T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
SVIJANY OPEN 2022
Liberec - drabinka turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka vs Nicola Kuhn
Lorenzo Giustino vs [Q]
Oleksii Krutykh vs [WC] Andrew Paulson
Duje Ajdukovic vs [7] Vit Kopriva
[3] Norbert Gombos vs Pedro Sousa
Oriol Roca Batalla vs Jonas Forejtek
Lukas Klein vs [Q]
[Q] vs [8] Gerald Melzer
[6] Manuel Guinard vs [Q]
[Alt] Otto Virtanen vs [Q]
Louis Wessels vs [Q]
Sebastian Ofner vs [4] Tomas Machac
[5] Jurij Rodionov vs Cedrik-Marcel Stebe
Nicolas Alvarez Varona vs [WC] Daniel Siniakov
Fabian Marozsan vs [WC] Michael Vrbensky
Timofey Skatov vs [2] Nuno Borges
Liberec - drabinka turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka vs Nicola Kuhn
Lorenzo Giustino vs [Q]
Oleksii Krutykh vs [WC] Andrew Paulson
Duje Ajdukovic vs [7] Vit Kopriva
[3] Norbert Gombos vs Pedro Sousa
Oriol Roca Batalla vs Jonas Forejtek
Lukas Klein vs [Q]
[Q] vs [8] Gerald Melzer
[6] Manuel Guinard vs [Q]
[Alt] Otto Virtanen vs [Q]
Louis Wessels vs [Q]
Sebastian Ofner vs [4] Tomas Machac
[5] Jurij Rodionov vs Cedrik-Marcel Stebe
Nicolas Alvarez Varona vs [WC] Daniel Siniakov
Fabian Marozsan vs [WC] Michael Vrbensky
Timofey Skatov vs [2] Nuno Borges
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
Cordenons:
Grenier
Sanchez Izquierdo, Vavassori
Grenier
Sanchez Izquierdo, Vavassori
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
SERENA WINES TENNIS CUP 1881 INTERNAZIONALI DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
Cordenons - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Mattia Bellucci vs Riccardo Balzerani
[WC] Alessio Balestrieri vs [12] Matias Zukas
[2] Joao Domingues vs [Alt] Manuel Mazza
[Alt] Enrico Dalla Valle vs [11] Georgii Kravchenko
[3] Nicolas Moreno De Alboran vs [WC] Fausto Tabacco
Yan Bondarevskiy vs [8] Andrey Chepelev
[4] Viktor Durasovic vs [WC] Angelo Rossi
[Alt] Alexandru Jecan vs [10] Samuel Vincent Ruggeri
[5] Marius Copil vs [Alt] Andrea Basso
[Alt] Matej Sabanov vs [7] Kimmer Coppejans
[6] Pedro Boscardin Dias vs [WC] Giacomo Dambrosi
Jonathan Mridha vs [9] Oscar Jose Gutierrez
Cordenons - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Mattia Bellucci vs Riccardo Balzerani
[WC] Alessio Balestrieri vs [12] Matias Zukas
[2] Joao Domingues vs [Alt] Manuel Mazza
[Alt] Enrico Dalla Valle vs [11] Georgii Kravchenko
[3] Nicolas Moreno De Alboran vs [WC] Fausto Tabacco
Yan Bondarevskiy vs [8] Andrey Chepelev
[4] Viktor Durasovic vs [WC] Angelo Rossi
[Alt] Alexandru Jecan vs [10] Samuel Vincent Ruggeri
[5] Marius Copil vs [Alt] Andrea Basso
[Alt] Matej Sabanov vs [7] Kimmer Coppejans
[6] Pedro Boscardin Dias vs [WC] Giacomo Dambrosi
Jonathan Mridha vs [9] Oscar Jose Gutierrez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
SERENA WINES TENNIS CUP 1881 INTERNAZIONALI DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
Cordenons - drabinka turnieju głównego:
[1/WC] Laslo Djere vs [Q]
Andrea Pellegrino vs [Q]
[SE] Ernests Gulbis vs [Alt] Nikolas Sanchez Izquierdo
Riccardo Bonadio vs [7] Alexandre Muller
[4] Pavel Kotov vs Zhizhen Zhang
[SE] Raul Brancaccio vs Nikoła Milojevic
Stefano Travaglia vs Nino Serdarusic
[Q] vs [6] Zdenek Kolar
[8/WC] Marco Cecchinato vs [Q]
[Alt] Andrea Vavassori vs Geoffrey Blancaneaux
Luciano Darderi vs Damir Dzumhur
Giulio Zeppieri vs [3] Camilo Ugo Carabelli
[5] Flavio Cobolli vs Matteo Arnaldi
Jesper De Jong vs Andrea Collarini
[Q] vs [Q]
[WC] Gianmarco Ferrari vs [2] Juan Manuel Cerundolo
Cordenons - drabinka turnieju głównego:
[1/WC] Laslo Djere vs [Q]
Andrea Pellegrino vs [Q]
[SE] Ernests Gulbis vs [Alt] Nikolas Sanchez Izquierdo
Riccardo Bonadio vs [7] Alexandre Muller
[4] Pavel Kotov vs Zhizhen Zhang
[SE] Raul Brancaccio vs Nikoła Milojevic
Stefano Travaglia vs Nino Serdarusic
[Q] vs [6] Zdenek Kolar
[8/WC] Marco Cecchinato vs [Q]
[Alt] Andrea Vavassori vs Geoffrey Blancaneaux
Luciano Darderi vs Damir Dzumhur
Giulio Zeppieri vs [3] Camilo Ugo Carabelli
[5] Flavio Cobolli vs Matteo Arnaldi
Jesper De Jong vs Andrea Collarini
[Q] vs [Q]
[WC] Gianmarco Ferrari vs [2] Juan Manuel Cerundolo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Kyle Seelig vs Benjamin Sigouin
[WC] Stefan Dostanic vs [12] Evan King
[2] Gage Brymer vs [Alt]
Osgar O'Hoisin vs [11] Blu Baker
[14] Colin Markes vs Connor Farren
Petros Tsitsipas vs [9] Ryan Harrison
[4] Strong Kirchheimer vs Saketh Myneni
[WC] Aidan Mayo vs [7] Roy Smith
[5] Cannon Kingsley vs [WC] JJ Tracy
[Alt] vs [8] Donald Young
[13] Alexander Bernard vs Taha Baadi
[WC] J Mercer vs [10] Alafia Ayeni
Lexington - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Kyle Seelig vs Benjamin Sigouin
[WC] Stefan Dostanic vs [12] Evan King
[2] Gage Brymer vs [Alt]
Osgar O'Hoisin vs [11] Blu Baker
[14] Colin Markes vs Connor Farren
Petros Tsitsipas vs [9] Ryan Harrison
[4] Strong Kirchheimer vs Saketh Myneni
[WC] Aidan Mayo vs [7] Roy Smith
[5] Cannon Kingsley vs [WC] JJ Tracy
[Alt] vs [8] Donald Young
[13] Alexander Bernard vs Taha Baadi
[WC] J Mercer vs [10] Alafia Ayeni
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - drabinka turnieju głównego:
[1] Roman Safiullin vs [Q]
[Alt] Mikael Torpegaard vs [Alt] Mukund Sasikumar
[Q] vs Juncheng Shang
[WC] Millen Hurrion vs [5] Michaił Kukuszkin
[4] Gijs Brouwer vs [Q]
Yunseong Chung vs Roberto Quiroz
Aidan McHugh vs Billy Harris
Zachary Svajda vs [7/WC] Aleksandar Kovacevic
[8] Enzo Couacaud vs [WC] Evan Zhu
Keegan Smith vs Li Tu
Brandon Holt vs [Q]
[Alt] Govind Nanda vs [3] Dalibor Svrcina
[6] Genaro Alberto Olivieri vs [PR] Andrew Harris
Hady Habib vs Nicolas Mejia
Steven Diez vs [Q]
[Q] vs [2] Emilio Gomez
Lexington - drabinka turnieju głównego:
[1] Roman Safiullin vs [Q]
[Alt] Mikael Torpegaard vs [Alt] Mukund Sasikumar
[Q] vs Juncheng Shang
[WC] Millen Hurrion vs [5] Michaił Kukuszkin
[4] Gijs Brouwer vs [Q]
Yunseong Chung vs Roberto Quiroz
Aidan McHugh vs Billy Harris
Zachary Svajda vs [7/WC] Aleksandar Kovacevic
[8] Enzo Couacaud vs [WC] Evan Zhu
Keegan Smith vs Li Tu
Brandon Holt vs [Q]
[Alt] Govind Nanda vs [3] Dalibor Svrcina
[6] Genaro Alberto Olivieri vs [PR] Andrew Harris
Hady Habib vs Nicolas Mejia
Steven Diez vs [Q]
[Q] vs [2] Emilio Gomez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
Lexington:
Ritschard, 2 SE
Torpegaard, Sasikumar, Nanda
Ritschard, 2 SE
Torpegaard, Sasikumar, Nanda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
Donek to już z dosłownymi Ogurami przegrywa
*****
***
MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17
Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
***
MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17
Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
Lexington:
A. Harris
Seelig
Cordenons:
Zeppieri
Chepelev
A. Harris
Seelig
Cordenons:
Zeppieri
Chepelev
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
SERENA WINES TENNIS CUP 1881 INTERNAZIONALI DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
Cordenons - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Mattia Bellucci d. Riccardo Balzerani 6-2 6-2
[12] Matias Zukas d. [WC] Alessio Balestrieri 6-0 6-0
[2] Joao Domingues d. [Alt] Manuel Mazza 6-1 6-2
[Alt] Enrico Dalla Valle d. [11] Georgii Kravchenko 6-4 6-4
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. [WC] Fausto Tabacco 6-2 6-4
[8] Andrey Chepelev d. Yan Bondarevskiy 6-4 6-0
[4] Viktor Durasovic d. [WC] Angelo Rossi 6-1 6-1
[10] Samuel Vincent Ruggeri d. [Alt] Alexandru Jecan 6-4 7-5
[5] Marius Copil d. [Alt] Andrea Basso 6-3 6-7(3) 6-4
[7] Kimmer Coppejans d. [Alt] Matej Sabanov 6-4 6-2
[WC] Giacomo Dambrosi d. [6] Pedro Boscardin Dias 7-5 4-6 6-2
[9] Oscar Jose Gutierrez d. Jonathan Mridha 6-2 6-3
II runda:
[1] Mattia Bellucci d. [12] Matias Zukas 6-4 6-2
[2] Joao Domingues d. [Alt] Enrico Dalla Valle 6-1 6-2
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. [8] Andrey Chepelev 6-0 6-2
[4] Viktor Durasovic d. [10] Samuel Vincent Ruggeri 6-3 6-1
[7] Kimmer Coppejans d. [5] Marius Copil 6-2 6-2
[WC] Giacomo Dambrosi d. [9] Oscar Jose Gutierrez 6-4 6-3
Cordenons - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1/WC] Laslo Djere vs [Q] Kimmer Coppejans
Andrea Pellegrino vs [Q] Viktor Durasovic
[SE] Ernests Gulbis vs [Alt] Nikolas Sanchez Izquierdo
Riccardo Bonadio vs [7] Alexandre Muller
[4] Pavel Kotov vs Zhizhen Zhang
[SE] Raul Brancaccio vs Nikoła Milojevic
Stefano Travaglia vs Nino Serdarusic
[LL] Andrey Chepelev vs [6] Zdenek Kolar
[8/WC] Marco Cecchinato vs [Q] Joao Domingues
[Alt] Andrea Vavassori vs Geoffrey Blancaneaux
Luciano Darderi vs Damir Dzumhur
[Q] Mattia Bellucci vs [3] Camilo Ugo Carabelli
[5] Flavio Cobolli vs Matteo Arnaldi
Jesper De Jong vs Andrea Collarini
[Q] Nicolas Moreno De Alboran vs [Q] Giacomo Dambrosi
[WC] Gianmarco Ferrari vs [2] Juan Manuel Cerundolo
Cordenons - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Mattia Bellucci d. Riccardo Balzerani 6-2 6-2
[12] Matias Zukas d. [WC] Alessio Balestrieri 6-0 6-0
[2] Joao Domingues d. [Alt] Manuel Mazza 6-1 6-2
[Alt] Enrico Dalla Valle d. [11] Georgii Kravchenko 6-4 6-4
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. [WC] Fausto Tabacco 6-2 6-4
[8] Andrey Chepelev d. Yan Bondarevskiy 6-4 6-0
[4] Viktor Durasovic d. [WC] Angelo Rossi 6-1 6-1
[10] Samuel Vincent Ruggeri d. [Alt] Alexandru Jecan 6-4 7-5
[5] Marius Copil d. [Alt] Andrea Basso 6-3 6-7(3) 6-4
[7] Kimmer Coppejans d. [Alt] Matej Sabanov 6-4 6-2
[WC] Giacomo Dambrosi d. [6] Pedro Boscardin Dias 7-5 4-6 6-2
[9] Oscar Jose Gutierrez d. Jonathan Mridha 6-2 6-3
II runda:
[1] Mattia Bellucci d. [12] Matias Zukas 6-4 6-2
[2] Joao Domingues d. [Alt] Enrico Dalla Valle 6-1 6-2
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. [8] Andrey Chepelev 6-0 6-2
[4] Viktor Durasovic d. [10] Samuel Vincent Ruggeri 6-3 6-1
[7] Kimmer Coppejans d. [5] Marius Copil 6-2 6-2
[WC] Giacomo Dambrosi d. [9] Oscar Jose Gutierrez 6-4 6-3
Cordenons - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1/WC] Laslo Djere vs [Q] Kimmer Coppejans
Andrea Pellegrino vs [Q] Viktor Durasovic
[SE] Ernests Gulbis vs [Alt] Nikolas Sanchez Izquierdo
Riccardo Bonadio vs [7] Alexandre Muller
[4] Pavel Kotov vs Zhizhen Zhang
[SE] Raul Brancaccio vs Nikoła Milojevic
Stefano Travaglia vs Nino Serdarusic
[LL] Andrey Chepelev vs [6] Zdenek Kolar
[8/WC] Marco Cecchinato vs [Q] Joao Domingues
[Alt] Andrea Vavassori vs Geoffrey Blancaneaux
Luciano Darderi vs Damir Dzumhur
[Q] Mattia Bellucci vs [3] Camilo Ugo Carabelli
[5] Flavio Cobolli vs Matteo Arnaldi
Jesper De Jong vs Andrea Collarini
[Q] Nicolas Moreno De Alboran vs [Q] Giacomo Dambrosi
[WC] Gianmarco Ferrari vs [2] Juan Manuel Cerundolo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
SVIJANY OPEN 2022
Liberec - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Vitaliy Sachko d. Vladyslav Orlov 7-5 6-1
Giovanni Mpetshi Perricard d. [10] Elmar Ejupovic 3-6 6-4 7-6(4)
[2] Denis Jewsejew d. [Alt] Lukas Pokorny 3-6 6-2 7-5
[12] Matthias Bachinger d. [PR] Vaclav Safranek 7-6(6) 1-0 i krecz (Right Hip)
Sumit Nagal d. [3] Henri Squire 6-3 6-2
[7] Oleg Prihodko d. [WC] Dominik Recek 6-7(3) 6-2 6-4
[4] Sebastian Fanselow d. Daniel Rincon 7-6(1) 4-6 6-4
[Alt] Petr Nouza d. [11] Edoardo Lavagno 6-4 6-3
[5] Yshai Oliel d. [WC] Matyas Cerny 6-3 6-0
[8] Lucas Gerch d. [WC] Jonas Kucera 7-6(3) 6-1
[6] Lukas Neumayer d. [WC] Adam Jurajda 6-4 6-2
Matthieu Perchicot d. [9] Alexis Gautier 6-4 7-6(6)
I runda:
Giovanni Mpetshi Perricard d. [1] Vitaliy Sachko 6-1 6-4
[2] Denis Jewsejew d. [12] Matthias Bachinger 1-6 6-3 7-5
Sumit Nagal d. [7] Oleg Prihodko 7-5 6-3
[Alt] Petr Nouza d. [4] Sebastian Fanselow 4-6 6-3 7-6(8)
[5] Yshai Oliel d. [8] Lucas Gerch 6-4 6-4
[6] Lukas Neumayer d. Matthieu Perchicot 6-4 6-4
Liberec - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jiri Lehecka vs Nicola Kuhn
Lorenzo Giustino vs [Q] Sumit Nagal
Oleksii Krutykh vs [WC] Andrew Paulson
Duje Ajdukovic vs [7] Vit Kopriva
[3] Norbert Gombos vs Pedro Sousa
Oriol Roca Batalla vs Jonas Forejtek
Lukas Klein vs [Q] Giovanni Mpetshi Perricard
[Q] Petr Nouza vs [LL]
[6] Manuel Guinard vs [Q] Denis Jewsejew
[Alt] Otto Virtanen vs [Q] Lukas Neumayer
Louis Wessels vs [Q] Yshai Oliel
Sebastian Ofner vs [4] Tomas Machac
[5] Jurij Rodionov vs Cedrik-Marcel Stebe
Nicolas Alvarez Varona vs [WC] Daniel Siniakov
Fabian Marozsan vs [WC] Michael Vrbensky
Timofey Skatov vs [2] Nuno Borges
Liberec - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Vitaliy Sachko d. Vladyslav Orlov 7-5 6-1
Giovanni Mpetshi Perricard d. [10] Elmar Ejupovic 3-6 6-4 7-6(4)
[2] Denis Jewsejew d. [Alt] Lukas Pokorny 3-6 6-2 7-5
[12] Matthias Bachinger d. [PR] Vaclav Safranek 7-6(6) 1-0 i krecz (Right Hip)
Sumit Nagal d. [3] Henri Squire 6-3 6-2
[7] Oleg Prihodko d. [WC] Dominik Recek 6-7(3) 6-2 6-4
[4] Sebastian Fanselow d. Daniel Rincon 7-6(1) 4-6 6-4
[Alt] Petr Nouza d. [11] Edoardo Lavagno 6-4 6-3
[5] Yshai Oliel d. [WC] Matyas Cerny 6-3 6-0
[8] Lucas Gerch d. [WC] Jonas Kucera 7-6(3) 6-1
[6] Lukas Neumayer d. [WC] Adam Jurajda 6-4 6-2
Matthieu Perchicot d. [9] Alexis Gautier 6-4 7-6(6)
I runda:
Giovanni Mpetshi Perricard d. [1] Vitaliy Sachko 6-1 6-4
[2] Denis Jewsejew d. [12] Matthias Bachinger 1-6 6-3 7-5
Sumit Nagal d. [7] Oleg Prihodko 7-5 6-3
[Alt] Petr Nouza d. [4] Sebastian Fanselow 4-6 6-3 7-6(8)
[5] Yshai Oliel d. [8] Lucas Gerch 6-4 6-4
[6] Lukas Neumayer d. Matthieu Perchicot 6-4 6-4
Liberec - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jiri Lehecka vs Nicola Kuhn
Lorenzo Giustino vs [Q] Sumit Nagal
Oleksii Krutykh vs [WC] Andrew Paulson
Duje Ajdukovic vs [7] Vit Kopriva
[3] Norbert Gombos vs Pedro Sousa
Oriol Roca Batalla vs Jonas Forejtek
Lukas Klein vs [Q] Giovanni Mpetshi Perricard
[Q] Petr Nouza vs [LL]
[6] Manuel Guinard vs [Q] Denis Jewsejew
[Alt] Otto Virtanen vs [Q] Lukas Neumayer
Louis Wessels vs [Q] Yshai Oliel
Sebastian Ofner vs [4] Tomas Machac
[5] Jurij Rodionov vs Cedrik-Marcel Stebe
Nicolas Alvarez Varona vs [WC] Daniel Siniakov
Fabian Marozsan vs [WC] Michael Vrbensky
Timofey Skatov vs [2] Nuno Borges
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Kyle Seelig d. Benjamin Sigouin 6-2 2-0 i krecz (Toe pain)
[WC] Stefan Dostanic d. [12] Evan King 7-6(3) 6-3
[2] Gage Brymer d. [Alt] Divij Sharan 6-3 5-7 7-6(3)
Osgar O'Hoisin d. [11] Blu Baker 6-3 7-5
Connor Farren d. [14] Colin Markes 1-6 7-6(8) 7-6(2)
[9] Ryan Harrison d. Petros Tsitsipas 6-1 6-4
[4] Strong Kirchheimer d. Saketh Myneni 6-1 6-1
[WC] Aidan Mayo d. [7] Roy Smith 6-3 3-6 6-3
[5] Cannon Kingsley d. [WC] JJ Tracy 7-5 6-1
[Alt] Kosuke Ogura d. [8] Donald Young 6-3 2-6 6-3
[13] Alexander Bernard d. Taha Baadi 6-3 6-0
[10] Alafia Ayeni d. [WC] J Mercer 3-6 6-2 6-4
I runda:
[WC] Stefan Dostanic d. [1] Kyle Seelig 7-5 6-4
[2] Gage Brymer d. Osgar O'Hoisin 7-6(2) 6-4
[9] Ryan Harrison d. Connor Farren 6-4 3-6 7-5
[4] Strong Kirchheimer d. [WC] Aidan Mayo 6-3 6-1
[5] Cannon Kingsley d. [Alt] Kosuke Ogura 6-4 6-4
[10] Alafia Ayeni d. [13] Alexander Bernard 7-5 6-1
Lexington - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Roman Safiullin vs [Q] Alafia Ayeni
[Alt] Mikael Torpegaard vs [Alt] Mukund Sasikumar
[Q] Stefan Dostanic vs Juncheng Shang
[WC] Millen Hurrion vs [5] Michaił Kukuszkin
[4] Gijs Brouwer vs [Q] Gage Brymer
Yunseong Chung vs Roberto Quiroz
Aidan McHugh vs Billy Harris
Zachary Svajda vs [7/WC] Aleksandar Kovacevic
[8] Enzo Couacaud vs [WC] Evan Zhu
Keegan Smith vs Li Tu
Brandon Holt vs [LL] Kyle Seelig
[Alt] Govind Nanda vs [3] Dalibor Svrcina
[6] Genaro Alberto Olivieri vs [Q] Strong Kirchheimer
Hady Habib vs Nicolas Mejia
Steven Diez vs [Q] Ryan Harrison
[Q] Cannon Kingsley vs [2] Emilio Gomez
Lexington - wyniki turnieju kwalifikacji:
I runda:
[1] Kyle Seelig d. Benjamin Sigouin 6-2 2-0 i krecz (Toe pain)
[WC] Stefan Dostanic d. [12] Evan King 7-6(3) 6-3
[2] Gage Brymer d. [Alt] Divij Sharan 6-3 5-7 7-6(3)
Osgar O'Hoisin d. [11] Blu Baker 6-3 7-5
Connor Farren d. [14] Colin Markes 1-6 7-6(8) 7-6(2)
[9] Ryan Harrison d. Petros Tsitsipas 6-1 6-4
[4] Strong Kirchheimer d. Saketh Myneni 6-1 6-1
[WC] Aidan Mayo d. [7] Roy Smith 6-3 3-6 6-3
[5] Cannon Kingsley d. [WC] JJ Tracy 7-5 6-1
[Alt] Kosuke Ogura d. [8] Donald Young 6-3 2-6 6-3
[13] Alexander Bernard d. Taha Baadi 6-3 6-0
[10] Alafia Ayeni d. [WC] J Mercer 3-6 6-2 6-4
I runda:
[WC] Stefan Dostanic d. [1] Kyle Seelig 7-5 6-4
[2] Gage Brymer d. Osgar O'Hoisin 7-6(2) 6-4
[9] Ryan Harrison d. Connor Farren 6-4 3-6 7-5
[4] Strong Kirchheimer d. [WC] Aidan Mayo 6-3 6-1
[5] Cannon Kingsley d. [Alt] Kosuke Ogura 6-4 6-4
[10] Alafia Ayeni d. [13] Alexander Bernard 7-5 6-1
Lexington - drabinka turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Roman Safiullin vs [Q] Alafia Ayeni
[Alt] Mikael Torpegaard vs [Alt] Mukund Sasikumar
[Q] Stefan Dostanic vs Juncheng Shang
[WC] Millen Hurrion vs [5] Michaił Kukuszkin
[4] Gijs Brouwer vs [Q] Gage Brymer
Yunseong Chung vs Roberto Quiroz
Aidan McHugh vs Billy Harris
Zachary Svajda vs [7/WC] Aleksandar Kovacevic
[8] Enzo Couacaud vs [WC] Evan Zhu
Keegan Smith vs Li Tu
Brandon Holt vs [LL] Kyle Seelig
[Alt] Govind Nanda vs [3] Dalibor Svrcina
[6] Genaro Alberto Olivieri vs [Q] Strong Kirchheimer
Hady Habib vs Nicolas Mejia
Steven Diez vs [Q] Ryan Harrison
[Q] Cannon Kingsley vs [2] Emilio Gomez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
Żałosny sezon gra młody Cerundolo.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
Liberec:
G. Melzer
Sachko
G. Melzer
Sachko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
SVIJANY OPEN 2022
Liberec - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka d. Nicola Kuhn 6-2 6-1
[Q] Sumit Nagal d. Lorenzo Giustino 6-3 2-6 7-6(3)
[WC] Andrew Paulson d. Oleksii Krutykh 6-3 6-7(10) 6-4
[7] Vit Kopriva d. Duje Ajdukovic 6-2 6-1
[3] Norbert Gombos d. Pedro Sousa 6-4 2-6 6-2
Oriol Roca Batalla d. Jonas Forejtek 6-2 6-2
[Q] Giovanni Mpetshi Perricard d. Lukas Klein 7-6(5) 7-6(4)
[LL] Vitaliy Sachko d. [Q] Petr Nouza 7-6(4) 6-4
[6] Manuel Guinard d. [Q] Denis Jewsejew 6-3 6-4
[Alt] Otto Virtanen d. [Q] Lukas Neumayer 3-6 6-4 6-4
[Q] Yshai Oliel d. Louis Wessels 6-4 1-6 6-4
[4] Tomas Machac d. Sebastian Ofner 7-6(3) 6-3
Cedrik-Marcel Stebe d. [5] Jurij Rodionov 4-6 6-4 6-2
Nicolas Alvarez Varona d. [WC] Daniel Siniakov 6-4 6-3
Fabian Marozsan d. [WC] Michael Vrbensky 6-1 6-1
[2] Nuno Borges d. Timofey Skatov 6-1 6-3
Liberec - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka d. Nicola Kuhn 6-2 6-1
[Q] Sumit Nagal d. Lorenzo Giustino 6-3 2-6 7-6(3)
[WC] Andrew Paulson d. Oleksii Krutykh 6-3 6-7(10) 6-4
[7] Vit Kopriva d. Duje Ajdukovic 6-2 6-1
[3] Norbert Gombos d. Pedro Sousa 6-4 2-6 6-2
Oriol Roca Batalla d. Jonas Forejtek 6-2 6-2
[Q] Giovanni Mpetshi Perricard d. Lukas Klein 7-6(5) 7-6(4)
[LL] Vitaliy Sachko d. [Q] Petr Nouza 7-6(4) 6-4
[6] Manuel Guinard d. [Q] Denis Jewsejew 6-3 6-4
[Alt] Otto Virtanen d. [Q] Lukas Neumayer 3-6 6-4 6-4
[Q] Yshai Oliel d. Louis Wessels 6-4 1-6 6-4
[4] Tomas Machac d. Sebastian Ofner 7-6(3) 6-3
Cedrik-Marcel Stebe d. [5] Jurij Rodionov 4-6 6-4 6-2
Nicolas Alvarez Varona d. [WC] Daniel Siniakov 6-4 6-3
Fabian Marozsan d. [WC] Michael Vrbensky 6-1 6-1
[2] Nuno Borges d. Timofey Skatov 6-1 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Roman Safiullin d. [Q] Alafia Ayeni 6-3 6-4
[Alt] Mukund Sasikumar d. [Alt] Mikael Torpegaard 3-6 6-0 4-1 i krecz (Knee)
Juncheng Shang d. [Q] Stefan Dostanic 6-0 4-6 6-3
[5] Michaił Kukuszkin d. [WC] Millen Hurrion 6-0 7-6(7)
[4] Gijs Brouwer d. [Q] Gage Brymer 6-4 6-1
Roberto Quiroz d. Yunseong Chung 6-2 5-7 6-1
Billy Harris d. Aidan McHugh 6-3 3-6 6-3
[7/WC] Aleksandar Kovacevic d. Zachary Svajda 7-5 6-1
[8] Enzo Couacaud d. [WC] Evan Zhu 6-2 6-1
Keegan Smith d. Li Tu 6-7(5) 6-0 6-3
Brandon Holt d. [LL] Kyle Seelig 6-4 7-6(5)
[Alt] Govind Nanda d. [3] Dalibor Svrcina 7-6(8) 6-1
[Q] Strong Kirchheimer d. [6] Genaro Alberto Olivieri 6-1 6-1
Nicolas Mejia d. Hady Habib 6-3 6-4
[Q] Ryan Harrison d. Steven Diez 7-6(4) 6-2
[2] Emilio Gomez d. [Q] Cannon Kingsley 6-4 3-6 7-5
Lexington - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1] Roman Safiullin d. [Q] Alafia Ayeni 6-3 6-4
[Alt] Mukund Sasikumar d. [Alt] Mikael Torpegaard 3-6 6-0 4-1 i krecz (Knee)
Juncheng Shang d. [Q] Stefan Dostanic 6-0 4-6 6-3
[5] Michaił Kukuszkin d. [WC] Millen Hurrion 6-0 7-6(7)
[4] Gijs Brouwer d. [Q] Gage Brymer 6-4 6-1
Roberto Quiroz d. Yunseong Chung 6-2 5-7 6-1
Billy Harris d. Aidan McHugh 6-3 3-6 6-3
[7/WC] Aleksandar Kovacevic d. Zachary Svajda 7-5 6-1
[8] Enzo Couacaud d. [WC] Evan Zhu 6-2 6-1
Keegan Smith d. Li Tu 6-7(5) 6-0 6-3
Brandon Holt d. [LL] Kyle Seelig 6-4 7-6(5)
[Alt] Govind Nanda d. [3] Dalibor Svrcina 7-6(8) 6-1
[Q] Strong Kirchheimer d. [6] Genaro Alberto Olivieri 6-1 6-1
Nicolas Mejia d. Hady Habib 6-3 6-4
[Q] Ryan Harrison d. Steven Diez 7-6(4) 6-2
[2] Emilio Gomez d. [Q] Cannon Kingsley 6-4 3-6 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
Brawo, Panie Shang.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
SERENA WINES TENNIS CUP 1881 INTERNAZIONALI DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
Cordenons - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1/WC] Laslo Djere d. [Q] Kimmer Coppejans 6-4 6-2
Andrea Pellegrino d. [Q] Viktor Durasovic 6-4 6-4
[SE] Ernests Gulbis d. [Alt] Nikolas Sanchez Izquierdo 7-6(5) 6-4
[7] Alexandre Muller d. Riccardo Bonadio 6-4 7-6(3)
Zhizhen Zhang d. [4] Pavel Kotov 6-2 6-4
Nikoła Milojevic d. [SE] Raul Brancaccio 6-2 4-6 6-2
Nino Serdarusic d. Stefano Travaglia 1-6 6-2 6-4
[LL] Andrey Chepelev d. [6] Zdenek Kolar 4-6 6-2 6-0
[Q] Joao Domingues d. [8/WC] Marco Cecchinato 6-4 2-6 6-4
[Alt] Andrea Vavassori d. Geoffrey Blancaneaux 6-1 6-2
Damir Dzumhur d. Luciano Darderi 7-5 6-4
[Q] Mattia Bellucci d. [3] Camilo Ugo Carabelli 6-2 6-4
Matteo Arnaldi d. [5] Flavio Cobolli 6-3 5-7 6-3
Andrea Collarini d. Jesper De Jong 6-3 6-1
[Q] Nicolas Moreno De Alboran d. [Q] Giacomo Dambrosi 6-3 6-4
[WC] Gianmarco Ferrari d. [2] Juan Manuel Cerundolo 6-3 6-7(6) 6-4
Cordenons - wyniki I rundy turnieju głównego:
[1/WC] Laslo Djere d. [Q] Kimmer Coppejans 6-4 6-2
Andrea Pellegrino d. [Q] Viktor Durasovic 6-4 6-4
[SE] Ernests Gulbis d. [Alt] Nikolas Sanchez Izquierdo 7-6(5) 6-4
[7] Alexandre Muller d. Riccardo Bonadio 6-4 7-6(3)
Zhizhen Zhang d. [4] Pavel Kotov 6-2 6-4
Nikoła Milojevic d. [SE] Raul Brancaccio 6-2 4-6 6-2
Nino Serdarusic d. Stefano Travaglia 1-6 6-2 6-4
[LL] Andrey Chepelev d. [6] Zdenek Kolar 4-6 6-2 6-0
[Q] Joao Domingues d. [8/WC] Marco Cecchinato 6-4 2-6 6-4
[Alt] Andrea Vavassori d. Geoffrey Blancaneaux 6-1 6-2
Damir Dzumhur d. Luciano Darderi 7-5 6-4
[Q] Mattia Bellucci d. [3] Camilo Ugo Carabelli 6-2 6-4
Matteo Arnaldi d. [5] Flavio Cobolli 6-3 5-7 6-3
Andrea Collarini d. Jesper De Jong 6-3 6-1
[Q] Nicolas Moreno De Alboran d. [Q] Giacomo Dambrosi 6-3 6-4
[WC] Gianmarco Ferrari d. [2] Juan Manuel Cerundolo 6-3 6-7(6) 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Lexington (80), Cordenons (80), Liberec (80) 2022
SVIJANY OPEN 2022
Liberec - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka d. [Q] Sumit Nagal 6-4 1-6 6-3
[7] Vit Kopriva d. [WC] Andrew Paulson 6-4 1-6 6-3
[3] Norbert Gombos d. Oriol Roca Batalla 1-6 7-5 6-1
[Q] Giovanni Mpetshi Perricard d. [LL] Vitaliy Sachko 7-5 6-3
[Alt] Otto Virtanen d. [6] Manuel Guinard 6-2 1-6 7-6(1)
[4] Tomas Machac d. [Q] Yshai Oliel 6-3 6-4
Nicolas Alvarez Varona d. Cedrik-Marcel Stebe 7-6(6) 2-6 6-3
[2] Nuno Borges d. Fabian Marozsan 6-3 6-4
Liberec - wyniki II rundy turnieju głównego:
[1] Jiri Lehecka d. [Q] Sumit Nagal 6-4 1-6 6-3
[7] Vit Kopriva d. [WC] Andrew Paulson 6-4 1-6 6-3
[3] Norbert Gombos d. Oriol Roca Batalla 1-6 7-5 6-1
[Q] Giovanni Mpetshi Perricard d. [LL] Vitaliy Sachko 7-5 6-3
[Alt] Otto Virtanen d. [6] Manuel Guinard 6-2 1-6 7-6(1)
[4] Tomas Machac d. [Q] Yshai Oliel 6-3 6-4
Nicolas Alvarez Varona d. Cedrik-Marcel Stebe 7-6(6) 2-6 6-3
[2] Nuno Borges d. Fabian Marozsan 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości