 6-2 C. Bernardes
1/2 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. Grigor Dimitrov 6-4 6-2 M. Messina
Denis Shapovalov d. Borna Coric 7-6(4) 6-0 F. Murphy
1/4 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [6] Jannik Sinner 6-4 6-2 F. Murphy
Grigor Dimitrov d. Marcos Giron 6-3 4-6 6-4 R. Lichtenstein
Denis Shapovalov d. Daniel Evans 6-3 6-3 F. Murphy
Borna Coric d. [5] Hubert Hurkacz 6-4 6-7(2) 7-6(5) M. Messina
II runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Dominic Thiem 6-3 6-3 C. Bernardes
[6] Jannik Sinner d. Francisco Cerundolo 7-5 6-3 F. Murphy
Grigor Dimitrov d. [3] Andriej Rubliow 6-3 6-4 T. Janzen
Marcos Giron d. [7] Cameron Norrie 6-3 6-4 F. Murphy
Daniel Evans d. Karen Chaczanow 6-2 6-2 F. Murphy
Denis Shapovalov d. [4] Taylor Fritz 6-1 4-6 6-3 F. Murphy
[5] Hubert Hurkacz d. [SE] Emil Ruusuvuori 7-5 4-6 6-3 R. Lichtenstein
Borna Coric d. [2] Stefanos Tsitsipas 4-6 6-4 7-6(4) R. Lichtenstein
I runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Nikołoz Basilaszwili 6-2 6-2 M. Messina
Dominic Thiem d. Tommy Paul 2-6 7-6(2) 7-6(6) R. Lichtenstein
Francisco Cerundolo d. [WC] Filip Misolic 6-3 6-3 C. Bernardes
[6] Jannik Sinner d. Cristian Garin 6-3 6-2 C. Bernardes
[3] Andriej Rubliow d. Diego Schwartzman 6-4 6-1 M. Messina
Grigor Dimitrov d. [Q] Thiago Monteiro 6-3 6-4 R. Lichtenstein
Marcos Giron d. Tallon Griekspoor 6-4 6-2 T. Janzen
[7] Cameron Norrie d. [LL] Pedro Cachin 3-6 6-2 7-6(1) T. Janzen
Daniel Evans d. [LL] Oscar Otte 6-4 7-6(3) M. Messina
Karen Chaczanow d. [Q] J.J. Wolf 7-6(4) 7-5 C. Bernardes
Denis Shapovalov d. [WC] Jurij Rodionov 6-4 6-4 C. Bernardes
[4] Taylor Fritz d. [Q] Yoshihito Nishioka 6-7(4) 7-6(7) 6-3 R. Lichtenstein
[5] Hubert Hurkacz d. Frances Tiafoe 7-6(9) 3-6 6-3 F. Murphy
[SE] Emil Ruusuvuori d. Lorenzo Sonego 6-2 6-3 F. Murphy
Borna Coric d. [Q] Quentin Halys 3-6 7-5 6-3 M. Messina
[2] Stefanos Tsitsipas d. [WC] Dennis Novak 7-6(2) 6-2 R. Lichtenstein
Wiedeń - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[1] Daniił Miedwiediew d. Denis Shapovalov 4-6 6-3 6-2 C. Bernardes
1/2 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. Grigor Dimitrov 6-4 6-2 M. Messina
Denis Shapovalov d. Borna Coric 7-6(4) 6-0 F. Murphy
1/4 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [6] Jannik Sinner 6-4 6-2 F. Murphy
Grigor Dimitrov d. Marcos Giron 6-3 4-6 6-4 R. Lichtenstein
Denis Shapovalov d. Daniel Evans 6-3 6-3 F. Murphy
Borna Coric d. [5] Hubert Hurkacz 6-4 6-7(2) 7-6(5) M. Messina
II runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Dominic Thiem 6-3 6-3 C. Bernardes
[6] Jannik Sinner d. Francisco Cerundolo 7-5 6-3 F. Murphy
Grigor Dimitrov d. [3] Andriej Rubliow 6-3 6-4 T. Janzen
Marcos Giron d. [7] Cameron Norrie 6-3 6-4 F. Murphy
Daniel Evans d. Karen Chaczanow 6-2 6-2 F. Murphy
Denis Shapovalov d. [4] Taylor Fritz 6-1 4-6 6-3 F. Murphy
[5] Hubert Hurkacz d. [SE] Emil Ruusuvuori 7-5 4-6 6-3 R. Lichtenstein
Borna Coric d. [2] Stefanos Tsitsipas 4-6 6-4 7-6(4) R. Lichtenstein
I runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Nikołoz Basilaszwili 6-2 6-2 M. Messina
Dominic Thiem d. Tommy Paul 2-6 7-6(2) 7-6(6) R. Lichtenstein
Francisco Cerundolo d. [WC] Filip Misolic 6-3 6-3 C. Bernardes
[6] Jannik Sinner d. Cristian Garin 6-3 6-2 C. Bernardes
[3] Andriej Rubliow d. Diego Schwartzman 6-4 6-1 M. Messina
Grigor Dimitrov d. [Q] Thiago Monteiro 6-3 6-4 R. Lichtenstein
Marcos Giron d. Tallon Griekspoor 6-4 6-2 T. Janzen
[7] Cameron Norrie d. [LL] Pedro Cachin 3-6 6-2 7-6(1) T. Janzen
Daniel Evans d. [LL] Oscar Otte 6-4 7-6(3) M. Messina
Karen Chaczanow d. [Q] J.J. Wolf 7-6(4) 7-5 C. Bernardes
Denis Shapovalov d. [WC] Jurij Rodionov 6-4 6-4 C. Bernardes
[4] Taylor Fritz d. [Q] Yoshihito Nishioka 6-7(4) 7-6(7) 6-3 R. Lichtenstein
[5] Hubert Hurkacz d. Frances Tiafoe 7-6(9) 3-6 6-3 F. Murphy
[SE] Emil Ruusuvuori d. Lorenzo Sonego 6-2 6-3 F. Murphy
Borna Coric d. [Q] Quentin Halys 3-6 7-5 6-3 M. Messina
[2] Stefanos Tsitsipas d. [WC] Dennis Novak 7-6(2) 6-2 R. Lichtenstein
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
SWISS INDOORS BASEL
Przebieg turnieju deblowego:
Przebieg turnieju deblowego:
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
ERSTE BANK OPEN 500
Przebieg turnieju deblowego:
Przebieg turnieju deblowego:
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
SWISS INDOORS BASEL
Bazylea - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[Alt] Ugo Humbert d. [1] Asłan Karacjew 4-6 7-6(1) 6-1 R. Haigh
[2] Arthur Rinderknech d. [6] Constant Lestienne 3-6 6-3 6-4 D. Dumusois
Roman Safiullin d. [3] Jaume Munar 6-4 6-3 L. Stanciulescu
[8] Laslo Djere d. [Alt] Taro Daniel 4-6 6-3 7-6(3) I. Seefried
I runda:
[1] Asłan Karacjew d. [WC] Leandro Riedi 6-4 7-6(3) D. Dumusois
[Alt] Ugo Humbert d. [7] Bernabe Zapata Miralles 6-3 6-3 M. Absolu
[2] Arthur Rinderknech d. [Alt] Jason Kubler 6-4 6-7(5) 6-2 L. Stanciulescu
[6] Constant Lestienne d. [WC] Antoine Bellier 6-4 7-6(2) R. Haigh
[3] Jaume Munar d. Alexei Popyrin 6-3 6-4 I. Seefried
Roman Safiullin d. [Alt] Jan-Lennard Struff 7-5 6-1 R. Haigh
[Alt] Taro Daniel d. [4] Pedro Martinez 6-2 7-6(2) M. Absolu
[8] Laslo Djere d. [WC] Jerome Kym 3-6 7-6(3) 6-4 D. Dumusois
Bazylea - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[Alt] Ugo Humbert d. [1] Asłan Karacjew 4-6 7-6(1) 6-1 R. Haigh
[2] Arthur Rinderknech d. [6] Constant Lestienne 3-6 6-3 6-4 D. Dumusois
Roman Safiullin d. [3] Jaume Munar 6-4 6-3 L. Stanciulescu
[8] Laslo Djere d. [Alt] Taro Daniel 4-6 6-3 7-6(3) I. Seefried
I runda:
[1] Asłan Karacjew d. [WC] Leandro Riedi 6-4 7-6(3) D. Dumusois
[Alt] Ugo Humbert d. [7] Bernabe Zapata Miralles 6-3 6-3 M. Absolu
[2] Arthur Rinderknech d. [Alt] Jason Kubler 6-4 6-7(5) 6-2 L. Stanciulescu
[6] Constant Lestienne d. [WC] Antoine Bellier 6-4 7-6(2) R. Haigh
[3] Jaume Munar d. Alexei Popyrin 6-3 6-4 I. Seefried
Roman Safiullin d. [Alt] Jan-Lennard Struff 7-5 6-1 R. Haigh
[Alt] Taro Daniel d. [4] Pedro Martinez 6-2 7-6(2) M. Absolu
[8] Laslo Djere d. [WC] Jerome Kym 3-6 7-6(3) 6-4 D. Dumusois
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
ERSTE BANK OPEN 500
Wiedeń - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Yoshihito Nishioka d. [8] Joao Sousa 6-4 6-4 C. Bernardes
[5] Thiago Monteiro d. [2] Oscar Otte 7-6(4) 4-6 6-4 M. Weiss
[3] J.J. Wolf d. [Alt] Marton Fucsovics 7-5 3-6 6-4 M. Lipp
[7] Quentin Halys d. [4] Pedro Cachin 7-6(6) 3-6 6-3 T. Janzen
I runda:
[1] Yoshihito Nishioka d. Ilja Iwaszka 6-2 7-6(4) M. Weiss
[8] Joao Sousa d. [WC] Alexander Erler 7-6(5) 7-5 T. Janzen
[2] Oscar Otte d. Jiri Lehecka 6-3 6-4 M. Lipp
[5] Thiago Monteiro d. [Alt] Dusan Lajovic 6-4 6-2 J. Lang
[3] J.J. Wolf d. [WC] Lucas Miedler 6-3 3-6 6-2 T. Janzen
[Alt] Marton Fucsovics d. [6] Corentin Moutet 7-5 6-2 C. Bernardes
[4] Pedro Cachin d. Alejandro Tabilo 6-2 3-6 7-6(2) M. Lipp
[7] Quentin Halys d. [WC] Lukas Neumayer 6-1 6-4 M. Weiss
Wiedeń - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Yoshihito Nishioka d. [8] Joao Sousa 6-4 6-4 C. Bernardes
[5] Thiago Monteiro d. [2] Oscar Otte 7-6(4) 4-6 6-4 M. Weiss
[3] J.J. Wolf d. [Alt] Marton Fucsovics 7-5 3-6 6-4 M. Lipp
[7] Quentin Halys d. [4] Pedro Cachin 7-6(6) 3-6 6-3 T. Janzen
I runda:
[1] Yoshihito Nishioka d. Ilja Iwaszka 6-2 7-6(4) M. Weiss
[8] Joao Sousa d. [WC] Alexander Erler 7-6(5) 7-5 T. Janzen
[2] Oscar Otte d. Jiri Lehecka 6-3 6-4 M. Lipp
[5] Thiago Monteiro d. [Alt] Dusan Lajovic 6-4 6-2 J. Lang
[3] J.J. Wolf d. [WC] Lucas Miedler 6-3 3-6 6-2 T. Janzen
[Alt] Marton Fucsovics d. [6] Corentin Moutet 7-5 6-2 C. Bernardes
[4] Pedro Cachin d. Alejandro Tabilo 6-2 3-6 7-6(2) M. Lipp
[7] Quentin Halys d. [WC] Lukas Neumayer 6-1 6-4 M. Weiss
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
Bazylea 19 - półfinały:
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
Bazylea 19 - finał (Federer d. De Minaur):
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
Wiedeń 21 - finał (Zverev d. Tiafoe):
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
Federer Confirms He Will Play Basel
https://www.atptour.com/en/news/federer ... basel-2022Legendary Swiss is 10-time champion at ATP 500 event
Roger Federer will seek an 11th title at the Swiss Indoors Basel this year, with the five-time ATP year-end No. 1 confirming on Tuesday that he will play at the ATP 500 event to be held from 24-30 October.
“Looking forward to playing back home,” wrote Federer via an Instagram story. The 40-year-old has won the past three editions of the tournament in his homeland, which was last held in 2019 due to the COVID-19 pandemic.
Federer has a outstanding overall record in Basel. He has lifted the trophy there 10 times and possesses a 75-9 match record at the event.
The 28-time ATP Masters 1000 champion recently gave a positive update on his rehab following knee surgery, which he underwent after his run to the quarter-finals at Wimbledon last year.
Federer has also confirmed his participation as part of Team Europe at the 2022 Laver Cup, to be held at The O2 in London from 23-25 September.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171275
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
Rozważa się przeniesienie turnieju z Bazylei do Zurychu.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2022
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Barty i 49 gości